Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Bling ale się usmiałam z tego wyciszania hihiii :P Ale to nie głupi pomysl, po co siostra ma potem zyc w domysłach, coż tam sie na górze działo ? :P TakTaczku czekam ;) Sylvik miałam pytac ......co to za kurs Ci się szykuje ? Czego się tam konkretnie masz zamiar nauczyc ? :) U mnie jakoś cicho.....czyżby cisza przed burzą ? :(Juz sie boje , w sobote miałam taki zapiernicz ze do 13 ani kawy ani fajki ani nic....oby nie powtórzyła się sytuacja tym razem popołudniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtórze za dziewczynami- Mrówka wyglądasz olśniewająco :) Landrii kurs doszkalający ale jak dla mnie też nauka czegoś nowego. Narazie robie pazurki żelowe a chce nauczyć się też akryli, narazie robie sobie sama kwiatki akrylowe ale to nie to samo :( chce umieć wszystko na maxa haha chyba zdąże do 1 października (na swoje urodziny :) ) otworzyć salon, albo przynajmniej zakończyć remont. Wasnie Pan mnie pocieszył że powinniśmy zdążyć :) Julli nazwa firmy hmmm właściwie to jej nie ma :( M namówił mnie żeby zrobić tylko nazwe PHU :( teraz jestem zła że sie zgodziłam ale już \"musztarda po obiedzie\" ale za to wywieszka będzie - salon kosmetyczny :) co by tu jeszcze, może napiszecie mi co myślicie o tym biurku. zastanawiam się czy kupić takie gotowe czy robić na zamówienie takie z płyty meblowej: http://www.allegro.pl/item231440582_stolik_3_lampy_pochlaniacz_podlokietniki_hit.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik a moze niech nazwa brzmi PHU \" Musztarda po obiedzie\" ? ;) A tak na poważnie , to do pełnego brzmienia mogłabys dodac : Salon kosmetyczny u Sylwii. Wydaje mi się , ze nazwa z jakims drobnym elementem rozpoznawczym jest na miejscu bo jak ktoś bedzie komus tłumaczyc o jaki salon chodzi to zawsze mozna szybko odpowiedziec, zeto u Sylwii ;) To biurko wygląda bardzo estetycznie ( ja się nie znam na takim osprzecie ) , wygląd ma przyzwoity. Wszystko zalezy od tego jaki będziesz miec wystroj. Bo jak bardziej nowoczesny , przestronnie to chyba takie bedzie akurat , jesli bardziej przytulnie tak ...hmm....nie wiem jak to ując :/ .......tak po domowemu ( jakies dodatki, serwetki, poduchy) to z pewnoscią ciekawiej wyglądałoby biurko robione z płyty meblowej ;) To moje skromne zdanie :D Pytałam o materiał szkolenia bo coś wspomnialas o wizazu i skojarzyłam to z nauką robienia makijazu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Landrii mam podobne zdanie do Twojego i chyba się wstrzymam na\\ razie z kupnem tego biurka, bo jest takie troche zimne :( chyba zamówie wszystko pod jeden kolor z drzewa :) kursu wizażu nie robie bo nie mam zdolności niestety :( sama sobie nie potrafie doradzić :P to narazie miłego dnia życze, wpadne potem na kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) No wlasnie Sylvik , brakowało mi tego słowa wczoraj a chodziło mi o to, ze jest takie surowe :P aczkolwiek jak juz wspomniałam wszystko zalezy od wystroju. Mam chłopa chorego w domu , nic do tej pory jeszcze nie zrobiłam, a to sniadanko a to kawka a to mnie natrzyj :O.( troche usprawiedliwoiny bo chodzic nie moze ) , ..normalnie jak z dzieckiem ;) Czy wszyscy faceci to takie małe dzieci ? ;) U mnie w domu nareszcie zaczęli grzac . Zaraz inaczej się siedzi :) I wszystkos chnie szybciutko :). Tez wpadne poźniej, teraz zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii staram się coś skrobnąć ale cholera normalnie nie mam czasu. odpowiedzieć jednak musze bo widze że czujesz sytuację. Wpadłam sie jeszcze Wam pochwalić moim małym sukcesem który choć nie przynosi kasy cieszy mnie jak nie wiem co :D A więc moje dwie prace (fotografie) przed tygodniem zawisły w niemieckim parlamencie. Pani poseł która sie nimi zachwyciła nalegała żebym umieściła na nich swój podpis także jestem teraz artystką całą gębą :P O jakim biurku mowa bo nic nie wiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa