Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Nie juleczko , nie wybieram sie :) Rozmawialam dzis z męzem i ponoc mówili, ze Rzym sparalizowany, bo snieg tam spadl :) Pytam , bo wspominalas o sniegu i sie zastanawiam czy to jest coś nienormalnego w Italii ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się uśmiałam :-) Blondynka wchodzi do sklepu i jej uwagę przyciąga błyszczący obiekt na półce, zaciekawiona pyta sprzedawcę: - Co to jest? - Termos - odpowiada sprzedawca. - Do czego służy- pyta znów blondynka - Pomaga utrzymać gorące rzeczy gorącymi, natomiast zimne zimnymi - objaśnia sprzedawca. Blondynka kupuje jeden. Następnego dnia przynosi termos do pracy, a jej szef, blondyn, pyta: - Co to za błyszczący przedmiot? - Termos - odpowiada blondynka. - Do czego służy? - pyta szef. - Pomaga utrzymać gorące rzeczy gorącymi, natomiast zimne zimnymi - wyjaśnia blondynka - A co masz w środku? - pyta zaciekawiony szef. - Dwie filiżanki kawy i mrożony sok pomarańczowy - odpowiada blondynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasyk
ale fajnie tu u was.też bym chciała tak pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z poranną kawą :) kolorek Landrynka jest taki sam, głównie chodziło mi o zakrycie tego i owego ;) a do zmian ciężko mi się zawsze przekonać :) miłego dzionka, ja zaraz wybywam do miasta tak sobie połazić czego dawno nie robiłam przy okazji chyba zamówię ze dwie pizze do domu i zrobimy popołudnie filmowe z pizzą :) a odchudzać się będę po pizzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 Ja spacery po sklepach muszę odłożyc na lepsze czasy ;) Sa 3 powody dla ktorych musze tak zrobic, 1 to brak kasy , 2 brak czasu , 3 za duzo trzeba miec na sobie ciuchów i mecze sie w nich za bardzo :P Belisima ;) Dla Wszystkich buziaki i miłego dnia ;) Jasa juz wyjechalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka ja po tych sklepach tylko spacerowałam :P chciałam mieć orientacje co i po ile, ale dużo się nie zorientowałam bo byłam tylko u nas - czyli mała mieścinka ;) może po niedzieli skocze dalej, muszę w tym miesiącu machnąć chociaż jedną sukienkę na wesele dla którejś panny a najlepiej by było gdybym na przecenę się załapała :) pizza zjedzona teraz czas na relaksik typu dzierganie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam posty, machne aby zaliczyć bytowanie tu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasypało nas na nowo!!!!!!!!!!!!!!!!!! to okropne czy ten śnieg nie przestanie padac, sypie i sypie ledwo dziś się przebiłam samochodem, ciekawe czy ktoś to odśnieży dziś, no i sypie nadal, wrrrrrrrrrr ale przynajmniej dziś zaliczyłam w miłym towarzystwie pyszną kawusię z żółtkami ;) zaszalałam nie? :) no i miłego dnia wam życze mimo tego sypiacego śniegu ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja na chwilkę się zaznaczyć. Jesteśmy już u mamy. Nie jest najgorzej choć były już małe spięcia ale daję radę ;) Pralka podczas transportu się zniszczyła, bo nie zabezpieczyliśmy bębna, więc to z naszej winy i chyba nie będzie można jej naprawić bo za drogo.. ahhh a nowa była, więc znów w plecy, ale trudno... straty też muszą być, najważniejsze, ze w tej śnieżycy dojechaliśmy... po drodze koło częstochowy był ogromny wypadek tira... tak ślisko było, że z drogi zjechał... We wtorek M leci a ja zacznę płakać za nim.. już mi się chce... Jak się tu ze wszystkim ogarnę to będę miała więcej czasu to Was poczytam... Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusiaaaaaaaaaaaaaa z zasypanej wioski ;) zdjęcia jak bardzo zasypana umieściłam na blogu - zapraszam miałam jechać na tą mamografi ale musze przeczekać ten kolejny atak zimy bo się boję ze gdzieś utknę w zaspach :( Jasa> wiem ze smutno Ci - ale trzymaj sie mam nadzieję ze szybko dołączysz do meża, zaglądaj tu a my będziemy Cię pocieszać ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 U mnie dzis tez posypalo sniegiem, ale nie jest tragicznie ;) Jasa trzymam kciuki i nadla jestem pełan podziwu i uznania , ze zdecydowaliscie się na taki krok ;) Bedzie dobrze , musisz wierzyc i tego się trzymac :) Jak tam Laseczki minęły Wam Walentynki ? :P Tez uwazacie , ze to komercja ?:) Julka czy w Italii tez jest to swieto obchodzone ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Landi , i to jaka KOMERCJA !! Ale jak dla mnie niech sobie będzie :-P uwielbiam dostawać prezenty :-P ale i dawać :-) Ja wczorajszy dzień rozpoczęłam od tego że podałam moim panom śniadanie do łóżka :-) zaskoczenie na maxa ,no ale potem pozwoliłam się rozpieszczać :-)-- powiem tak ..........kochają mnie :-) 🌻 Jasa , ymmmmm ta sobie myślę że Ty musiałaś jechać koło mnie, Jechałaś przez Ł.? I nie płakusiaj ,pomyśl że zaraz dołączysz do M :-) 🌻 Mrowka , pięknie ta zima wyglada u Ciebie :-) no ale autkiem jechać ,to nie pięknie : Kobitki widziałyście to ? a może byłyscie .Bo my sie wybieramy .http://www.trivago.pl/krausnick-8561/wellness-spa/tropical-islands-resort-13707/fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa trzymaj się dzielnie, czas tak szybko leci :) szkoda pralki ale tam i tak byś jej chyba nie brała? :P Mróweczko ale zima u Ciebie, u nas nie jest tak źle, drogi czarne, na podwórko już też spokojnie można wyjść i najważniejsze temperatury dodatnie około 2 stopni więc topnieje wszystko powoli bo już się bałam powodzi. Wiosna już coraz bliżej i tego się trzymam :) ptaszki zaczynają ćwierkać a to najlepszy znak ;) Landrii a Ty w pracy dziś? co do walemtynek to podobnie jak Belisima uważam że komercja jak najbardziej ale za to jaka miła :P były kwiaty i torcik w kształcie serca ;) Belisima zmusiłaś mnie do napisania postu dzisiaj :P chciałam napisać że była w tropical island, jest tam super, ale najlepiej jechać na cały dzień od wczesnego rana do wieczora, bo płacisz za bilet za cały dzień, a wszystko zwiedzić to naprawde trzeba czasu :) jest pięknie, ciepło i uroczo. polecam :) chyba nawet wysyłałam Wam fotki z pobytu? :) co do zdrowia, to nadal różnie, nie moge przemóc się do brania tabletek, więc mam huśtawki nastrojów, dziś np byłam sama na zakupach, na poczcie robiłam opłaty i u dziewczyn w pracy ;) a nieraz nie moge sekundy wytrzymac w sklepie i uciekam :( co za durna choroba. Czekam na psychoterapie bo chyba tylko ona mi pomoże pozmieniać nastawienie do siebie i świata ;) Dziękuję Wam oczywiście za pamięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie uwazam, ze to komercja :P Taki sma dzien jak Dzien Mamy czy Kobiet ;) A ze jest zwiazany z kolorem czerwonym i jest tego wszedzie full, tym bardziej fajnie., bo przynjamniej niektore wystawy byly bardzo kolorowe ;) Ja ani nie dostalam od meza sniadania, ani kawy do łozka , nie wspominając i czekoladce :P Ale za to nie gotowałm obiadu , i moglam sie byczyc w tym czasie . Dowiedzialam sie tez , ilu mam cichych wielbicieli , bo dostalam 3 piekne mmsy z zyczeniami ;) :P Tak sobie pomyślałam , ze jak Belisima wspomniala o tej Wyspie to wywola nam tu Sylvika :P I się nie pomyliłam :D Mam jescze Sylvuś te fotki od Ciebie i pamietam jak opisywałas nam swoj pobyt tam ;) Sylvik ja teraz pracuję znowu codziennie . Pisalam Wam, ze dalam sobie czas do konca czerwca i albo podniosę to "bagno" z ziemi , albo bede miec dluuuuuuuugie wakacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obym tylko trafiała w tematy dla Sylvi :-)Częściej się "ujawni" :-) A gdzie reszte naszych dziewczynek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musisz coś Bella wymyślic :P Sylvik a moze Ty nam podrzucisz pomysly , w jaki sposób mozemy Cie wywołac ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Troszkę sie nie odzywałam ale to tylko dlatego, że przez kilka dni nie miałam zbyt wiele czasu na wejście do neta. Pracowałam ostatnio trochę więcej, do tego jeszcze jakies domowe sprawy i tak kilka dni zleciało, że nawet nie wiem kiedy. Dziś musiałam wyjeździć eLką kilka godzin i jutro kolejny egzamin. Niby jeżdżę w miarę ok ale ciekawe jak to będzie na egzaminie. Już się trochę denerwuję na samą myśl. Proszę trzymajcie za mnie kciuki jutro od 10-tej. Może coś pomoże :-) Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tego nie powiem :P ale możecie próbować dalej a nuż się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi :-) jako że wiosna kiedyś do nas zawita, tako powiedz mi maleńka czy sadziłaś w swoim ogrodzie magnolię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdka :-) Już trzymam kciuki :-) Tfu ,Tfu,tfu, przez lewe ramię,a kyszzzzzzzzzzzzzz zle moce .Zdaj!