Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Czesc Lasencje 🖐️ Faktycznie puchy :P U mnei sniegu zero i pewnie już tak zostanie do wiosny , ale ja się ciesze z tego ;) Blinguś to co Ty robisz, ze Ci dupsko rosnie ? Zawsze tak dbalas o to,zeby tylek Ci nie rósl , nawet udzielałas się na temacie o odchudzaniu ;) I co ? Gdzie Twoja detrminacja ? hę ? :P Laski wyskoczcie z tych swoich norek i się pokazcie :) Buzki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no u mnie to wczoraj byla normalnie wiosna, 19 stopni i to wcale nie w sloncu :) Zaliczylismy dluuuugi spacer :) Jakos tutaj w tym roku zima w ogole do doszla :P Jeszcze troche i sie za balkon wezme, kwiatki i te sprawy :) Landrii....a Ty pracujesz czy jeszcze sie w temat wdrazasz ;) ??? Blingus..Kochanego ciala nigdy za wiele :D :P ;) A propos tylkow...to juz widzialam legginsy z push-up na tylek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem :) chwilowo poruszam się telekomunikacją podmiejską i pieszo więc mi schodzi ;) dopiero co wróciłam i stawiam kawusię jakby kto jeszcze nie pił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem. Mialam dzis troche latania i nie mialam jak kawkowac od rana. Teraz nareszcie musze troche bude ogarnac. Przede wszystkim lazienke bo masakra jak tam wyglada :O Zamelduje sie potem. Calusy dla wszystkich Katarzynku odpowiem tez troche pozniej na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do urokliwej
bo my wolimy tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawiam się i znikam.... :) Pogoda do bani Tez mam problem ze schudnięciem. :( Moja zmywarka na szczęście działa jeszcze. Mała 45tka marki Beko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka? zapraszam.... Zaliczylysmy spacerek, pobiegalysmy za ptakami ...a teraz juz szaro i tak smetnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dzień dziś poza domem, jakoś z Pawłem nam się nudziło i wybyliśmy na pogaduchy no i zeszło :) emaila nie dostałam żadnego ;) teraz idę kończyć sweterek bo mnie goni lekko czas Julia - no kurde nie nerwuj ludzi ta pogodą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka to ja Ci pchnę od Katarzynka maila . Napisalam tez do Julki, a odpowiedz do Kasi napisze pozniej , ta odpowiedx wymaga wiecej skupienia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam bałagan w tych adresach i o tak to sie dzieje ze wysyłam nie wszystkim, gorzej jak posżło dokogos wiecej... u mnie nic sie nie zmienia usiłuje sie uczyc ale najlepiej wychodzi mi spanie i jedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia- też się dołączę :) dziewczyny moje w stolicy grasują po wyprzedażach - wieczorkiem zdają tylko relację, niecierpliwie czekam na wekeendas jak przyjada ;) za oknem piękne słońce wiec chyba ruszę dupsko na spacer i się zastanawiam nad siłownią - no musowo potrzebuje mięśni a sama to mimo że ćwicze codziennie to czuję ze to nie to samo, bo po 5 minutach już jestem po ćwiczeniach - dośc szybko to odwalam he he ;) ale tak mi się samej niechceeeeeee - no nie mam kurna kogo namówić na takie wspólne wyjazdy - te moje babska są okropne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówcia a na co Ci te mięsnie ? :P Chcesz być jedrna i sprężysta ?;) Takatak a myślisz, ze to jakas stala bywalczyni ? ;) Ciekawa jestem, która ?:P Jak pyta sie ktos o Szczuplaka to daje sobie reke uciac , ze to jakas zablakana dusza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kawa :)) Mrówka i co ciekawego natychwyprzedażach? bo ja jakos nie mam weny a chcialam sobie jakis płaszczyk kupic... Ja to sie zbieram żeby isc na zumbe, noge juz w sumie wyleczyłam wiec mogłabym chodzic ale jak nie noga to cos innego. od 3 dni daja mi popalić jajniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny potrzebuję kopa :O Zamiast przegladac oferty banków to ogladam głupoty na FB :O:O Jakos stracilam wenę, dostałam kataru, zarazilam się od M i nic mi się nie chce przez to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ja tez na FB. Znalazlam nareszcie moja sowke-pierscionek. Cholera szukam jej od listopada. Tzn widzialam ja w dniu moich urodzin ale ze dostalam wtedy pierscionek w prezencie to nie chcialam zasmucac prezentodawcy i jej wtedy nie kupilam. No i od tamtej pory kupuje wszytkie sowy jakie spotkam bo szukam tej jednej :( :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka , hę ? :P ;) TakTak ten pierscionek, ktory wyszukalas na FB to masz ? Czy dopiero masz zamiar kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii to jest ten ktorego szukam. Niestety nie znalazlam go juz nigdzie, dopiero dzis na FB. Napisalam do tej firmy moze cos sie da zrobic. Mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAa ja go widzialam w sklepie Pimkie. Ale oczywiscie do tych wszystkich szmacianych sklepow bizuterie robia inne firmy. No i dzis nareszcie znalazlam co to za firma. Moze kurde maja jeszcze gdzies na magazynie to ptaszysko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawa jestem, co Ci odpiszą ? :) Kurde...zastanawiam się jak takie cudeńko nosic ? Chyba tylko na wyjątkowe okazje i wciaz trzymac dłon jakby wystawiona do całowania :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAsiu - po wyprzedażach ganiają moje dziewczęta a Tobie też radzę się ruszyć - dobrze Ci to zrobi ;) Taktaku - pokaż fotkę sówki - brzmi ciekawo LAndrynka - mięśnie potrzebne są dla mojego kręgosłupa bardziej niż dla mnie :P dziś ogólnie dopadła mnie wena na gotowanie - może chora jestem? ;) upichciłam coś szybkiego i nawet smacznego przepis podałam na blogu tym od gotowania jak ktoś chce moze luknać, teraz szybko zrobię drożdzowego plachucha w wersji mini - bo ino ja i Paweł jestesmy i jeszcze gotuje zupką - jakąś .... wszystkiego dałam po trochu ;) mięska ryzu warzyw, kartofelków, no i po południu na kawusie ma wpasc koleżanka to moze do wieczora mi zleci ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×