Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

To i ja z kawusią witam :) Co do bólu piersi, to jakoś nie wydaje mi się by coś mogło tam być, jeśli nie jest to punktowy ból tylko cała i jeszcze promienieje na rękę.... może to jakiś naciągnięty mięsień lub ścięgno.... no nei wiem, warto zbadać.... Landrii - pamiętam jak już kiedyś pisałaś o siostrze, ja mam to samo z matką i siostrą. Jak się długo nie widzimy to jest dobrze ale jak tylko 2 dni się widzimy to wszystko wraca. Od pobytu u siostry gdy urodziła i poleciałam do Londynu by jej pomóc z dzieckiem to się trochę z nią zmieniło, rozmawiamy coraz częściej, zaprasza mnie ciągle i co najważniejsze jest miła. Mama natomiast jeździ sobie po mnie jak chce i nie da sobie nic na to powiedzieć :( To będą ciężkie dwa tyg :D Co do wódki to skończyło się jak zwykle na planach, ale jeszcze nic straconego, może dziś zaszalejemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko dokladnie taką sama , i mam jeszcze bilą z dodatkiem mandarynki) rowniez bardzo smaczna. Jak tam na fermie ? Co dziś zrobilas? ;) Jasa no widzisz, zawsze w rodzinei musi sie zanleźć jakas czarna owca :O . Wiem jedno , ze gdybym miala taką sytaucje jak Ty teraz , i mialabym do wyboru spac u siostry lub pod mostem , bez wahania wybieram most :P ;) Mrówka kierunek----> lekarz--------> marsz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że Jasa moze mieć racje dlatego skoczę jutro lub pojutrze najpierw do masażysty a potem zapisze się na mamografie ;) a tak wogóle skończyłam chuste na wesele (można obejrzec na blogu) teraz tylko poszukać do niej sukienki lub materiału na sukienkę ;) jaki proponujecie kolor? no i z czego? myslałam o satynie ale jestem otwarta na propozycje :) Jasa> dasz radę dasz radę dasz radę ;) :) a reszta gdzie? na nartach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii - no właśnie ja mam tak, że jak się długo nei widzimy to jest dobrze, pomijajac takei żale, że mnie nie odwiedziłą nigdy czy takie tam to relacje są w miare poprawne, jak się tam zjawie to tez będzie na początku super, gościnnie i wogóle... tylko potem zaczną się komentarze, rady, krytyka.... więc dlatego te dwa tyg. jakoś postanowiłam zmęczyć.. tymbardziej, ze gdzieś te rzeczy wszystkie musze mieć i trzymać zanim sprowadzimy to do Irlandii. Mrówka, ja się nie znam ale tak mi logika podpowiada.... ja sobie wyobrażam, że to taki promieniujący rwący ból, a takie są przeważnie przy mięśniach czy ścięgnach.... trzymam kciuki by masarz pomógł... ale mamografie twż chyba powinno sie przynajmniej raz w roku robic... i myslalam ze ona jest za darmo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Mam nerwy i nawet nie chce mi sie pisać , ale pogadac i owszem :-) Kobitka wjechała nam w samochód ! Wracaliśmy wieczorem z mlodym z treningu , wjechalismy w boczna uliczkę by ominąć główną ruchliwą ,jechaliśmy dość wolno bo przez ten śnieg ulice sa bardzo waskie , można powiedziec że porobiły się jednokierunkowe ,i nagle z pobocza bez świateł rusza auto! i wali nam w prawy bok, światła ,bok zderzaka ,przerysowała nas całkiem sporo ! Wychodzi z auta i ma pretensje do M ze mógł się zatrzymać !Szok ! Dzisiaj pojechaliśmy do firmy ubezpieczeniowej,Inter Risk ,Jakaś firma "krzak" ,wszystko złożyliśmy i czekamy na oszacowanie strat .Poczytaliśmy w internecie o tej firmie i no miny mamy nie tęgie .Zobaczymy jak nas potraktują . 