Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Landrii...zaczniesz latac to samo spadnie, zobaczysz. Az zazdroszcze ;) Ja tez sie zabieram za siebie, ale wychodzi na to, ze mysle i mysle, a nic nie robie w tym kierunku. Mroweczko....zapraszam :) Polazimy, pozwiedzamy, pogadamy ;) Kania..a Ty na urlopie????? Nigdzie nie pojechalas? Gdzie Taktak? Jasa, Bling, Mala 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dziś finito :) teraz się zabiorem za stukienkę mlodej musze te ramiączka jej zrobić :) tylko cosik biegać nie moge bo mi jakaś cholera wlała w nogę i nie da się - co zrobię krok to ból jak ta mać ech ta starość :P Julia- uważaj bo jeszczę skorzystam ;) :) strasznie bym chciała wyskoczyć do rzymu i wogóle tak gdzieś pojechać, a tu same weselicha i mało kasy na własne przyjemności ;) dobrze ze skończyłam bluzkę przynajmniej po niedzieli się ubiorę akurat w gości :) - wrzuciłam na bloga jak ktoś chce zobaczyć ;) Landrynka - zmiana garderoby to i mnie by się przydała, mozesz sie ubrac elegancko i jednocześnie sportowo - teraz sa takie fasony że tylko kasiorkę mieć , spodnie tylko eleganckie materiałowe, a marynarka może być typu zakietu np z rękawami wełnanymi widziałam takie wygląda się elegancko ale nie tak bardzo oficjalnie - jeżeli wiesz co mam na mysli ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Mrowka, ales mnie przestraszyla! ;) U mnie serio sa drzwi otwarte :) A do Rzymu tez bym pojechala, ale ode mnie to jakies 10h drogi...i kasa, i czas..bo wiadomo, ze urlopy spedzamy w Polsce... W ogole to przyznaje, ze malo widzialam, moze na starosc nadrobie :D Gdyby bylo wiecej kaski to jakos by sie pewnie zorganizowalo, a tak to trza sie cieszyc z tego co sie ma. Moze kiedys. No i musze wpasc na twoj blog, bo nie pamietam kiedy ostatnio tam zagladalam ;) Landrii, ja bardzo lubie sportowa elegancje. A ostatnio to tylko dlugie swetry i via... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka a musze Ci napisać, ze w planach sa wyjazdy min do Mediolanu, i w ogóle gosciu jest zakochany w PIEMONTE ;) tak wiec nie wiem jak daleko sa to idace plany, ale kto wie czy jeszcze w tym roku nie spotkamy się ? ;) I napiszcie mi Lasencje , jak wyglada ten styl sportowo cos tam , a najlepiej jakbyscie mi wkleiły jakies linki gdzie moglabym sobie to cos zobaczyc . Jesuu jestem tak na bakier z modą i ze wszelkimi nowinkami z tej dziedziny, ze szok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W biznesie obowiązuje styl klasyczny raczej. Bluzka najlepiej koszulowa z kołnierzykiem, żakiet, może spodnie albo spódnica długość koło kolana, najlepiej tak do połowy. My tak jeździmy na spotkania z maturzystami. Kolory od grafitu po szarości, mogą też być inne stonowane. Włosy gładkie, upięte bez udziwnień/ Makijaż delikatny. Popatrz na reklamy jak te lale bankowe się ubierają. Taki strój obowiązuje przeważnie w firmach. Podpatrz jak w twojej firmie ludzie chodzą ubrani albo po prostu zapytaj co obowiązuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorąc pod uwagę, że to poranny kaszel, też stawiam na mój nałóg. Kupiłam fajki, które mi nie podchodzą. Dzięki temu dziś spaliłam dopiero jednego jak do tej pory. Każdy sposób jest dobry żeby ograniczać się. Żadne Nikoretki ani plastry nie wchodzą w grę. Jak kiedyś zachorowałam, to po prostu wmówiłam sobie, że jak zapalę to się uduszę. Poskutkowało na pół roku. Potem szukałam pretekstu żeby znowu zacząć. I znów się wciągnęłam. :( Najdłuższą przerwę miałam przez 1,5 roku. Najgorsze, że w moim środowisku przeważają palacze i tym bardziej mnie to nie motywuje do rzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziole. Landri teraz ciebie bezsennosc dopadla? Ja musze przyznac ze ostatnie dwie noce mialam ok, dzis w sumie tylko od 1 30 do 6 30 a wczoraj cos przed 24 do 5 30 ,ale jest git. Za to T nie mogl zasnac, i siedzial przy kompie cichutko zeby mnie