Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hej kobietki... Dzwoniła do mnie Mała dziś, więc piszę posta w jej imieniu, miała wypadek 8-go lutego, upadła i głową uderzyła o bryłę lodu. Dopiero co wyszła ze szpitala. Więcej napisze Wam sama, ale biedna ma dość poważne konsekwencje tego wypadku, czyta nas ale pisać nie pisze.... nadrobi jak dojdzie do siebie... Tak sobie myślę, że tyle dobroczynnych akcji zrobiła ostatnio, jeszcze z tą wodą miała przeboje i mięsem, a teraz takie coś ją spotkało.. to takie niesprawiedliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór jest mój :D Mała śpi, hip hip hura :D Belka już teraz będę wiedzieć na co mam patrzeć jadąc przez takie skrzyżowanie. Chociaż mam nadzieję, że już mnie następnym razem tam nie wywiozą :-) Szkoda, że za te "dodatkowe" godziny muszę tak słono płacić :-( Mroweczko - to był właśnie mój czwarty raz. Ale nie ostatni. Idę za ciosem i nie poddam się. Zaparłam się na to prawko i zdam je na pewno w swoim czasie :-) Co do wiosny to ja wczoraj poczułam jakies prześwity końca zimy. Słoneczko pieknie świeciło, ciepełko było... Ale dziś juz było po staremu :-( Jasa to fakt, że Gdańsk nie jest łatwy do jeżdżenia ale jest do "zdobycia" Też myślę, że fajnie by było jakbyś znalazła sobie jakies zajęcie aby tak nie mysleć i tęsknić. Wiem, że mówi się łatwo ale ciągłe myslenie i wydzwanianie też nie wiele da. A może umówcie się na konkretną godzinę np. wieczorkiem na pogaduszki. To by było chyba lepsze niż dzwonienie do siebie po kilka razy dziennie. Chyba nie masz zamiaru siedzieć cały czas na skypie do momentu swojego wyjazdu ? ;-) Sylviku - osłabiasz moje serce :-) jak możesz pisać, że sama się obudziłaś o takiej wczesnej porze? Proszę, zamień się ze mną chociaż na jeden poranek. Wybyczyłabym się chętnie do 12-tej ;-) Dla reszty dziewczyn po buziaczku Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala trzymaj się kobieto. Mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie. Silna z ciebie babka. Ściskam cię mocno. A swoja drogą to u ciebie naprawdę musi się ciągle coś dziać ;-) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mojej tesknoty, to daję akoś radę, dzwonimy do siebie wieczorami.... czasem też rano zanim wyjdą zdobywać miasto... ale rano to tylko wtedy jak mam coś waznego.... później czekam aż wrócą i sami zadzwonią to sobie na kamerce oglądam czy ma świerze rzeczy, pytam co jadł i gadamy do późna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belka super piosenka, chyba sobią ją nagram i będzie moim motto co dzień rano ;) Mała mam nadzieje że jednak to nic ciężkiego i szybko wrócisz do zdrowia, pozdrawiam Cie gorąco. Dużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mała 🌻 i😘 Jak to jest,wszystkim pomagałaś a gdzie był Twój anioł stróż jak "glebę " zaliczyłaś ? Jak tylko będziesz mogła to napisz nam jak się czujesz.A ja Ci życzę z całego serca szybkiego powrotu do zdrowia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaula
hej hej własnie nie wiem jak to sie stało ze ja na pomarańczowo swiece no kurcze co narobiłam a tak to ogolnie witam z wieczora u mnie juz 21 ...zycze wszystkim miłego wieczorka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaula
AAA juz wiem bo moj czarny nick to jest "przy kawusi" no i trza sie tak logowac od jutra tak bedzie bede PRZY KAWUSI hej hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciagnełam z netu pierwszy odc serialu Usta Usta to bedzie serial na 5 usmiałam sie jak nigdy ogladała któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to nikt kawy dziś nie pije :P u mnie znowu ptaszki swiergolą ;) :P a u was nie? :) Mala> szybkiego powrotu do zdrowia Ferdka > masz rację idz w zaparte, ja sobie teraz nie wyobrażam siebie bez prawka, matko ale bym była uziemiona Pablo znowu w przedszkolu a ja zaraz wybywam tylko ogarnę w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej a gdzie to sie wszyscy podziali??dziewczyny obiadek chyba gotuja ja juz zupke zrobiłam a za chwile biore sie za pierogi....ja nie jadam ale rodzinka sie ucieszy bo uwielbiaja pierozki ja tylko powącham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bryndza, kochane co z wami, ja właśnie skończyłam szuflować podjazd, jest taka breja że zaryłam samochodem na nim i ani rusz wjechać, mam nadzieję ze do poniedziałku wszytko stopnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i stopnieje,tyle że nie u mnie bo w niedziele ma padać śnieg :-/ tak zapodali w telewizorni, a niech ich !!!!!........... Cześć wszystkim 🖐️ Mrowka Ty już nie musisz ćwiczyć , namachasz się tą szuflą,jak nic! siłownia za darmo :-P Pobiegałaś po sklepach? Ula a pierożki z czym ? Ja byłam dzisiaj w Ikei .Bardzo lubię tam łazić a jeszcze bardziej kupować :-P Kupiłam do kuchni http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S69867046 na butle z wodą ,jabłka ,i inne pierdoly. I zaparzacz do herbatki http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50112868

