Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Czesc Laseczki 🖐️ Wczoraj Was zegnalam , dziś witam z kawą 7 . Zycze Wam Wszystkim udanego, spokojnego i wesolego weekendu ;) Ola 🌻 A Tobie z okazji Dnia Urodzin życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, pogody ducha do następnych urodzin, wielu nowych przyjaciół, albo nie tak wielu ,ale sprawdzonych oraz żebyś była zawsze uśmiechnięta i szczęśliwa 🌻🌻👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola sto lat 🌼🌼🌼 Mrówka wiem, że mogę, ale mi się nie chce. Teraz złapałam się za druty. Ale te kobiety są przewrotne :D czyli ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nam się zawsze chciało ;) :P na dworzu słoneczko, więc ide zaraz na taras, posłuchajcie na wrzuta.pl - Lenka- the schow, od rana mi dziś gra i humorek mam luksio :) Ola - jeszcze raz dużo słoneczka 🌻 chyba zacznę jakąś nową robotke ;) no dobra wrócmy na ziemię, najpierw porządki :) a klimaty sa super, uwielbiam takie spacery Landrynka> ja sobie nie wyobrażam życia w mieście, chociaz kiedyś było inaczej :) mąż pracuje w Warszawie i mogłabym się tam przenieśc ale rękami i nogami się zapieram ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olajda wszystkiego co najlepsze . Hej dziewczyny , u mnie rano było pochmurnie, teraz świeci słońce, ale pojawiają się chmury. Mam nadzieje ,że pogoda się utrzyma, bo mam zaplanowanego grila na działce zamiast obiadu. Miłego dnia. U mnie waga po kilku dniach zastoju pokazała -900g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :) Pogoda od wczoraj wieczora okropna,bo pada ale...za to pieknie sie wszystko zazielenilo :) Olajda...wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin :) oraz udanej imprezki urodzinowej :) Pojawil sie tu watek blizniakow... Zawsze podziwialam matki blizniakow nie mowiec juz o 3 4 itd!!! Ja nawet tego sobie wyobrazic nie moge. Mam TYLKO jedno dziecko a sa dni kiedy nie umie sie zorganizowac! A wlasnie co do mojego szkraba,to bylismy wczoraj wieczorem u pediatry. Bo Daga i wczoraj wiekszosc dnia przespala...Kazal zrobic morfologie i tsh. Wiec czekamy do pn i sie zobaczy. A ja zawsze chcialam mieszkac w miescie :P A jest inaczej...i wychowywalam sie na wsi i teraz z mezem znow mieszkamy na wsi i budujemy sie tez na wsi... :P No ale to zazwyczaj tak jest,ze marzy sie o tym czego sie nie ma a nie docenia tego co ma . Milego weekendu zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ dziekuje Wam serdecznie za zyczenia :D i serwuje kawke, herbatke, soczek, torcik marcepanowy i kajmakowy, oraz kanapeczki i salatka z makaronem, pomidorami i tunczykiem - zapraszam i smacznego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie swieci słońce ale wiatr zimny więc na dwór wychodze przewietrzyć sie i uciekam do domu ;) no i zrobiłam już pół rękawów obu moze jeszcze pomacham widełkami, mąż siedzi nad papierami to co robić, placki upiekłam i to dwa ;) a ponadto nic ciekawego, bawcie się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas ladne slonko wyszlo,jeszcze z Daga na dwor wyszlam... Nie zamierzam jeszcze niczego piec ,tesciowa pewnie tez nie... jeszcze swiateczne miesiwa mamy,odmrozi sie na jutro to co zamrozone. Ze slodkosci jeszcze kawalek tortu i placka... Trzeba to wszystko pozjadac i od poniedzialku \"sie odchudzam\"...czyli tak jak Landrynka...MZ i zero slodyczy... :) Pozyjemy zobaczymy ha ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olus ale smakołyki nam tu zaserwowałas ;) Nic tylko się objadac :P A u mnie dziś własciwie caly dzien bylo słonecznie z malymi przerwami :)Ale ogolnie to chlodno, jak u Mróweczki ;) Posprzątalam w domu, spokoj mam bo dziatki się rozeszly i sami z M zamulamy :P On lezy na kanpaie z piwem , a ja chyba usiadę z szedelkiem w ręku :D. Dziewczyny zmobilizujmy się i zaczynajmy od poniedzialku wysilek prowadzacy nas do zgrabnej figurki ;) Bo wyjdzie na to , ze tylko Mała bedzie kusic swymi wdziękami :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie...jestem jak najbardziej za! W stopce już nawet zapisałam,tą swoją \"wstydliwą\" wagę i do dzieła ;) A reszta???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KInga ja w stopce umieszczac swoich kilogramow nie chce , bo bym sie tylko wstydu najadla :P Ale moge Ci sie przyznac, ze zaczynamy z tego samego pulapu :P A moze tak juz od jutra , hm .... ?;) Tak czy siak , postanowione, ze za chwilke wchodze na twistera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiesz co odpowiem! Od pn :P Sama to zaproponowalas... :P A poza tym jeszcze jutro "pobaluje" skoro i tak zaraz to strace.. :P :P Nie mam w domu sprzetu do cwiczen,wiec skupie sie na brzuszkach :) Ale juz wiem ze bedzie ciezko z tymi cwiczeniami,szczegolnie jak M bedzie w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga to byla tylko mala poprawka do propozycji, ale jak wolisz od pn niech i tak będzie ;) Ja mam tylko twister i zaliczylam na nim 3 minuty :O Niestety wszystko zastane i zaczelo zbyt mocno bolec :( Ale pewnie z kazdym dniem bedzie lepiej . No i 6W tez zaraz się rozpocznie. Niech sie inni patrza :P Moj juz mi stuka w czolo, ze zawsze zaczynam i brak mi potem zapalu , aby to kontynuowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!...DOKLADNIE to samo uslysze od swojego!!! ;) Ale najzabawniejsze jest to,ze jak ja jestem na diecie ,albo czegos sobie odmawiam...to On akurat wtedy,ma zachcianki!