boli że ho ho, moze jakas powtórka z kawy, Sylvi, biurko niezłe, dla mnie moze by :) zaraz wam wysle dalszy ciag fotek z rajdu, pogoda okrutnie do bani, chyba mnie dopadła chandra wiec znikam, żeby nie marudzic, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi to zycze ,zebys jednak skonczyla do urodzinek,zrobisz sobie prezent i mojej cioci hihi. Taktaczko gratulacje jakby nie bylo,wiele osob bedzie znalo twoje nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczęta! Nie zaginęłam. Ale czasu nie starcza na wszystko. Wiem, wiem, że to może brzmiec jak wymowka, ale tak jest na prawde. Zaczęła się szkoła, więc i córę trzeba dopilnowac i pracy duzo. Ale co jakis czas bede wpadac. Sylvi> nie wiem czy jest Ci potrzebny taki drogi stolik. Ja za swoj gdyby dodac wyposażenie zapłaciłam niecałe 1000 PLN. A mam wszystko łącznie z frezarką. Ja też jadę na szkolenie, ale w zakresie zdobienia zelem i akrylem pod żelem. Mam też zamiar zrobic akryl, ale raczej do robienia pazurkow obgryzionych. Zobaczymy co z tego wyjdzie:-) Tak tak> gratulacje. Zawsze to jakiś krok na przód w karierze. Powodzenia! Aha, fotki dostałam, ale szczerze wolę Cie w ciemnych włosach;-) Bilinguś> dzięki, ze o mnie jeszce pamiętasz:-) 🌼 Mróweczko> jak chandra to trzeba się wygadac koleżankom, zawsze trochę pocieszą.;-) Landrii> ja też mam chorego M w domu i faktycznie jak dziecko. Życzę cierpliwości i sił, żeby to przetrwac. Teraz spadam na kawusię z moja Babcią. Do zobaczyska [ czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii współczuje chorego M, niestety mój ma tak samo haha Taktak gratulacje :) POlska górą :) Mrówka mnie też głowa boli już 3 dni :( codziennie wypijam aż 3 kawy :( niestety fotki nie mogłam otworzyć wiec nie wypowiadam się jak na nich wyszłaś :( Bling może się uda ;) Szczuplak a może jakieś fotki możesz podesłać koleżance? może coś zmałpuje :P a dokąd na kurs jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co bede musiała Wam chyba podesłac jakieś normalne zdjęcie moich włosów bo te co macie to właściwie nie widać fryzury, na zdjęciach są pokręcone a w rzeczywistości są proste z mocno podniesionym kuperkiem z tyłu. Teraz są dużo krótsze niż te poprzednie bo byłam je znów obciąć a po drodze z salonu weszłam kupić perfumy do Galerii Centrum i całe jedno piętro ekspedientek prosiło mnie o adres fryzjerki u której się czeszę. No i na 26 września mam umowiony termin na ostateczny kolor więc pewnie dostaniecie coś z imprezy na początku października. Tym razem Landrii ;) wbijam się w spodnie :P ala Marlene Ditrich :) No to jakby ktoś cos ode mnie chciał to jestem dziś długo w pracy bo musze klepać faktury dla biura rachunkowego ... wszystkie od kwietnia, chyba umrę normalnie. Aha Mroweczko ja niedawni w archiwum widziałam że pytałas mnie na gg o sprawy podatkowe i powiem ci że nie wiem bo np my rozliczamy sie kwartalnie (to zalezy od konkretnych ustaleń z US) a kompletnie nie wiem jak jest z obcokrajowcami pracującymi na terenie unii, zdaje mi się że rozliczają się raz na rok. Ja ewentualne zwroty otrzymuje bardzo szybko, nie trwa to na pewno po 3 miesiące. Tylko że ja mieszkam w małym mieście. jesli sprawa jest jeszcze aktualna to popytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja druga ;) 🖐️ TakTak > a co to są za spodnie ale Marlena Dietrich ? Ja tez sie zabieram za fakturki . Mam ich 3 sztuki . Tylko, ze ja mniej doswiadczona i wprowadzenie takiej faktury oraz naliczenie jej to dla mnie trwa wiecznosc :( Czasami wrowadzam po kilka razy zanim uda mi się poprawnie to zrobic 😭. Buziołki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri \"ala\" a nie \"ale\". Wiesz takie szerokie nogawki z mankietami jakie nosiła Marlene, taki meski styl. Zrobiłam swoje faktury tylko że u mnie to było ponad seteczka tylko że ty Landrynuś pewnie masz po 100 pozycji w każdej u mnie to tak max po 10-12 w jednej ale