Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hej Babeczki 🖐️ Blinguś ja dziś to miałam krzątaniny trochę. Byłam parę razy w necie , ale co sie zabierałam za napisanie do was postu , to cos mi przeszkodzilo :O I stwierdziłam, ze teraz juz na spokojnie , kiedy w domu cisza i spokoj to sie odezwę do Was ;) Pisałam Wam, ze mam tesciowa i dziś musiałam poświecic Jej trochę wiecej czasu. Poza tym szykowałam pare specjałów na jutrzejsze wyjscie :) Dalam się namówic kolezance mojej . Ona z mezem tez nigdzie nie idą, wiec spedzimy sobie we 4 ten wyjątkowy wieczór :) Tak sobie myślę , ze ja za buty nigdy nie dałabym 500 zl , nawet gdyby one byly ze zlota :O :P Nie mam nóg stworzonych na tak ekslusywne buty ;) Kuleczki z avonu ja własnie po swietach odebrałam ;) Jakos tak mi przypadły do gustu, ze uzywam je juz chyba ponad 10 lat . A nt tuszu się nie wypowiadam. Chociaz ten , o ktorym wspomniala Sylvik tez słyszałam , ze jest dobry ;) Ja kupuje tusz kierujac się wygladem szczoteczki, Musi yc lekko zakrzywiona i nie zbyt gesta. Tuszów z Avonu nie kupuje, bo jak dla mnie to okropne badziewie :O No i proszę Nasza Jasa bedzie miec dzidziusia ;) Gratulejszyn, chociaz faktycznie to nic pewnego. Ale testy raczej się nie myla ;) No i włąsnie jak to Bling przypomniala byla tu swego czasu dyskusja nt miec dziecko i kiedy ? :P Nie chcę być złosliwa , ale plany planami, ale teraz Jasa kiedy masz jakies wizje na blizsza przyszlosc i sytaucję raczej nieciekawą to dziecko jest Ci potrzebne ? :O Stac Cie na nie w tej chwilii ? Sądzać po Twoim wpisie to cieszysz się i czy zastanawiasz się teraz nad tym czy bedziesz w stanie je wyzywic ? Bo własnie mialas podobny dylemat wczesniej..... jak widac dziecko jest, będzie i wszystko zrobisz , zeby je godnie wychowac !!! Wiec nie mozna mowic nigdy , ze taki a taki moment jest nieodpowiedni :-))) Nier obraz się , to tylko mała dygresja odnosnie tego o czym pisalysmy jakis czas temu :) Ja oczywiscie się cieszę i zycze Ci juz teraz wszystkiego Naj w tym nadchodzącym Nowym Roku. A widać, ze czekają Cie olbrzymie zmiany :))!!! Powodzenia :))) Coś jeszcze mialam napisac ...chyba mialo byc do Kani i Sylvika parę słow odnosnie wlosów .....ale znowu mnie rozproszono :P Moze jutro mi sie przypomni to dopiszę. Jutro ostatnia wspólna kawa ranoo w tym roku !!! ;) Wołać , ktora bedzie pierwsza !! :P Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka 🖐️ wspolczuję maleństwom :( Od razu sobie przypomnialam jak moje dziewczyny przechodzily pierwszy raz taką grypę. Tez juz lekarz wspominal cos o szpitalu, ale na szczescie obylo się bez... Jeszcze raz Dobranoc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja mam grype, co mnie teraz podwójnie martwi :/ nie biorę żadnych leków i męczę się z gorączką. Landrii, nie wiem czy pamiętasz moje wypowiedzi gdy była dyskusja na temat ciąży. Napisałam, że wyjechałam z Polski bo nie mogłam sobie pozwolić na dziecko. Że to był główny powód mojego wyjazdu... Pisałam o tym, że tam nei miałabym co temu dziecku dać jeść ... nie wspominając o pieluchach, a teraz gdy już w Polsce nie jestem, czy praca jest, czy jej nie ma, nie mam takich problemów, ot różnica..... Cóż, dzięki za miłe słowa, bardzo to przeżywam i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze - w sensie, że zdrowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze... wcale nie uważam, że moja suytuacja jest nieciekawa:/ wręcz przeciwnie... owszem, jest wymagająca ale wciąż 100 razy łatwiejsza niż w Polsce. Ludzie mówią o kryzysach w Europie, jak np. teraz w Irlandii, ja tu jestem i nie wiem jak Polacy wyobrażają sobie taki Irlandzki kryzys, ale powiem Wam, że mimo wszystko tu i tak jest łatwiej o wszystko niż w Polsce... o prace, zarobki wyższe, pomoc i dofinansowania wciąż na poziomie... irlandczycy mówiąc o kryzysie mają na myśli to, że nie mogą sobie jechać na Majorkę co tydzień albo kupić nowego auta.... to jest dla nich tragedia, o której się tak w TV huczy.... musza sie wstrzymac z wiekszymi wydatkami, bo rzad glosi propagande, ze bedzie mniej pieniedzy i trzeba uwazac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z kawusią :) zaraz muszę zrobić wypad do miasta żeby zaopatrzyć nas na te kilka dni wolnego ale