Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Mala> fajnie że byłaś zadowolona z imprezy po to przecież poszłaś żeby sie dobrze bawić, mówię tylko że każdemu podoba się co innego starucha zrzędliwą nie jestem, ale na wejsciu potrzebne by mi było pół litra z gwinta, żeby się wyluzować ;) po prostu mnie to nie bawi :P każdy ma prawo do swojego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 Hehe :P Mrówka a ja chetnie poszłabym , zeby zobaczyc ten tlum piszczacych kobiet i faceta, ktory kreci tyleczkeim :) Aczkowliek wystep, do którego podalas link tez moglabym podcaignac do groteskowych . Lubie popatrzec an meskei cialo , ale podobnie jak dla wiekszosci facetow kobieta ubrana powiedzmy tylko w stringi jest bardziej seksi od golej, tak samo dla mnie facet , ktory ma przysłowiowy trojkacik wyglada apetyczniej niz taki z dyndającym fiutkiem :P I to ze chcialabym pojsc na taka impreze, to tylko swiadczy o tym , ze chcialabym zobaczyc to na własne oczy , przezyc to i wczuc sie w atmosfere tych piszczacych babek .Na pewno nie piszczalabym , ani nie stawala na krzeselkach .Bo swoje emocje i poped , w spokoju moge rozładowac w swojej sypialni ;) Poza tym juz abstarchujac od wygladu gołych facetów , tak samo tłum piszczacych kobiet jak i tłum sliniacych sie facetow nie jest dla mnie czyms podniecającym :P Zachowania tychze płci roznia się tylko tym, ze facetom robi sie ciasniej w rozporku co nie musi wywolywac wielkiej euforii , natomaist kobiety jak to kobiety , swoje podniecenie czesto okazuja poprzez krzyk ;) Dla mnie to jedynie odskocznia od szarej rzeczywistosci i przezycie czegos innego , czego na codzien się nie ma . No nie ma, bo mi moj M nigdy nie zrobil strepteasu , o co go nawet nie prosilam i nie wiem czy w ogole odwazylby się ;) Ja nie widze nic w tym zdroznego , ani odpychajacego . Zabawa to zabawa , byleby zachowac umiar i nie dac sie poniesc nazbyt swoim emocjom. Dzis bawie sie w telefonistkę w pracy :D Jacy ludzie sa dziwni przez telefon .............:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za słabo go prosiłaś Landrynko ;) :P ja widocznie lepiej się postarałam ;) i też się nieźle uśmiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups zle zrozumiałam, no to poproś, moze Cię zaskoczy ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty , nie mam zamiaru prosic , namawiac ani nawet sugerowac , ze chcilabym to zobaczyc w jego wydaniu :P Jakos go nie widze w tym , moj M to za duzy sztywniak :P ( chodzi oczywiscie o osobowosc :;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę :P a tak z innej beczki, to może mi ktoś podpowie gdzie mogę kupić srebrne różyczki :( takie zeby dodać do bransolety między korala przepatrzyłam allegro i inne ale tam z tych srebrnych elementów to tylko kulki, łuki i kwadraty, idą na łatwiznę Julia> nie wypatrzyłaś tam czegoś? Landrynka a na takiej giełdzie kamieni to są też inne rzeczy czy tylko kamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to nie wiem, co tam jeszcze moze byc. Z tego co pamietam jak bylam kiedys na takich , to byly jakies cuda dotyczace wrózb :O Szkoda,że nie napisalas wczesniej o tych rózyczkach , znajoma , ktora obok mnie ma stoisko ze srebrem własnie pojechala na tydzien na targi srebra do Gdańska .Moze czegos bym sie dowiedziala w tym temacie, a jak nie to zapytam po jej powrocie, moze bedzie miec takie różyczki lub bedzie wiedziec , gdzie mozna takie cos kupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enka25
kania2adziekuje serdecznie za życzenia ,ja napewno nie pissłam do ciebie sms bo niemam numeru,możemasz jakiegos cichego wielbiciela.Dzionek minoł jako tako do tej pory ,kania 2a skąd jesteś jeśli można wiedziec,i ile masz latk jeżeli nie robię problemu ,to jak możesz to odpisz a jeżeli nie to z góry bardzo przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam :) ciekawe tylko jakie będa rzeczywiste, mam nadzieję że wielkosc będzie mi pasowac do kamieni, a spytać zawsze mozesz Landrynka, prześle ci na emaila fotkę bransolety którą wypatrzyłam i chciałam takową zrobić żebyś wiedziala o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Babeczki, 🖐️ Ja juz spakowana, moje chlopaki juz spia, u mnie powoli goraczka przedwyjazdowa. Chwile na necie bede, prysznic, no i chyba troszke sie przespie :-) co do wystepow panow, to widzialam kiedys na necie taki filmik, jak takie ciacho tancowalo - wyginal niesamowicie swoje cialo, mial tylko taka przepaske jak Tarzan w buszu - niby taka sukieneczka co zaslania, a tak naprawde to nie zaslania. No i ten gosciu tancowal pomiedzy paniami