Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Dziękuje za życzenia 🌼 Stawiam ciacho i co chcecie do picia? Barek otwarty. Landrynka wszystkiego najlepszego 🌼 Belka bardzo ci współczuję. :( Dzisiaj zaszalałam w kuchni. Na obiad zupa z kurek wczoraj zebranych z wkładką z żeberek. Potem troszkę młodej kapusty znalazłam w lodówce, więc ugotowałam takie coś kapuściane z kiełbasą. Bigosem tego bym nie nazwała. Sałatkę też zrobiłam pt. sałatka Edyty, to z tego powodu bo od niej dostałam przepis. Jajka, brokuł, pomidor, papryka, feta, sos czosnkowy. Pycha. Wszystko kładzione na przemian lub warstwowo. Zapraszam do degustacji. :) Ciastka kupiłam w sklepie, bo już mi się nie chce nic robić. :D Był pan z Avivy. Długo rozmawialiśmy, bo byłam dociekliwa. Ubezpieczyłam gniazdo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję i ja za życzenia. U mnie dziś skromnie , bo tylko serniczek na zimno z truskawkami i galaretką :) Ale do picia mam to i owo, wiec podobnie jak Kania otwieram barek :P N aobiad mailam dziś soczysty kurczak w woreczku :P ( z cyklu pomysł na....) i mlode ziemniaczki z koperkiem oraz 3 rodzaje sałaty podarte z sosem vinegret :P ( jak to mowi moja córa ) Raniutko byalm na zakupach , potem wzięlam sie za porządki w moich szafach wnękowych :O Padam na twarz ze zmeczenie, ale zrobilam i jestem dumna z siebie ;) Jutro okna mam w planach pomyc i wyprac firanki. Niby na Wileknoc się mylo i pralo ,a wygladaja bardzo nieswiezo :P ;) Katarzynek a po co masz szukac kochanka ? Nie lepiej się rozejrzec za nowym modelem ?;) Jka Wy się teraz tak kłocicie to co bedzie poxiej lub po slubie ? Mloda , sliczna dziewczyn awiec na powodzenie pewnie nie narzekasz :) Julka za maila 👄 Martwilam się ......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra - gdzie mój wpis z wczoraj!!!!!!!!!! ja się pytam Belka -ciężko gdy odchodzi ktoś bliski , trzymaj się babeczko Landrii, Kania - dużo słońca, samych radosnych dni i 100lat :D 🌻 ja nadal generalne porządki a w międzyczasie machnełam kolejną spódnice ;) dziś zaczynam następną, oj będę tych spódnic miała ;) ale mam nadzieję ze parę sztuk znajdzie nowego właściciela, nie poddaje się i nadal próbuje :) ponadto po staremu, studentka siedzi i pisze prace, chłopcy pracują a Pablo rozrabia :) czekamy na wyniki z matury już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz ty cholera nzineło znowy no dobra to jeszcze raz pobudkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P podaję kawę na tarasie zbierać się babulce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide na ten taras , szykuj Mróweczko kaweę :D U mnie piekny dzien :) Mam zamiar jechac dziś na tzw elastyczne targi pracy......ponoc mają byc ciekawe oferty pracy....dlaczego elastyczne ? bo parcodawcy oferuja pracę w godzinach ktore pasuja "Tobie " a nie 'IM" ....czyli dostosują się do Twoich potrzeb............. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAndrynka - no i jak te targi wypadły, ale Ci zazdroszczę takiej możliwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój , to jakies nieporozumienie :O Brzmiało bardzo ciekawie TARGI.....po 1 mialam trudnosci w znalezieniu tej "imprezy ", po 2 nie nazwalabym tego targami . Dwa ciasne pokoje , w nich ustawione kilka stołow i albo akwizycja typu Orflame , lub ubezpieczenia np AXE :O Najwieklszym oblezeniem cieszyly se stoly przy których serwowana byla kawa i jakies malo apetyczne ciastka :O Zenada .... noł koments :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmm faktycznie rewelaka ;) a co to dziś kawusi niet? :) ja od rana jak mróweczka, skończyłam dziś dół, po niedzeli wchodze na góre ufffffff zaraz jadę z Pawłem do dentysty, przeboje z kolejnym zębem, wrrrrrrrrrrrr a potem zakupy, a potem jeszcze niewiem ale kupiłam sobie materiał moze się będę uczyła szyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś bez porannej kawy , bo nie miałam mleka :( A czarna jakoś mi nie wchodzi. Mam już mleko , wiec dopiero teraz zrobiłam sobie kawę :) Ja tez próbowałam nauczyć się szyć :) Mam maszynę i co z tego ? Ja się nie nadaję do tego :P Moja mama z zawodu jest krawcową . Szyła cuda , nie było czegoś czego nie umiałaby uszyć :D Złote rączki pod tym względem. Zawsze nosiłam