Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

A ja znikne na tydzien, moze dwa... Sytuacja jest krytyczna, wiec pakujemy walizki i dzis po poludniu ruszamy w droge. Trzymajcie sie Kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Piękny dien, aczkolwiek wieje :O Miałam w planach posprzatac balkon , ale chyba mnie zbyt mocno wywieje . W takim układzie ezmęsie za coś innego ;) Sylvik dobrze zrobiłas kupując laptopa. ZAwsze w chwilach bezczynnosci mozna sobie pobuszowac po necie;) Mrówka a ja się ciesze, ze dzieciaki idą do szkoły . Gdy byli w domu wprowadzali okrutne zmaieszanie , co uniemolziwiało mi zaplanowac dzien :P Chociaz z drugiej strony było wesoło ;) Juleczko 🖐️ Blingus masz rację, zawsze to jakies zajecie a do kazdej pracy mozna się przyzwyczaic ;) Pomału się wdrozxysz . Zmykam na sniadanie i chyba się za cos wezmę, zeby miec wolne popołudnie ;) MIłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za dzień od rana ktoś się przewija przez dom, pelno luda i tak bedzie do wieczora, ale to dobrze :) lece wstawiac na kawe bo zaraz bedą kolejni goście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyje i niedugo się odezwe, mam nadzieje :P udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś piękna pogoda...chciałam wyjechac za miasto, ale dopadły mnie dolegliwosci typowo kobiece i czuje się okropnie :( Chyba cały dzien przelezę :( Sylvik trzymam Cie za słowo ;) MIłego i słonecznego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda faktycznie piękna, właśnie wróciłam z długiego spaceru, po polach i lasach, sarny mnie mijały po drodze :) szkoda tylko że jeszcze mówią o powrocie zimy, dla mnie mogłoby już ak zostać miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Wajda oskara nie dostał całe szczescie. Landrii Ty nam zdaje sie obiecywałaś ze do lekarza sie wybierzesz. Byłaś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTaczku obiecywałam i słowa dotrzymam. Jestem zarejestrowana na sobotę na 10. 30 ;) Niestety wczesniej nie było miejsc, a na wizyte panstwową musiałabym czekac do kwietnia :/ W ogole to przechodziłam małą schizę , bo nie dosc ze było niereguilarnie to potem wcale ;) I zamiast durna zrobic od razu test to czekałam na Bog wie co.... dopiero mąz na mnie warknął i se zrobiłam :) W sumie byłam jakoś bardzo spokojna i chyba tylko dla swietego spokoju zrobiłam tez test. A tu za kilka dni samo się wszystko wyjassniło. Tak czy siak wizyta jest konieczna i juz w sobote bede miec ją za sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbiórka przy kawusi lub herbatce :) dobrze Landri że czasem ten mąż na Ciebie warknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko robisz zbiórke jak ja akurat autobusem jade :/ Teraz jestem i teraz mogę się napic kawki ;) To która chetna ? Tak sobie przypominam czasy, kiedy rano zawsze tu panował wrecz tlok i kazda stawiała na stól roznosci sniadaniowe , były i bułeczki i rogaliki, pyszne herbatki, czasami nawet piwo od rana się lało :P .....:D. Teraz niestety nawet poczytac sobie nie mozna , bo tamte czasy\" pisane słowem\" zniknęły bezpowrotnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zmienimy tytuł topiku - dla tych które pracują i nie mają na nic czasu ;) od razu by sie może jakieś nowe twarze pojawiły i znów zagęściło sie, bo teraz to jakoś tak faktycznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Mrówka podoba mi się nazwa topiku :) pasuje teraz do nas jak ulał ;) kawusia zapodana \\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde może my już nie mamy o czym ze soba gadać?? :o Może trzeba sie rozstać?? :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadać to by było o czym, ino z kim :P a ja zaraz wybywam do fryzjera zrobic sobie kolorek, bo juz siwizna zaczeła wyłazić, miałam jeszcze poczekac bliżej świąt ale popatrzyłam lustro i namyśliłam sie że nie :) wczoraj poszłam spać w środku nocy bo małe wyspało się w dzień i hulało. więc dziś padam na pysk, moze utne komara u fryzjera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no babki , jak to nie ma o czym gadac ?!! Ja mogłabym czasami duzo napisac , ale nie wiem czy to kogo interesuje ? Jest o czym tylko nie ma z kim :/ Sylvik pokaze się raz na jakis czas , Taktaczek tez, a ja z Mrówką praktycznie ciągniemy ten topik :P No i my mozemy miec dylemat o czym pisac ,bo jak się pisze czesto to czasami juz nie ma o czym ;) Ja się nie chce z Wami rozstawac , bo juz się do