🌻 Mrowka , "my matki polki " po ciemku i z zamkniętymi oczętami przewijamy dzieci :-) koniecznie zbadaj tą pierś !! Cholera , szkoda że tak daleko! Bym Ci zalatwiła u mnie na oddzale wizyte. 🌻Julii ,U mnie po kolędzie .Tylko ze nas nie było :-( Zawsze był po 20-tej , i tak przyjechalismy do domu , a tu kupa...... :-( Nawet w naszej klatce Go nie bylo ! Szkoda bo młody ma bierzmowanie i przyjdzie się nam tłumaczyć ,czarna lista jak nic !!!! 🌻 Ferdka , nie martw się ,wprawa czyni mistrza :-) 🌻 Jasa, glowa do góry ,będzie dobrze :-) Uda się ! A drinuś zawsze jest dobry :-) 🌻 Landrynko , znasz to przyslowie ? "z rodziną to nawet na zdjęciu dobrze nie wyjdziesz"! Wiem ! to boli ! ale daj sobie na luzik ! Przemilcz, bo to zazdrość zabija miłość.Tak na prawdę więzi rodzinne wychodzą w jakichś dramatycznych sytuacjach i dopiero wtedy płaczemy i zadajemy sobie pytanie ,Dlaczego! dlaczego ! byliśmy do siebie tak wrogo nastawieni . 🌻 Przy kawusi ,witaj :-) 🌻 Katarzynek ,normalnie jeszcze troche i doktorat jak nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieciekawa sytuacja z tym samochodem , Belisima, no ale miejmy nadzieje, ze ubezpieczyciel nie da plamy.... Daj znac, jak sprawa sie rozwiaze. Tutaj nie ma ani koledy, ani oplatka Bozonarodzeniowego, ani swieconki wielkanocnej...... Uczestniczylam ostatnio na chrzcie coreczki kolezanki i nawet komuni sw. nie bylo.... To samo kiedys na slubie sie zdarzylo. Dla mnie to juz nie ten sam sakrament...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 napisalam sie , nacisnelam cos i caly wpis mi wcielo :(:( to jescze raz, ale bardzo tak bardzo krótko......... Belisima my bylismy ubezpieczeni w renomowanej firmie, a tez mileismy schody , aby odzyskac kase za szkde i to mnieszą niz ta , ktorą oipisalas. Julka ja bylam kiedys na slubie swiadkowa , i wszystko bylo i msza i komunia sw przyjeta ,a le nie bylo sakramentu :P Stary ksiadz z galopującą skleroa zapomnial udzielic Mlodej Parze slubu :P Jasa mammografie powinny robic wszystkie kobiety raz na rok po 50 roku zycia i wszystkie te babeczki , ktore nie mają zalecen lekarza niestey placą za takie badanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dziewczyny dziekuje za dobre slowa. bardzo sie ciesze że zdałam ta staystyke. jestem u rodziców i tak mam jakos mało czasu,musze się nimi nacieszyc. ja jak miałam bóle piersi, tak że mnei cale bolaly to pozłam do gina i dostalam jakies tabletki chyba dla kobiet karmiących i pomogły, a robiłam usg i wszystko ok. ale tez biore tabletki anty i jak zmieniłam na inne to sie poprawiło buuziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, na dzień dobry,bo pewnie niedługo wstaniecie zobaczcie sobie ten krótki filmik o prawdziwej historii pary, która adoptowała lwa i wychowywali go i niańczyli...ale wypuscili na wolność... po roku postanowili go odszukać myśląc, że ich podopieczny ich nawet nie pamięta... Przeklejone z innego topiku: http://www.maxior.pl/film/136646/Wzruszajaca_historia_dzikiego_lwa Miłość nie zna granic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa :-) Duża porcja miłości od rana ❤️ Słodki film :-) A co z Sylvusią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filmik fajny A tu ode mnie macie troszke norweskiej zimy http://images36.fotosik.pl/145/096ff537e9af5a42med.jpg Moj domek jest ostatni na ulicy a potem dookola jest lasek. http://images37.fotosik.pl/253/d65d387fecfc3e27med.jpg Jest gdzie chodzic, a w niedziele sprzyjala ku temu pogoda http://images35.fotosik.pl/113/7333143eb0324b1cmed.jpg Jesli w jakims