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej no ja juz po robocie i juz mam luzik weekend zaczety...no u mnie juz 18.50 jeszcze chwila i dziecko do kapieli trza zagonic i troche popatrzy w tv pozniej do spania bo mamusia na tv zasiadzie hihi a pierozki były ruskie wszystkim smakowały nawet sąsiad sie załapał na porcyjke ...a fajnego mam sąsiada tez polak bardzo fajny ale ta jego kobietka to mi cos nie podeszła za bardzo nadąsana wielka pani no ale jemu chyba pasuje albo juz sie przyzwyczaił i tak mu wygodnie ..przyszedł biedny sie pozalic bo znów mu awanture zrobiła ech ma chłopina urwanie glowy z taka pania...a ja jutro griluje i imprezuje wiosenka nadeszła trzeba ja przywitac huraaaa życze wszystkim miłego weekendowania bede tu zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulka ,dzięki,dzięki i Tobie miłego .......cholera ! ale nas szczujesz ! :-) A ruskie ,mmmmmmmmmmmmmmmm pycha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, u nas zima a Ula grilowanie rozpoczyna :P miłego weekendu przy grilu :) może jakieś fotki zrobisz i podeslesz? a tak wogóle to chyba nic o Tobie nie wiemy moja Pani :) może kilka słów napisz o sobie i jakąś fotkę możesz podeałać na przywitanie :) Mrówka ja dałam sobie spokój z szuflowaniem, stwierdziłam że ten śnieg jest tak ciężki jakbym węgiel szuflowała :P czekam aż sam stopnieje ;) Bella fajnie masz że masz Ikee pod bokiem, ja jeszcze tam nie dojechałam :( oglądam tylko katalogi :( ;) a Landrii to gdzie? a reszta też się obija hop hop gdzie Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny. Czytam Was, ale mam tak wisielczy humor, że nawet jednego sensownego zdania nie potrafie sklecić :O Jakis maly dołeczek mnie nawiedził :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii to może ja Ci poprawie humor i się tak od niechcenia zjawię co?? Całusy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi :-) no to na poprawienie humorku W sklepie miesnym: - synku postoj i posprzedawaj a ja zrobie zakupy w sklepie obok.Pamietaj tylko, tu jet taka maszyna, kiedy ktos poprosi o parowki, bierzesz barana, wkladasz w maszyne i wychodzi parowka. - Tato tato!!! -Slucham synku... -a czy jet taka maszyna co wkladasz parowke i wychodzi baran???? -Tak synu... Twoja matka!!!; -) Pewien facet przeczytal ksiazkę o asertywnosci i postanowil ja wypróbowac na zonie. Nie wrócil jak zazwyczaj zaraz po pracy do domu, tylko poszedl z kumplami na piwo. Ok. 19.00 puka do drzwi, zona mu otwiera a on: - Sluchaj, skonczylo sie babci sranie! JA jestem w tym domu panem! JA mówie, a ty sluchasz, jasne? Zaraz biegusiem podasz mi kapciuszki, obiadek, potem zimne schlodzone piwko, i nie obchodzi mnie skad je wezmiesz, potem sie zdrzemne a wieczorem napuscisz mi wody do wanny. No, i nie musze chyba mówic, kto mnie po kapieli ubierze i uczesze? No???!!! Kto ? - Zaklad pogrzebowy skurwysynu ! Zaraz po Nowym Roku w akademickiej stołówce rozmawia trzech studentów. - Ja Sylwestra spędziłem na "Kanarach". Mówię wam, super laseczki, kąpiel w morzu, drinki z parasolkami, cudo. - zagaja pierwszy - A ja - przechwala się drugi - byłem w Alpach. Narty, dziewczyny zarumienione od mrozu, grzane wino do łóżka, coś wspaniałego. A co ty robiłeś ? - pyta trzeciego - A ja siedziałem razem z wami w pokoju, tylko nie paliłem tego szajsu ! Jest pogrzeb... Trumna w dole, ludzie rzucają kwiaty... Nagle coś uderzyło w trumnę. Ludzie patrzą po sobie. Facet stojący przy dole mówi: - Przepraszam bardzo, kwiaciarnia była zamknięta, kupiłem bombonierkę. Kupowal facet od rolnika chalupe nad jeziorem. I pyta go: - Panie, a jak tutaj z komarami? - Noooo... czasem sa, ale my znalezlismy sposob! - Tak? Jaki - Nooo.... sadzamy tesciowa na laweczce przed chalupa i smarujemy jej twarz miodem. I te komary leca do niej i jest