Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

od nowego roku mam full spraw do załatwiania więc od rana wyjazdy do miasta, a potem juz nie chce mi sie kompa nawet odpalać. Ale żyje i nawet samopoczucie jest ok, więc jest dobrze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki :) dawno mnie nie było ale poczytałam wszystko! Moj L mial wolne wiec ciagle gdzies jezdzilismy i nawet nie włączałam kompa a dzis jak poszedl do pracy to od rana musialam dom ogarnąc troche bo balagan sie zrobil straszny ! Jasa gratuluje Ci i bardzo się cieszę razem z Tobą na pewno wszystko będzie dobrze :) Katarzynek a robiłaś sobie usg w związku z bólem brzucha może wrzody albo coś lepiej to sprawdzić Sylvi dziękuje za foto zmiana fryzury to zawsze coś nowego no i od razu kobieta się lepiej czuje i poprawia sobie humor :) mrowka mam przepis na salatke tortellini albo sałatke z tuńczyka miałam gdzieś jeszcze inne ale mi kartke z przepisem wcięlo :( Tortellini składniki : makaron tortelini 1 op szynka drobiowa 20 dkg ogórek kiszony 2 sztuki pomidor maly 2 sztuki papryka czerwona 1 sztuka por 1 sztuka fasola czerwona 1 puszka majonez 3-4 łyżki czosnek 2-3 ząbki Składniki pokroić i wszystko wymieszać. Majonez połączyć z posiekanym czosnkiem dodać do składników i wszystko wymieszać . Tuńczyk : składniki: 2 puszki tuńczyka w kawałkach w sosie własnym 4 jajka ugotowane na twardo 2-3 ogórki kiszone 1 puszka kukurydzy cebula 1 łyżka musztardy 3 łyżki majonezu sól pieprz tuńczyka i kukurydzę odcedzić i przełożyć do miski. Jajka, ogórki, cebule posiekać.Wszystkie składniki zmieszać ze sobą. Dodać musztarde majonez , przyprawić solą i pieprzem do smaku Może coś Ci przypadnie do gustu :) jak znajde inne to też napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania2a pamiętam pametam i dostałam Twojego maila :) tylko nie wiem czy dostałaś moje fotki :( jeśli nie to daj znać to przesle :) Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja - dzięki za przepis, chyba skusze się na tuńczyka, jakoś nie wpadłam a przecież kiedyś go robiłam :) tak taku - hmmmmmmm niewiem jak się odnieść do tego wpisu ;) rozumiem że to pozdro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Mrowko witam cie serdecznie. I tak sie zastanawiam jaki problem ma Kapitan? Czuje sie obsliniona i molestowana :O tymi kurde mozaikami :O i swiatem w slajdach :O Oblesne to jakies ... ale moze mam tylko chujowy humor :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmmm jakoś staram się nie zwracac na to uwagi ;) a co do humorku to jakaś konkretna przyczyna czy tak ogólnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłyście lokal? a ja nie dostałam cynku :P zalałam kawę więc jak tam jest jakaś duszyczka to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babulce , to ja tez się przylącze do miłego grona z kawa ;) Dziś umieram z powodu @ :O Chyba czas się przejść do gina :P Taktak ;) jak humor dziś ? Mroweczko ja mam płytę o nazwie Program na jędrne cialo :P Glownie cwiczenia rozciagajace i ujędrniajace. Chociaz jest tez 20 minutowy trening spalajacy tłuszcz . Poki co odłozylam , bo w tych dniach gminastyka calkiem by mnie powalila . Kapitanie po takich szałowych wpisach kojarzę Ciebie z nickiem rozpoczynającym się na CH.... ale mogę się mylic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz kapitan bedzie jeszcze sam ze soba gadal. Ja pierdole :O Czy jest serio ktos kogo obchodzi jak on to robi?? Landrii ty wiesz co z moim humorem a taka infantylnosc ze strony faceta sprawia ze mam jeszcze wieksza ochote kupic sobie giwere na czarnym rynku i z radoscia rozpierdalac wszystko naokolo. No ale moze mam tak tylko dlatego ze tez mam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawę niestety wypiłam zanim wy dosiadłyście ale to nic, z tym humorkiem to różnie bywa, oj wiem coś o tym :P w tym miesiacu jakoś jednak jestem w miare pokojowo nastawiona ;) w domu zaległa od dziś cisza, towarzystwo się już rozjechało