Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Julka a jest ku temu okazja ? :P Ja nie mam zadnego Kazika , ani Beaty w rodzinie ;) Odpoczywałam po pracy , troche posprzatałam i teraz stwierdzam, ze juz jestem tak zmeczona, ze tylko myśle o lezonku :P Wszystkim Imprezowiczom zycze miłego biesiadowania a pozostalym spokojnego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytkie Panie 🌻🌻🌻 Dzisiaj nasze święto , więc składam najserderczniejsze życzenia. Oby marzenia nam się spełniały i radoś z żucia byśmy czerpały Przyjmijcie życzenia Babki kochane od drugiej Baby z samego rana, niech Wasz dzień cały będzie radosny, trzymajcie sie Babki, aby do wiosny! Faceci z kwiatkami nie za wami latają , a wszelkie choróbska was omijają.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enka25
Czesc mozna sie do was przyłączyc,chociażja pracuje niewiem czy mogę z wami pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania , ale się rozpisałaś , czytania na cały dzień. Enka jestem jeszcze młoda (tylko na tym topiku) więc nie zabieram głosu, ale wydaje mi się ,że babeczki przyjmą cię do grona . Bo są naprawde świetne. Szczere , miłe, sympatyczne i bardzo ciekawe. Napisz coś o sobie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak ogólnie to straszne śpiochy jesteście. Zaliczyłam już kijki, obiad się robi. No ale w sumie dzisiaj macie chyba śniadanie do łóżka, a może i obiad. Wstawać , słońce świeci, wiosna na każdym kroku. Zagonić chłopów do garów (ja nie mam kogo , bo moich dzisiaj nie ma ), a po obiedzie spacer z menem oczywiście. Ja dzisiaj znowu imprezka. Wczoraj wróciliśmy po północy. Nie miałam ochoty tam iść , ale było fajnie . Dzisiaj imprezka ze znajomymi , których lubie , także będzie zajebiście. GOrzej będzie jutro.HIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ranny ptaszku :) ja wstałam rano o 7.00 byłam z psami na dworze, a potem spowrotem dom łóżka :P dopiero wstałam i pije kawusie :) kwiatów nie dostałam (podobno narazie ;) ) , obiad sama sobie zrobie bo mam taki na szybko (tylko do piekarnika gotowe udka wrzucić i podsmażyć, spacer z psami w planach na popołudnie :) to chyba na tyle narazie :) witam nową koleżankę i zapraszam do nas serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Sylwik . Ja od mojego M też jeszcze nie dostałam , ale wyjeżdżał o 7 rano. Za to wczoraj już dostałam od mojego niedoszłego szwagrusia. Wieczór zapowiada się super . Znajomy , który ma być na wieczornej imprezie zafundował nam bilety na striptiz męski.Na 18 . (Ładny gest , idziemy 5 babek ) nasze chłopy już będą imprezować. Po występie do nich dołączymy. Mój M się troche burzy ( zazdrosny czy co?) Pytał się czy oni się rozbiorą do końca? HIHI. Przed występem są obowiązkowe dwa browary, albo drinki. Także impreza będzie gorąca. Szkoda ,że na zaproszeniu jest zakaz fotografowania, posłałabym wam pare zdjęć młodego ciacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enka25
Dzieki za miłe powitanie mieszkam na kurpiach ale pochodze z mazur mam meża i czworo dzieci same dziewczyny .Najstarsza ma 20 lat anajmlodsza 6latek .Te trzy sa spokojne ale ta srednia to da mi popalic za wszystkie i jeszcze za 20 chłopców taka artystka ,juz ja niemam siły na nią nabawiłam sie tylko nerwicy ,jak nie zrozumie sama to po dzieciaku ,kt€re ma 19 lat niwiem juz co mam robic z nia . Ale zobaczymy co czas pokarze. wszystkigo dobrego z okazji świta 8 MARCA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 Przyjm życzenia Babo kochana od drugiej baby z samego rana. Niech dzień cały będzie radosny, bądź zdrowa Babo - aby do wiosny! Szczęścia życzę Tobie, sobie i kobietom na całym globie! By marzenia się spełniały, a Nas chłopy wyręczały! My dziś drinki i kaweczki, Nasze święto dziś Babeczki! Wszystkiego najlepszego w dniu kobiet!!!!! :classic_cool: Enka25 🌻 🖐️ Witamy w naszym klubie i zapraszamy do pisania :) Moze poczytaj sobie troche naszych wpisow i jak masz jakies pytania to pytaj. Przygotuj sie tez , ze jako wkupne nowe dziewczyny pokazuja fotki , wiec szykuj cos fajnego bo musimy się poznac bardziej :P ;) Wspłoczuje takiej gromadki :P Chociaz ja mam nie lepiej :D Mam blizniaczki juz prawie 18stoletnie i syna prawie 20stolatka ;) I wierz mi , ze Twoja córa nie jest jedyna w swoim rodzaju. Moje Laski tez dają mi niezle w kosc :) Ja jestem Wrocławianką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała pomysl o mnie na drugi raz , gdy bedziesz ponownie szła na taki występ :) Ja chętnie poszlabym, ale moje znajome , niestety nie widza w tym nic nadzwyaczajnego i stronią od tego typu imprez :D Ciekawa jestem dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze wieczorkiem poczytam co tu sie dzialo. Tym czasem z okazji Waszego swieta wszystkiego najlepszego Kobietki :D 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny. I to jest prawda, to jest fakt, dziewczęcy urok, wdzięk i takt. I chyba w całym świecie piękniejszych nie znajdziecie, za jeden uśmiech oddałbym Chicago, Paryż, Krym 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 pozdrawiam i milej niedzieli zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kobietki, tak wszystkie przesylacie zyczenia, to i ja sie dolanczam i zycze 365 dni w roku takich jak dzis. Po poludniu zapraszam na serniczka i drineczka/winko/\"szampanika\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak wekend ;) wypoczywałam na całego do kompa oczywiście dorwałam się dopiero teraz bo konkurencja była ogromna ;) mam nadzieję że dzień wam upłynął spokojnie lub wesoło lub szampańsko albo imprezowo :D Życzę Wam i sobie oczywiście: Doskonałości w każdym calu Byś nigdy nie czuła smutku i żalu Poczuła miłość w pełni smaku I największej jego sile ataku Uśmiechu na twarzy przez cały rok Byś do marzeń miała tylko drogi krok Aby na Twe zakupy pieniądze rosły nisko na drzewie A książę z bajki zbierał je dla Ciebie :) W tym szczególnym dniu życzę Ci wszystkiego co pragnie Twoje serce I żeby to nie był tylko zwykły list w szklanej butelce…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala występ był pewnie super. Kiedyś chciałyśmy pojechać z koleżankami, ale nas chłopaki nie puścili. Koleżanka miała bar. Odwiedzałam ją tam często, bo tylko tam mogłam ja spotkać. Naszych samców nie było. Zebrało się wtedy kilka nas koleżanek i sączyłyśmy drinki z kolejki na kolejkę. Za każdym razem inna stawiała. Byli w barze miejscowi chłopcy. Położyłyśmy stówę na ladę i który się rozbierze to jego. Jak już zrobiło się wesoło i facet był bez koszuli, to wpadła matka tej koleżanki- właścicielki baru (mąż jej we Włoszech bawił, pracował raczej), i nas rozgoniła. :O Szkoda..... 🌼 Ale fajnie było.... jest teraz co wspominać. Ale na taki występ to bym się z chęcią wybrała. W tv to nie to samo. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enka Wszystkiego najlepszego z okazji wiadomej ;) Dostałam mmsa miłosnego nie wiem od kogo, bo numer nie jest mi znany 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olajda...pewnie niedlugo tutaj zajrzysz...Ty tak zawsze nocna pora :-) Jutro pewnie bedziesz juz w biegu, wiec zycze szczesliwego lotu do Polski, milego wypoczynku i dobrej zabawy. I wracaj do nas predko! Ucaluj Antosia :-) Ja juz niedlugo uciekam do lozeczka, poczytam jeszcze i lulu. Wczorajsza noc byla straszna, mialam taki niemily sen...Do sennika nie zagladalam, bo tam raczej nic da mnie dobrego nie pisza ;-) W kazdym badz razie bylam na cmentarzu, nagle zrobilo sie ciemno i nie bylo zadnego wyjscia z cmentarza, i rozne odglosy....ktos mnie straszyl, mowil rozne straszne rzeczy, az sie przebudzilam.... Wydaje mi sie, ze przemawial tez duch mojego zmarlego kolegi :-( Nie wiem, moze potrzebuje modlitwy? Nie lubie takich nocy, bo co to za wypoczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nocna pora 🖐️ Mrowko -----> te kamyki na allegor sa piekne:-) jakby ktos mi powiedzial, ze mam wybrac jeden i tylko jeden to trudna sprawa by to byla, bo im wiekszy wybor tym trudniej. Ta czapeczka, co ja zrobilam, to Antos musi jeszcze podrosnac, bo mi wyszla za duza - hihi Z tanow to polecam ten http://www.mollers.no/tran.aspx?pageid=1 wiem, ze Möller’s tran jest dostepny w polskich aptekach. Ten tran mozna podawac niemowlakom. Dzieci pija ten tran ze smakiem - zwlaszcza ten ze smakiem cytrynowym (ale tu uwaga, czy dziecko nie jest uczulone na cytrusy). Julii ----> jak masz cos nowego z bizu, to pamietaj, ze do mnie slij zawsze :D ...ja chetnie ogladam :-) Landri ----> ja mam czasami taki dzien, ze jak wstane i mnie kolana bola to wtedy wyobrazam sobie moich pacjentow i zastanawiam sie - czy wchodze w te faze w ktorej oni sa? i stwierdzam, ze nieeeeeee! Oni zyja po 100 lat, wiec ja mam jeszcze jakies 67 lat do stowki :-) Przygotowania dobrze, tzn. ciuszki poprane, paszporty przygotowane, bilety wydrukowane, jutro wrzucic wszystko do torby i pa pa :-) Dzien kobiet - racja nasze swieto, nasze :-) Blingus ----> no to mimo, ze krotko no to korzystaj i jedz, zawsze to cos, chociaz po tak krotkim pobycie to pewnie musi pozostac niedosyt :-( milej podrozy :-) Mala ----> z tego co piszesz co robilas, to ty talent robotokowy jestes :-) koniecznie przeslij zdjecia Twoich prac (bo ja lubie ogladac) albo zaloz sobie galerie na fotosiku :-) Kania ----> nie dziwie sie, ze chopaki nie chca puszczac na takie balety ;-) Sylviku ----> sypiasz juz lepiej? 🌻 enka25 -----> przywdziej czarne wdzianko, zaprezentuj sie nam i zapraszamy :-) Tak duzo piszcecie o kremach, a ja wyczytalam kiedys, ze bardzo dobrym kosmetykiem stosowanym od wewnatrz jest picie wody z sokiem z cytryny plus do tego posiekana natka pietruszki - bomba witaminowa (glownie witamina C), a latem do tego zaspokaja pragnienie :-) Landrii, Mrowka, Sylvik, Julii, Kania, Mala, Bling, Tak Tak - pozdrawiam i milego poniedzialku 🖐️ 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze! Julii wywolalas mnie do tablicy ;-) U mnie w domu sie tak mowi, ze jak sie snia zmarle osoby to potrzebuja modlitwy i ja bym ten sen tak odebrala - wlasnie tak jak mowisz, ze potrzebuje modlitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki Imprezka wspaniała! Atmosfera gorąca , chłopaki cudne , wiecie siłownia , solarium no a przede wszstkim młodość robi wrażenie . No i te ich ruchy , ah rozmarzyłam się. Ja byłam drugi raz na takim wieczorku. Mój też focha miał ,że ja chce iść. Ale w sumie o zgode się go nie ptałam tylko stwierdziłam fakt ,że zostałam zaproszona to ide. Dziewczyny się śmiały ,że 40tka mu odbija skoro nie chce mnie puścić. A że nasi znajomi to towarzystwo w wieku od 22 do 30 lat to go ubodło i nie marudził. Później na imprezie było bardzo wesoło bo striptiz był na tapecie cały czas. Smiechu masa . Nasi faceci bardzo ciekawi co i jak , a czy podchodzili do nas , czy myśmy ich dotkały, czy się całkiem rozebrali itp. Jeden swoją nawet obwąchiwał. Polecam jak będzie coś takiego u was to idźcie. były babki od18 do 60 lat.Niektóre wypiły więcej niż wmagane dwa piwa i śmiechu było mnóstwo. Pozdrawiam cieplutko , zapraszam na kawke i życze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała fajnie że się zrelaksowałaś, potrzeba czasem takiej zwarjowanej zabawy aby zapomnieć o codzinności ;) sama bym gdzieś poszła zaszaleć hehe Olusia i Bling udanego wypoczynku i spokojnego lotu :) Juleczko racja, potrzeba modlitwy. A moja teściowa też mówi, że jak śnią się zmarli to będzie padał deszcz. Dobrze że to nie zawsze się sprawdza bo prezy tej pogodzie jesiennej to nic innego by nam się nie śniło :( :P miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie :) kawusia zapodana, za oknem pada , a małe marudzi od rana, chyba dziś sobie