potem wrócę ;) na sylwka nigdzie się nie wybieram spędzam go wspólnie z M i dziećmi w domu, ale jakos mnie t o nie martwi, mogłam skoczyć do znajomych ale na drogach jest tak ślisko ze sie właśnie zastanawiam jak dojadę do miasta, zero odśnieżania i lód na drodze :( Jasa - to cudowna wiadomość, gratuluję i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, nigdy nie martw sie na zapas :) a tak na wszelki wypadek gdyby mnie odcieli od neta tak jak wczoraj ;) to życzę wam szampańskiej zabawy gdziekolwiek bedzie czy w większym gronie czy kameralnie lub w domu - bo tu można też sie dobrze bawić ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tylko na chwile życzyć Wam szampańskiej zabawy i Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :) ja chyba pójde do znajomych, ale jeszcze nie wiem dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się przyłączam do życzeń zanim mi internet zwolni do reszty. Bawcie sie dobrze, myślę że mnie ten wieczór minie średnio. We dwoje, już sobie wyobrażam... ;) Cały czas się pocieszałam, że będzie fajnie, ale z każdą chwilą robi mi się tak byle jak. Od lat nie zostawaliśmy w domu. Jak bym się uparła to pewnie postawiłabym na swoim, ale życie jest sztuką kompromisów. Zrobię sztuczny uśmiech i będę udawać zadowoloną. Jak zaśnie na kanapie to się ubiorę i po prostu wyjdę na spacer z psem. ale Wam życzę jak najlepszej zabawy. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Jasa no właśnie, widzisz jak to wszystko zalezy od punktu siedzienia ;) Dobrze, ze wyjasniłas :) I dbaj o siebie, teraz bardziej niż zwykle ;) No to laseczki, wszystkim Wam zyczę Szczescia na Nowy Rok....i cóz tu duzo pisac, oby nie był gorszy i zeby spełniły się nam wszystkie marzenia i plany :) No i szampańskiej zabawy i duzo radosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii, a mnie się wydaje, że raczej zależy od zaplanowania pewnych spraw tak, by stało się to możliwe... Ja również życzę wwszystkim Dosiego Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania - nawet taki spacer moze być ok ;) ja jakoś specjalnie sylvka nie przeżywam chociaż to kolejna rocznica mojego ślubu :) ;) też moze być lekko nudno ale ja to też lubię, nie może być przecież ciagle tak samo, ważne żeby robić to co się lubi - nic na siłę, ja mam przygotowane moteczki do dziergania gdyby luby odjechał na kanapie :D :P i jakoś mnie to nie martwi ;) zresztą cala młodzież siedzi w domu jedynie nastolatka wybywa wiec dom będzie pełen ludzi :) może i tu luknę jak się dopcham i będzie działało :D buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego kobietki Ja wlasnie paluje pazurki i chyba o 18 wyjedziemy Kurcze mam nadzieje ze serniczek mi sie sciagnie. Milej Zabawy bez wzgledu na miejsce. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez zycze Wam udanej milego zakonczenia roku i szampanskiego przywitania tego nowego :) I wszystkiego dobrego na caly 2011, duzo zdrowka i spelnienia marzen i planow :* U nas imprezka u siostry, mialo byc nas 10 sztuk, a bedzie 6...reszta w lozku z przebojami jelitowo-zoladkowymi ... Moj brat mial pojsc na pierwsza impreze sylwestrowa do kolegi....chata wolna, ludzie pozapraszani, jedzenie przyszykowane , a mojego rano rozlozylo i nici. Na mnie tez chorobsko czatuje, na razie ratuje sie probiotykami. No nic dziewczyny, ide sie szykowac... Zdrowko!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa gratulacje!!!! ciesze sie bardzo. Wszystko sie poukłada i 3mam kcuki żeby wszystko było dobrze :) wszystkiego dobrego w nowym roku!! ja dziś wieczór sama spędzam P poszedł na pępkowe, koledze się wczoraj urodziło dziecko i też sie podobno długo starali :) a my sylwestra grzecznie w domu siedzielismy, ale było fajnie. ja jakos nie miałam humoru na zabawy bo martwie sie ojcem.. a P tez ostatnio zmęczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasmarowałam takiego posta i chyba mi wcięło Nie chce mi się jeszcze raz pisać Następnym razem naklikam w wordzie i skopiuję Wszystkiego najlepszego na nowy roku 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez mamy piekne statystyki dzisiejszego dnia, druga My zabalowalismy wrocilismy do domu wczoraj o 19 . Moj mogl w koncu cos wypic i jechac drugiego