Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

No I w trakcie jak pisałam do Was, dostałam maila z wiadomością, ze dostałam tą pracę !!! :D:D:D Zaczynam w przyszły poniedziałek... ale jestem podekscytowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tak Tak, Praca w firmie sprzedającej logo na pendriverach - na stanowisku Sales Account Manager. Długo szukałam takiej pracy, włąściwie odkąd wyjechałam z Polski... teraz mam trochę stracha, bo czeka mnie kupa stresu z wdrażaniam się itd. jak to zawsze w nowej pracy bywa... ja już naprawdę niepamiętam kiedy ostatnio miałam takie dobre wieści... yupiii :) Landrii - teraz obie będziemy wojować w nowych pracach... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny !! Jasa no to gratulacje !! ;)) Moesz napisac co to dokladnie za praca ? Czym się bedziesz zajmowac ? Przyznam się , ze nie bardzo wiem w czym rzecz, a jedno co mi się kojarzy to stanowisko, cos na kształt naszego akwizytora ? :P , nie noooo, tak mi się skojarzylo , bo wspomnialas cos o sprzedazy ;) Julka spróbuj tutaj ;) http://jodydora.media.pl/q_listy_do_m_jak_sciagnac_start.html Mrówka przypomniałas sobie jzu o co mialas pytac ? TakTak gdzies tak hasała z pupilami i gdzie tyle sniegu ? U mnie jak zwykle ani grama :( A fajnie teraz w ten mróz jakby cos tak skrzypialo pod nogami ;) Ja dziś biegalam od samej 8 . Wrocilam do domu tuz przed 14 ;) Dotlenilam sie za wszystkie czasy . Zalatwilam UP , i co najsmieszniejsze ze teraz jak mam miec robote , to i Up wykazuje jakies ruchy. Dziś po rozmowie ze mna doradca zawodowy skierowal mnie na kurs- warsztaty aktywnego poszukiwania pracy. Spotkania w 10 osobowej grupie , na ktorych oprócz prowadzacego ma byc tez psycholog. Zapisalam się ,ale wiadomo, ze nie skorzystam :O Chociaz to dopiero na 12 marca , a do tego dnia jest jeszcze sporo czasu. Potem biuro ksiegowe, potem facet od strony www . Bylam tez w spoldzielni mieszkaniowej wyjasnic pewną kwestie. Liczylam na to, ze podobnie jak TakTak dostanę już tez podsumowanie za ubiegły rok za wodę i Co. Ale jak zawsze u nas ,to idzie jak krew z nosa i moge się tego spodziewac gdzies na poczatku marca :O No nic, musze czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii - a Ty myślisz, że ja bym się tak ekscytowała pracą w akwizycji :D:D hehe Praca w handlu, to jedyne co ma wspólnego z akwizycją :P A Ty najpier napisz co z Twoją pracą :) Czym Ty się wkońcu będziesz zajmowała jak już załatwisz tą księgową i faceta od stron www :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa 🖐️ ja nie wiem czym Ty się lubisz ekscytowac , znam takich co i akwizycją sie ekscytuja ;) Dlatego tez zapytalam, ale jak zawsze od Ciebie nie dostalam odpowiedzi ;) :P A moja praca to prywatna działanosc gospodarcza. Bede sie zajmowac bardzo oględnie piszac wnętrzarstwem, wystrojem wnętrz , poczawszy od gładzi na ścianach , skończywszy na włozeniu przyslowiowej szczoteczki do zebow do kubeczka w łazience ;) To na poczatek , aczkolwiek "wizje"na przyszłosc są jeszcze bardziej rozbudowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie znam nikogo kto by się akwizycją ekscytował :D Pozatym pracy w kawizycji to chyba nie trzeba szukać:D każdego chętnego przyjmą :D No super :) Landrii, mam nadzieję, że się podoba :) ale Ty będziesz nakładać te gładzie i wkładać te szczoteczki do kubeczków? :P Hehe no żartuję... rozumiem, że będziesz się starała zdobyć klientów, którzy potrzebują doradcy w tych kwestiach ? Życzę powodzenia, zakłądanie nowej firmy to duże przedsięwzięcie, gratuluje odwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii Listy do M mialam sciagniete z Aresa, troszke slaba kopia,ale dalo sie obejrzec. A teraz Ares cos nie dziala, moze go zamkneli.... Udalo ci sie obejrzec? Znalazlas gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Patrze za okno i nie wierzę oczom , bialo !! :P moze spadlo z 1 cm sniegu !! Ale zawsze to cos ;)) Jasa no to napiszesz w koncu czym tak się ekscytujesz ? co to za praca ? :P Dla reszty całuski i miłego dnia Babeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam gdzie jest
