Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Święta i po świętach Kilka małych dietkowych grzeszków popełniłam. Ale nie było źle. Mrówka ja też chora, cały nos zawalony, przez niewyspanie znowu bęfe snuć się jak cień dzisiaj. U mnie święta spokojnie , wczoraj byliśmy u znajomych, na grilu. Nie moge nawet pisać , oczy mi łzawią od tego kataru. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się. 🌼 Ja po świętach cała, zdrowa i trzeźwa ;) Idę do dentysty. Ciekawe ile jeszcze będę łazić.... 🌼 Planuję dziś urządzić TRZECI DZIEŃ ŚWIĄT. Nazwę go Leniwy wtorek. Trochę pozmywam, pozamiatam i będę leżeć :D A co tam??????????? Jutro do roboty. 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania > planuje podobnie ;) do anginy doszły dolegliwości żołądkowe, trwają już od tygodnia więc nie pojadłam za wiele ;)zamiast kawusi proponuje herbatkę, może być ziołowa :) moze poxniej więcej napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki trzeci dzień świąt to chyba dzisiaj planuje każda z nas. Mąż miał mieć drugą zmiane , ale wezwali go na rano. Jego szczęście, byłby dzisiaj biedny . Na dowidzenia powiedzial mi że leczony katar trwa tydzień a nie leczony 7 dni. Ruciłam w niego klapkiem , dobrze że nie miałam drewniaków na nogach. powiedzcie skąd się bierą takie ilości kataru?! Czy to resztki mózgu mi nosem wychodzą. Mam nadzieje ,że reszta zdrowa. Kinga jak tam po chrzinach? Olajda Sylwik Landrynka I reszta MELDOWAĆ SIĘ BO BĘDZIE KARA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja po świętach i niestety też chora, ale naszczęscie tylko ból gardła od 2 dni :( chyba za gorąco było i czlowiek za mocno się porozbierał :P święta minęły spokojnie, nawet nie za bardzo obżarte :) dziś niestety już do pracy, ale myśle że klientów za dużo to dziś nie będzie, wszyscy będą leczyć rany finansowe po świętach hehe miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdybym mogła to i tydzien poswiateczny zaplanowałabym sobie na odpoczynek ;) Ale nie moge :( i juz dziś zamulam w robocie :O :P Dzien dobry 🌻 To i ja melduje sie po swietach , w przeciwienstwie do Was zdrowa ;) ładna pogoda, spokoj na miescie wiec moze jakos spokojnie zleci mi czas do 18 ;) Mroweczko mam pytanie odnosnie tego obrazku , ktory mam Ci wyhaftowac. Wczoraj obejrzalam go dokladnie i stwierdzilam,ze jest malo ostry. Czy masz wersje w wiekszej rozdzielczosci ? Wtedy dokladniej widzialabym moze nie tylko krzyzyki, ale te linie , ktore sa kwintesencją calego dziela ? ;) Z taka wielkoscia bede miec klopot , zeby to wszystko dokladnie rozplanowac :O Ktora z Was chetna na ciasto ? Wlasnie podjadam do kawy v ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę słyszeć nic o żadnym jedzeniu. Dwie godziny dobierałam ciuchy, żeby wyjść z domu. Z szafy wyleciało chyba z 10 różnych bluzek i swetrów. A to co zostało .... może być pod warunkiem, że wezmę się za siebie. Zaraz wychodzę i ze spodni zostały mi tylko dzinsy. ZACZYNAM ODCHUDZANIE. Ważę prawie 64 kilo i to wszystko raczej od pasa w dół. Kurwa przytyłam ze 6 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania witaj w klubie :P ja tylko kilo więcej mam i te 5 chętnie bym komuś oddała ;) miałam luzik dzieci ugotowały obiad i zajeły się małym więc sobie przeczytałam książkę ale koniec laby bo musze dzis skończyc jedna z bluzek :) Landrynka, niestety nic lepszego nieposiadam to ściągałam z picassy, ale też już niepamiętam skąd dokładnie, jak