Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

[też się witam w deszczowy pranek. Głowa mnie boli 😭 z prostej przyczyny. Zabalowałam i mam małego kacyka. Idę jeszcze poleżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :D kawusia :-) W Polsce bylo wspaniale, chociaz zooma powrocila (mysmy ja przywiezli.... ale tez zabralismy ja spowrotem z tego co wiem :-) ) nie mam czasu ostatnio na net. Tu dzien juz coraz dluzszy, slonce zachodzi ok.19.00, piekne sloneczne dni, wiec chodzimy na spacerki. Wczotaj do Tromsø przyjechal konsul z Oslo i bylismy u niego ''na herbatce'' :-) Antoni teraz lezy spokojnie to moze poczytam nasz topik :-) milej niedzieli zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. U mnie za oknem fajna pogoda tak jak wczoraj,na termometrze za oknem juz +10! Pare chmur wprawdzie widze ale.... Wczoraj to mis ei pisac kompletnie nie chcialo :(. \" Wymusilam\" na tesciowej mycie okien. Upierala sie zeby to zrobic na tygodniu,w sr lub czw a mnie na tygodniu nie urzadza,bo M wracajuz do pracy a tak to mogl mala sie zajac a my dwie obskoczylysmy okna,pomyly,firany i zaslony popraly...caly dzien sie na to zszedl,jak sie mieszka w domku to troche tych okien sie ma :( Na szczescie nie musialam wieszac \"swoich\" firan i zaslon bo zrobil to M :) Co do pobierania moczu to w rekawiczkach trgo nie robie,ale mala wyszorowana i \"zlana\"riwanolem,potem woreczek nakladam i pilnuje by byla to max godzina.Pediatra twierdzi ze to kolonizacja przy ujsciu cewki,wiec teraz na zmiane co 4 godziny smaruje jej Gentamycyna i robie przymoczki z kory dembu. Niestety kompletnie spanie jej to rozregulowalo,bo i w nocy o 2 ma smarowane antybiotykiem. mam nadzieje ze tym razem to juz doprawdy bedzie koniec! *Beling buty spoko,ale ja szukam czegos na obcasie. bo niska jestem wiec na plaskim odpada! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale BYKI zrobilam... sorry ! Chyba musze sie obudzic! :) Milej niedzieli zecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka...no niestety ale szczepienia faktycznie sa drogie! Ubijaja na tym kase :( U nas to za szczepionke 6w1 280 zl, za pneumokoki 320 zl, nie wiem ile zaplacimy za szcepionke 5w1. Znajoma usiwdomila mnie ze komplet szczepien wyniusl ich 2000 zl (razem z dodatkowymi na pneumokoki i rota) Tak ze szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry laseczki dzien piekny pranko suszy sie na dworze ale snieg lezy obie pary butkow na plaskim, bo ja do pracy mam 20 km w jedna strone i z przystanku pod wielka gore. ale w wysokich butach tez tam zasuwalam. Lubie wysokie ,ale kazde jakie kupie mnie obetra,troche ich mam. a zreszta tu to za bardzo nei ma gdzie chodzic w tych butach,wszystkei leza i czekaja na jakas okazje z dowozem pod drzwi hihi teraz sie szykuje na wysokasne,na wyjscia. takie ma kolezanka ,i mowi ze sa bardzo wygodne, nawet na swoj slub zamierza je ubrac,oczywiscie te jasne hihi http://www.bianco.com/collections/product_description.html?articleno=22-41278-10&sid=5dcdcb54e18101ea7f51fa7a50c9fca7 mi sie podobaja te,ale sa starsznie wysokie http://www.bianco.com/collections/product_description.html?articleno=22-42020-24&sid=5dcdcb54e18101ea7f51fa7a50c9fca7http://www.bianco.com/collections/product_description.html?articleno=35-41991-10&sid=239a634bd6d241a346e66a21af352556 Adres forum wysle na Maila Landryneczko. no i te ,ale Adrian mowi ze mam sobie niczego takiego nie kupowac,bo mu sie te buty nie podobaja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! Mokro, mokro, mokro. Wczoraj zaczelo padac i oczywiscie konca nie widac. A moje pranie na balkonie wisi........ :-( Co do bucikow, to ja tez tylko i wylacznie na obcasie! Na plaskim chodze tylko w domu i jak wychodze pobiegac. W takich plaskich to chodzic bym chyba nie umiala ;-) A linki ktore dzisiaj zamiescilas, to wlasnie cos dla mnie..... Ja wczoraj kupilam na wysokim obcasie, teraz jeszcze przydalyby mi sie na odrobinke mniejszym do jakiegos dlugiego lazenia. Teraz kawa a pozniej jeszcze nie wiem... Milej niedzieli babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty fajne. Zwłaszcza z pierwszego i drugiego linka. W ogóle lubię wysoki obcas. Na płaskich nie potrafię chodzić. Zdrowieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) O pogodzie nie wspomne,bo nie ma sie czym chwalic... A co tu tak cicho jak u mnie w domu...??? (bo z M sie poklocilam) Nikt kawy nie pije? Ludzie!!!!! Robie dzis drugie podejscie z nowym jedzonkiem dla malej. Jablko sobie narazie daruje,po tych jej ostatnich \"problemach\" z jablkiem... Ugotuje dzis marchewki ;) Hm...milego dnia zycze w takim razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się witam Za oknem pochmurno. Chyba ciśnienie spada. Wypiję kawę i pomyślę co dalej. Wybieram sie do miasta. Właśnie w ogródku siedzi cudzy kot i zagląda nam do okien. Nasza Pusia zauważyła intruza i pilnuje drzwi balkonowych wydając przy tym wrogie dźwięki. Na tym naszym ogródkowym płocie to ruch jak na Marszałkowskiej. Koty się przechadzają w obie strony. Latem czasami zwiedzały mi mieszkanie. Na szczęście nasza tajna broń w postaci psa skutecznie je zniechęciła. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero wstałam :P kawa podana i oglądam dzień dobry tvn :) co do psa to za szybko się cieszyłam, teściowa ją oddala bo narobiła w nocy :( ale co sie dziwić jak to młody pies i na dodatek najadla się pierwszy raz od niewiadomo kiedy :( ale wczoraj wzieła ją moja koleżanka i właśnie pisała że noc przetrwali, piesek to straszny pieszczoch i już jej nie odda, uffff kamień z serca. Pokochałam tego psiaczka jak dziecko ;) pogoda dziwna, troche chmur i chłodno jeszcze, czekam na słońce :) Buty bardzo mi się podobają i wysokie i niskie. Ja niestety na takich szpilach chodzić nie potrafie, wole niższe a nawet płaskie :) choć podobają mi kobiety na kilkucentymetrowych szpilach ;) to chyba narazie na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za oknem plucha, a ja właśnie zaliczyłam pierwszego calana :) Mala dopinguj się i mnie ;) do świat mam postanowienie zrezygnować całkowicie ze słodkości i ćwi czyć, hmmmm zobaczymy ;) pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Pogoda to i ja sie nie pochwale. Co prawda juz nie pada, ale slonca brakuje i kilu dobrych stopni :-) Ale przynajmniej zal mi nie bedzie, ze musze siedziec w domu. Musze zaczac wielkanocne porzadki, zrobic jakies pranie no i nauka. Do swiat musze jak najwiecej nadrobic, bo pozniej przyjezdzaja goscie i nie bedzie czasu, a egzaminy czekaja. Korzystajac z przyjazdu gosci z Polski, chcialam zmowic jakies kamienie i srebro na allegro, jak mas Mrowko kogos wartego polecenia, to pisz. Landrii...co ostatnio tak malo sie poazujesz? Wszystko ok? Mala tez ... Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez u mnie pizga. Dobrze ze wrocilam do domu bo by mi glowe urwalo. Jak znam zycie to zaraz satelita mi sie odlaczy. No a tak w ogole to mialam jeszcze od srody do piatku isc do pracy, ale juz nie bedzie takiej potrzeby,ide tylko w srode na 12 i wolneeeeee. Calkiem dobrze, do soboty mam wazny bilet, wiec moze to powstrzyma mnie od jezdzenia do maista i wydawania kasy,bo juz doslownie to jakas opsesja. Dzis znowu grzeszylam. A i mam chyba zapalenie spojowki,albo cos tam inneego. Napuchla mi powieka ,no i boli w kaciku, chyba kredka sobie wczoraj zadrapalam. No i masz babo placek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry , witam :) Zapowiada sie u mnie cudny dzien 🌻 Julka no jakos faktycznie mnie ostatnio mniej :) W pracy mam robote , w domu jak wracam dodatkowe obowiazki , w sobote szykowalam sie na przyjazd gosci, w niedziele sie goscilam a ponadto