ciuchy niepowtarzalne typu sukienki, bluzki , spódnice. Skończyły się dobre lata . Mama już nie szyje , ja zdolności pod tym względem nie odziedziczyłam i dupa :P Nawet już nie próbuje :D Pogoda się zepsuła. Zachmurzyło się i kropi deszcz. Na weekend też nie ma pomyślnej prognozy. Trzeba będzie wiec sobie coś wymyślić na te dni do roboty , żeby się nie nudzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynko lap zaległego buuuziola :* a u mnie ładna pogoda,a ja siedzę w ksiązkach, jutro mam ostatni egz... z Ka bez zmian... nudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie póki co słonecznie :) zakupiłam Diana - szycie bez tajemnic, dużo papieru i zaraz będe kroiła a co tam najwyżej będę rzucała jobami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na www.trampolino.pl do wygrania są rewelacyjne nagrody. samemu decydujecie o co gracie i co chcecie wygrać!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynku dzięki 👄 Trzymam kciuki jutro , powodzenia !!!! Mróweczko jak idz9ie szycie ? Bedziesz miec nową pasję ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzięki dziewczyny za wsparcie.😘 Muszę się pozbierać.Głowa pełna wspomnień.Cały czas z Nią gadam.Chociaż raz dopuściła mnie do głosu,bo buzia się jej nie zamykala:-) >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , dzien dobry :) Bellka zawsze pierwsze dni po starcie bliskiej osoby są najgorsze . Dobrze, ze z nią "rozmawiasz" . Ponoć bardzo to pomaga . Mrówka gdzie ta kawa ? ;) Juleczko co u Ciebie ? Jak nastrój ? ;) Sylvik nie ma pogody na siedzenie w ogrodzie, wiec gdzie bywasz i co porabiasz ? ;) Kania jak Twoje ruchy w sprawie zlotu absolwentów ? Ogarniasz to wszystko ? ;) Katarzynek zaliczyłaś egzamin ? I jak z K ?, nadal ciche dni u nuda ?:P Bling jak tam ? co u Ciebie ? Jakies szalenstwo zakupów Cie ogarnęło ?:P Olajda jak pogoda w Norge ? ;) Mała jak czytasz , to napisz wreszcie jak wyglada sytuacja u Ciebie ? Ferdka pojawiłas się na trochę , zeby znowu zniknąc ? Daj znak jak i u Ciebie sprawy wygladają. Jasa moze by tak słowko jak tam Irlandia ? Jak sie Wam układa ? Ita , Przy Kawusi Was to już w ogóle wcięło :O Podpisywac listę i pisac co i jak 😠 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze Landrii, jaka dluga lista :-D Kawa byla w lozku, teraz troche pobuszuje po necie i powalcze z moimi zwierzakami na fb :-) A moje papuzki troche zaniedbalam ostatnio, musze sie poprawic. Nadal boli mnie szczeka, nadal zgrzytam, cholipcia. Ale tez cos tak dziwnie mi w okolicy ucha, sama juz nie wiem od czego to. Moze zarzuce sobie przez kilka dni leki przeciwzapalne. Ogolnie to u mnie dalej nuda, pogode mamy do dooopy doslownie, ciagle pada. Teraz slonce wyszlo, ale pewnie nie na dlugo. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa była ale nie dało się z wami bo mam M nadal na urlopie ;) :) potem biegusiem skopałam pół gródka, posiałam jeszcze raz ogórki, teraz zrobiłam naleśniki z truskawkami zerwanymi osobiście ;) powiesze jeszcze pranie i biorę się za szycie :)) pierwsza spódniczka już uszyta i pokazana na blogu, dziś biorę się za drugą taką samą tylko w innym kolorze :) a i zakupiłam sobie hantle do ćwiczeń i ćwicze systematycznie pompki - idzie mi coraz lepiej :) muszę się jeszcze zmotywować do brzuszków ale przed weselem nie zdąże więc pewnie polecę do sklepu po pantalony obcisłe ;) no i to by było na tyle.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babulce Landrynka jak zwykle do każdej coś skrobnie :) Mrówka odkrywa nowe talenty 🌼 Brawo ! Belka dobrze robisz, że słuchasz. W takich sytuacjach człowiek potrzebuje wsparcia. Można nic nie mówić, byle wysłuchać i przytulić. Julia, Katarzynek 🌼 jak tam na froncie? Mala przepadła :( Olajda, Bling też gdzieś nie wiadomo gdzie :( U mnie nudy. Praca, praca. Siedzę cały dzień przy kompie i szykuję obrony. W sprawie zjazdu absolwentów ... były 2 spotkania. Na razie ok. Dam radę. Mamy lokal i wiemy resztę szczegółów. Będziemy wysyłać zaproszenia. A potem... zobaczymy jaki oddźwięk dadzą. W domu rzadko włączam komputer. Czy u was też taka parszywa pogoda? Aż się wierzyć nie chce, że dziś pierwszy dzień lata :P Dla reszty buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kani - ty zapracowana