Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

ja dziś leniuchuje w domu i czytam ustawy :)) a ja moge tez zostac w Warszawie :) 14go wyjeżdzam na kilka dni na mazury i nad morze ale fajnie jakbysmy sie jakos dogadały :)) A włosy tylko chwilowo wyprostowal mi kolega super fryzjer :))) nic nie malowałam, nic nie rozjaśniałam one tak od słońca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babulce !! ;) Dzień dobry ;) Mrówcia ja będę koło 20 lipca na kilka dni w stolicy. Jak już będę wiedzieć cos konkretnego to dam Ci znać . A jak dobrze pójdzie to od sierpnia będę tam na dłużej , wiec juz wtedy koniecznie będziemy się musiały spotkać , zresztą Ty Kania tez będziesz musiała podjechać ;) Katarzynku Ty tez stoliczna Dziewczyna wiec na spotkanie musisz dojść ;) Jeśli chodzi o ścisłość to ja poznałam chyba najwięcej z Was z topiku. Miałam przyjemność poznać osobiście i Kasia_k i Malinkę i Robala i Olajdkę i NN no i TakTaka oraz jeszcze dwie dziewczyny, które byly u nas na początku istnienia topiku. Blinguś szkoda, ze Cie nei ma teraz w Polsce , wróciłabyś opalona na czekoladkę :P Upaly niesamowite, ja lubie taka pogodae, jednak momentami duchota nieamowita i sie czlwoiek męczy ;) Ale wole to niz lanie :P Buzki Laseczki ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lanie było wczoraj i to niezłe ale dziś od rana znowu duszno i parno ;) córka sobie zażyczyła coś na kształt nietoperza o takiego http://club.osinka.ru/topic-77928 wiec ide patrzeć z czego to ja mogę jej zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chcialabym byc w tej Polsce teraz. Chociaz znajomi sa teraz we Wladyslawowie jak sie nie myle i leje. Ja sie wlasnie posililam owsianka, wygolilam i jade do sklepu po recznik plazowy a potem z kolezanka na opalanko sie znowu m=umowilysmy, dzisiaj jak pogoda bedzie sprzyjac biore sie za przod. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja narobiłam cały gar gołąbków z młodej kapusty , upiekłam ciasto z jagodami , nagotowałam kompotu z porzeczek . Rozpływam się wręcz :O Teraz kawa , potem chłodny prysznic i lecę do biura księgowego ;) Bling i jak pogoda , opalasz przodek ?:P Mrówka fajne ten nietoperz ;) Z czego zrobisz ? już wiesz ? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam len ale niewiem czy wystarczy, ponczo na fb wrzuciłam w podobnym stylu to robiłam z bawełny, wyjazd do miasta zaliczyłam i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka - a tak serio to myslisz że fajne to ponczo? w wersji na plaże mi bardziej leży, wrzuciłam negliż na bloga ;) dziś tak chodziłam cały dzień, odsłania co nie co, a chowa tez co nieco ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowcia a czy ja kiedyś byłam nie poważna ? :P ;) Serio jest bardzo efektowne , świetnie wygląda , i z powodzeniem można je brać na plażę i nie tylko ;) Upał wczoraj niemiłosierny , wieczorem okropna burza a teraz usuwam skutki tej burzy na balkonie. Dzien dobry Wszystkim , życzę udanego, wakacyjnego weekendu ;)) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie upał dziśiejszy zakończył się efektowną burzą, dopiero teraz mam neta i nadrabiam zaległosci :) mam nadzieję ze weekend też bedzie ciepły bo planuje wypad nad wodę :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa na dzień dobry (_) Wczoraj kupiłam Brosa na owady, który się rozpuszcza w wodzie a potem pryska po krzakach. Mieliśmy to zrobić wieczorem bo rąbią tak, że ja już na nogach nie mam miejsca bez śladów ukąszenia. No kurna, zbiera się na burze i to nie wąską daliśmy spokój. I wiecie co??????????? Pogrzmiało, z daleka pobłyskało i...... poszlo wszystko bokiem, ani kropli nie spadło. Pryskania nie było, komary nadal rąbią. :( Dzis idziemy do znajomych na działki ogródkowe, tam to sobie wyobrażam jak będą kąsać. :O muszę sobie kupić Offa albo coś podobne, bo już mam końcówkę. Mało pomaga ale zawsze coś. Dowiedziałam się że w sklepach ze sprzętem łowieckim mają taki specyfik, to jest w tubie albo sztyfcie. I na pewno działa. Ponoć tanie nie jest ale warte swojej ceny. Niestety najbliższy sklep tego typy mam prawie 30 km ode mnie i jakoś nie mam większego interesu tam jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście mogłybyśmy się spotkać w Wawie. dla mnie jedyny warunek to, żeby było to w weekend no i przed 28 lipcem ;) bo wtedy muszę zaliczyć Lublin. ;) No wiec ustalajcie a ja się postaram dostosować w miarę możliwości. Zresztą dawno nie byłam w Stolicy, to taka wycieczka dobrze mi zrobi. Mrówka fajna narzutka. Jak tak sobie gadałyście o tym stroju na plażę, to sobie przypomniałam o tej zawijanej chuście wielkiej. Przecież teraz na upały i podwórko jak znalazł. Przywiozłam ją jeszcze z Turcji i leży