nie pogadam muszę się zająć malucem, moze farby i jakieś malowanie, ja już chcę naprawde wiosny, otworzę wtedy drzwi i na dwór ;) o ten tran popytam, dziś będę w mieście akurat, dzięki za podpowiedż Ola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwik oj faktycznie , dobrze mi to zrobiło. Może przez to ,że impreza w tak młodym towarzystwie, odmładza , w końcu oni są nie wiele starsi od mojego syna, tylko tak różni. Niestety Ale plus jeszcze jeden mój M od godz. w pracy , a ja już dostaje smsy na temat nocy. hihi. Oj zazdrość go zżera. Fajnie mieć tak młode towarzystwo. To strasznie odmładza , a moę ja mam dusze młodą. Ale taką imprezke polecam , Działa na wyobraźnie w każdym wieku. Olajada mam nadzieje ,że jak będziesz w Polsce będziesz pisać , Bling tak samo. Dla reszty całuski Będe zaglądać i pisać bo dzis nie mam nic do roboty, Okien nie myje , na działke nie pójde bo pada. Ale podejrzewam ,że zmoży mnie spanie , w końcu 2 noce po 4 godz. snu dadzą o sobie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala fajnie, że impreza się udała. Też chcę fotki z twoimi pracami. Ja robótek mało robię. Teraz wpadłam w ten sweter i nie chce mi się znowu go dziergać. Doszłam do dekoltu. Robię przód i plecy na jednym drucie więc mi się nudzi trochę, bo pomału przybywa. Dziś mam wolne. Może gdzieś wyskoczę na miasto połazić. Za oknem plucha, śnieg się topi. Ola ja jestem zwolenniczka picia miodu z cytryną nastawionego na noc. Pije się rano, najlepiej na czczo. Jak nastawiłam to rano wstałam i nie było. Te moje nocne marki wybomboniły mi wszystko zwykle. ;) Ale jakby dodać do tego trochę natki... ale chyba z miodem to nie przejdzie. ;) Julia ja się na snach nie znam. Przychylam się do zdania dziewczyn. Pewnie mają rację. Ale taki sen u mnie to zwykle zwiastuje kłopoty. 🌼🌼🌼🌼 Sylwik 🌼 Landrynka 🌼 Bling 🌼 enka 🌼 Zmykam, bo się rozpisałam za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy się bawi na swój sposób, osobiście wolałabym kabaret ani mru mru ;) a specjalnie dla Ciebie Landri żebyś nie załowała ;) http://www.internetshouldbeillegal.com/ ponnadto buszując dziś po blogach robótkowych znalazłam zgoła odmienną wypowiedź na temat imprezy opisywanej przez Malę, kto chce może poczytać łącznie z komentarzami, tam też znalazłam ten link ;) :) :P http://dagi35.blox.pl/2009/03/Osmy-marca-i-facet-w-stringach-czyli-SIE-ZASTRZELE.html#ListaKomentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko , zgodze się z tym co tam napisane , jeślibym nie była tam wczoraj. Sama atmosfera spowodowana 2 piwami , rozlużniła babki. Ale nawet nie o to chodzi, Nie wiem jak było tam ale u mnie najważniejszej nie zobaczyłaś bo zasłonili czapką policyjną . Ale cała atmosfera, Nastrój , przgotowanie baru , gdzie godzine wcześniej seksowny głos mówił jak nas mężczyźni nie doceniają, czego nam bronią, to było wspaniałe.TO był taki szept pod muzyke , ale wpijający się w mózg. Po drugie to nie było 10 min.występu, to trwało ponad godz. myśleliśmy że nas rewidują gliniarze i ochrona. Zabrali nam aparaty, komórki. Atmosfery tam panującej nie da się opisać. kelnerzy pilnowali aby do godziny wystąpienia chłopaków znikneły drinki czy piwo. na wstępie określało się co pijemy.Byłam na czymś takim 6 lat temu , ale to co wczoraj to był występ, pokaz, sztuka . To byli profesjonaliści . To robi wrażenie. To nie było paru chłopców co chcą dorobić . Przjechali pięknym autobusem W tym barze piwo kosztuje 4 zł , wstęp na wczorajszą impreze 70zł , w tym 2 piwa lub drinki. Ten występ był naprawde pięknyi cholernir podniecający. Nigd bym na to nie poszła ,alesponsorował to kumpel , on siedzi w Danii od lat , wpadł na tydzien. nasza impreza to jego 2 dni pracy. Może ta dzikewczyna była na kiepskim pokazie. Pijana nie byłam , jeżeli bym była to nie pisałabym wam o 5 , jesli wróciłam koło pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×