nei obudzic, rano mi powiedzial ,ze byl zazdrosny ze spie i mial ochote mi poprzeszkadzac. W piatek juz wraca moja siostra, bede musiala troszke posprzatac przed jej powrotem no i jak juz bedzie to pomieszkac bo od 23 grudnia kazda noc spedzilam u niego. Julii znam ten bol, brat byl u mnie raz i mama takze , a siostra w Norwegii jest tak mniej wiecej co 3 lata, teraz we wrzesniu byl to jej 6 raz no i na razie zostanie do wielkanocy, a moze babka ja zatrudni na bialo, to pobedzie dluzej,jesli uda nam sie znalezc znowu jakies mieszkanko bo w czerwcu kolejna wyprowadzka raczej nas czeka. Wczoraj nawet o tym rozmawialam z T , zaproponowal zebysmy we 3 zamieszkali, no ale nie wiem, moze to jeszcze za wczesnie, no i dla siostry byloby troszke daleko gdybysmy szukali tu gdzie on teraz mieszka. Majac inne mieszkanko zawsze mam w razie czego gdzie wrocic, no ale z drugiej strony dosyc dobrze nam sie uklada ..... dostalam maila z przedszkola ,maja ciecia i nie potrzebuja nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo Kania... ten link naprowadził mnie na coś czego szukałam :P a mianowicie - jak osiągnąć taki kolor włosów??? http://www.w-spodnicy.pl/Galeria/Galeria-zdjec/533581,1,Szale-damskie--szale-damskie-na-zime-2012.html wyglądają tak naturalnie... ciekawa jestem czy to pasemka, czy jednolity kolor - może któraś się na tym zna?? ja nigdy się w tym nie łapię.... Julii - właśnie, kasa i jeszcze raz kasa... ani pozwiedzać porządnie, ani poużywać, heh... też ciągle myślę, że przyjdzie ten czas :) Landrii, ja to myślę, że najważniejsza jest zawsze bluzeczka z ładnym kołnieżykiem no i żakiet... spodnie byleby były w jedym kolorze, mogą być nawet jeansy, byle dobry gatunek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski 🖐️ ;) Blinguś , czasami tam mam , ze nie moge usnac , ale za to rano nadrabiam zalegosci ;) Na Twoim miejscu, czy uklada Ci sie dobrze z T czy tez nie mialabym jakis kacik , zeby w kazdej chwili moc sie na spokojnie oddalic. Jestes z nim nie długo i kto wie co sie moze zdarzyc za jakis czas. No ale do czerwca i tak masz spokoj, wiec poki co mozesz sobie w maire spokojnie egzystowac ;) Dziewczyny jesli chodzi o ten stroj. Ja nie bede typowa "biurwą ". Czesto bedzie tak, ze bede jezdzic sporo i bywac na roznych spotkaniach. Troche sztywno bym sie czula w zakietach i bluzkach z kolnierzykiem :P Ale macie racje, ze to najbardziej uniwersalny zestaw. Niektore zestawy , te co podala Kania sa godne uwagi. Za jakis zcas jak już sie wdroze , pewnie cos sobie dobiore odpowiedniego, ach i spodnice u mnei calkowicie odpadaja :P Jasa chodzi Ci o ten kolor wlosów spod tej czapki ? Obstawiam , ze to jednak jest naturalny kolor ;) Co u Was ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piłyście już kawę? :) W południe zapraszam na kolejną (_) 🌼 Młoda robiła czystkę na swoich półkach z ciuchami. Znalazłam swoją bluzkę, której nie nałożyłam jeszcze ani razu. Ona też. Bluzeczka przyłożona była górą innych ciuchów. Muszę zapuścić jej sama rentgena w tą szafę ;) może jeszcze znajdę coś o czym i ja już zapomniałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no jestem ale mam jakos caly czas cos do roboty i jakos brak weny do pisania. W Lebie bylo fajnie, szkoda tylko ze praktycznie cala plaze zarezerwowalo dla siebie morze. Dowod tez nareszcie odebralam wiec moge znow podrozowac. Jutro jade do Berlina- cos w rodzaju wieczoru kulturalnego, jakis teatr czy cos takiego. No i kurde zamowilam sobie na ta okazje w zeszlym tygodniu sukienke i jeszcze jej nie ma. Pracuje wiec nad jakims innym zestawem ale sie tak kurde na ta kiecke cieszylam. Chyba ze skocze jeszcze troche na zakupy ;) Przedwczoraj siedzialam u mojej Mary do polnocy-dwie flaszki wina poszly i swiat mi wirowal ochocho. Wczoraj za to musialam isc o 11 do dentysty i balam sie ze nie dojde bo takie miekkie nogi mialam po tym winie. No i wczoraj