przeważnie po 4-6. No i walsnie dzwonił mój skarb że stoi na autostradzie i czeka na autopomoc. Nasze Bauauto nie wytrzymało i wyzioneło ducha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) prosze jaki pracujący dzień macie, a ja nadal na kanapie, przy kompie szukam co by tu kupić :) wysłałam Wam nowe fotki z remoncikiem który chyba nigdy się nie zakończy wrrrr miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie odmeldowuje, skończyłam na dzis tę cholerną papierkowa robotę. Idę czekać jak mi chłopa do domu dowiozą :D Sylvik jak nie mozesz nic znaleść to możesz mój ostatni rachunek z hurtowni budowlanej na 8 tys euro zapłacic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dziękuje Taktak ale nie skorzystam, mam teraz dość swoich wydatków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szydełko mnie wciągneło ;) robie dwie bluzki równoczesnie, ale dlatego że przy czarnym mi sie wzrok za szybko męczy, więc w przerwach dziergam żywszy kolorek :) tak tak> sprawa aktualna> bo tu chodzi o zwrot podatku za 2005 rok do tej pory niewypłacony, niewiem dlaczego, tez mi sie wydawało że to powinno byc już uregulowane :( a ponadto zabiegana, chociaz chwilowo niepracująca zawodowo, kurcze na nic czasu, zaraz jade z córcią na giitare, ona będzie gra a ja w tym czasie poszukam sobie włóczki :) o własnie tak taku> wiem że jestes zabiegane dziewczątko, ale czy mogłabys zorientowac sie jak cenowo stoja u was włóczki,(czyli w niemczech), ja teraz troche wspomagam sie włóczkami z lumpexu, czasami trafie nawet fajne, ale niestety są to po dwa trzy motki, nie wiecej :(, za duzo tego robie zeby tak w sklepie wszystko kupic, na allegro czasami, ale tam nie moge dotknąc, jakby tak jakies przecenione lub promocyjne, wiem ze niemieckie są świetne, moze sie jakos pozniej zrewanzuje taką wydzierganą bluzeczka tak ogólnie to czasami mnie wkurza ta bariera jezykowa, ale naprawde jestem totalne beztalencie językowe :( mogłabym sobie zamówic przecież przez neta, atak to dupa, wczoraj np. znalazłam swietne wzory swetrów, niestety wszystkie po niemiecku, oczywiscie zgrałam i teraz bede biegac i szukac kogos kto mi przetłumaczy, o kurcze ale sie rozpisałam to chyba juz na zas :) no dobra spadam, jak tylko dorwe cos do fotografowania to pochwale sie swoimi bluziami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko postaram sie popytać, szkoda że nie napisałaś wczoraj wieczór bo dzis o 9tej byłam w biurze rachunkowym to miałabym info z pierwszej ręki zwłaszcza ze tam pracuje też polka obsługująca polaków mających interes w niemczech. Jesli chodzi o włoczke to faktycznie są i z tego co pamiętam to nie są drobie. Tylko że ja się nie znam na tych gramaturach. Na pewno te mniejsze motki sa pakowane chyba po 5 czy po 6 w takie pakiety. Są też takie wielkie pojedyńcze motki. Te pakiety kosztują coś koło 5 euro chyba ale to też zalezy czy ta włoczka jest taka zupełnie prosta czy z jakimiś bajerami, frędzelkami, lureksowymi dodatkami itp. Jest też u mnie sklep z pasmanterią który ma polka ale z ztego co wiem mało ludzi tam zaglada. Napisz co cie interesuje, jaka gramatura, kolor czy faktura i sprawdze co i jak. Dobra to lece upchać moje psy do zastępczego auta i lece na budowę. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra właśnie zasięgnełam jezyka :P w sprawach podatkowych. Trzeba było złozyć podanie we właściwym urzedzie skarbowym w niemczech o zwrot podatku. Wygląda na to że jesli to miało być za 2005 to mozna juz o tym zwrocie zapomnieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przerwie na mala kawke... Fajnie sie ogladalo albumik z Twojego rajdu, Mrowka. Myslalam , ze byla to ot taka wyprawa rowerowa, a ze zdjec wynika, ze to calkiem powazna sprawa :-) Widoki fajne i tyyyle zieleni... Gdyby u mnie cos takiego organizowano, to bylabym pierwsza. Tylko rower musialabym kupic :-D Ja wciaz sprzatam, teraz kolej na szafki i