ta zmiana czasu na letni nigdy nie wpływa na mnie korzystnie :O I musi minąc conajmniej tydzien , zebym mogla wrocic do jako takiej formy :D W niedziel jak pojechali goscie kolo 17 , polozylam sie i spałaabym juz tak do rana , gdyby nie trzeba bylo się przebrac na noc :P Moze juz w tym tygodniu bedę miec neostarde w pracy , wiec bede zagladc chociazby z pracy do Was :) Poza tym tez mam cos z okiem :O Boli mnie, łzawi i jak wstaje to minie chwila zanim je na dobre otworze :O Zastanawiam sie czy to nic alergicznego . Blingus chcialam sie zalogowac na tej stronce , ktorą mi przyslalas , ale mam klopoty . Wszystko robie ok, a caly czas wyskakuje mi ze mam wypelnic obowiazkowe pola:O .Probowalm kilkakrotnie i nie wiem dlaczego, ale zarejestrowac się nie moge . Buty, ktore tu poakzywalyscie sa cudne. J atez lubię takie butki, i nawet jedna taka pare mam na wyjątkowe okazje. Ale nie chodze na codzien w takich , bo tam gdzie się poruaszam na piechotę obcasy po tygodniu mialabym juz zjechane. Niestety sporo mamy we Wrocławiu kostki brukowej i trzeba miec odpowiednio szerokie obcasy :P Moje obcasiki wynoszą okolo 6-7 cm :) Te na specjalną okazję maja chyba ze 12 :P Mam w planie tez zabrac się juz za drobne porzadki swiateczne .Priorytetem jest wysprzatanie balkonu i umycie okien . . Ale to akurat mnie nie dotyczy bo, tymi porzadkami zajmuje sie moj M :D Nawet mi zasłonki i lambrekiny do nich wiesza :) KIlogarmow przez ostatnie dwa tygodnie zrzucilam 3 :P Bez twistera , bez dodatkowych cwiczen :) Moja dieta MŻ mnie nie zawodzi. Za to jednak pałaszuje spora ilosc owoców ;) I sporo piję wody . I to chyba wszystko, bo mnie czas goni. Jak sobie przypomnę o czym jeszcze mialam napisac to dopisze ale juz w innym czasie ;P ;) Calusy Laski i milego dnia 🌻:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też za oknem słoneczko, chyba się wybiorę z małym na spacer po kawie :) więcej nic jakoś nie dzieje się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie porzadkow i nauki ciag dalszy. Pogoda jak wczoraj, czyli szarosci rowniez ciag dalszy... Landrii..gratuluje zgubionych kilogramow :-) No i troche zazdroszcze, bo mi nie chce ubywac :-( Ja rowniez musze zabrac sie za moj balkon, ale mysle, ze poczekam do przyszlego tygodnia...Wsadze kwiatki do skrzynek , moze kupie tez jakies ziola...Zobacze co bedzie w sklepie. A pod koniec tego tygodnia zasieje tez rzezuche :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tutaj taka cisza???? Ja wzielam sie za sprzatanie w kuchni, wyczyscilam szafki i umylam okno, a tyle jeszcze przede mna :-( No ale powolutku sie zrobi... Jeszcze troche porobie, a potem tylko relaks! No i nie siedzcie tak cicho, bo az niemilo sie robi ;-) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jest Laseczki ?:P Wracam z pracy , chce to i owo poczytac a tu co ? :O :P Julka dobrze, ze chociaz Ty stoisz na strazy :D Nie chcialabys pomoc kolezance w sprzataniu kuchni ?? ! Jesli tak , to bede wdzieczna i zapraszam do mnie ;) Ja chyba w tym roku nie posprzątam . Raz że mi się nie chce, a dwa że nie mam kiedy . Przeciez teraz nie bede biegac ze scierką . Nie ta godzina na sprzatanie :P Sylvik cos Ty dzis namieszala z tym swoim numerem ? Ja ten numer mam juz od dawna ;) Chwila odpoczynku i dzis sobie funduję swoje prywatne SPA :D A potem ...mmmm :P spanko ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Landrii...ja jestem , w przerwach siadam do komp. Was poczytac, a tu niet :-( Gdybym mieszkala blizej Ciebie moglabym wpasc na kawke i potowarzyszyc Ci ,tzn. popatrzec jak ladnie sprzatasz :-P W koncu przyszlabym sie troszke zrelaksowac, no nie? Sylvik......czekamy! tak samo Mrowka, Mala, Kania, Olajda, Bling , Kinga 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Relaks owszem, ale po skonczonej pracy :) NIe ma tak dobrze, trzeba sobie