nie da rady to trudno, leży już od roku bo bardzo mi się podobał, cholerka że te skany są takie niewyraźne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki poswiatecznie 🖐️ minelo szybko... u nas bylo cieplo 7 stopni, snieg topnial a tu wczoraj od popoludnia nagle nawrot zimy, sypalo i sypalo i tam gdzie stopnial nasypalo na nowo sniegu, ale na szczescie dziasij slonce troszke przyswieca :-) mi jeszcze szynka zostala i sledz pod pizerzynka iciasto, ufff duzo jedzenia, ale w niedziele bylo bardzo fajnie - jedzonko i mile towarzystwo. Teraz planujemy (my polki) chodzic czesciej na cwiczenia do studia treningowego i tak wczoraj rozmawiamy, ze moze juz dzisiaj sie wybrac... no ale oczywiscie wyszlo, ze rzeba odpoczac :-) milego wtorku, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olajda U mnie 16 stopni i piękne słońce , wczoraj było troche wiatru Jedzenia u mnie też opór. Obiadu nie robiłam bo zrobiłam wczoraj tyle ,że mają na dzisiaj. 64 kilo jak ja bym chciała tyle ważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Swieta swieta i po swietach..i po chrzcie! ;) Moge teraz powiedziec ze po co sie tak denerwowac???? Pogoda byla ok,w drugi dzien mozna powiedziec ze upal! Tyle papu bylo,ze nawet wszystko na stole nie wyladowalo! Inna sprawa,ze jak czegos brakowalo to tesciowa swoje dokladala a ja swoje...od taki kobiecy upor... ;) Wodki nie bylo...nad czym baaardzo ubolewal tesciu...:) Ale tak postanowilismy i koniec. Najbardziej balam sie ze Daga w kosciele do popis...ale... Na poczatku troche sie porozgladala a potem...zasnela!!! Skrzywila sie tylko troche jak polewana woda byla i spala dalej. Pod koniec mszy sie obydzila :) U fotografa mielismy problem zeby ja rozbawic. Udalo sie to dopiero pod koniec sesji :( Ogolnie musze powiedziec ze strach ma wielkie oczy... Jestem zadowolona :) i ciesze sie ze mam to juz za soba! Landrynka...czemu mi sie ta masa na tiramisu nie sciela??? Byla (jest nadal choc caly czas w lodowce) plynna!!!! Wszystko zrobilam wg przepisu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka nie mogę wykonać przelewu. KB24 mnie nie puszcza, bo mi nie podałaś adresu. Reszta ok. Czekam na @ Kinga zwykle tak jest. Najpierw się człowiek naszarpie, nadenerwuje, a potem okazuje się że wszystko ok idzie. Byłam w miasteczku, pozałatwiałam sobie sprawki. Zaniosłam robotę do krawcowej. Było tego ze cztery spódnice. Zmierzyła mnie w tyłku 107, w talii 70 cm. Normalnie wściec się można. Oczywiście będzie zwężać kiecki w pasie. Kiedy zrobi to zrobi. I tak nie chodzę w tym. ;) Dentystkę też zaliczyłam. Następna wizyta 19 maja. Dziewczynki co wy z tą chorobą? 🌼 Pewnie ogródki urządzone, okna pomyte, chaty posprzątane. Te choróbsko z tej roboty wyszło. 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już Kania poszło :) ja zawsze wysyłam bez adresu i dlatego nie pisałam, własnie wróciłam do dom ;) teraz druty do ręki i heja :) rano stawiac się na kawusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka Możesz jutro sprawdzić konto. Przelew poszedł. Wygląda na to, że korzystamy z usług tego samego banku. ;) 🌼 Też siadam do drutów. Zrobiłam golfik, teraz biorę się za bezrękawnik. Do zimy się z nim wyrobie przy dobrych wiatrach. :D A obrazek leży.... Za to córcia wyszywa, że aż milo. 