Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Landrii :-P Wyjde, wyjde...Teraz moge sie spokojnie przygotowac... Do 2000 wpisu jeszcze daleko :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula miala plan hihi czaila sie i wyczaila. No tez mi sie Landri wydaje ze rodzice sa w trakcie hihi a moze tata jeszcze w szkole w 8 klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii> no jest sporo, ale jak się uprę :P do wieczora mam czas ;) Bling > raczej jest na mamie, bo szkoł 8-klasowych juz nie ma :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no ja mimo zajętości, przeglądam strony produktów knorra w proszku z warzywami i patrzę na nowości kosmetyczne :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling 148 km najszybszą trasą :) a do Landrii mam 213 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczuplak dziękuje za zdjęcia, córka jak malowana a chłopcy normalnie de best :) Ty oczywiscie też niczego sobie, bardzo fajnie wyglądasz :) no to jeszcze Ci posłodze i powiem że pazurki też fajnie zrobione :) fajny wzorek, powinnaś częściej robić fotki i podsyłać koleżance dopiero się wprawiającej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling strój fajny ale co to za aukcja? będziesz kupowała za granicą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-tylko tyle, bo dzis praca, praca...którasie w ogóle nie opłaca, ale lepsza taka, niz zadna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi to nie aukcja. Znalazlam fotke w gazecie, zrobilam kamerka zeby wam pokazac. No i mam adres do sklepu,ale tam babka dobiera tez staniki i takie rzeczy,jak w Warszawie,no i wydaje mi sie ze ten stroj nie bedzie w normalnej cenie,no ale jak nie pojde to nie bede wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejooo ;) Sliczny ten stroj :-) Serio :). Cena mnie troche szokuje:O Az takie wysokie ceny sa strojow ? Szczuplak podpisuje się obydwoma recami pod wpisem Sylvika :) Sliczna rodzinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chyba czas na drugą kawusie :) oj duszno u mnie :( obawiam się żę może przyjść porządna burza i deszcz bo wczoraj tak było w niemczech :( mimo wszystko miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez duchota nieziemska :O Chyba się za grubo ubrałam, bo nawet w klimie mi gorąco :( Dzis to tylko stroj Ewy :P Sylvik > ja dopiero pierwsza kawę koncze a Ty o drugiej piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety tu sa nawet stroje za tysiace. Korci mnie zeby wybrac sie do tego sklepu, Nawet Misek powiedzial ze jak schudne to mi go kupi,mobilizacja jakas musi byc. Ja w stroju Ewy sobie sypiam,no i teraz tez pod sukienka nic nie mam hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie bardzo rozumiem Blingus :O To znaczy, ze przed miała kobietka np 80 D a potem po odpowiednim dobraniu stanika przeszła na 70 E ? Czy jak to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tak Landri bardzo dobrze rozumiesz. Po prostu 90 % kobiet nie potrafi dobrac sobie odpowiedniego rozmiaru stanika. A to takie wazne, po 15 sie do niej przejade, ciekawe co mi powie na ten temat. Tylko ze mi strasznie skora z plecow schodzi i nie wiem czy wypada sie rozbierac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam skóra na plecach ? Wazne ze z czego innego nie schodzi :P A swoją droga gdzie by sie udac , zeby tak ktos dobrał stanik i powiedział czym się kierowac przy jego zakupie ? U mnie za moment chyba bedzie lac , grzmiec i dmuchac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze w Warszawie jest taka osoba na Grochowieckiej chyba,jak nie pomylilam ulic. Hihi z biustu tez mi niestety schodzi,ale przed wyjsciem wskocze pod prysznic i zrobie piling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEE, może i troche powiekszyć optycznie cycki można odpowiednim stanikiem ale obwodu pod biustem nie zmniejszysz chyba że gorsetem. ja kupiłam sobie w tym roku bikini z tchibo ;) http://www.tchibo.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/EUR/TdTchDisplayProductInformation-Start?ProductSKU=M10264 I wcale nie placiłam 500 zł :) Landrynuś widziałam te spodnie z Teranovy tylko że mi się nie podobały te ich wszędobylskie złocenia, hafciki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa wiem że moja babcia chodxiła w Toruni do gorseciarki szyć sobie staniki i zawsze były zarąbiste i dokładnie dopasowane. Miałam też w PL sasiadkę która umiały szyć rewelacyjne biustonosze. Wiecie co kupiłam sobie wczoraj kiedyś tu omawiane chusteczki samoopalające i jestem wqrwiona do potęgi. Chciałam mieć ładne nózki do nowej sukienki i dupa same paski jak zebra a mialo być regularnie i gładziutko. tak to jest jak się zdradza swój balsam na rzecz czegoś nowego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktaczko,ale ja o zadnym powiekszaniu nie pisalam. Ja wiem ze nie trzeba placic 500 zl za stroj bo nie na tym rzecz polega, po prostu wydaje mi sie ze w takim sklepie ceny beda wygurowane. Zreszta sprawdze to dzisiaj. Teraz w kazdej kobiecej gazecie jest po kilka stron poswieconych strojom i ceny sa przerozne. Pamietam , ze mojaj babcia tez nosila staniki szyte na miare. Nigdy bym takiego czegos nie zalozyla, no ale moj biust w porownaniu do jej jest ciupenki. Nie miala kobieta wyjscia. Mam kolezanke ktora sie tymi chusteczkami zachwycala, widocznie zalezy komu co lezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati > moze Ty masz inna Terranovą ;) ? Do takiego bikimi -zreszta b. ładnego - jak nam tu zaprezentowałas trzeba miec zgrabną figurkę , niestety takowej nie posiadam 😭. Moja babcia nosila tylko staniki szyte u gorserciarki. widocznie dawniej bylo to powszechne. Chociaz teraz czasami np. przy Triumfie mozna spotkac oferte gorseciarek, ze szyja na miare ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale ja też pisałam o optycznym powiększeniu przed odpowiedni dobór bielizny. Fakt że te od gorseciarki nie są może super ładne \"do pokazywania\" i teŻ nie potrzebuję bo właściwie chodze czesciej bez niż w ale z całą pewnością taki uszyty na miarę musi pasowac i spełniać swoje zadanie. Kiedyś kupiłam sobie strój ze spodenkami trapiona szerokim dupskiem które sobie wychodowałam i od tej pory nigdy wiecej czegoś takiego nie kupię. miałam jeszcze większa dupę niż normalnie ;) Ech upał u mnie a miało się ochłodzić. Musze dziś kosic trawę moją nową wypasioną kosiarką. Moj facet się ze mnie śmieje że walnęłam sobie prawdziwe Ferrari :P Pisze dziś jakoś mało składnie więc chyba nie bede już pisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze tak a propo, kiedys na kafe pisała dziewczyna, ze np jak ktoś ma numer 75C to odpowiednim stanikiem bedzie 70 D , ale czy to prawda nie wiem, bo nie probowałam takiej przymiarki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii byłam w Terranovej :P w Szczecinie więc raczej w tej samej co Ty :D Tak w sumie to nie lubię ich ciuchów, w większości wygladaja jakby były szyte ze skrawków. Prócz jednej koszulki, spódnicy i golfa nie mam od nich nic więcej. Zawsze jednak tam wchodzę ale chyba tylko dlatego że jest to pierwszy sklep przy wejsciu w centrum handlowym. zawsze tam pełno landrynek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×