szuflady, kurcze takich porzadkow jak teraz to ja nawet na swieta nie robilam :-)) Pogoda wciaz sloneczna, trzeba korzystac poki przyjemnie. Powoli ogladam sie za jakims kursem, zeby w szare dni nie zwariowac. Czekam, az moja siostrzyczka urodzi. Juz w kazdej chwili moge zostac ciocia malego urwiska. A!i w koncu zapelnilam Wasze skrzyneczki zdjeciami z wakacji. Buziolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak pusto? zdjecia juli obejrzałam i powiem ze widoki sa super, tez bym pomoczyła sie w tak ciepłej wodzie :) Pati> powiem tylko jupi, jezeli mi pomozesz :) ale tak mi tez przyszło na mysle ze jezeli tam jest polka to moze bym z nia dogadała juz temat gdybym miała namiary, jezeli jestes bardzo zajeta, chyba ze chcesz sama to oczywiscie przygotje ci zdjecia i tabelke z nazwami oraz dokładnie wyjaśnie co bym chciała :) ale to dopiero po czwartku, bo teraz dziergam na zamówieni sweterek i obiecałam zdażyc na czwartek :( obiecanki cacanki, biore robótkę i idę na ławeczke bo ładna pogoda, na jutro przewidziałam mała sesje swoich wyrobów ;) jakos kurcze trzeba zarobic na te \"waciki\" ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) \\_/ na stole :) Julli dzięki za zdjęcia, mam przynajmniej rekompensate że nie byłam na urlopie :) piękne widoki, woda marzenie, no i oczywiście Ty prezentujesz się świetnie :) Mrówka podziwiam Cie za to dłubanie ;) ja nie mam cierpliwości :( Landrii co dziś robisz? może będę we Wrocku dziś (o ile M mnie zabierze ze sobą ) Bling jak tam remoncik? posprzątane? ;) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki :) 🖐️ U mnie dziś dosc słonecznie a i wczoraj było ladnie, tylko bardzo wietrznie. W sumie było mi to na rękę . bo przynajmniej zrobiłam mnostwo prania , ktore w szybkim tempie mi schło na balkonie;) Sylvik > no i dupa blada :/ Nie przyjechałas:(. Szkoda, upieklam nawet z tej okazji pyszne ciasto z jabłkami . Mam jednak nadzieję, ze bedzie jeszcze byc moze okazja i zawitasz we Wrocławiu :) A wtedy nie ma zmiłuj się , spotkanie musi byc ! ;) Co do remontu , to jak na otwarcie 1 X wydaje mi się termin mało realny :O No ale .....nasi polscy fachowcy jak chca to potrafią. Fajny miałabym prezent urodzinowy. Oczywiscie trzymam kciuki za powodzenie ! Julii > noooooooooo zdjecia przepiekne ! Te krajobrazy i widoczki....mmmmmmmm, tylko pomarzyc . Ale nie tylko widoczki piękne, Ty tez slicznie wyglądasz. Oglądałam zdjecia z mezem i gdy tylko pokazałas się na jakiejs fotce wydobywał z siebie zachwycające \" fiu fiuuuuu \" :P :D.Dziekuje bardzo za fotki. I czekam na Szampana z okazji zostania Ciocią ;) Mróweczko > Twoje tez super, aczkolwiek zupełnie w innym klimacie.Gdy je ogladałam przypomniały mi się czasy szkoły sredniej , kiedy to bardzo czesto robilismy sobie takie wycieczki rowerowe za miasto . Ehhh to były czasy. Kazfdy zasuwał na skladaku typu Wigry , zero grilow tylko patyczki na kiełbaski i ognisko ;) Oraz duzo smiechu i spiewu :) Mroweczko a co ja mogłabym zrobic , zeby w rewanzu dostac wydzierganą bluzeczkę ? :P Choilera, myslałam ze poprosze tesciową o cos takiego, ale ostatnio czuje jakies ALE do mnie i jest bardzo zdystansowana do mnie. Zebym jeszcze tylko wiedziała o co jej chodzi ? :( NIe chce mi się wierzyc , zeby pozazdrosciła nam kupno\" nowego \" samochodu , a niestety taki humor ma własnie jakby od tego momentu :O Blinguś > a jak u Ciebie z tymi sprawami ? ;) Wiesz moze co u KaSika ? Ta to juz kompletnie o nas zapomniała 😭. Pati > maila dostałam :) Odpisze :) Masz rację z tymi fakturami, u mnie takich co jest po kilka pozycji to praktycznie nie ma :( Ale pomalutku się wdrazam i nawet dosc dobrze sobie juz zaczynam radzic ;) Jestem ciekawa Twojej fryzury ? Masz juz fotki ? Szczuplak 🖐️ wyluzuj troche i pokazuj się czesciej ;) Noooo to sobie popisałam :P Teraz ciepla herbata i trzeba troche popracowac ;) Miłej niedzieli 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×