Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

na dworzu pizga jak niewiem co, czyżby zima chciała wrócic :( nieeeeeeeee ratujmy sie szybko, herbata kawa, dzin z tonikiem, wszystko na gorąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy u mnie pizga, czy też nie, ale wiem jedno, ze pięknie swieci słonce . I wiem też ze ku mnie zmierza tesciowa :/ A myślałam, ze dziś sobie odpocznę . Wczoraj jakos długo zasnąc nie mogłam , dziś syn pisze maturę próbną z j.polskiego i nerwowo spałam :/ W ogole mam ostatnio trudne dni , ale mniemam, ze to wina tych wiatrów. Oby poszył juz w cholerę jak najdalej stąd :P Miłego dnia🌻 Ps. Sylvik pociesz mnie , ze Twoj syn tez olewacko podchodzi do egzaminu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Mrówka fotki odebrałam :) Landrii moge Cie pocieszyć że nie tylko on podchodzi olewacko do matury, ja również :( :) sama do matury nie przystąpiłam bo uważałam że do niczego mi ona nie potrzebna :P niestety nadal tak uważam ;) Mam tylko nadzieje że on mądrzejszy ode mnie :) u nas słonecznie, ale zimno. Ja chce już wiosny !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynko mój syn ma mature za rok bo jest w technikum i olewacko podchodzi do wszystkiego, więc ja równiez tylko czasami warkne dla przykładu ale zastrzewgłam że matura ma być, póżniej moze juz olewac, uwazam jednak w ze matura to minimum jakie ma mieć, moi bracia i siostra mieli skończone zawodówki, siostra teraz idzie do liceum a brat skończyl w tamtum roku nadmieniam ze oboje sa po trzydziestce i to mocno, jednak bez swistka ciężko :( takze póki mamusia i tatus żywią niech sie leniuchy uczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupi , jak przystało na pracowitą mróweczke ;) zrobiłam juz dół sukienki :D teraz to trudniejsze czyli góra i oczywiscie zapomniałam dodać ze kolor będzie czerwony :) po tych czarnych spódnicach aż chce mi sie robic miało być o bzdetach to pisze :) :) :) a wy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka, ja caly dzien w lozku przelezalam...Cos mi na zoladku zostalo i od rana zwracalam, nawet do szkoly nie pojechalam, bo musialabym usiasc albo z miska albo gdzies blisko wc :( Ciekawe co ja w nocy bede robila, skoro tyle dzis przespalam. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julli a może to na żołądku coś zasiadło tylko gdzie indziej :P a tak na powaznie to zdrowia życze Mrówka nie miałam czasu na mierzenie, troche mam doła, albo bardziej depreche :( chyba na lekarzu sie zakończy :( Landrii chyba i mnie się udzieliła ta pogoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie o co chodzi z ta deprecha? ja mam fuuuul dosłownie problemów na głowie i nie poddaje sie, dopada was wiek średni czy co :P jako lekarstwo aplikuje gadulstwo, najlepiej przy kawusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima przyszła do mnie. Powaliło tą pogodę czy co?? Mroweczko przyłaczam sie do picia :D Z herbatka jak zwykle. Zielona z jasminem. Sylvik a skonczmy juz z tymi moimi włosami ;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się pisac i w sumie miałam Wam tylko pomachac .Jednak kilka słow do Mróweczki musze napisac :) Nie zrozumie tego nikt , kto nie cierpi na nerwice. A w dodatku jest meteopatem . Ja Sylvika rozumiem, bo sama popadam w takie stany :O To jest Aniu silniejsze od Ciebie. Wiem, ze łatwo się mowi nie poddawaj się , ale psychika mówi co innego i jezeli ktoś jest wrazliwcem , ulega nastrojom. Nawet wtedy gdy nie ma się zadnych problemow:P :D Wracam do pracy, bo własnie mam do naliczenia fakturę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak 🖐️ W drodze do pracy natknęłam sie na sniezyce. Z tego sniegu nie ma juz nic , ale piżdzi i faktycznie to wszystko powalone :O Na herbatkę wpadne poźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie z kolei wiosna w pelni, wialo niemolosiernie, ale tylko 2 dni. Wszedzie kwiatki kwitna, a u babci w ogrodku nawet pieknie pachnace frezje. Byly cytryny, pomarancze i grejfruty, ale to juz ostatnie sztuki :-) Ja mam male zonkile na balkonie, a teraz juz mysle, ze moze czas na surfinie...chociaz planuje wyjazd i boje sie, ze moj pan o nie nie zadba jak trzeba. Zaraz tez jakas herbatke zaparze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii u mnie też już w ogrodzie są żonkile, tulipany lada chwila wychylą łebki to samo hiacynty i szafirki. Róże puszczaja juz nowe pędy. No i drzewa sa już pełne pąków. Mam nadzieje że te przymrozki nie potrwają za długo i nie bedą zbyt silne bo z owoców bedą nici :( Ale w tej chwili świeci cudownie słoneczko i jest niebieskie niebo wiec może nie bedzie aż tak źle. Landrii co lekarz w sobotę mówił?? Mam od kilku dni dziwne bóle brzucha. Tak pod pępkiem i promieniuje na boki i w dół ale tylko własciwie