Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

No prosze jakie kumoszki od samego rana :P T. wychodzac dzis rano zeby odwiesc dziewczyny do szkoly szepnal mi do ucha ze sie cieszy na kawe w ogrodzie (jest tak zawsze po osmej w domu i pijemy sobie ta kawe razem) No i przez sen tak sobie pomyslalam to wsane zaraz i ide ogrod podlac i powiesic pranie i bedzie tak romantycznie jak mnie przy tych pracach tak nakryje :P No i tak snilam do 8:30 ze rozwieszam to pranie i nakryl mnie ale w lozku :D Landrii jedziemy w 4 a ogrodem bedzie sie zajmowac tata i siostra T. Oni maja urlop w sierpniu to wtedy robimy zamiane. Ja nie wchodze na wage ale widze bardzo dokladnie ze mi tez co nieco przybylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej W ndz wymalowalismy jest czysciej Dopiero jade do pracy Wstalam pozniej bo wyspac sie nie moge U nas dwa dni ciepla Jutro juz pogorszenie Idziemy z siostra o 17 na grila do kolezanki a w piatek ona leci do P na wczasy odchudzajace Ja raczej tego lata juz nie zrzuce tego co chcialam bo przybylo ekstra i jeszcze brzuch buuu Sylvi witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, O jezu Bling cos ty tu narobila?? U mnie dzis pada i szaro-buro ale to nic bo mam fuuuuuure do prasowania. Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie popadalo rano, teraz mamy slonko i zaraz ide na spacerek. Wczoraj jak bylam wieczorem z pieskiem tez zastal mnie taki letni deszczyk...a my spacerowalysmy....i wcale nie chcialo sie wracac do domu.....Ile czasu/lat nie spacerowalam w takim milym deszczyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez szaro i buro, i tez mam prasowanie ;) Teraz tylko mży , ale jest bardzo ciepło . Taki deszcz o jakim napisała Jula był u mnie wczoraj po południu. Moja mama zawsze mówiła , ze to taki majowy deszczyk :P Nie wiem co mam zrobić na obiad. Najchętniej nie robiłabym nic :O Ile to czasu marnuje na te zakupy i gotowanie ? :O. No nic, ... biorę się do dzieła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerek zaliczony, jedno okno umyte...i dzialam dalej. Na kolacje mam grillowane filety z kurczaka- marynowane w sosie sojowym z oliwa i swiezym rozmarynem, a do tego salatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cale szczescie ze ktos to usunal Z komorki pisalam i ciagle pokazywalo ze nie wyslano postu Ja dzis znowu w biegu Po grilu bieągiem na pociag ktory mi zwial Az mnie nogi od tego biegania bola Zatoki zawalone Moze cos podlapalam Siostra kupila bilety od 18 lipca do 9 sierpnia jest w Polsce Moze tez polece Musze pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wielkim bolem glowy jade do pracy Mojej Norce przypomnialo sie w nocy ze potrzebuje pomocy rano Rychlo w czas Moglam isc na 1.5 godz bo o 9 ide z koleźanka do domu obok i nawet obudzilam sie kolo 6 ale sobie odpuscilam I tak ma co robic 3 domy i ost po przeprowadzce Rano niespodzianka Slonce ktorego mialo nie byc milego dnia laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wielkim bolem glowy jade do pracy Mojej Norce przypomnialo sie w nocy ze potrzebuje pomocy rano Rychlo w czas Moglam isc na 1.5 godz bo o 9 ide z koleźanka do domu obok i nawet obudzilam sie kolo 6 ale sobie odpuscilam I tak ma co robic 3 domy i ost po przeprowadzce Rano niespodzianka Slonce ktorego mialo nie byc milego dnia laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Bling jak masz okazje, to co sie zastanawiasz? Wsiadaj w samolot i przyjeżdżaj :) Cala noc prawie nie spałam. Od północy do chyba 5 rano trzaskało i grzmiało :O Lało jak z cebra . Huk i hałas okropny. Teraz tez pada , ale jest dość nawet ciepło. Weekend mam wyjazdowy, piątek imprezowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Bling jak masz okazje, to co sie zastanawiasz? Wsiadaj w samolot i przyjeżdżaj :) Cala noc prawie nie spałam. Od północy do chyba 5 rano trzaskało i grzmiało :O Lało jak z cebra . Huk i hałas okropny. Teraz tez pada , ale jest dość nawet ciepło. Weekend mam wyjazdowy, piątek imprezowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy macie z tym podwojnym wysylaniem?? To jest ostatni raz jak po was sprzatam :P U mnie tez jeszcze szaro, wczoraj wlasciwie calay dzien przepadalo ale teraz juz sucho tylko buro wlasnie. Ide farbowac wlosy. Sylvik, Mrowka gdzie was wywialo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 stopnie w cieniu, jest nie do wytrzymania... Jak robicie kawe mrozona?.....ale taka bez cukru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii ja robie zawsze rano w dzbanku kawe i jak mi zostaje to wtedy wsadzam do shakera lod ta pozostala kawe i mleko i lubie jeszcze troche syropu kokosowego i dobrze wstrzasam i przelewam do wysokiej szklanki i ciagne przez slomke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupuję ;), nie robię :P Wstawiłam ciasto do piekarnika , placek drożdzowy z kruszonka i porzeczkami ;)) Taktaczku a Twoje ciasto jak tam ?;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa !!! Dzień dobry :) Bling wpis na FB , to żart ? Nic się nie chwaliłaś , nie wspominałaś ,,, czyżby jakiś impuls ? ;))) Miłego dnia............po placku już nie ma śladu :O :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :)) prace juz skonczyłam, oddana na antyplagiat i moze jakos niedlugo się obronie :)) dzis mam dzien wolny na załatwianie wszystkich formalności w szkołach. pracy teraz mam troszke mniej bo udało mi sie wszystkie dokumenty wyprowadzic jak kontrola byla bo kuratorka zazyczyla sobie moje dzienniki :)) wieczorem jade do A i jutro jedziemy sobie na wesele a co wiecej za tydzień też :)) kupialam sobie nawet nowa kiecunie na tą okazje. w poprzedni weekend bylismy u moich urodziców, smiesznie bo wszystko jest tak natruralnie i tak swobodnie. dziewczyny ale pyszne ciasta wczoraj widzialam na fb :)) buuuziaki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynku nic tylko się cieszyć , że jesteś szczęśliwa ;) Baw się ze swoim A super :D Czasami świetnie wcześnie wstać. Wszytko już mam zrobione ;) Teraz trochę luzu .Potem sprawy na mieście z biznesem i po południu mała imprezka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blinguś - eeeeeee sie co to oznacza na fb? coś mnie omineło? :) troszkę zabiegana ale ogólnie to lekko zdołowana i nie bardzo wiem co pisać, mase roboty mam bo planuje załozyć sklepik na etsy - a tam wsio po angielsku ;) dziewcze idzie do stolicy od lipca więc primo - matka szykuj kasę secundo - zostanę sama z Pawłem :( duza buźka dla was kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello laski, kusicie slodkosciami....mmmmm .... sama nic nie robie, bo jak zrobie to jem....nie mam sie z kim podzielic :( Na przyjazd siorki zrobie profiteroles :) W ogole to musze sie bardzo pilnowac, zeby waga za bardzo nie podskakiwala... malo sie ruszam to i malo musze jesc, niestety. Teraz u mnie 36 stopni na termometrze, nawet Bianca nie chce na spacerek... Bylam z nia na zakupach w markecie i taka grzeczna siedziala w wozku....przynajmniej tam mily chlodzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje, ale już wieczór hehe dzień minął fajnie, bezstresowo :) Juleczko piekne te Twoje fotki na FB :) widziałam że Landrii odwiedziła Taktaka :) pozazdrościć, moze kiedys wkocu uda mi się z Wami spotkać :) jednak odległości troche duże, może latem, gdzieś nad morzem, np. bliżej Szczecina, napewno w tym roku tam gdzies bedę może Rewal, Swinoujście albo Kołobrzeg :) czekam na propozycje,musimy się wkońcu umówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Sylviku! Co za propozycja!! Ja jestem chetna ale dopiero w sierpniu. Julii moze i ja skocze na Korsyke?? ;) Ide pakowac walizki, pojutrze wyjazdzamy :DDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja laski lato się zaczyna i towarzystwo się rozjeżdza ;) ja może w lipcu pojadę nad morze - ale to jest bardzo duże możeeeeeeeeeeee ;) :) Tak taku - baw się dobrze i rób dużo fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloou ;) Ja w tym roku raczej nad morzem się nie pojawię .Ale na spotkanie jestem zawsze chętna ;) Weekend minął u mnie super. W piątek imprezka. W sobotę odpoczywałam po imprezie bycząc sie w ogrodzie cały dzień praktycznie na leżaku. W sobotę zbierałam porzeczki, agrest . Zadekowałam się sie w krzaczyskach i spedziłam tam kilka godzin , przy okazji sie opalałam :P. Dziś muszę coś z tym zbiorem zrobić. Nie wiem czy dżemy, czy soki , czy zwyczajnie owoce zamrozić . Tak czy siak trochę pracy mam . Bling zdradzisz nam tajemnicę z tym swoim ślubem ? Jakiś impuls , jakaś konkretna sytuacja ? Jak to było ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ostatnie przygotowania w domu ....Jutro przed 10 jedziemy na lotnisko :D Weekend zakupowo-sprzatajacy, wiec bez szalenstw... Wczoraj wieczorem tylko mecz, bardzo emocjonujacy :) Taku.....Korsyke mijamy statkiem, plyniemy na Sardynie. Slyszalam, ze ogolnie te dwie wyspy sa bardzo podobne :) Jak masz okazje to plyncie :) My mamy bilety na 5 lipca :) Blingus....no kurde....pisz dziewczyno co i jak, kiedy i w ogole-..... :) Sylvik... Biance tak kocham, ze niewyobrazam sobie zycia bez niej :) landrynus... takie owoce czy warzywka prosto z ogrodka sa u nas na wage zlota :) W Pl mamy dzialke, wiec tam zawsze wszystko naturalne, pachnace.. Mrowka, kania, Katarzynek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Julii to mi sie popierniczylo co ty pisalas ;) Kaska mi wlasnie zniosla znow sterte ubran do prania. No zesz ty w dupe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×