Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Sylvik jak sie przyjrzec bardziej to widac pasemka :D Moze dlatego nie zauwazylam , bo ogladalam bez okularow :P TakTak ]maile wracaja z adresu , ktory podlas dziś przy wpisie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvik spróbuj jeszcze raz na magda@m-a-c.pl Aaaa i moje włosy sa nadal blond tak tylko na tym zdjeciu wyszły jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyłacie jakieś foty i ja nic o tym niewiem?! hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Julia> zgapiłam od Ciebie naszyjnik, mam nadzieję, że mnie nie udusisz, ale bardzo czegoś potrzebowałam do ostatniej bluzeczki :) gości mam dwóch upatrzonych ale tylko od kamieni, ze srebrem to jakoś tak róznie, nie trafiłam jeszcze na takiego u którego bym zawsze brała, jeden gośc ma pseudo kalait a drugi dalis wklejam tu bo już mi sie niekce wchodzic na email, sorki http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4868750 http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4868750 ten pierwszy jest sprawniejszy w obsłudze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mrowka :-) Wkleilas dwa te same linki do jednego sprzedawcy, ale dzieki nickowi odszukalam drugiego, tylko ze ten to chyba tylko ma juz gotowa bizu......albo zle szukalam. W kazdym badz razie napisalam juz do obu. ... Jesli akceptuja platnosc allegro i wysla przesylke za granice, to jestem ocalona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno Mrowko- kupowalas juz cos ze swiata koralikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor spicie juz? ;-) Mala1972 ----------> mam nadzieje, ze Twoja podroz sie uda i bedziesz zadowolona, powodzenia! :-) tak tak tak -----> ja do Ciebie tez wysylalam maile i dostalam wlasnie z Twojej poczty zwroty. Czy Ty dostalas moje zdjecia? :-) - a tak w ogole to ja nie mam od Ciebie zadnej fotki :-( kania2a ----> nie obiecuj, ze bedzie mniej kani, bo ma byc wiecej, wtedy jest wiecej do czytania i zawsze wieksza szansa na jakas dyskusje :-) mrowka ------> Ty na kazdym zdjeciu wychodzisz inaczej, tak jakby na kazdym inna kobieta :-) hhhm! Julii ------> jak nie wysle za granice, to niech zakupi ktos z Twojej rodziny i przesle Tobie, co prawda zawsze to dodatkowe zabiegania i koszty, no ale bedziesz miala, a z tego co widze to ladne te kamyczki :-) 🌼Mala, 🌼tak, tak, 🌼Mrowka, 🌼Landri, 🌼Sylvik, 🌼Julii, 🌼Bling, 🌼Kania 🌼 Pozdrawim Was ❤️ 🌼 milej soboty!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Olajda! Ty juz powolutku sie bedziesz do podrozy przygotowywala, co? Fajnie macie....Moja znajoma z dzieckiem tez non stop latala do Polski, bo jak mowila, maly musi poznac dziadkow i jej rodzinke ;-) A maz zostawal i pracowal , ktos musial ;-) Wlasnie przegladam allegro...........marzy mi sie jakas ostra fuksja :-) Na wiosne lubie kolory, a co tam.......... Ale wiecie.....jak to fajnie stac przed lustrem i sie zastanawiac ktory to naszyjnik/ kolczyki zalozyc, bo nie mozna narzekac na niedostatek :-P A z kolei problemem sa ciuchy,.... ale to chyba problem kazej z nas :-) Jak sie ma Antos? Jak tam wyrzymanie zabkow? Ucaluj go :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Julii :-) 9 marca idziemy do przychodni na kontrole - wzrost, waga, szczepienie, a 10-tego lecimy. Wracamy 24-ego, a 25-ego na basen - plywanie dla niemowlakow - plan napiety :-) Zabki dobrze, mamy 2-ie dolne jedynki - sliczne zebolki :-) Antos juz nie jest taki niespokojny, ale nadal wszystko co nowe bada organoleptycznie :-) Ja wlasnie odswiezylam garderobe Antosiowi, tzn. spakowalam 3 reklamowki ciuszkow z ktorych juz wyrosl. Nowe na biezaco kupuje jak tylko zobacze cos ladnego, slodkiego to nie moge sie oprzec. Dla siebie bede miala okazje kupic cos nowego w Polsce. Chyba juz ide dac buziaka Antosiowi i ide spac :-) Dobranoc Julii :-) Dobranoc babeczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadu-gadu nocą , gadu-gadu w dzien ;) Dzien dobry 🌻 Ja dziś juz od 6 na nogach , poszłam wczesnie spac to i wczesnie wstałam . Zapraszam na kawę i czestuje batonikiem musli :P Tak Tak no własnie Ty o jakichs zdjeciach piszesz , a ja tez nic nie dostalam :( Czyźby Sylvik byla tą jedyną ? :P Olusia fajnie masz , ze znów będziesz w Polsce. Tym bardziej, że tęsknisz za krajem i swoja Rodzinką. Julka, Mrówka macie zacięcie :D Jak macie jakies zestawy , czy w ogole cos co chcecie sprzedac , wrzucćie najpierw do Nas. Po co macie sprzedawac Obcym , jak mozecie zapropnowac najpierw to Bliskim :P Moze ktoras z Nas zdecyduje się na coś iryginalnego i niepowtarzalnego ?;) Bling marnotrawna znow Cie wcięło ?😠 Mała jak tam wrazenia po odwiedzinach ? Wszystko ok ? Kania widzisz jaka Ty jestes uparta ?! Tak Cie prosimy o wpisy , a Ty uparcie swoje. Albo piszesz, albo........... kara będze :P Sylvik a da Ciebie co skrobnac Lampucerko ? ;) hm.....? Zapytuje w zwiazku ze zblizajaca sie wiosna , kiedy przyjedziesz do mnie ? Albo w najgorszym wypadku do IKEA ? :P Bywasz czasami na skypie ? Zbiram się moje mile do pracy :( A z checią posiedzialabym dzis sobie w domu :D. Miłego dnia 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie Ja kawke wypiłam o 5 , siedziałam i rozmyślałam . Wizyta dziwna , oczywiście przyjęta byłam super, ala ta pustka. Byłam u niej w pokoju , wszystko wygląda jakby wyszła na chwile . Czy czuje się lepiej ? chyba tak . Jej mama przekazała mi listy które mi pisała jest ich 41 . Pierwszy z 14.09.07.ostatni 5 dni przed śmiercią. Jeszcze do nich nie zajrzałam. Poza tym zapowiada się piękny słoneczny dzień . W końcu wyrusze na kijki , poszukam wiosny. Miłego dnia laseczki. Współczucia dla tych co pracują. Kania pisz bo będzie KARA! Już my pomyślimy aby była surowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka wiosna u mnie za oknem zadyma, sypie a ja musze na zakupy :( brrrrrrrrrrr Julia> szukaj lepiej może i ma gotowce ale on ma dwa konta, ja u niego tylko kamyki kupuje Olajda > kobieta zmienną jest ;) a tak ogólnie to dlaczego inaczej?? całusy dla Antosia Landrynka, no mam tego ale ciężko trafić w czyjś gust, teraz już pomału robię na zamówienia, dziewczyny mówią co mniej więcej chcą i to robię :) Sylvik, Mala, Tak tak, Kania > idę na kawusię właśnie podano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka do Ciebie napewno wysłałam zdjęcie :) Landrii co do zdjęcia Taktaka to nie jestem jedyna, tylko trzeba mieć konto na Naszej klasie i tam sobie Taktaka oglądać w całej okazałości :P na skypie nie siedze, ale cały czas jest włączony kiedy siedze w necie :) musisz na mnie polować hehe narazie tyle, zbieram się do pracy, a jeszcze odkurzyć i umyć podłogi musze ;) miłego dnia aha