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka Ja dalej chora , już nie mam siły .Małego odprowadze do szkoły i wskakuje do wyrka . Robie 4 dzień świąt. Kinga fajnie ,że się wszystko udało. Trzymajcie się dziewczyny , miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zapowiada sie ladny dzien. Juz od godziny polujemy na mocz u Dagi...w koncu kupe zaczela robic :( Na 10.30 jestem umowiona na sciecie wlosow :) Milego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe wstaje coraz wcześniej ale może teraz zacznę się wyrabiać czasowo ;) na kawe jednak zajrze później teraz tylko melduje że już na nogach :) Kinga> ścinasz włosy? zrób potem fotke i wyślij w nowym fryzie Mala> kończ te chorowanie, bo wiosna się zaczyna robić reszta :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z kawusią :) Kinga fajnie że chrzciny się udały ;) więcej strachu było niż to warte ;) u mnie też słonecznie i ciepło, wczoraj troche poplewiłam przed domem, a dziś ciąg dalszy ale na podwórku ;) chwasty rosną szybciej niż kwiaty :P miłego dnia i do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja walne fote , wyglądam jak żywy trup, moge grać w horrorach bez charakteryzacji. Oczy czerwone jak królik , zapuchnięte, cały czas łzy mi lecą, nos czerwony , usta popękane. Najlepiej jak poszłam małego odprowadzić w okularach słonecznych, łzy i tak mi ciekły, husteczka przy nosie. Wychowawczyni małego zapytała się kto mi umarł,że taka zapłakana jestem. hihi To musi być jakaś alergia , najpewniej na męża , musze się chyba pozbyć tego alergenu. Tylko teściowa reklamacji nie przyjmuje , gwarancja już dawno minęła, tylko szrot został. Mój M oczywiście też chory, strasznie go boli gardło i jest umierający. ( ale żre normalnie , lodówka dosłownie ma drzwi wahadłowe) Właśnie mi napisał smsa żebym kupiła mu coś na gardło bo go strasznie boli. Już mu kupie , wczoraj (taki chory biedaczek , ale z kumplem chlali zimne browary) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co u was takei choroby? Ja juz w piatek lece do Norwegii,alez mi to minelo i nic konkretnego nie porobilam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie szlag mnie zaraz trafi. Była u mnie \"koleżanka\" znam ją ze szkoły , małapa doi opieke społeczną i państo na maksa od lat. Pracuje razem z mężem u wujka w firmie. popracują ile trzeba i zasiłek dla bezrobotnych a dalej pracują na czarno. Mają troje dzieci, wszystkie są\" alergikami\" mają Astme(załatwiła sobie to dawno temu) Budują chate , mają kredyt hipoteczny, ta dzisiaj przyleciała się zarejestrować do biura pracy bo od maja mają 1700zł dopłaty do kredytu , a że to tylko przez okres pobierania zasiłku więc już została \"zwolniona\", za pół roku zostanie zwolniony mąż. Policzcie sobie zasiłek plus 1700zł , plus opieka nad niby chorymi dziećmi.A ona na czarno będzie miała 3 tys. Na opał dostała 1500zł . Na ksiązki do szkoły dostaje, na kolonie dzieci jeżdżą co rok. Na umowach mają najniższą krajową a zarabiają ponad 3 tys każde. Dlaczego państwo dopłaca do ludzi cwanych , a faktycznie biedny nie ma prawa do niczego. Ona mieszka u matki , ale matka żyje z gościem od 15 lat bez ślubu , on wykupił ten dom od gminy i ona rzekomo go wynajmuje. Wszystko legalnie , a jak kłamliwe. A te pizdy z opieki dobrze wiedzą o tym bo to mała dziura i dają kasę bo się należy. A mam drugich znajomych gdzie mają syna nieroba ( potrafi tylko robić dzieci , ma 25 lat i czworo dwójke z obecną z którą mieszka na dwoje ma zasądzone alimenty). pracy nie podejmie bo mu komornik ściągnie, żyje jak pasożyt z dziewczyną dwójką dzieci