domku jest impreza to obowiazkowo wywieszana jest flaga. http://images50.fotosik.pl/258/57075cbd31b824c4med.jpg Uwazam ze to najbrzydszy dom w okolicy,ten na gorce i to wlasnie tam mieszkamy, okna na samym dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blinguś :-) ślicznie ! A dom jest uroczy :-) na piętrze fajne to duże okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa - świetny film o tym lwie Blinguś u nas w tym roku taka sama zima jak i u Ciebie ;) popijam mała kawusie a potem troszkę pracy mnie czeka, dziś moje dziewczę wraca z gór więc musze jeszcze po nią popołudniu pojechać, dlatego do południa małe porządki, a za oknem nada sypie już drogi dzień, mam nadzieję że wszystkie drogi są w miarę przejezdne, jak ja nie lubię jeździć zimą, brrrrrrr nie słysze żadnych podpowiedzi odnośnie - z czego sukienka na wesele? ponawiam pytanie jaki materiał proponujecie i w jakiej kolorystyce? może któraś jest w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Chcialam to samo napisac do Blingusia🌻co Mrówka, u nas w tym roku taka sama zima, a moze i nawet bardziej bajkowo wszystko wyglada :P Zdjecia super i domek tez ciekawy, fajnie wyglada i wcale nie jest brzydki :) Jasa🌻 piekny film :) Uważam, ze kazda miłosc jest piekna , miłosc sama w sobie jest czyms pieknym :D I bez wzgledu na to czy to milosc dwojga ludzi , czy matczyna milosc czy milośc ludzi do zwierzat ;) ❤️ Katarzynek :)🌻 Mrówka 🌻 juz wczoraj ogladalam szal, jest piekny :) Ale nie mam wizji co by moglo d niego pasowac :) Zawsze jak juz to dbieralam dodatki do sukienki , a nie na odwrót :P I gratuluje wyróznienia za blog :D Bardzo spodobal sie mnie ten fargment "Bo ja jak ten niedźwiedź na zimę lekko przysypiam, a na wiosnę budzę się na nowo i dostaje kopa robótkowego" Kobieto to jak Ty na wiosne dostajesz kopa , przy tym kopie co masz teraz to normalnie chylę pokłony :P ;) Jestes niesamowita :) Julka 🌻 jestes juz na fermie ?> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka ,chusta piękna ,z reszta co tu gadać,"talentna" z Cebie kobitka .Na czarnej satynie bym ją widziała lub w kolorze kawy z mlekiem.Jesteś blondynką i w tych kolorach myslę że było by Ci dobrze. http://www.trendylook.pl/sklep/ubrania/sukienki/1343 http://kartes-moda.pl/ekskluzywna-czarna-sukienka-koronkowym-gorsetem-3444-p-77.html http://www.suknie.net/Suknie-Wieczorowe/Malgosia-krotka-sukienka-zloto-czekoladowa/pid,4751,cid,46,product.html http://www.suknie.net/Suknie-Wieczorowe/Jadwiga-dluga-brazowa-suknia/pid,2046,cid,46,product.html http://www.suknie.net/Suknie-Wieczorowe/Wirginia/pid,935,cid,46,product.html Może cos Ci sie spodoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SORRRRRRRRRRRRRRRRY nie weszły strony !!!! I nie wejdą :-P buuuuuuuuuu Landi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima wejda , ino trzeba polikwidować spacje w pasku :) To samo tyczy się Piotra , ktory wpadł do nas z prośbą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! skasowało się wrrrrrrrrrrrrrrrr drugi raz nie pisze, powiem tylko że fajna stronka ta oststania popatrzę i pomyślę Landrynka> naprawde kiedyś miałam lepsze tempo teraz się obijam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko - właśnie obejrzałam szal... ale piękny... ciekawa jestem ile czasu zajęło Ci zrobienie tego cuda no i ciekawi mnie też koszt (chyba tylko włóczki?). Co do sukienki to ja nie mam pojęcia o materiałach i ich nazwach, ale wydaje mi się, ze materiał nie może być zbyt