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Bella no pieknie zaczynasz z tym wywoływaniem :P Ferdka juz zaczynam trzymac :) Koniecznie potem się pochwal swoim sukcesem ;) Sylvik o Ty maupo :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloł. Kurde, mam już stresa. Nie wiem jak przeżyję ten egzamin ale nie ma innej możliwości jak tylko go zdać :-) Pozytywne nastawienie górą. I jeszcze żeby tylko egzaminator był człowiekiem ;-) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> :-) ja już po. Ferdka .odstresuj się czyms bo to nie najlepszy 'kumpel' na egzamin,nie masz męża gdzieś pod ręką :-P A ja mam dzisiaj lekarza rehabilitanta,ciekawa jestem jakie zabiegi mi zapisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdka trzymam kciuki i piszę jedną ręką :) Belisima nie sadziłam magnolii bo za dużo kwiatów z niej opada i trzeba je potem grabić i wywozić :P a ja praktyczna jestem hihi Landrii no co? ja pije już capuccinko i czekam na to słońce co zapowiadali, a tu na złość śnieg prószy choć miało go dziś wogóle nie być jade dziś do miasta na kolejne mały zakupki do domku :) wkońcu remont dobiega końcowi i trzeba troche drobiazgów dokupić :) no to miłego dnia wszystkim :) Mrówka pobudka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaula
hej hej witam wszystkich tak w przelocie bo mam mała przerwe na kawuche ..u mnie pogoda super 20st słonko swieci i wziełam sie za mycie balkonów bo juz mozemy siadac z kawa i ogladac swiat pod koniec tygodnia zapowiadaja po 22-23st i w góre wiec bedzie juz wiosenka hihi bardzo sie ciesze i zycze wszystkim takiej pogody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kocham Magnolie ,jestem zauroczona ich wyglądem :-) . W zeszłym roku kupiliśmy cztery i wsadzaliśmy u córki .Czerwoną wsadziliśmy przy wejściu do domu i ona najbardziej wyrosła ,pozostałe wzdłuż płotu przy tarasie .No ja grabić ich nie będę :-P Jessssssssu, Ulka , a gdzie taka pogoda? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :-) Wczoraj sie rozpisalam jak nigdy i wcielo post... Nie zawsze pamietam o kopiowaniu.. Ferdka.....caly ranek mysle o Twoim egzaminie, mam nadzieje, ze wieczorem swietujemy ? U nas dzisiaj rozpoczyna sie festival w Sanremo, winko przygotowane :-) Wlasnie..Ulka, skad klikasz? My tutaj wszystcy marzniemy, a Ty juz z kawka na balkonie :-P Kochane, w niedziele wybralismy po dlugim czasie na maly shopping :-D Wyprzedaze jeszcze sa, ale zostaly juz niestety resztki ;-) Kupilam sobie 3 pary majteczek, okularki i takie wdzianko na wiosne, taki dluzszy sweterek w koloze bezowym (nie wiem jak go opisac :-D ) Jestem zadowolona, bo ostatnio taki brak kasy, ze dla mnie te 3 rzeczy to luksus :-D Sylvik....oj...super ze jestes z nami, a jakie masz remonty w domku, co? Belisima..ja tez uwielbiam magnolie.. Landrii...a jakie swieta w tych czasach nie sa skomercjalizowane na maksa? ;-) U mnie byl torcik , kwiatki i szampan :-) Tort na facebooku..... nietypowy, pierwszy raz taki robilam :-) Mrowka 🖐️ Jasa...glowa do gory, toz to przeciez start do lepszej przyszlosci! 😘 Trzymaj sie! Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii 🖐️ Juz po lekarzu .Zabiegi od 10.03. trzy razy w tygodni - masaż wodny x10 -oklady parafinowe x 10 - ćwiczenia na podwieszaniu x 10 Zobaczymy na ile mi pomogą.Wczoraj kichnęłam w kuchni i do pokoju dojść nie mogłam .Z lewej przeleciało na prawą stronę.Dramat :-( Ale nie dam się !! zaraz na basen idziemy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Belisima juz przynajmniej cos robisz :( a ja ledwie sie ruszam, ale wieczorem jade na masaż może pomoże i na jutro zapisałam się na mamografie tylko pojęcia nie mam ile to kosztuje bo pielęgniarka mi nie powiedziała- twierdząc że niewie - czy ktoś ma pojęcie ile powinnam wziąść kasy?a ogólnie jest do d......... jutro jadę na pogrzeb znajomej, niewiele ode mnie starszej, cholerka, dopiero co w grudniu się z nią widziałam, samo życie, niekce mi się gadać ani pisać, idę żeby nie zanudzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie ale oblałam :-( Mam na razie doła :-( Wiem, że to nie koniec świata ale kolejna porażka w tym samym temacie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×