wieczorem bylysmy u babci mojej przyjaciolki ktora kladzie karty. Kurde bylam w takim szoku ze szok :P Tylko ze oczywiscie wzielam jako prezent dla babci butelke wina a pierwsze co moja przyjaciokla zrobila to otworzyla ta flaszke. Ja nie wiem niktorzy to maja zdrowie- ja nie. Co do Landrii i jej stylu... Firma firma ale branza tez jest wazna i moim zdaniem mozesz spokojnie troche kreatywnosci i fantazji do tego eleganckiego stroju dodac. Np za pomoca bizuterii. Biala bluzka to wiadomo klasyka ale mozna ja nosic na wiele roznych sposobow i np ze spodnica z kola albo poprostu bardzo barwna tez wyglada super i elegancko. Najwazniejsze zebys zachowala rownowage miedzy fantazja a elegancja i zebys sie czula w tym dobrze. No i eleganckie buty musza byc. Fryzura, makijaz i dobry zapach i jestes gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja juz po kawie, ale sniadanko sobie teraz zrobilam :) Moja siorka dzis rano miala zabieg, wiec od rana jestem na nogach i duchem z nia. Jasa....rowniez obstawiam na pasemka, taki efekt uzyskasz jak Ci zrobia bardzo cieniutkie pasemka. Kiedys mialam podobne :) Landrii...ja tez mowilam nie spodniczkom i wszelkim odsloniaczom nog :P ale tego lata nie moglam sie oprzec sukieneczkom....a teraz tez zasuwam w sukienkach i dlugich swetrach, ale tylko dlatego, ze uda w spodnie sie nie mieszcza :D No i czeka mnie dalszy ciag sprzatania. Niestety robie po trochu. A tak bym chciala miec juz mieszkanie zrobione...Do wiosny musze dac rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja obstawiam , ze naturalne ;) Moja córa ma takie same i nigdy nic nie robila z wlosami, i tez ma pasemka takie refleksy, ale zapewniem ze sa naturalne ;) Oo chyba TakTak jednak trafila w "10" z tą elegancją i fantazją . Chociaz prawde mowiac , ona wie jadnak najwiecej o tym w jakiej branzy bede pracowac ;) i moze dlatego tez , tak trafne sa jej podpowiedzi, oczywiscie nie wspomne o tzw smaku :P Jak bede miec wenę to Wszystkim napisze co fatycznie bede robic ;) Juleczko , kiedy dawno temu , nie mialam ani jednej pary spodni , nosilam tylko i wylązcnie spodnice i sukienki, tym bardziej , ze moja mama szyla przepięknie i zawsze mialam niepowtarzalne stroje . Niestety przyszedl czas, ze zaczelam ukrywac to i owo w spodniach i tak juz mi zostalo. Chociaz mam dwie spodnice jedną letnia i zimową , oraz letnia długą sukienkę ;) Nikt mnie juz nie przekona do spodnic , chyba ze stanie sie cud i swoje grubaśne nogi odchudzę :PPoza tym na jednej łydce mam maly defekt - pozostalosc po ciazy córek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii w spodnicy mozesz wiecej ukryc niz w spodniach. Nikt nie karze ci nosic obcislych spodnic, a kryjace rajstopy tez juz sa od dawna w sprzedazy ;) Zgubilam kurde 50 euro :O Nie wiem jak to sie stalo ale wsciekla jestem jak osa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bylabym wsciekla :O Kupa szmalu :P :O A wiesz co ja mysle i co sobie wmówilam, ze majac dupę jaka mam, wygladam jak szafa 3 drzwiowa w spodnicy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka jak ta dupa taka wielka to ją nadstaw żebym w nią mogła spokojnie trafić i przykopać :P bo patrze na foty i jakoś tam wielkiej d... y nie widzę, wiec nie wkurzaj luda :P a zresztą spódnica zatuszuje więcej i spodnie dlatego szerokie biodra lub uda właśnie trzeba kryć spódniczką a nie zakładać spodnie :) w sprzedaży jest tyle fasonów że znajdziesz na 100% procent coś dla siebie, nie migaj się ;) :) Julia - a co masz jeszcze do roboty w tym mieszkanku? Kania - ja mam kilka takich ciuszków ale teraz chodze ciagle przemarznięta przez te wiatry i ciulową pogodę wiec tylko sweter i spodnie :( dziś kupiłam sobie kozaki długie i pantofle - w deichmanie są fajne przeceny :) parze kawę i idę dziergac kolejny sweter ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloooooooooooo leniwce wyłazić :P ja ledwo