Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Julka w tym sek, że jak wlączę uzytkownika gg to moge otowrzyc to samo konto ze 100 razy , zrobic sie widoczna i nic a nic się nie dzieje, nawet moze trwac taki stan caly bozy dzien :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia jak to działa. nigdy nie próbowałam dwa razy to samo otworzyć 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi ,nie wiem :-O Nawet GG nie posiadam .Kiedys tlen miałam .Teraz wszystko na sypie załatwiam :-) paluszki nie bolą ;-) Czy kto widział jak biegnie ulicą Sylvik ,czy kto widział ja? Skaldowie już w radiu mi o Niej spiewają :-) Dzis na obiad chłodnik: makaron z truskawkami :-) uwielbiamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) dzieki Dziewczyny za dobre chęci :) Sylvik penie wygrzewa swoje star kosci na sloncu :P A ja mialam na obiad kaszę jęczmienną , do tego ugotowałam jarzyny - marchewkę , groszek , kalafiorek , kukurydza razem na wodzie z dodatkiem masla , polalam tym kaszę i do tego jajko sadzone . Do popicia zimna maslaneczka :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ledwie zipie, upał okropny 35 stopni :D ale nie gdy się go spędza w samochodzie, ale dziś akurat ściagała studentka do domu z całym ekwipunkiem no i chata znowu pełna ludzi, Pablo oczywiście niechce w takim układzie chodzić do przedszkola a ja wybulić za czesne i tak musiałam, no trudno, zależy mi jednak na miejscu w przedszkolu bo od września nigdy nie wiadomo jak się zmieni sytuacja młodziez pójdzie może do pracy - he he he he , jestem dobrej mysli w każdym razie, w samochodzie zaczełam dziergac kapelusik na lato moze zaraz pójdę go dalej dłubać, ciekawe czy mi wyjdzie o tym gg nie mam niestety pojecia bo rzadko z niego korzystam a komputerowiec ze mnie marny polecam teraz kawusię na druga noge albo duży zimy napój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje sylvik smażył się na slońcu i chlodził w basenie :P lato na wsi jest superrr Landrii ja czasem używam gg ale też nie wiem czy po kolejnym właczeniu jestem niedostępna :) nie sprawdzałam tego nigdy :P miłego dnia, dziś chłodniej troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nadal upalnie, wczoraj wróciliśmy wieczorem do domciu, siedzielismy nad woda Paweł w siódmym niebie, ja mniej bo go musiałam pilnowac ;) :P woda ciepełko, dziś jedziemy na powtórkę :D oj będzie chyba burzaaaaaaaa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :P Sylvik a nie mogłabys tego sprawdzić ?? ;) m, widzę , ze masz najnowszą wersję GG :P Ja lato kocham i w miescie i na wsi :D Dziś własnie jade poppołudniu na wies na grila do zanjomych :D Teraz niestety obowiązki ;) Buziaki dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda zaliczona :) cieplutka taka że nawet ja popływałam, grilowanie też zaliczone właśnie wróciłam, komary chciały zjeść nas, jutro wyjazd do rodziców a po południu woda lub znajomi także praktycznie poza domem, miłego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii mogłabym sprwdzić gdybym wiedziała jak mam się zalogować kilka razy na to samo konto :P u mnie dziś chłodniej, nawet bluze ubrałam bo jakoś wiaterek powiewa ale naszczęście słonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy naad wodą? :) dziś było już chłodniej, wczoraj w nocy nieźle pogrzmiało, brrrrrrrr a ja właśnie ściągnełam do domu, dobrze że jutro poniedziałek to człek trochę odsapnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 Mrowka ,daleko do tej wody masz? Woda ,grilek -super :-) Ja niestety siedzialam w domku. M miał dyżury a młody biegał grac w kosza,następna pasja :-) Dzisiaj deszczyk troszeczke pada i chlodno 12 st. Moze okana pomyję jak przestanie padać. Hmmmm no i cos na obiadek ,możeeeeeeee ziemniaki, mizeria,i kotlecik z" cycka kurczaka. > :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki:) a co tu taka cisza? u mnie w sobote była mama i polatałyśmy troche po sklepach. a teraz chcialabym pojechac bo w sklepie real widzialam fajne kolorowe kalosze, ale tak mi peka glowa że nie wiem. musze chyba pozbyc się mojego sprzetu do ćwiczeeń, niby ciwcze nawet czesto, ale zagraca mi pokój... 