u mnie też czuć już wiosne, a wczoraj jedna \\pani mi mówiła że widziala 2 bociany ;) to chyba najlepszy znak że wiosna blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dziecko sie obudzilo o 4.30, no i ja tez musialam, teraz tez kawusia :-) Mala1972 ----> no to masz teraz czytania. :-) Ja bym chyba nie wiedziala jak sie za te listy zabrac - wszystkie na raz, czy po jednym... Jak pomysle o tym, to chyba to dziwne uczucie, a jednoczesnie rzadkie uczucie, bo Ona wybrala Ciebie i nie czesto ludziom sie trafiaja takie przyjaznie w takich okolicznosciach. Milego kijkowania :-) Mrowka -----> widzialam Cie na fotosiku w niebieskim bolerku, w czerwonej tunice- ttam moze nie za wyraznie, pozniej niedzwiedzie lapy- tak dostojnie, elegancko, a ostatnio malinowa bluzeczka, gdzie Ty z Pablo, a on zalotnym spojrzeniem, Ty juz lagodniej;-) hmmm, moze to wplyw kolorow? -(znam wszystkie Twoje odslony ;-) ) - no i stwierdzam, ze poprostu zmiennie (dobrze to ujelas sama) :-) Landri -----> dlugo bedziesz dzisiaj w pracy? Masz tak, ze w sobote luzniej, czy raczej taki sam kierat jak w tygodniu? ....tak, czy siek, to szybkiego dzionka w pracy zycze :-) milej soboty kobietki :-) ja jeszcze nie mam sprecyzowanych planow co do dzisiejszego dnia, nie wiem, czy gdzies pojedziemy w odwiedzinki, czy pozostanie tylko zwyczajny spacer, a moze za zimno na spacer - wyglada mroznie na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! i Sylvik tez na strazy ---> milego dnia :-) ja mam konto na nk, a tak taka nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam juz konta na N-K , ale zaraz tam wejde z konta córki :P I na Was popatrze :D Olus ja w pracy jestem do 15 .Czas ostatnio niestety troche mi się dłuzy :O Zastoj jakis byl , mam nadzieje ze teraz gdy wiosna tuz tuż , to bedzie się interes krecil :) W sumie lubie jak mam zajecie, bo raz ze czas leci jak oszalały , a dwa lubie wiedziec pod koniec dnia dlaczego jestem zmeczona, a męczenie się bez powodu j, zwykłym siedzeniem i jak to się mwoi \"pierdzeniem w stolek \" jest bardziej meczace. Dzis sobota , wiec powinno byc ok :) Sylvik to chyba masz inne konto, niż mi podalas a skypie , bo czasami jak tam jestem to ciągle jestes niepodłaczona :) Mrówka Ty faktycznie zmienna na tych zdjeciach , zmieniasz się jak kameleon :P I troche Ci poslodze, bo zawsze wygladasz pięknie i bardzo promiennie :P Mała no to chyba nic innego Ci nie pozostalo jak brac się za czytanie. Chciaż moze to bolec , ale skoro sa one kierowane do Ciebie musisz je przeczytac. Moze spojrzysz na to wszystko innym okiem i bedzie Ci sie łatwiej pogodzic z utrata swojej przyjaciólki . Ide teraz n apoloteczki i mala czarną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przeczytać musze , ale potrzebuje do tego siły. Jak na razie to eksmitowałam męża z małym, starszy ewakułował się sam , córka już znika , a ja biore się za porządki.Termometr wskazuje 8 stopni , słońce świeci . Pozwijałam dywany i chodniki i zaraz ide się wyrzyć na trzepaku. To najlepsze na nerwy , a jeszcze PMS. Rodzina woli w takich chwilach znikać i całe szczęście. Bo byli by biedni. Mieszkam na parterze , jak ja nie zamiote korytarza to żadna sąsiadka dupy nie ruszy. CHodnik w przedpokoju jest aż ciężki od piachu. Próbowałam go porządnie odkurzyć ale nie ma szans. Jakimś takim gównem sypali koło