siedzacymi przy stolikach, mial wzwod, no i zapodawal sobie bita smietane ze sprayu na fiuta podchodzil do pan i one \'\'musialy\'\' zlizywac smietane i ONE zadowolone, uchachane TO ROBILY! - jak dla mnie niesmaczne, bleee, ja bym sie chlustajaco wyzygala na takiego dupka! Co prawda nie wszystkie te wystepy sa takie i jak jeszcze wczesniej myslalam, zeby byc na takiej impezie-wystepie, tak po tym netowym wystepie nie mam ochoty - fujjj! No to ja lece, na razie, pa pa. Oczywiscie jak tylko bede miala okazje i czas to klikne z Polski do Was 🖐️ pozdrowionka dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już myślałam że tak wcześnie to Mala :) Ola> szczęśliwej podróży kawusia zapodana :) tym razem to ja zostałam sama, no prawie, mój M w delegacji mam nadzieję że dziś dojdzie paczka z koralami, już nie mogę się doczekać, szczególnie na jedne Landrynka oglądałaś bransoletę? ponadto nic specjalnego, ide pobuszować w necie i popatrzeć co gdzie w trawie piszczy, zajrzę za jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal nikogo? już wiem, pewnie już wiecie że dziś mamy Dzień Mężczyzny :) i głowicie się jak tu zaskoczyć swoich panów ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mrówko, ja siedze od 5 , ale klawiatura mi od wczoraj płatała figle. Dopiero teraz udało mi się coś zrobić i nie przestawia mi liter. Faktycznie dzisiaj dzień mężczyzny, wyleciało mi z głowy. Biore się za okna , ale jak na razie do pościągałam firany.CIężko mi się za nie zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ola szczesliwej podrózy :) Mrówka ogladalam bransoletkę i jest piękna :) To Twoj wyrób, czy dopiero masz taki w planach ? Ja nic nie wiem o zadnym Dniu Męzczyzny , poza tym wychodze z zalzoenia , ze faceci mają 364 dni w roku swoje swieto poza 8 marca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka witaj. oto co znalazłam Światowy Dzień Mężczyzn - święto obchodzone 10 marca w Polsce. Tradycja obchodzenia tego święta została zapoczątkowana w 1999 roku, prawdopodobnie w odpowiedzi na analogiczne święto Dnia Kobiet. Jednak oficjalnie ustanowionym świętem jest: 3 listopada - Światowy Dzień Mężczyzn. 30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka. Cz im aby nie zadużo? Tak jakmówisz mają święto 365 dni w roku i jeszcze by chcieli 3 w kalendarzu. Oluś chyba już doleciałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala> ja własnie mam na tapecie wielkie prasowanie ;) czyżby dzień porządków? Landrynka taką mam w planie już wszystko zamówiłam co potrzeba :) oprócz zapięcia bo nie znalazłam takiego, będzie musiało być zwykłe, trudno troche poczytałam na wizazu dowiedziałam się jak samemu zrobić szpilki, może poćwiczę jak mi starczy dnia, a teraz ide meczyć ten sweter dla szwagierki, oj powolnie mi idzie Landrynka> 365 dni w roku, mówisz :D :D dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! A ja mam nos w ksiazce i w komputerze, postanowilam troche przysiasc i sie pouczyc. W koncu! Pogoda piekna, chyba w koncu wiosna zawitala w moje rejony :-D Rozyczki swietne, sama wczesniej nic takiego nie znalazlam. Samopoczucie lepsze, jeszcze troche glowa pobolewa i katar troche dokucza, ale gardlo przeszlo. Czas zrobic porzadki w garderobie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z Was czysciochy :P Czyżby to juz byly porzadki wiosenno-swiateczne ? Ja jeszcze jestem ze tak sie wyraze w plu i w ogole o tym nie myśle . Przede mna przeprowadzka na nowe miejsce pracy i w zwiazku z tym myslę , tylko o tym :O Boje sie tego przeniesienia , bo raz ze kupa roboty a dwa, ze na miesiac bede odcięta od internetu 😭 Nie bede mogal do was pisac z pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... Ku chwale Ojczyzny jeden dzień kobiety, cały rok mężczyzny... ;) Witam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia powodzenia. Kiedy zdajesz? 🌼🌼🌼🌼 Mój mężczyzna właśnie rozłożył się na kanapie i przysypia. Dzień faceta to on ma codziennie :D Cholera, aż mu zazdroszczę. Chlap na kanapę i ma wszystko głęboko. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna przyszła
Wiosna przyszła, pragnę o tym poinformować wszystkich, którzy jeszcze tego nie zauważyli. W wraz z wiosną nasze polskie miasta prześcigają się w ofercie kulturalnego i ciekawego spędzania wolnego czasu. Ruszyły nowe kluby, kawiarnie, planowane są nowe koncerty i przedstawienia teatralne. Na http://www.sybil.pl/ można znaleźć informacje co ciekawego dzieje się w każdym większym mieście. Niech moc będzie z Wami i niech Was nie ominie żadna ciekawa premiera!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×