na utrzymaniu rodziców. I im się nic nie należy ( czyli rodzicom) ,tu nie ma pomocy żadnej , bo oni mają na siebie , a syn dorosły i może pracować. Sory za wywód ale kurwica mnie bierze na coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski ;) Mała zebys Ty wiedziala ile jest takich przypadków jak ten, ktory opisałas. Znam taką jedną co ma 4 dzieci, zaliczyc mozn aich do lo. Jeden ,juz byly mąz jej siedzi w pace, drugi z ktorym jest niecaly rok po slubie chleje na umór , a kasa jej spływa niczym wodospad. W domu syf , brud, dzieci brudne chodzą a ta kupuje samochody , robi prawko , kupila sobie nawet do samochodu czujnik cofania .Tak na marginesie jezdzi bez prawa jazdy , bo 3 razy podchodzila i nie zdała. W koncu stwierdzila, ze to pierdoli i jezdzi juz ponad rok bez waznego dokumentu. Paczki zywnosciowe co miesiąc dostaje z MOPS-u, dotacje na wegiel , n autrzymanie dzieci,szkołe, kolonie etc. A do pracy nie pojdzie bo stwierdzila, ze po co skoro ma tak super . W domu 4 komputery , no bo dzieci musza się edukowac , a na NK ona szaleje i wstawila sobie profil, na którym figuruje z 3 nazwiskami :P Pytam się na jakiej podstawie dostaje on aaz tyle zasilku , ze stac ja praktycznie na wszystko ? O zakupach sprzetu audio i rtv nie wspomne , bo mogalbym tu wyliczac i wyliczac :O Ja się pytam gdzie jest sprawiedliowsc ? No gdzie ? Szkoda w ogole o tym myslec bo człwoiek sie tylko nakreca niepotrzebnie. I gdyby to dostala kobieta , ktora faktycznie pracowac nie moze , ktorej się nie przelewa, o dzieci dba, szanuje sie to bym się nie dziwila. Ale ta , to leserka i kurwa na calego :O U mnie dzis piekna pogoda, ale słyszalam ze weekend zapowiada się nieciekawie :O Kinga nie mam pojecia dlaczego tak Ci wyszło :( Ja robilam i bylo pycha ;) Jak bedziesz miec zdjecia Dagi z chrztu no i swoje w nowej fryzurce to przysylaj , popatrzymy sobie ;) Mrówka zobacze co sie da zrobic i zaczne to haftowac , ale aznaczam, ze jak ma to wygladac byle jak to nie bede kontynuowac. Bo szkoda mojej pracy , a efekt moze byc marny :O Chyba, ze chcesz cos innego to bardzo chetnie moge Ci wyhaftowac. Mam super obrazki z aktami , takie mini w zasadzie , i wyglada to super jak jest kilka .Wysle Ci n apoczte potem i sobie oblukasz . Bilngus bo takie wyjazdy to własnie takie sa. Wazne ze spotkalas sie z najblizszymi . A co niby chcialas porobic ? Sylvik nie masz tam pod ręką jakiegos nader przystojnego ogrodnika ? :P Wtedy moglabys sobie siedziec przed domem popijac piwko i oko by się nacieszylo i robota fachowo zrobiona ;) :D Kania jaka herbate owocową pijesz? ;) Olus nie mozesz tej zimy jakos przegonic ? Moze Marzanny nie topilas ? :P Popros Bling , moze przywiezie Ci troche slonca z Polski ?!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a macie profil na NK ? Bo jesli tak to jest pare zdjec ze chrztu wlasnie tam a nowa fryzurka tez tam bedzie ale dopiero wieczorem ;) W wyszukiwarke wpiszcie Aldona Au