i zostałam praktycznie sama z Pablo no i córką ktora w szkole, zaraz właśnie po nią jade i przy okazji coś sobie kupię na sałatke i takie tam bo jutro znowu święto ;) ja chciałam Landrynko ściagnąć coś z neta ale jakoś mi nie idzie , tego neta mam do dupy i tyle będę w mieście dziś to polukam moze kupię jakiegoś gotowca, chociaż osattnio kupiłam pilates i tez jest do dupy, ech wszystko mi się dziś z seksem kojarzy :P spadam do zoba... wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktak :) pewnie, że wiem i doskonale rozumiem Twój humor do bani. Jednka musze chyba bronic Kapitana , chociazby ze wzgledu na wpisy jednego pana jka i drugiego Jezeli dobrze kojarze nick, to myślę ze ów kapitan nie gadalby sam ze soba :P a Stary Pierdziel mignal mi dziś na kafeee i myślę, ze faktycznie moze nie wiedziec jak sie robi takie cos :P No ale to tylko gwoli wyjasnienia i tak jakby na marginesie ;) Mrówka a moze by tak coś z jutuba posciagać ? Znajdż sobie kilka cwiczen na poszcegolne partie ciala i cwicz przy tym .Chyba, ze zapytam czy jest mozliwosc skopiowania płytki , ktora mam i wyslę do Ciebie :). Naszla mnie dzis ogromna ochotą na kaszankę :P Podsmaze sobie ją z cebulką i do tego surówka z kiszonej kapusty :) jest tak fajnie doprawiona, ze na zimno moglabym ją jesc ;) Po obiedzie robię rafaello na bazie herbatnikow . Jadlam na Sylwestra u kolezanki ale ona zamiast wiórkow kokosowych dała orzechy. Niebo w gębie :) Zaczynam myśleć o ozdobach wilekanocnych . Juz wypatrzylam jak się robi kurczaki , kury , koguty i baranki metoda karczochową. Owinęlam tez balon zielonym kordonkiem , przykleilam go na ten balon i chce zrobic takie jajo wycinane w srodku z dodatkiem kurczakow i innych bzdetow . Potem do tego jakas wstazka ozdobna. Narazie mam wizje , zobaczymy jak z ich realizacja ;) Aha i jeszcze w sobotę raniutko bardzo , chce podjechac na giełde kwiatową rozejrzec się za roznymi piorkami, jajkami i kurczakami, itppp . Chce zobaczyc co tam jest i jak się kształtują ceny w porownaniu np do allegro. A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrówka jak tak Ci się wszystko kojarzy z seksem to moze zamiast pilatess jakis numerek :P ? Tez się traci mase zbędnych kalorii, a ile przyjemnosci ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii zajebisty pilates odwalasz. Kaszanka i rafaello. Tja dziala z pewnoscia na ksztalty kobiece ;) Do mojego chujowego nastroju dolaczyl jeszcze fakt, ze na jutro zapowiedziala mi sie ta kolezanka z PL z ktora tak dobrze sie mozna na gg dogadac. Z mezem, psem i rozwydrzonym bachorem. Na moje pytanie o ktorej tak mniej wiecej chce byc, bardziej rano czy wieczorem, czy chce przenocowac, czy tylko wypic herbate odpowiedziala po jakis 10 minutach ze jeszcze nie wie ale jak bedzie wyjezdzac to wysle mi smsa :O Kurwa dojrzewam coraz bardziej do kupienia tego kalasza. Ku mojej radosci przypomnialam sobie wlasnie ze ona nie ma mojego adresu jeszcze :P Nic nie bede wam smecic juz i ide poszperac moze jest gdzies w sieci jakis sklep z talibanska bronia i maja wlasnie wyprzedaz. To by bylo takie piekne jakby sobie mozna bylo zastrzelic kazdego kogo sie ma dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka a co tak konkretnie chcesz robić z tych ozdób, podziel się wiedzą, moze i ja coś zacznę to jest szansa ze na swięta zdąże ;) oj Tak taku - ja jak kogoś nie mam życzenia goscić to po prostu się migam :P na szczęście nie mam takiego problemu bo tak rozpuściłam towarzystwo ze jak sama się na kawe nie wprosiłam to nie było kawy, więc teraz dałam na luz i czekam - stęskni się kto czy nie ;) jak nie - to pies im morde lizał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy inaczej chyba mi mignęło, że Taktak ma dziś urodziny. Pewnie dlatego w takim humorku ;) Taktak wszystkiego najlepszego 🌼 A koleżance odpowiedz, że nie będzie cię w domu. Teraz poczytam co pisałyście wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się ubawiłm dzisiejszymi