Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

kawusia zaliczona :) za godzinkę i ja wybywam dzis pogościć sie na cały dzień , miłego spędzania czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martycha515
hmmm.... no i chyba już niedługo ten topik będzie też dla mnie...;( od poniedziałku jestem na chorobowym, mam cholerną grypę, a już jest ktoś na moim miejscu. Normalnie rewelacja. Aż dziw bierze, jak sobie szybko ludzi wymieniają, czekają tylko na jakis niefortunny ruch z naszej strony, jakiś dzień zwolnienia i już... tym bardziej, ze zbliża sie czas podpisania umowy na czas nieokreślony. Ehhh... w sumie to przykre ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teraz piję poobiednią kawę
i czas na leniuchowanie ;) Pozdrawiam , Landri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za oknem deszcz , wiec korzystamy i konczymy lazienke....Wiem, ze przy niedzieli powinnismy sobie odpuscic, ale chcemy miec to juz \"z glowy\".. Zrobilam polskie ciasto z torebki i ble...Dobrze, ze tylko jedno kupilam. Nastepnym razem zrobie 3-bit, albo torcik bezowy z kremem advocaatowym :-) W ogole to mam wrazenie, ze te torebkowe ciasta byly kiedys lepsze, teraz to produkuja takie byle co, ladne opakowanie, zdjecie, i na tym sie dobre konczy. A co tam u Was ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko a jakie torebkowe ciasto upieklas ? Bardzo lubie torty bezowe , moze bys podsełała przepis ? Ja się obijam i raz zerkam tu raz w ekran tv no i wyszukuje cos do wyszycia dla dziecka, ktore ma się urodzic. Wiem juz, ze jedna z moich córek będzie chrzestną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cappucino Delecty. Co do tortu bezowego, to robi go moja ciocia- te blaty bezowe chyba kupuje, a krem robi miksujac maslo z advocaatem, ale proporcji dokladnych nie znam. Jak tylko \"dorwe\" ciotke, to zapytam. Ale ciacho super, zasluga procentowego kremu :-D Uciekam konczyc co nieco... Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam mniam jakie pyszności tu zapodajecie :) a ja tylko kawusia, ale potem będę piekła opoki, wiec zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landynka
Hej , Dzien dobry !! Mroweczko > widac ze te oponki robi się szybko i sa smaczne. Tez wiec poprosze o przepis :) Teraz kawa i trzeba brac się do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba potrzeba mi tej kawy, bo jeszcze spię :O oczywiscie wczesniej to byłam ja ;) Buzio 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gotowe, można zajadać :) Landri> przepis najprostszy w świecie> kilo mąki, pół szklanki cukru, paczka drożdży, mleko i łyżka oleju, zagniatam i czekam aż wyrośnie a potem w zależności czy chce mi sie bawic ze szklanką czy nie to robie oponki lub faworki, dzis zrobiłam faworki szybciej sie kroi i nie zostają odpadki :) na koniec posypuje pudrem Smacznego :) a teraz ide na spacer bo za oknem piękne słońce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomóżcie mi, czym wyczyścić białą kanapę niby skórzaną? była u mnie koleżanka w czarnych spodniach chyba farbowanych jakąś farbą, bo ona poszła a na kanapie została mi czarna plama 😭 wygląda jakby ktoś na kalce siedział (taki sam tusz jak od kalki chyba) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik, moja siostra miala identyczny problem! Tez jasna kanapa, tez kolezanka i czrne spodnie :-D Wiem, ze miala problem z wyczyszczeniem, probowala wszystkiego ale w koncu jakos zeszlo...Moge jutro zapytac, bo teraz juz pewnie spi. A probowalas mleczkiem kosmetycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej myśli się przy kawusi ;) :) nie mam takich problemów ale mogę popytać czym to wyczyścić, a na dworzy szaro mżysto ale ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ja juz od 7 na nogach a mam dziś wolne :O. No ale jest sporo do zrobienia przede mną, wiec obawiam się ze i tak mi braknie czasu :P No, ale nic biore się do dzieła i mam nadzieje, ze moje amobitne plany zrealizuje :D Juleczko czy mowił Ci juz kiedys ktos , ze powinnac pomyslec o pozowaniu do zdjec ? Sylvik ja się na ty kompletnie nie znam i nawet nie mam kogo zapytac. Ale mam stronkę takśą , w ktorej moze znajdziesz cos w tym temacie. Oto link http://www.licznik.co.pl/sew/Dom/Gotowanie/month/200710/20.html?start=351 