dnia. Milej niedzielki, a jutro juz koniec laby i trzeba do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Spóżnione życzenia lecz z❤️ A...anioła stróża u boku B...buziaków słodkich miliony C...czasu wolnego dla siebie D...drogi usłanej różami E....ekskluzywnych wakacji F....fury pieniążków G...gwiaździstego nieba H...horoskopu korzystnego I.... i oprócz tego J...jasności umysłu K...kolorowych chwil L...lotów wysokich M...miłosnych uniesień N...nieprzemijającej urody O... oddechu od codzienności P...pogodnych dni R...romantycznych wieczorów S...szalonych nocy T...tylko spełnionych marzeń U...uroku osobistego W...wiary w sukces Z...ZAWSZE UŚMIECHNIĘTEJ BUZI Szczęśliwego Nowego 2011 Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej , witam ;) Oj co tak cieniutko tu wczoraj z wpisami ? Kania napisalaś nowy w wordzie? :P Kapitan dzękuję za życzenia 🖐️ Może przypomniałbys na jakim nicku u nas bywaleś ? Jka zawsze co roku mam masę postanowień . Przede wszystkim teraz muszę się uporac z ciąza spożywczą po tych wszystkich swietach :) Juz wyszukalam sobie płyty z cwiczeniami , mam przygotowaną karimatę no i cóz..... koniecznie musze się poruszac :O Na jak długo wystarczy mi chęci ? Ktoz to wie :P No i jescze klika innych postanwoien, ale o nich juz pisac nie będę :D No chyba , ze coś mi z nich wyjdzie to wtedy się pochwale ;) MIlego dnia babeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko mam prośbę do Ciebie. Ty jestes obeznana w sklepach internetowych z włóczką . Potrzebuję włóczki akrylowej wielokolorowej . Moze masz jakies linki w tym temacie ? Moja córcia chce aby zrobić jej taki szal , chustę wielobarwna . Glownie chodzi o kolory czerwien, żółty, zielen, pomarancz ttppp. Wrzućx cos to popatrze i moze zamowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) mój brzuch znów dał mi popalic o 3 rano mnie obudził straszny ścisk w brzuchu... ale to chyba rakcja na stress, jakies nerwowe czy nie wiem co... Robiłam ostatnio badania krwi to niby wszystko ok tylko leukocyty lekko ponad norme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Co tu tak pusciutko Weszlam ostatnio na forum bransoletek i chyba sie zaraze charmsami, Chyba przejde sie dzisiaj u nas po sklepach i zobacze czy cos jest ciekawego. Jak tam w nowym roku? Kupilam bilety do Polski lece 22 go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry , witam się przy kawie ;) Blinguś a co Ty tak wczesnie ? ;) W nowym roku poki co zmain wiekszych nie ma :O NO ale dopiero się zaczął,wiec dajmy mu szansę :P oby wszelkie zmainy byly na dobre :) Jak beddziesz miec linki na te charmsy to wrzuć, zobacze co to jest ;) Katarzynek robisz cos z tym bólem brzucha ? Zbyt czesto miewasz takie bolescii. Jak tato ? Jak sie czuje ? Mrówka no tez musze tam na spokojnie popatrzeć. Moze coś córa wybierze ;) Ale z jej gustem trafic na cokolwiek co jej się podoba, to chyba łatwiej w totka trafic :P Gdzie reszta ? Sylvik ? Trzezwiejesz jeszcze ? Majaaaa ? Kania ....jak zdrówko i nudny sylwester :P ? Milego dnia Dziewczyny !!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ledwo żyję, dopadla mnie comiesięczna przypadłosc i ledwo doszłam do kompa ;) :P jeszcze jedne świeta nie poszły w kat a już znowu wolne, muszę zrobić jakąś sałatkę na czwartek i nie mam pomysłu, warzywna i gyros - odpada, macie pomysł na coś lekkiego i szybkiego w czwartek mam imprezkę u znajomych i ja mam przynieść sałatkę Landrynka - jak to z młodzieżą, moja córka młodsza też wybredna ;) ale wybór jest spory z akryli więc moze coś wybierze, mnie ostatnio mikołaj dał kasiorkę na wełenkę więc poszalałam i kupiłam wełnę z jedwabiem , teraz chodze przytulam moteczki (takie cudowne i miłe ) i się zastanawiam co z nich zrobić, bo nic nie jest dosć dobre ;) :P no i zaczynam walkę z kilogramami i to naprawdę - tylko niewiem jaką kasetę sobie zakupić, a Ty co kupiłaś Lanrynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia Naprawdę nie pamietam na jakim nicku bywałem.Ostatnio lecytyny nie piję i demencja totalna mnie ogarnęłą..Pamiętam Cię landrynko na innym temacie więc z sentymentem i nostalgią piszę u WAS.🌻😘 A moze przypomnisz sobie TY takie mozaiki czasem wklejałem❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×