spokoj. - Ale ona sie przeciez zadrapie na smierc! - nieee... jest sparalizowana... Facet pojechał na safari, wraca i chwali sie kumplowi: -Ty, ale my tam wypas mieliśmy! Normalnie żeśmy polowali na zebry, słonie, hieny, żyrafy, plisnoły... -Jakie znowu plisnoły???? -No wiesz, takie małe, czarne, ucieka i wrzeszczy "please no". policjant zmeczony po calym dniu wypisywania mandatow widzi samochod ktory jedzie zgodnie z przepisami, z dozwolona predkoscia itp. itd. poztanawia dac kierowcy tego samochodu w nagrode 1000 zl. zatrzymuje samochod i pyta sie kierowcy: - co pan zrobi z tymi pieniedzmi? kirowca na to: -zrobie sobie prawo jazdy. zona: - niech pan go nie slucha, maz tak zawsze mowi kiedy jest pijany. z tylnego siedzenia slychac glos babci: - mowilam ze kradzionym samochodem daleko nie dojedzimy! Idzie facio, wyskakuje do niego diabeł i mówi : -Skończyło się ! Zamieniam Cię w zwierze ! Facio stoi , wszystko mu obojętne i mówi: -No dobre , jak chcesz . Tylko ja mam rodzine i dzieci... -Mnie to nie ochodzi. No to w psa krowe albo kure ? Co wybierasz? -No w sumie ... to psem nie...krową tak samo...no dobra niech będzie kura. No i pyk myk jest kurą . No i myśli sobie że przejdzie się do parku bo żona się z dziećmi bawi . No i stoi tak ... lampi sie . I nagle podchodzi druga kura i się pyta: -A ty co ? -No nic , jestem niby kurą ale jajek nie umiem znosić -To nie szkodzi naucze cie -No dobre to dawaj -No to tak . Szeroki rozkrok , wypnij się i nadymaj się tak aż prawie Ci oczy z orbitek wyskoczą. No i facio zamieniony w kure stoi...napina się... no i PUM !!!!!! Wyszło jajko no i facio z podnieceniem : -Ale zaj*****ie umiem znosić jajka No i dalej znosi te jajka ... Nagle budzi go piękny strzał sierpowy od żony i tekst -Ździsiek obudź się !! Obsrałeś całe łóżko !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech kilka słów o mnie...co by wam napisacno wiec ..latek mam.??no ale napewno skonczyłam 30.mieszkam sobie w grecji w Atenach od 4 lat jest mężuś i corka nie pracuje mężuś kase zarabia a ja mu obiadki gotuje czasami mnie to wkurza na maxa ale po chwili nerwy mijaja i jest ok.a co byscie jeszcze chciały wiedziec kobitki...pytac odpowiem .pozdrawiam jutro zagladne sie przywitac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktakatak :D usmiech na moich ustach się pojawił na Twoj wiodok , nie ukrywam. Gdzies Ty Kobietko tak długo się skrywała ? I czy piszac , ze się zjawisz masz na mysli wizytę we Wrocławiu ? ;) Bella dobre te dwcipy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez postaram sie jutro przywitac , oczywiscie jak podły nastroj minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z kawusią. Dziś do pracy, a tak mi się nie chce :-( Może dlatego, że jest jeszcze tak wcześnie rano i nie zdążyłam się rozkręcić. Wczoraj wpadła mi w ręce super książka "Dom nad rozlewiskiem" i pochłonęła mnie do końca :-) Może któraś z was ją czytała? Ula - super masz z tą wiosną, my juz też wypatrujemy jej z utęsknieniem. Landrii - całusy, mam nadzieję że dziś humorek będzie lepszy. tak tak - intuicja mnie nie zawiodła, czułam że śledzisz losy naszych bohaterek :-) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 Wcale humor się nie poprawił, wręcz przeciwnie . Jak widze to co za oknem to ...bleeeeeeeeeee :O NIby niskie cisnienie, a ja dziś od 6 na nogach jakby wyspana :O Zaraz tez do pracy i odpoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czytam chmielewską i jakoś leci LAndrynka ;) dzis lekki rozgardiasz ale co dobrze jest, kupiłam sobie kawałek satyny na sukienkę i do tego zamówiłam nici, będę dziergać ;) ino niewiem jeszcze jak :P Tak tak > witaj ponownie kobieto :) pisz co porabiałas podczas przerwy od nas przy kawusi> dawaj jakies foty zebysmy na to słoneczko popatrzyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam ochoty na NIC , ani czytac mi się nie chce, ani szydełkowac, ani haftowac , koszmar :O Zawiesilam sie ...........:P Ferka ja nie czytalam tej ksiązki, ale tytuł brzmi nie obco , moze film byl w oparci o tą ksiązkę ? Moja cora wczoraj zarezerwowała na marzec dla siebie i dl amnie bilety do teatru . Sztuka >Smycz" jest grana przez jednego aktora. Ponoc podbija widownię i ma na koniec owacje na stojąco :) Slyszałyscie o tej sztuce ? Ps. Po kiego grzyba są te kody jak i tak z nich nie trzeba korzystac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×