wpisami Taktaka, oj lubie Cie czytać dziewczyno :) a ten kałach to i mi by się czasem przydał. A jutro koniecznie zdaj relacje z wizyty koleżanki ;) :P Landrii a co Ty już o świętach Wielkanocnych???? ło matko w domu jeszcze choinka stoi ;) oczywiście ja się nie zabieram do żadnych ozdób, tym bardziej że za tymi świętami to wogóle nie przepadam. Poprosze o przepis na to ciasto, uwielbiam rafaello więc może sama je sobie zrobię, akurat to potrafie :P Mrówka jak tam sałatka zrobiona? ja zrobiłam z ryżem i tuńczykiem :) mniama też mam nastrój do bani i dlatego nie mam weny do pisania, więc narazie tyle na dziś :) spokojnego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kot mi wyniósł rachunek za wodę. Nie wiem czy się złościć czy cieszyć. ;) Chyba jednak uduszę tę kotkę a potem.... poszukam spokojnie. Najwyżej zrobię później przelew. Tak to jest jak coś zostawić na wierzchu i wyjść z domu. :O Landrynka sylwester we dwoje jednak nie był taki zły. Najpierw drinki, potem szampan, a potem duużo tego czegoś na literę "S" ;) Jednym słowem prawie noc poślubna. Ale nie będę świntuszyć tutaj. Mężczyźni w pobliżu widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Ale u mnie sypie od dwoch dni Bylam dzis na sprzatanku, zarobilam sobie na torebke z Esprita. Wciagnelam sie i chyba zaczne kolekcjonowac te charmsy albo chociaz zrobie sobie z nich skromna bransoletke 22 lece do Szczecina Tak tak olej te kolezanke jak tak mozna sie zachowac a ty masz moze czekac na nich? Dzis urodzinki ma moj 23 letni braciszek. A drugiego miala szwagierka, koziorozce gryyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam dzis urodzin to tylko to glupie gg mysli ze mam. Dam Ci jutro Sylvii znac co i jak. Moze chociaz tobie bedzie do smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Takatak oj tam oj tam, kaszaneczki odrobina , a rafaello jeden kawalek ;) Od czasu do czasu poszlaec mozna :P A kolezank naucz, ze nie uznajesz takich odwiedzin na 5 minut przed :O Ja tez niecierpię kiedy ktos jest niezdecydowany i nie potrafi zadleklarowac swojego przyjscia o konkretnej porze w konkretnym dniu :/ Kania nie wiem co Ci miga ani gdzie, ale mignęlo to co mignąc nie powinno :P Taktak już urodziny miala i to ze dwa miechy prawie temu ;) Sylvik zaraz wkleję przepis , tylko wpis zrobie . Potem bedzie jzu tylko z przepisem ;) A Faktycznie jeszcze choinka stoi,ale zanim się zbiorę w sobie, zanim zakupie potrzebne materialy i zanim prawdziwych chęci nabiorę to potem się okaze ze czasu mi braknie ;) Mrówka ja tam nie wiem zcy Ty to zrobisz :O Nie to ,ze nie potrafosz, ale pisalas ze Ci cierpliwosci brakuje ;) Wklejam jednak linki , na 1 na koncu są kury i zajace z barankiem karczochowe http://picasaweb.google.com/szczypiorek55/OzdobyWstazkowe# na 2 sa same kurczeta z piórkami :P http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/wielkanocne_kury_koguty_kurczaki_ze_styropianowych_jajek.shtml Poza tym jak wyzej napisalam chce zrobic takie kule z nici owinietych na balonach . Zrobilam jedna na próbę , bo nie bardzo mam czym to stroic . Jka mi się uda zrobic fote ,to tez wkleje linka ;) No to poki co tyle ode mnie i zaraz wklejam przepis na ciasto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze ruch zapanował pod wieczór ;) Bling 🖐️ 2 i 1/2 szklanki mleka zagotowac ze szklanka cukru i 1 cukrem waniliowym . W 3/4 szklance mleka rozbełtac dwa budynie waniliowe i 3 złótka. Wlać na gotujące się mleko i ugotowac budyn ( uwazac zeby sie nie przyjarał od spodu ) . Przestudzić bydyń i utrzec z 300 g miekkiego masla na jednoitą masę. To masy dodac 1 szklankę adwokata i 250 g wiórków kokosowych.Wymieszac. Blache wyłozyć papierem i ułozyc na spodzie herbatniki. Na to wylozyc czesc masy, rozsmarowac. Potem znowu herbatniki, znowu masa , znowu herbatniki i pozostalą czescią masy pokryc wierzch , i można posypac lekko wiórkami . Odstawic do lodowki na kilka godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×