szczuplak1 ?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no! Dzien dobry. Kurcze ,byc chorym w Norwegii to katastrofa,nic ci konkretnego nie przepisza co by pomoglo. U mnie obylo sie bez wizyty,ale T wyladowal w szpitalu potrzymali go przez noc i wczoraj juz mogl wyjsc. Wyglada to jak angina, ciagle ma goraczke i bol przy przelykaniu,powiekszone migdaly i biale kulki czy cos podobnego. Dostal antybiotyk z penicylina i to wszystko. W dodatku jakis wirus panuje, ludzie wymiotuja i maja biegunki. Az strach znajomych gdziekolwiek odwiedzic zeby nic nie zalapac. Spadam na Klan i M na Ipla. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo mi sie sciagnac dwa razy i doopaa....taka zla jakosc, ze nie dam rady....po 10 minutach wysiadam. Mam inne sciagniete, ale chcialam sobie sama jakis polski obejrzec :) temperatury caly czas minusowe, porobilo sie.... zapraszam na herbatke, a pozniej na zurek :) Mialam jedna butelke z Pl, juz zdeczko po terminie, no ale....kwasny, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam nowy internet własnie odpaliłam i oby był lepszy niż ten badziew który był do tej pory ogólnie jestem podrazniona jakaś taka cholera wie co to, może jak wypije kawę to się polepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka, oby był lepszy ;] A ja dziś zasłabłam... już mi się drugi raz to zdarzyło... nagle zawrót głowy, ciśnienie spoczyło... powietrz jakby mi zaczęło brakować, pootwierałam wszystkie okna, wody się szybko napiłam i musiałam z 20 minut poleżeć by mi się serce uspokoiło... szalało jak nei wiem, jeśli to się będzie powtarzać muszę iść do lekarza , bo to już drugi raz w przeciągu miesiąca... U nas po śniegu już ni widu ni słychu, słońce dziś świeciło, ulice suchutkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedzę i nie moge nic robic, bo od 16-stej czekam na ksiedza :O Takie siedzenie jest bardzo meczace :P Jasa szalało Ci serce ? Bo jak tak , to moze byc to tzw czestoskurcz . Od tego się nie umiera , i mozna zyc, jednak powinnas się udac do lekarza, zapisze Ci coś na "wyciszenie serca" i przez jakis zcas bedziesz musiala pobrac leki. Ja cierpie na to juz od ponad 20 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak ale jak tu szalec jak nikto nie ma w domu :P poogladałam popatrzyłam i spadam brac się za robotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka obejrzałaś juz film ? podaje linka do strony z darmowymi filmami, do pobrania, w kategorii filmy polskie, są " Listy do M " ;) Znajomy pobierał z tej stronki i chwalil sobie, ze bardzo dobra jakość ;) Ja zaraz biorę się za przegladanie innych tytułów. Moze i ja sobie cos obejrzę ;) o to link : http://www.darmowefilmy.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, zanim najpierw sprawdzic to od razu podaje link , madra to ja nie jestem :O:O :P na tym linku trzeba wysylac gdzies numer telefonu, ale jest opcja "pobierz szybiej" i wtedy wystarczy zalozyc konto i mozesz sciagac do woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przez te 10 dni - jakby sie ktos postaral -można "wyogladac ' prawie wszystkie filmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, odkąd zablokoali ii tv.info i jak w kinie.pl, zaczęłam oglądać filmy na youtube, nawet nei wiedziałam, że jest tyle filmów w pełnej wersji z lektorem... Oczywiście oglądam co jest, zamiast jak wcześniej to na co miałam ochotę, ale zawsze coś tam ciekawego znajdę. W wyszukiwarce youtuba wpisuję "full pl" i szukam filmów, które mają wyświetlony czas ponad godzinę. Ja dziś byłam ostatni dzień w starej pracy, ale ulga, ze nie musze już wracać do tego hotelu :) nigdy więcej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tu blado że nie wiem co pisac :P to tylko kawa bo chyba nikt juz tu nie zaglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba nikt prócz fanki szczuplaka :P Nie znam tego szczuplaka, ale może to ona jakoś tak nieśmiało stara się zwrócić na siebie waszą uwagę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×