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacy ludzie ktorych opisujesz Mala1972 to niestety ale wszedzie sie trafiaja :( I tak to juz w tym zafajdanym swiecie jest ze jak kto uczciwy albo nAPRAWDE biedny to ma ciagle pod gore!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakim wy mówicie zasiłku - bo chyba nie na dzieci, musiałabym przez lupę go szukac, tyle go....... ;) :P Landrynka, rano przejrzę bo teraz net za lichy, Mala, puszczaj foty po schudnięciu to może my większy doping będziemy miały ;) skończyłam już jedną bluzkę jeszcze dwie napoczęte, idę teraz na ławeczkę powdychać świeżego powietrza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Mrówka pisałam o cwanych babach , które potrafią wycyckać opieke społeczną i nasze chore państwo. Dałam przykład koleżanki, która już się zarejestrowała jako bezrobotna aby uzyskać 1700zł dopłaty do kredytu hipotecznego, Dopłaty te mają ryszyć w maju. Landrynka takich ludzi jest mnóstwo masz racje . Dlatego mnie to tak wkurza bo ci co faktycznie potrzebują to im się nie należy. Dzisiaj czuje się troche lepiej , za to mój M całą noc kichał, ( może zrozumiał w końcu jak ja się czułam przez ostatnie dni ) Tylko że teraz będe miała przekichane. Wole 3 chorych dzieci niż zakatarzonego męża! Fotki wkleje po miesiącu diety, narazie waga stanęła, ale codziennie ubywają centymetry. Wczoraj ubrałam nawet spodnie dresowe w których latem wyglądałam jak Robin Hood w rajtuzach, a tu nawet były luzy na udach. TO samo z taką tuniką nie nosiłam jej jakiś czas bo była opięta na moich oponkach, teraz lużno spływa. Jestem bardzo zadowolona z diety, najważniejsze ,że nie chodze głodna, mało tego , powinnam jeść więcej Życze wszystkim udanego dnia , zapowiada się bardzo ładny. Tak mnie nosi ,żeby iść na działke, ale znając siebie zabiore się za robote i załatwie się na całego, dlatego dam sobie jeszcze spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak pobudka z rana ;) :P Mala możesz podac przykładowo rozpiske co jadasz codziennie ale tak konretnie - śniadanie - to i to, obiad to i to itd? to są takie dopłaty? skąd te kobity o tym wiedz? ja chyba za mało czytam prasy i oglądam wiadomości ;) Landrynka ja nie mam żadnych fotek ty już wysłałas czy doiero masz zamiar bo nie załapałam ;) Sylvik> ruch to ci się zacznie pewnie za dwa tygodnie, przed imprezami majowymi i znowu nie bedziesz miała czasu :) Kania> paczuszka przygotowana dziś wysyłam :) Juli> Olajda.> Bling> jak tam ciepłota u was za gramanicą ;) Kinga> czyżby dzieciątko zaczeło sypiać dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko na Fazie P (protein ) jem same białka Czyli Śniadanie- Jogurt naturalny plus otręby(3 łyżki) 2 śniadanie Jajko 1 lub 2 do tego szynka z indyka Obiad - pierś z kurczka (można całego, Tylko nie skrzydełka) później rybe wędzoną, lub tuńczyka w sosie własnym z serkiem chudym. , Twarożek serek wiejski . co tylko chcesz. Najlepiej jak zjadasz ponad 1000 kalorii , niestety ja nie potrafie dobić nieraz do tysiąca , to gotuje sobie rosół zbieram tłuszcz i taki chudy wypijam. Nie ograniczasz jedzenia wogóle , masz ochote na całego kurczaka to go jesz, możesz wrąbać całą makrele , nie musisz pilnować godz. Jedna zasada tylko białko i nic więcej i to jest pierwsza faza którą ciągniesz od 3 do 7 dni .Póżniej przechodzisz na faze naprzemienną i jesz do tego co jadłaś warzywa , to już jest pełen wypas. Jesz tak 5 lub 3 dni i wracasz znowu do białek na tyle samo dni . I tak do uzyskania wymarzonej wagi. Jest o tej diecie książka \"nie potrafie schudnąć\" Pierre Dukan Ja już zaraziłam 2 osoby i ładnie chudną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotowiec to rozumiem, ale jakoś same proteiny to do mnie nie przemawia, bo ja literatury czytać za leniwa jestem a tu trzeba wiedziec konkretnie co i jak ;) moze w maju się zmobilizuje, mówisz że sery jajka i ryby hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×