Was bardzo przyzwyczaiłam ;) Jakby nie było to w styczniu stuknęło nam 5 lat ? ( dobrze licze ?) czy zaczęłysmyy 4 rok pisaniny ? U mnie w pracy jest ciucholandzik ;) Taki mały , nieduzy ale babeczka ma fajne rzeczy . Wczoraj zaszalałam i kupiiłam sobie 4 bluzeczki. Jedna czarna , koronkowa , brokatowa z kołnierzykiem , , druga to koktajlowa z w odcieniach brązu bezu i rózu z falbankami u szyi ;), trzecia to coś ala panterkowe tylko w odcieniu szarym i czarnym na lato z zorzety bez rękawków i tez z falbankami :P a 4 to pulower recznie ponoc robiony , takie coś ale tunika z głębokim dekoltem , długimi rozszrzanymi rękawami. Do niej musze dokupic sobie jakiś top w kolorze oliwkowym lub zołtym no i prosi się o jakis super dodatek w postaci korali lub naszyjnika ;) Ale z doborem tego nie będe miec kłopotu ,. bo obok ma dziewczyny z takimi cacykami i potrafgią czasami super doradzic ;) Dziś troche odpoczełam, porobiłam w domu i jade do makro po stół bankietowy ;). JUz pomalutku kompletuję rzeczy potrzebne do wyjazdu w lecie. No i stól musi byc obowiazkowo ;) Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukiereczku, a gdzie ty sie wybierasz w lecie bo chyba nie doczytałam? Cholera ja już chyba nie wyjde z biura i nigdzie nie pojade :o Zawsze coś na przeszkodzie stanie. Tak serio to mam to samo co Landrii też bym dużo mogła pisac ale nie wiem czy to ma sens i czy kogos bedzie interesowało. Pamiętam jak to było na samym poczatku topiku kiedy wpisy pojawiały sie z szybkościa karabinu maszynowego. Do tego zloty czarownic - to było świetne. Moze jesteśmy już jak stare małżeństwo, przyzwyczailismy sie do siebie i nie ma już chemii i zakochania :P ?? Z moich wyliczeń wynika że mamy piąty rok. Zaczeliśmy go gdzieś na początku stycznia chyba?? Landrii tak czy nie? Wiesz kogo mi to przypomniało ... Ideała :D Pamiętasz jeszcze jak sie licytował i popisywał. Szkoda że nie ma starych wpisów już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlosnica22
Ja uwielbiam ganiać po sieci:) Inaczej nie żyłabym bez tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pisze :) własnie wróciłam z nowy fryzem :D wszyscy w domu na mój widok krzykneli ze zrobiłam trwałe ;) nic z tych rzeczy to tylko odpowiednio artystycznie wygniecione włosy, no i miodowy kolorek z kilkoma na grzywce refleksami, szkoda ze nie mam aparatu :( Landri zazdroszcze ci tego sklepiku, u nas to jakos tak byle jakie te ciuchy nawet nie chodze, trzeba by w swiat ponadto pomysł mam taki - kazdy pisze co chce i przynudza ile wlezie ;) ja moge godzinami o pierdołach ;) i małym które bardzo szybko rośnie i juz nie jest takie małe takze piszcie piszcie piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zeżarłam pięć kostek czekolady aż mnie zmliło, a przeciez mam chudnac, ale tego mi było trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze odwiedziłam wczoraj perfumerie, wyszłam z perfumami - naomi cambel klasyczny pierwszy zapach i dzis od rana pięknie pachne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) TakTaczku , nie doczytałas bo ja o niczym jeszcze nie pisałam :) Ale jako, ze temat poruszyłam to napisze Wam, ze urlop mam zamiar spedzic w tym samym miejscu co w ubiegłym roku. Czyli w górach, górskiej chacie, z dala od ludzi, wrzasków i ulicznego smrodu. Bede palić w piecu , mys sie w wodzie ze strumyka, rano słuchac spiewu ptaków i podziwiac krajobrazy w ciszy ;) Stól bedzie mi przydatny , aby wystawic go na dwór i np zajadac sniadanko lub biesiadowac przy nim ;) Pamiętam Ideała. Pamiętam tez jak umawiałas się z nim na ławeczke :P W ogóle fajne to były czasy , pewnie juz nie wróca bo połowy z nas juz dziś z nami nie ma :O Ale przynajmniej jest co wspominac. Załuje tylko, ze nie zleciłam komus aby zgrał nam na płytkę tych wpisów. Teraz człek by sobie poczytał, a tak ani wpisów na płytce ani na topiku .No coż ...jak to się mówi : zycie :P Mnie wszystko interesuje o czym piszecie czy sa to sprawy powazne czy tez tzw bzdety. Tak wiec nie zastanwiaac się o czym pisac tylko pisac ;)!!! Jestem od wczoraj na diecie. NIestety lustro moje nie kłamie, a mowi ze wyglądam fatalnie:O. Tak wiec precz paczki, słodycze i wszelkie inne balsamy na podniebienie :P Wiosna tuz tuż i trzeba bedzie zrzucic ciezke palta, buty . Juz wtedy niczym się nie zakryje przynajmniej z wierzchu zbednych kilogramów :O Mróweczko tutaj tez ciuchy na pierwszy rzut oka mizerne . Ale faktycznie jak się poszpera w nich, zawsze trafic mozna na jakąs perełkę . Mam o tyle dobrze, ze moge tam chodzic co 5 minut i szukac do woli. Tyle mojego :P Co do zapachow , własnie zakupiłam sobie aksamitny balsam do ciała Jordana z Oriflame. Okazja bo 50% promocji Jak zwykle dziewczyny( pracujące obok ) mnie namowiły , ja to przy nich z torbami pójde. Teraz mnie namawiają na piękny brelok z cyrkoniami , tylko na co mi to ? hm...... No nic , popisałam sobie, teraz biore się za robote . A troche jej mam . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlosnica22