domu ,że śniek faktycznie topniał , ale całe to szare coś wnosi się do domu. odezwe się jak już się wytrzepie. Chyba sobie kupie jakiegoś browarka do pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak idzie trzepanie dywanów ?;) Mrowcia ja z zapytaniem do Ciebie , ile kosztuje u Ciebie taki zestaw naszyjnika i do tego kolczyków podobny do tego czerwonego , ktory pokazujesz na blogu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa w trzepaniu, kuk na kafe i fajka. Trzepanie idzie ciężko , skąd tyle piachu mimo odkurzania?! szok! Ale bicepsy sobie wyrobie , bój się mężu! Nauczcie mnie robić biżu , ja też chce. Na obiad swojskie jadło, takie coś co uwielbiają. Jak skończe z dywanami to spadam na kijki. Wezme list i poczytam gdzieś w lesie w spokoju. Pisać laseczki , co was tak wywiało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wam mija sobota? Ja w czwartek nagrabilam sobie troszke w pracy ,wczoraj wyszla afera i czemam,moze w poniedzialek zapadnie werdykt. Siedze jak na szpilkach,nieobecna. A tyle mialam planow na weekend i juz mi sie nei chce. W dodatku mam urodzinki i chyba beda najgorsze jak dotychczas. No ale nic tyle u mnie,a u was widze sporo sie dzieje. Dziewczyny Julia i Mrowka ostro tworza ,super. Olajda ,no ja tez do Polski sie wybieralam,ale teraz to juz nieaktualne. Wole nie ryzykowac,jesli oczywiscie bede jeszcze pracowac. Moj luby wybiera sie do kraju aby odebrac siedzenia od tapicera. No ale nie wiadomo czy on wolne dostanie. Kania chyba sie nie zniechecilas? Mala dokladnie nie wiem o co chodzi w calej tej historii z przyjaciolka, no ale widze ze bylas dla kogos bardzo wazna osoba. Sylvi jak sobie radzisz bez pracownicy? Zdrowko juz lepiej? Niedlugo wiosna na pewno naberzesz nowej energii do zycia ,Jak my wszystkie. Olajda,ja w przeciwienstwie do ciebie wszytskie ciuszki kupuje tutaj. No a teraz naszla mnie opsesja na chodzenei do fretexu,odwiedzam jak tylko mam okazje. Nawet o prace sie tam pytalam. Dzis tez chcialam isc ,ale przez klopoty w pracy ,wszystkiego mi sie odechcialo. Achcialam serniczek na zimno zrobic a tu beeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za miłe słowa, słodzenia nigdy za wiele ;) tak ogólnie to właśnie wstałam uciełam sobie dwugodzinną drzemkę, w nocy spania nie było bo pablowi coś dokuczało no i jak wróciłam z zakupów to padłam, teraz już czekam na obiadek, moje dziewczyny się uwijają, jak miło :) Mala> odezwij się po lekturze :) Landrynka> ten pierwszy z czerwonego korala sieczki 45zł już z kolczykami, tylko musiałabym dorobić :) niwiem czy to drogo czy tanio, takie mam ceny i jakoś idzie, porównywałam z naszyjnikami na pakamerze żeby mniej więcej wyceniać swoje i daje zawsze dużo niższe ceny, dodatki oczywiście są srebrne tyle gwoli informacji :) teraz obiad, kawusia i bluzeczka dla szwagierki obiecana dawno temu, echhhhh, moze w tv coś będzie do pooglądania, raczej domowy sposób spędzenia dziś wieczoru mam, nigdzie się nie ruszam bo pogoda mi nie pasi mam zaległe odwiedziny ale poczekam na lepszą temperaturę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak wyjde z domu. W koncu nastepny caly tydzien wlacznie z weekendem spedze w pracy,jesli...... Nie ma co sie lamac,bo w koncu co sie stalo to sie nie odstanie. Mial padac snieg,a jest nawet w miare. Moze jednak zakupki na serniczek