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Stawiam kawe:) Za oknem piekna pogoda! Ani jednej chmorki :) Mala gada do miskow, M jeszcze spi,a mnie nagly glod dorwal,wiec wcinam sobie pestki slonecznika :P Milego dnia wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham z pracy Widzę słońce :D ale zimno, że aż się chce przekląć. W nocy był przymrozek to włączyli grzanie. Super, nie muszę się podgrzewać farelką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny No z tego co czytam to was zmobilizowałam do odchudzania. Ja dziś spadek o 200g. Czyli przez 2 dni wywaliłam z siebie 6 kostek smalcu! Z tego co obserwuje najwięcej mnie ubywa w dolnych partiach, Miesiąc temu kupiłam świetne spodnie , były takie na wcisk ( raczej kasy z ziemi bym się bała w nich podnieść) , wczoraj poszłam w nich na spacer i musiałam je co chwile podciągać. Musze pomyśleć o zwężeniu ich . W maju mam 2 komunie w rodzinie i mieliśmy się wybrać na zakupy, ale z tego co obserwuje to poczekam i kupie na ostatnią chwile. Co do M to ja stosując wszelkie diety, nie chwaliłam się mu, żeby nie było gadania i naśmiewania się. Zazwyczaj było tak ,że pociągnęłam diete jakiś tydzień i nie wytrzymałam, to co zgubiłam w tym czasie, błyskawicznie wracało z dodatkiem. Teraz mnie wspiera(jestem już ponad 3 tydz.) mało tego stara się jeść od tyg. troszeczke pod moją diete, przynajmniej kolacje, no i dzisiaj się zważył ma 2 kg. mniej. Zdjęcia wam zrobie i wyśle po miesiącu , czyli za tydz. Życze miłej niedzieli i powodzenia dla dietkujących .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babki ;) Kania a cos Ty taki zmarzluch jest ;) Farelak o tej porze roku ? :P ...hehe spoko, ja tez siedzac w pracy mam pod nogami farelkę wlaczoną , niestety tam nawet ponoc w srodku upalnego lata nie jest zbyt gorąco :O Niby stare mury i powinny się nagrzac szybko , ale nic z tego , jest zimno i juz ;) Mała no prosze , ja chyba tez bede musiala kupic ciut za male spodnie , to moze wtedy szybciej bedezrzucac kilogramy. Ja zrzucam i owszem, ale przy mojej diecie to troche trwa . Tez mamw rodzinie komunie w maju, wczoraj dostalam zaproszenie i juz mam dylemat co na siebie włozyc :O Kinga nie lepiej zamiast pestek słonecznika zjesc pestki dyni ? Raz ze oczyszczą Ci wnetrznosci , a dwa , ze słonecznik jest bardzo kaloryczny ze wzgledu na duzą zawartosc oleju i zamiast szczuplec dupsko będzie rosło :P:P Narazie tyle , ide do SPA , potem kawa , a potem...nie wiem jeszcze co ... ;) ZAliczylam kolejne 3 minuty na twisterze. W poludnie zwikaszam do 4 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno, zimno, zimno, ble, słońce świeci ale wiatr zimny więc chyba dam sobie na wstrzymanie ze spacerami chwilowo, miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak spacery były i to długie, jutro wyślę parę fotek, juz niebawem na miejscu gdzie dziś są piekne łaki i lasy będzie wybudowana ekspresówka z krakowa do warszawy, skończa mi się wtedy spacery długodystansowe :( a szkoda, padnieta jestem okropnie , na kawusi zbiórka rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moje odchudzanie skończyło się na wydrukowaniu schematu Szóstka weidera i powieszeniu go na lodówce. ;) Wróciłam z pracy, wzięłam poduszkę i poszłam posiedzieć na podwórku w słonku, bo tam cieplej niż w domu. Siedzieliśmy do wpół do ósmej. Małżonek napalił w piecu i czekam na ocieplenie atmosfery. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka zimny poranek Kania mam nadzieje że atmosfera była gorąca. Z tą 6 to masz tak jak ja z ćwiczeniami callana wczoraj całą godz. oglądałam jak inni ćwiczą , ja leżałam Mrówka szkoda takich pięknych widoków, ale co zrobisz. Przypominam ,że dzisiaj zaczynają co niektore diete. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z goraca kawka :) Pogoda piekna :) Jestem glodna... Ide sobie zrobic \"zdrowe\" kanapki z pomidorem :P Do sklepu na zakupy jade na rowerze :P Musze nakupic jakis owockow,co bede miala czym sie pocieszac w chwili rozpaczy! I tak sie zastanawiam jak wytrzymam bez slodyczy??? No bo jak ktos jest uzalezniony.... Landrynka...a Ty gdzie sie ukrywasz??? ;) Kania2...ja jak zaczne czesciej jezdzic na rowerze to juz bedzie sukces...myslalam o brzuszkach...ale caly zestaw cwiczen...nie dalabym rady :( Mtowka...czekamy na zdjecia :) Milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×