zwiewny (delikatny) przy jednak wełnianym szalu. Mimo, że leciutki jak pisałaś to jednak wizualnie by do takiej zwiewnej nie pasował. Co do kolorystyki to wydaje mi się, ze czarny pasowałby do wszystkiego, ale biały to może do beżów czy złota... no nei wiem, tak sobie to wyobrażam mniej więcej :) Byłaś na masarzu?? Bling.. piękna zima a domek uroczy.... podoba mi się kolor :) Belisima -współczuję tej stłuczki, masakra :/ Mam nadzieję, że dostaniesz to odszkodowanie bo inaczej po co płacimy tyle kasy rocznie by się unbezpieczać i to jeszcze obowiązkowo :/ Mała -gdzie się podziewasz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki zapraszam na chruściki ;) Tak mnie naszlo na nie, mowie sobie z 1,5 godziny i bedzie po , a mi zeszlo przy nich prawie 3,5 godziny :O A najgorsze jest to, ze wszyscy mi je wyjadali na bieząco. A ja tak nie lubie :) Lubie zrobic , postawic i wtedy mozna zajadac :) Mroweczko przejrzalam te sukienki, ktore Belka zapodala . Bardzo ładne i kazda piekna ;) Ale do ktorej taki szal bedzie pasował, trudno mi zdecydowac :O Jakos nie mam wizji :( Ja juz niedługo pochwalę sie Wam płaszczem z wełny :) Myslalam , ze po raz kolejny zatrudnie Mroweczke do tego , ale jak spod ziemi "wykopalam " moją kolezankę ulubioną jeszcze ze szkoly sredniej , ktora niczym Mrówka rzezbi z włoczki cudeńka. Robota pali się jej w dloniach. I to zarowno w szydelku , jak i hacie. A jakie piękne frywolitki robi ?!!!! Normalnie pieknosci ;) Mrowka przejrzalam Twoj blog i trafilam na stronke, w ktorej dziewczyna robi tzw haftem matematycznym . Jestem pod wrazenie jej prac i myśle, ze spróbuje i ja tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia :) Landrynko - ja się będę dziś uwijała przy pączkach ;) włóczka jest tak cieniutka że wcale nie ma się wrażenia że szal jest z włóczki robiony, z tej włóczki jednak z dziewczyn robi na zamówienie szale ślubne a koszt to ponad 20zł za jeden motek co do sukienki to też jeszcze niewiem moze jak się zrobi cieplej to ruszę się do większego miasta i pochodze po sklepach masażystę oczywiście odpuściłam, bo mi troszkę przeszło, fryzjera też odpuściłam, ech zazwonie dziś tylko niewiem czy się załapię przed niedzielę a no i koniecznie Landrynko pokaż ten płaszcz jak już będzie gotowy a jak masz taką koleżankę to dobrze bo ja z szydełkiem to słabiej a chciałam zrobić sobie siatkową tuniczkę, niby proste ale jak się wie o co chodzi, schematu nie mam tylko fotka u jednej z dziewczyn na blogu czy mogłabyś tą swoją koleżankę podpytać jak to wydziubać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 No Dziewczyny !!! Trzymajcie za mnie kciuku. Od dziś zaczynam pracę , ktora mzoe mi przyniesc korzysci . Dalam sobie czas do czerwca. Jezeli tym razem nie wypali , i nie bedzie spodziewanych efektow rezygnuję i bede szukala innej pracy :) Mam nadzieję, ze mimo pewnych trrudnosci ktore są a ktorych się nie da ominąc we wstepnej fazie , dam rade ;) I od razu zastrzegam sobie parwo do tego, aby gdy bede miec jakies pytania , od razu walę do Was jak w dym po poradę ;) Mróweczko oczyswiscie, ze pokazę plaszczyk i zapytam kolezanki jak sie robi saitkową tuniczke :) Moze i schemat tez bedzie :) A teraz meldowac sie i opisywac co u Was ? Ferdka Ciebie gdzie wcięlo ? Mala Ty pewnie znowu udzielasz sie charytatywnie, bo Cie nie widac ;) Kania uczysz się nadal ? Juleczko alez ta ferma Cie wciągnęla ;) Olajda a Ciebie chyba facebook :P Dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×