nawzajem pomagac ;);) No , ale zeby nie wyszlo ze jestem taka czy owaka to kawka, piwko tez by sie znalazly . Trzeba sobie dodac powera , no nie? ;) :P Dziewczyny ze skypa, moze by tak kiedys zrobic sobie malą konferencje?;) Co Wy na to ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam do domu :) pogoda dziś była ładna a net do bani, więc odpusciłam i korzystałam ze słońca na dworze jutro przy kawie reszta teraz ide odpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! Mrowka...byla kawka, a gdzie relacje z wczorajszego dnia????????? Teraz kawke ja stawiam, a potem spadam do kuchni piec sernika :-) Za oknem strasznie- znowu pada! a wczoraj umylam jedno okno, dobrze, ze tylko jedno... Mrowko- ponawiam pytanie o sprzedawcow na allegro- masz kogos sprawdzonego? Dzisiaj lub max jutro musze pozmawiac i kamienie i srebro, bo pozniej to boje sie ze nie dojdzie. Milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisałam bo niemam nikogo takiego ostatnio kupowałam srebro w art srebro i jestem zadowolona no i nie miałam czasu wertować innych ofert, z borysa zrezygnowałam a ostatnio zamówiłam w eliza akcesoria kamienie, ale jeszcze czekam na paczkę więc nic konkretnego nie powiem, może poczytasz na wizażu tam polecają różnych, moja siostra kupowała w ekoraliki i tez jest zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie widać słońce :D :D :D Wczoraj pootwierałam wszystkie okna i drzwi w domu i nastąpiło gruntowe wietrzenie domu. Całkowicie wymieniłam powietrze z zimowego na wiosenne. Potem rozpaliliśmy wieczorem w piecu i .... znowu było nam ciepełko. ;) 🌼🌼🌼 Zaraziłam córcie haftem krzyżykowym. ?Wzięła się do wyszywania. Zaczęła od małego obrazka z makami. Nawet ładnie jej to idzie. Praktycznie zostało jej już tło. Na gobelinku zamówiłam jej \"akt z tygrysem\". Większy rozmiar (jakieś 30x45 cm) na 27 kolorów. Śmiałam się, że do końca lata ma robotę. ;) http://www.gobelinek.com.pl/index.php?kategoria=8&obrazek=843&od=24 Jak chce niech haftuje, na razie nie znalazła pracy. 🌼❤️ Ja znęcam się nad moimi stokrotkami. może niedługo skończę. Na razie jeszcze nie zszyłam swetra. Dziś pozszywam rękawy i zostanie je przyszyć. I SWETER GOTOWY. :D Ale nie mam do tego melodii... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem. Zyje. Nie mam weny do pisania. Pozdrawiam! Ps:zostalam dzis opluta marchewka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzien dobry 🌻 Piękny dzien , wiosenny a ja mam humor do bani 😠 Az jestem zla na siebie, ze tak się poddaje emocjom . Dobrze ze dzien się juz konczy , jutro nowy dzionek , mam nadzieję, ze bedzie git ;) Kania ja swoje dziewczyny tez chcialam zarazic haftem, niestety mlode to i głupie i nigdy nie maja czasu , aby zaczac . Chociaz jedna z nich juz cos robila, ale jakos im to nie podeszlo. No cóz moze zmadrzeją i tez sięgna po iglę. Fajne te wzorki na tym gobelinku. Moze kiedys skorzystam i cos sobie stamtad zamówię :) Ja swoje hafty musialam narazie odstawic na bok :( . NIe wyrabiam czasowo w pracy , a juz jak wracam to nie mam weny do zabawy :O Kinga jeszcze nie raz zostaniesz opluta i nie tylko opluta :P Byla dziś u mnie babcia ( calkiem młoda jak na babcie ) trojaczków :) Dwie dziewczynki i chłopczyk ;) Wozek taki szeroki, ze obie mama z babcią pchaly razem :O Uroczo się ogladalo brzdące , milusie , usmiechnięta , ale jak uslyszalam jaka gehenne te kobiety przechodza to bylam w szoku :] Tak wiec Kinga nic się nie martw , tylko ciesz się tym co masz i nie martw sie marchewką :P Ola pewnie spaceruje z Antosiem :) Małej odcięli net :) Blingus biega po sklepach :) Julka sprząta w szafkach :) TakTak pewnie nie ma nam co pisac :P no i nie ma czasu :) Mroweczka jak to mrówka robotnica :) Ale Sylviiiiikkkkkkkkk ??!!! Gdzie Cie znowu wcięło ? ;) Kogos ominełam ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×