przy dodtknięciu. Nie wiem czy też sie nie bede musiała wybrać do lekarza zeby to sprawdzić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak co mówił ? stwierdził. ze wkraczam w tzw. czas przedmenopauzalny , aczkolwiek to jeszcze nie menopauza. Zbadał , zrobił usg dopochwowe. Wszystko jest w należytym porzadeczku. Zapisał tabletki , ktore mam brac przez okres 10 dni poczawszy od 16-go dnia cyklu. Ma to mi unormowac cały cykl i zapobiec obfitym menstruacjom . Gdybym to zaniedbala , mogłabym popasc w jakas tam anemię :O Boje się tylko jednego, te tabletki ( nazwy w tej chwili nie pamiętam ) moga spowodowac zatrzymanie wody w organiźmie. A co za tym idzie wiadomo :O Na szczescie to narazie tylko 3 okresy @ i zobaczymy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynus ja tak po ciuchu w tym kiedunku kombinowałam. jestem już zdrowo z ginekologią obcykana ;) Fajnie ze to nic groźnego ani zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHHHHHHHHHOOOOLERA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZEZARłO MI WPIS,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra drugi raz tych samych wypocin nie dam rady powtórzyc, za duzo tego było :( więc w wielkim skrócie: Sylvik> biegusiem do lekarza po prochy Tak tak> biegusiem do lekarza serwuje sernik do herbatki popołudniowej i niech mi żadna nie mówi że jest na diecie, bo jeszcze nikomu nie przybyło od jednego kawałka ciasta :) w tamtym roku jak mnie dopadały doły - zmieniłam kolorystycznie garderobe, mam teraz całą game kolorystyczna w szafie i twierdze że to działa, a teraz (tu pukam się w głowe) dziergam sobie czerwoną!!! sukienke ide wstawiac na kawusie zbożową oczywizda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak ja tez po cichu tłumaczyłam sobie własnie taka wersje , ale wiesz do czasu kiedy było wszystko ok , niemal jak w zegarku i nagle przychodzi taki moment kiedy się wszystko pieprzy, to człowiekowi rozne myśli po głowie chodzą ;) Mrówcia moze od jednego nie przybywa, ale jak taki kawałek jest codziennie to juz mozna sobie coś wyhodowac :P Naczytałam sie od Was o kwitkach i chyba zafunduje sobie bratki do skrzynek :) U nas na surfinie jeszcze zbyt wczesnie , poza tym raz je miałam . Były piękne, cudowne do chwili kiedy nie nadeszła burza. Po burzy obraz nedzy i rozpaczy :( Dlatego tez, juz zawsze daję na balkon pelargonie, ktore sadzi mi ogrodnik . Odbieram od niego juz gotowe skrzynki z wyrosnietymi kawiatami i odpowiednia ziemią . Potem kwitną mi do samej jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri, a kto mówi że ja was tu będę codziennie ciastem raczyć :P nie piekłam juz wieki temu żeby sie oszczędzać ;) sama niewiem co mnie dzis naszło, a sernik pychotka po prostu :) o kwiatach jeszcze nie mysle, raczej kupie sobie w maju albo w czerwcu sadzonki i z głowy, zreszta za oknem zrobiło sie biało :( chyba skocze do kina w sobote, dziewczyny radza mi isc na lejdis i pożyczyc od syna pampersa, bo one popuszczały ;) no to sie rusze tymbardziej ze komedie uwiebiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to? znowu ja :P no to serwuje kawusie na obudzenie a kto nie może to herbatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z nesquikem w reku. Niestety dzien rozpoczal sie od przykrej wiesci, ze dziadek odszedl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko szczere wyrazy wspólczucia. Nigdy nie wiem jak w takich sytuacjach sie zachowac, co mówic, a co pisac . Zawsze smierc wzbudza u mnie dziwne emocje.No, ale taka kolej rzeczy i czy bogaty czy biedny umrzec musi. Gorzej natomiast gdy tyczy sie to dzieci. Teraz mam z nimi do czynienia i juz ze 3 razy sprzedawałam rzeczy do trumienki :/ Kijowe uczucie :| U mnie dzis piękne słonce, ciekawa jestem jak długo ? Tak wiec zanim się pogoda zepsuje lece po zakupy, Po południu ide do córki na zebranie. Czuje ze przejdę traumę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie dziewczyny. Za godzinke wyjezdzamy. Do poniedzialku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak smutno sie zrobiło i cicho, trzymaj się Juli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kressseczka
Dla wszystkich zainteresowanych próbą wygrania czegoś w necie:) Na http://www.look4win.pl/mozna coś wygrać oglądając reklamy. No zobaczymy, bo ja się dopiero zarejestrowałam. Jak ktoś chce tez pooglądac reklamy to tu link ze mną jako polecającą: Kasia_Kasia http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec =Kasia_Kasia Na prizpass zbiera się monetki i mozna na coś wymienić, to samo na jungle. I gdyby ktoś się tam rejestrował - polecająca Kasia_Kasia http://www.prizpass.pl/index.php?ref=Kasia_Kasia http://www.jungle.com.pl/login.php?cmd=regis ter&ref=Kasia_Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×