29 się bronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babulce ;) Faktycznie pusto :P Ja prawie caly weekend poza domem. Wczoraj mialam gosci z Poznania - kuzyn przyjechal z zoną . Tak sie rozleniwialm , ze nic mi się nie chce. Dziś caly dzien dziergam serwetkę ;) Tak sie zawzięłam , ze chce ja dziś skonzcyc ;) W najblizszym czasie wracam do haftu. Pobuszowąłam nieco na forum haftów polskich i połknęłam na nowo bakcyla. Mam kilka schematów , ktore mam w planach zrobic przez wakacje ;) Mala przerwa na kawę i wracam do szydelka ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno, mokro :( Czyżby jesień nastała? :O Smaruję pismo do Ochrony środowiska. Od 1 maja zafundowali nam prze ulicę tor gokartowy. nie muszę tłumaczyć, że normy hałasu przekroczone i nie idzie mieszkać spokojnie. Ciszę szlag trafił. Wszędzie tylko kasa kasa ... a ludzie to już się nie liczą. Sąsiadka wpadła po pomoc, żebym jej pomogła skargę sklecić. Na brudno już gotowa. Potem ma zamiar trochę polatać po sąsiadach i zebrać podpisy. Ale grajdoł - z jednej strony hotel dla uchodźców, z drugiej gokarty. Tylko nam pozazdrościć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie postawiła dzis kawy ? :( No to ja będę pierwsza :D 7....kawa na miły początek dnia ;) Dziewczyny jakie macie plany wakacyjnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kawusi dołaczam :) mam ambitny plan w przeciągu dwóch tygodni od piwnicy po strych porządnie posprzątać dom dziś od rana siedziałam w garderobie a córka w salonie :) jutro planujemy kuchnie i jadalnie na dworzu ciepło jak zaswieci a tak to chłodno więc na razie o wodzie mogę zapomnieć a mam niedaleko bo w tym roku otworzyli oczyszczony zalew wiec jest super dziergam kolejną spódniczkę i kupiłam na allegro 4 różne materiały na sukienki - tylko kto mi to uszyje :) w międzyczasie popijam kawusie z M bo jest na urlopie więc czasu mam mało a urlop spędzamy pod gruszą albo po orzechem bo gruszy na podwórku nie mam ;) no chyba żeby mi coś dodatkowo kapło ( czego się oczywiście nie spodziewam) to może w sierpniu podjadę na tydzień nad nasze morze żeby dziecku zmienić klimat ale to tylko takie gdybania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi bardzo smutno. Wczoraj o 22-giej umarła moja bratowa.Bardzo dobry człowiek.Będzie mi jej bardzo brakować..................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Dzien dobry 🌻 7 Kania Wszystkiego najlepszego !!!! 🌻 ❤️👄 Zdrówlka, miłosci , udanych wakacji .....:D ...a wszystkim Babeczkom spokojnego i słonecznego dnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O...Kania stawia torcik i szampana? 100 lat i samych szczesliwych dni 😘 U mnie dalej leje....spi sie w tym deszczu fantastycznie, az wstac sie nie chce..... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belka bardzo mi przykro Kania wszystkiego co najlepsze :* a u mnie nic sie nie dzieje, miałam być teraz u mojego Ka ale od wczoraj nie odzywamy sie do siebie... chyba kochanka poszukam ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj!!!!! Chyba i Landrii naleza sie najlepsze zyczonka, zdrowka, milosci, usmiechu i samych slonecznych dni w zyciu! Stawiaj ciacho i drinola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×