kobieto :) a ja zaczełam masową produkcję spódnic, dziewczyny już swoje mają teraz kolej na mnie, fotki na blogu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja:) wprowadzam wlasnie ostatnie poprawki do pracy i zaraz ją drukuje. egzamin zdany, ale myślałam że tam padne facet kosil wszystkich albo 3 stawiał a ja wyszłam z 4+ :)) pijemy kawke !!! wracam do poprawek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa wypita :) a was co tu nie ma? pisać mi tu wszystkie zwiały na facetboka czy jak :P Kasia to teraz wakacje :) moja dziewczyna ma mieć obronę 6 lipca a prasce ma niesprawdzoną bo jej pani promotor jest nieuchwytna, umawia się i zmienia godziny a nikt do niej nie ma telefonu, wczoraj córka pojechała i wróciła bo pani zamiast przyjśc po południu tak jak się umówiła przyszła do południa i dupa :( w czwartek jedzie z gotowcem bo w piątek ma złożyć - zobaczymy a może wy już na hawajach pod palmami :P :) ino ja tu się tu bidulka ostałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 😘😘😘 Nic tak nie leczy jak praca,więc wpadłam do kuchni i ........błyszczy się jak na święta :-)Szukam zajęcia by nie myśleć.Dziś już dużo lepiej. Mrowka no,no jeszcze krawcową zostaniesz :-)Dobrze mają z Tobą Twoje dzieciątka :-) Zastananawiam się czym jeszcze nas zaskoczysz:-) Jak napiszesz że zespawałaś ramę do samochodu M .......to też się chyba? nie zdziwię :-) Kania :-) no tak ! jak się w pracy naklikasz to w domku plujesz na kompa ;-) Kasiu, kopal w d... na szczęscie :-) Moje dziewcze tydzień temu obroniło się na 4 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belka córci gratuluję :) a Ty tak trzymaj tzn z tym sprzątaniem to nie przesadzaj bo to moja domena ;) :P yyyyyyyyyy na krawcową to cierpliwości nie mam ale czasami mnie życie zmusza bo jak chodze po sklepach i widze ino te bombki albo tuniki lub bluzki i sukienki z gumami w pasie metrowymi lub co gorsza na dole spódnicy to mnie ........ a ja lubie zwiewne kobiece spódniczki i taką sobie właśnie uszyłam a teraz wracam do szydełka ;) przynajmniej na chwilę a reszta gdzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :) zalewam rozpuszczalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ;) A mnie wczorak praktycznie nie bylo caly dzien w domu. Pojechalam do kolzenaki , ktora tak jak Mróweczka tworzy cuda szydełkowe ;) Wyjasnila mi troche elementarnych zasad , pokazala gdzie robie bład , ktory niszczy moją pracę juz na wstepie i pokazała wzór na blzukę , ktorą mam zamiar sobie zrobic;) Proscizna ze hej. Czekam tylko do wypłaty , lece po wlóczkę i mam zamiar machnąc sobie taką bluzeczkę jeszcze na okres letni :P Poza tym zaczelam ze 3 serwetki i na zmiane z bluzką mam je w planach robic jeszcze w lipcu :) Trzymajcie za mnie kciuku, a własciwie za moje chęci ;) Bo z nimi to róznie u mnie bywa :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie fuul roboty :) teraz dopiero usiadłam i tez wziełam sie za szydełko, Landrynka trzymam kciuki, rób bluzeczkę i pokazuj, moze podesłać fotkę i wzór ;) to może też sobie taką machnę :)) jutro u nas święto i jednocześnie teścia imieniny więc wybywam z domku, mam tylko nadzieję że będzie cieplej niż dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :-) Landrynko ,no,no :-) super ,jak wydziergasz to fotki proszę :-) Mrowka, a kiedy Ty nie miałaś fuuuul roboty ! Robota Cię kocha :-)pracusiu :-) A co to za święto? Dzisiaj młodego wyprawiłam na tydzień do Warszawki na obóz,trochę spokoju i wezmę się za Jego pokój.Jeszcze do 9 lipca ostre treningi potem MP i koniec! wakacje :-) 12 lipca chcemy wyjechać na odpoczynek :-) Mam nadzieję że słoneczko nam zaświeci :-) Pozdrawiam wszystkich , piszących i czytających :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dziś odpust w parafii i jednocześnie imieniny mojego teścia więc od rana praktycznie świętuje :) właśnie wróciłam i teraz odpoczywam bo juz niemialam siły sie dłużej gościć ;) jutro zakończenie roku więc Pawła muszę zawieźć na zakończenie do przedszkola i córkę podrzucić do szkoły a potem ciąg dalszy roboty :)) w niedzielę znowu 25-lecie u szwagra, ło matko same imprezy :P idę też zasiąść w fotelu i podziergać - Landrynka jak Ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×