Cmoki dla wszystkich , miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :-) Landrii ;-) Szczerze mowiac- tak. Mialam nawet okazje, ale zawsze stalo cos (albo ktos) na przeszkodzie. A latka leca, niestety. Wczoraj cale popoludnie proszylo sniegiem, pieknie to wygladalo. Dzisiaj slonko grzeje i jest nieprzyjemna \"chlapa\". Tutaj mamy tlusty wtorek, nawet mialam ochote faworki zrobic, ale kto to bedzie jadl? Pewnie ze 3 do kawki z checia bym zjadla, moj tez kilka po kolacji, a reszta? U nas tak zawsze....brak chetnych do jedzenia. A przeciez nie wszystko mozna robic z pol porcji, czy na mini blaszke :-( Ach..co tu wiele pisac... Sylvik..i jak?doczyszcilas kanape? W ogole znowu dopada mnie chandra, chyba powinnam cos zmienic w swoim zyciu, a to wcale nie takie latwe. No nic, trzymajcie sie babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety kanapy nie doczyściłam :( ,troche zeszło ale plama nadal bardzo widoczna. Mleczko zaraz spróbuje, a jeśli Julii możesz to zapytaj siostre czym doczyściła :) plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie wiem czy kojarzycie Robalka ale lezy w szpitalu i czeka go operacja. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik, moja siostra czyscila to wszystkim....ale najlepiej schodzilo plynem do szyb :-)) chcesz-sprobuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli możesz to przekaż mu od nas pozdrowienia, żeby jak najszybciej wrócił do zdrowia :) a wy gdzie się podziewacie co to za nowa moda na chandry i takie tam bzdety :P kawę podaję!!!!! zbiórka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babki !!! Destina > ja o tym wiem , ale nie byłam upowazniona aby się w tym temacie rozpisywac . Skoro Ty to napisałas to ja moge tylko potwierdzic . Operacja jest planowana na chyba 12 marca. Ale jezeli wszystko pojdzie zgodnie z zyczeniem samego zainteresowanego byc moze uda się mu uciec spod skalpela. W kazdym badź razie na poczatku nie wyglądało to zbyt ciekawie :O. Sylvik jeszcze jedna podpowiedź , spróbuj denaturatem .Zreszta jesli mozesz to wstrzymaj się jeszcze , jutro mam dostac nazwę preparatu ktorym czysci znajoma swoj komplet wypoczynkowy.To \" coś \" mozna kupic w sklepach sieci Kler - salony meblowe. Ponoc jest super ten preparat. Juleczko wiek tu nie odgrywa roli. Nadajesz się i teraz , jezeli masz jeszcze taka mozliwosc to nie zastanawiaj się ani chwili . Mrowcia ja chandry nie mam ::D Tak Tak, Bling < NN > 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii wstrzymam się :) Julii wypróbuje ten płyn zaraz ;) Mrówka jaka chandra? nic nie mam takowego :P pozdrowienia dla Robala, szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO PROSZE PROSZE :P to dlaczego was nie ma na kawusi :P zapracowane niewiasty ;) Zima, stok. > > > > > > Na stoku narciarz w pełnym ekwipunku, gogle, kask, fajny kostium. > > > > Wymarzona pogoda, slonce, lekki mrozik, stok jaki tylko mozna sobie wymarzyc. > > Jedzie... nagle na muldzie podskakuje, obraca go, wlatuje w drzewo.... > > Wstaje... kijki i narty połamane, strój podarty, gogle rozbite, cała > twarz we krwi, parę zębów brakuje > > Otrzepuje się, wzdycha patrzy do góry i mówi: > > \"Kurwa, i tak lepiej niż w pracy!!\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Mróweczko 🌻 uwielbiam Radka. Mam całą mase utworów w jego wykonaniu ;). Czestro słucham go przed zasnieciem, tak na wyciszenie. Sylvik > no patrz cholerka, kobieta obiecała mi smsa z nazwą, niestety nie dostałam nic. A ja jej numeru nie posiadam ;(. Jezeli do tego czasu nic z tym nie zrobisz to jak tylko się dowiem nazwy od razu Ci pisze ;) Miłego dnia👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri> masz dzis okazje spełnić dobry uczynek ;) musisz mi ijakos te utwory przesłać na emaila, napewno jest taka opcja plissssssssssssssssssssssssssss :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko jasne , ze się da. Opróżnij tylko poczte z niepotrzebnych rzeczy i bede Ci wysylac . Myślę, ze przez weekend to zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko jezeli wróce o normalnej porze dziś do domu to jeszcze coś podeslę , jezeli nie to tak jak wpsomniałam zrobie to przez weekend :) Juleczkooooooooooo 👄👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×