zrobie, trzeba jutro jakos sobie oslodzic dzien. Mrowka na program telewizyjny nie liczylabym,ja nie wiem czemu tak jest ze w weekendy taki slaby prgram maja Ja juz sie zaopatrzylam,kolezanka pozyczyla mi kilka filmow,no i nagrala mi ten .PRZYPADEK...... nie pamietam dalej z B PITTEM ZYCZE MILEGO,SPOKOJNEGO WEEKENDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling 🌻 nie łam sie , jak juz nawarzylas piwa , to musisz zaczekac na bieg wydarzeń , nic nie wymyslisz a moze się wszystko wyjasni i bedzie ok ;) No i pod ten serniczek!! Wszystkeigo najlepszego z okazji Dnia urodzin , szczescia, milosci i zapożyczone z innego topiku :duzo orgazmów :P Bużki 👄👄🌻 Mroweczko dzieki za info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na sekundke wpadlam zlozyc najserdeczniejsze zyczenia dla Bling 😘 A teraz spadam na jakies zakupy. Wieczorkiem wybywam do znajomych... Mrowka...czerwone calkiem podobne :-) Tyllko ze ja dalam 3 linki... Mam tez identyczne w czerni i bardzo je lubie, nawet mam je w tej chwili zalozone. Mala..... my zaczelysmy od czytania watku dla totalnie zielonych na wizazu....Tam jest wszystko napisane krok po kroku. Wejdz na wizaz, potem forum , hobby, zrob sama (chyba) i bizuteryjnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłamm z pracy a tu miło, tyle czytania :) robie szybki obiad bo bardzo głodnam a M nie ma i nic nie ugotował :( Bling sto lat, wszystkiego najlepszego 🌻 🌻 🌻 bez pracownicy sobie radze, nawet o dziwo lepiej niż myślałam :) Posłałam Wam emailem mój nick na |Skypa :) ide bo frytki spale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zyczonka,urodzinki dopiero w poniedzialem. Rany to juz 30 bedzie. Masakra od teraz bede sie odmladzac i mowic ze mam 25 hihi No a zakupki na serniczek zrobione i wieczorkiem bedziemy cos tworzyc. Oczywiscie zahaczylam o Fretexik,kupilam mamaie spodnie z ZARA i sobie LEVISY a i jeszcze bluzeczke ESPRIT , A ile Polek bylo,wszytskie 3 kolezanki kupowaly dzinsy. Zawsze to taniej niz w sklepie chociaz i tak jak na moj gust to te ceny troszke wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham wreszcie z domu w wolny weekend Blink sto lat 🌼❤️ Jednak chyba nie umiem spędzać w domu wolnych dni ;) nie pospałam. Jak można wstać w wolna sobotę o 6.30? czyste wariactwo. Na dodatek nie miałam internetu. To chyba na złość. Piłam kawę i robiłam na drutach Na szczęście wybrałam się z mężem na spacerek po lesie. Było super chociaż wiało nieco. Czułam jak słonko nas ogrzewa. 🌼 Sylvik niestety nie mam skypa, więc nie licz na mnie, ale dzięki za pamięć. Landri ja za tydzień w sobotę i niedzielę do pracy idę. Mala jak lektura? Tylko zachowaj dystans. Mrówka jesteś pracowita jak Mrówka :D Myślę, że 45 zł to nie jest tak dużo. Ola malutki super. Fotki widziałam na nk. Fajny dzidziuś 🌼 Julia 🌼 Teraz życzę wam wszystkim miłego już wieczoru. Resztę dziewczyn też pozdrawiam. Całuski 🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sprzatam i w miedzyczasie napisalam do Oli zaległego e-maila , moze wreszcie tym razem dotrze ;) Kania :D:D:D no i ........... git :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno.....Sylvik wysłałam Ci info na skypie , jak mozesz to zaakceptuj, tylko jakbys pisala a ja nie bede odpisywac tzn, ze ja to nie ja :P KPW ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×