no no dziewczęta widzę, że jakieś zmiany wiosenne wprowadzacie w swoje zycie! i dobrze! ja postanowiłam wygrać kasę z konkursem gazety! a co! przecież kazda kobieta powinna mieć na swoje drobne przyjemnosci, zgadza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośnica 🖐️ Masz rację , uwazam, ze tak byc powinno . Tylko, ze ja nie gram , bo nigdy nie miałam szczescia w grach ani zadnego rodzaju konkursach :O.....chociaz skłamałabym , bo bedąc chyba w 6 klasie szk.podst. wyciagnęlam losa w kiosku ruchu i wygrałam wtedy spora sumkę ;) Pamietam zazdrosc w oczach pani z kiosku , ze taka szczeniara wygrała a ona bidula musiała na to patrzec :P Kase oczywsicie zgarnęła mama, ale na otarcie łez dostałam plecak i spodnie khaki i to po znajomosci. Pamietam tez, ze tylko 2 dziewczyny w calej szkole je miały - w tym ja ;) Alez byłam dumna , ze je nosiłam :D:D:D A z tymi zmianami ? No, w koncu idzie wiosna wiec zmiany sa jak najbardziej potrzebne :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlosnica22
Nooo!! Kurcze ale się usmiałam z tą Twoją historyjką :) Swietna anegdota:) A co do konkursow, to ja stwierdzilam, ze w koncu musze uwierzyć w swoje szczescie i zaczac grac! bo jak będę sobie tak wmawaiać, ze jestem pechowa, to naprawdę tak bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie nie, nie pozwalam Wam zamykać topika, co będę czytała wieczorem? codziennie Was czytam, ale zanudzać nie chce bo naprawde każdy dzień jest podobny do siebie :( :) wczoraj byłam u mamy w dużym mieście i wróciłam z dwoma torabmi zakupów wiosennych i to w cenach bardzo mi pasujących ;) :P nie ma to jak duże miasto i daleko od mojej wiochy, przynajmniej mam coś co nikt inny nie będzie nosił przynajmniej przez jakiś czas ;) czekam nadal na podłączenie internetu a potem już będę Was zanudzała codziennie haha dobra uciekam na allegro, musze wystawić komentarze i coś kupić do pazurków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik Ty Pipko :P masz pisac czy sie coś dzieje czy nie ;) chociażby o tych pazurkach . A w ogole to fajnie by było jakbys czasami podsunęła nam do poczytania jakies nowinki dotyczace pielegnacji paznokci. Wczoraj na kafe wpadl mi w oczy topik, w ktorym kobietka podała kilkanascie linków nt paznokci , tipsów, etc... przejrzałam je co prawda bardzo pobieżnie, ale od razu pomyslałam o Tobie, ze mogłabys cos sobie w nich poszperac ;) Niestety nie pamietam nazwy tematu , ale na bank bylo to na URODA I ZDROWIE. A tak w ogóle to napisz czy poradziłas sobie z tą plamą na sofie. Bo kobietka , ktora obiecala podac mi nazwe specyfiku dopiero wczoraj przyniosła mi broszurke z roznymi specyfikami do pielęgnacji skóry. Wiec jakby co to daj znak, moze zeskanuję to i przesle do Ciebie mailem . Złosnica ja nie musze sobie wmawiwc , ze jestem pechowa bo pod tym wzgledem jestem na 100% . Tak wiec odpuszam sobie wszelkiego rodzaju konkursy i gry. No chyba, ze w Toto Lotku jest nie mniej niz 10 milionów do wygrania to wtedy wysyłam zakłady. Mam wizję juz co zrobie z taką sumą i tylko ta opcja mnie interesuje ;) Nooo , ja chyba na dzis juz wyczerpałam swoj wkład w zycie topikowe i zmykam teraz na zasluzony odpoczynek . Kupilam sobie 2 ksiazki J. Chmielewskiej \" Lesio\" i \" Wszystko czerwone\" , wiec mam co czytac ;) ByeBye🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri odebrałaś pocztę? :) a teraz poranna kawusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Mrówko odebrałam :D. Motywy natury robia wrazenie, a o katalogu branzowym chyba się nie wypowiem :P Jak narazie u mnie słonecznie. Ale jak długo? Trudno przewidziec. Natomiast pogoda na weekend zapowiada się pod zdechłym azorem :( . TakTak > jak babcia Twoja ? Juleczko > a co z dziadkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmm, czyżbym zapomniała ci wysłać 12 najlepszych pozycji łóżkowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×