ledwo się wymgramoliłam dziś spod pierzynki, ojjjjjjjjjjjjj jak mi się niechciało ale już od jutra huraaaaaaaaaaaaaaaaaa dwa tygodnie wolnego :D od wczesnego wstawania ;) no i primo moje dziewzę zdało jazdy za pierwszym podejściem :D teraz uskrzydlone poleciało do szkoły na próbę poloneza bo jutro wielki bal :) apropo tego ja nie wiedziałam że ludzie tak ambicjonalnie - tfuuuu nie moge się wysłowić - podchodzą do poloneza wyobraźcie sobie ze pierwsza para tańczyła do "dupy" wiec nauczycielka wzieła ich ustawiła w środku a do przodu wzieła parę która ma większe pojęcie o tańcu i okazało się że dziewczyna po próbie poszła do nauczycielki i uderzyła w taki szloch że nie jest już w pierwszej parze bo wszyscy o tym już wiedzą - i rodzice i znajomi i znajomi znajomych .......no i ona teraz jest przesunięta do tyłu, nauczycielka uległa tym szlochom bo wiadomo co jeszcze takiej zrozpaczonej dziewuszynie strzeli do łba - no i znowu jest w pierwszej parze :/ brak mi słów - albo dziewucha idiot - albo rodzice idiot - albo ona dobra aktorka - wybierzcie co wam pasuje ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) TakTak dobrze, że nie Babcia :P Ja już jestem babka , na szczęscie cioteczną . Do roli Babci z prawdziwego jakoś mi nie śpieszno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka , hm... ? Czy ja wiem, czy dziewczę "idiot" ? Wydawca by się mogło, ze dorosla laska, ale w gruncie rzeczy to dzieciaki...sama nie wiem jak to ocenic. Patrzac wstecz na to , jak przezywaly niektóre kolezanki mojej córki swoja 100dniówkę , nic mnie chyba nie jest w stanie zaskoczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze pare słow na temat mojego dupska. Taktak widziala, wiec wie o czym piszę . I moze bym tuszowała to i owo spodnicą, ale wole tuszowac spodniami moje grube łydki, niz uda :O Ot taka prawda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka - może i masz racje co do tego dziewczęcia, ale ja uważam że to niezdrowa ambicja wpajana przez rodzica i tyle ;) a może mi się tak wydaje bo już stara jestem i mnie takie sytuacje śmieszą ;) no dobra cofam wszystko co powiedziałam o Twoim dupsku :P każdy ma jakiegoś..... hmmmmmmmmm brakło mi słowa ....w każdym razie chodzi mi o to że ja mam za duże cycki i co by inni nie powiedzieli na ten temat to mam i już ;) :) to samo ma się pewnie z Twoją szanowną ;) jeżeli lepiej czujesz się w spodniach to je po prostu noś i tyle, nadal jednak uważam ze w spódnicy kobieta wygląda bardziej kobieco i seksownie ;) :) Tak taku - e tam zaraz staro, no i niewiem czy gratulować czy nie? chyba jednak pogratuluje :) bądź grzeczna ciocią ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, Taktaku, jakie staro, co????? Gdyby to Kaska obdarzyla Cie wnukiem to jeszcze jeszcze... ;) ale tak? A w ogole to czyje to dzieciatko? Masz rodzenstwo? Mrowko, za moich czasow az sie tak nie szalalo, ale teraz to sama widzisz...cuda na kiju :D Biedne dziewcze :D :D Jak dla mnie to smiech na sali :D A w mieszkanku to mam jeszcze zagracony jeden pokoik i lazienke. W wiekszosci sa to pierdolki mojego meza. W ogole to sie wieczorem poprztykalismy i kurde dzis zwinal zagle do pracy i jeszcze sie nie odezwal. Jak ja nie cierpie takich sytuacji. Moja psinka dzis kurcze dwa razy zwymiotowala, i kurcze miala biegunke, dwa razy....ale je i pije normalnie. Hm.. No nic, ide zmywac , wrrr.... Milego piatku trzynastego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia - a co z psinką, może coś zeżarła, myślę że jak ją przegłodzisz to pomoże :) ja tam póki co w przesądy nie wierzę i mam humor a ponadto chcę się nauczyć nowej metody dziergania ino takich drutów nie moge kupić - zwie się to widełki http://www.youtube.com/watch?v=5P-XRn72kbo&feature=related i nie ma no nie ma zwyczajnie nawet przez neta nie znalazłam :( pomóżcie - bo mnie palce swędzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×