gdzieś zapomniana w szufladzie. Jakiś kolorowy stanik, gacie od kostiumu kąpielowego.... a jak się głupia parowałam w spodenkach :O Dzięki dziewczynki 🌼 Już się spociłam w koszulce której prawie nie widać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak takie upaly macie to tez niedobrze opalanko w czwartek bylo 3godz Na poczatek starczy Na plazy masa ludzi W piatek nawet siostra chciala isc ale caly dzien zachmurzenie Pojechalysmy na zakupy udane dosyc Ja kupilam japonki czarne, ala baletki brudna biel rozm 42! ,kremowe 3/4 dresy J.P.F , rondelek i siorce spodnie ala dresy szare Siostrze udalo sie kupic zaslonki za 50 zl przecenione z 250 , stanik nawet znalazla 65c w Cubusie , bluzy dla chrzesniakow , stojak na bizuterie Kolezanka kilka par gatek, dwie koldry , sukienke i spodnie biale z J.P.F. rano byl rabat 30 % a jak kupowala 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Już po upałach ;) I dobrze, bo ja lubię wysokie temperatury, ale zaczęło być już to bardzo męczące ;) Kania jak coś , dam znać ;) Miałam zepsutą pralkę , wiec prania sie nazbierało jak nigdy :O Wczoraj cały dzień prałam :P Dzis może podjadę do Rynku , po odbiór nagrody. Wygrałam na fb konkurs , w którym nagroda był zestaw kosmetyków EVELINE ( 6 sztuk) ..i to nie byle jaki :P Teraz kawa , a potem pomyślę co dalej ?! Buziaczki dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nadal gorąco :) Landrynka - gratuluje :) dziś się lenię na tarasie - czyli nic ciekawego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :)) no wiec zdałam egzamin na awans zawodowy, mialam maksymalna ilosc punktow od wszystkich i na koniec dostalam wiele ciepłych słow :)) a potem pojechalam sobie do rodziców na troche, ale juz dzis wrociłam. W sobote jedziemy na mazury na troche i juz sie nie moge doczekać.... ja jestem za spotkaniem :))) mam ochote isc poszaleć po sklepach i promocjach ale taka duchota ze nie chce mi sie z domu wychodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z pracy. U nas gorący okres egzaminów licencjackich ;) dostałam kwiaty od jednego profesora, który mnie baardzo lubi :) Poza tym trochę pochmurno ale idzie wytrzymać tę wysoką temperaturę :) Zaraz ide wyszywać na podwórku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynku MOJE GRATULACJE 🌼 Normalnie idziesz przez życie jak burza :D Oby tak dalej 🌼 Moja Młoda jutro zdaje egzamin. Ma wielką tremę i ciągle siedzi w książkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAsiu - gratulacje :) za młodą trzymam kciuki moje dziewcze w piątek ma rozmowę kwalifikacyjną na studia - uprasza się o trzymanie kciuków :)))))))) dziś u mnie zrobiło sie chłodniej szaleje robótkowo - kończe na zamówienie bolerko ślubne dostałam do przetestowania bawełnę, tez mam mało czasu na recenzje ;) :) no i moja znajoma chce sukienkę szydełkową ale chyba nie mam siły wziąść tej roboty bo ona nosi konkretny rozmiar ;) :) jutro pełna chata luda :))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejjjjjjjjjjjjjjjj ale miałam dziś stresa, schudłam chyba z pięć kilo a spociłam się jak przysłowiowa mysz, 30 kilometrów na holu, jak ktoś powie że to pryszcz to mu nakopie :P idę teraz odreagować bo mnie jeszcze trzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecię zdało egzamin licencjacki na piątkę :D :D :D Wypompowane padło do wyrka i odsypia stres ;) Ale co odsypia mój M? ;) Zagadka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski ;) Wszystkim gratuluję zdania egzaminow i pozaliczania wszystkiego co bylo do pozaliczania ;) Mrówka faktycznie to pryszcz. Chociaz nie bylam nigdy az 30 km na holu.no moze ze 29 ... :P Ale faktycznie trudno sie prowadzi samochod :O Dziewczyny ja bede od przyszlego czwartku 19 .lipca w stolicy do wtorku 24. lipca. Mysle ze w weekend bede miec czas wolny , wiec jak najbardziej jestem do dyspozycji ;) Pomyślcie czy dacie radę . Jest okazja ... ;) Czy te Nasze urlopowiczki juz zjeżdzaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania - gratuluje córci zasłużyła na wypoczynek ;) :) Landrynka - najgorsze było jechać za wozem z górki, a ta lina taka krótka :((( ło matko ;) dziś zjeżdzają się dzieciska więc robimy imprezkę :))))))))))))) będzie wesoło :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :))) Dziekuje :) ja jutro wyjezdzam na kajaki ale moze do 24 wróce wiec Landrynko mam nadzieje ze uda nam sie spotkać :)) wyśle CI na maila moj nr telefonu i jako mozesz i chcesz zostaw mi Twoj to będę sie odzywała. mam mega lenia tzn za dużo wolnego czasu i nie moge sie z niczym ogarnac. Ja na lince tak nigdy nie jechałam ale pewnie miałabym stracha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chandra mnie dopadła :( Nawet nie mam ochoty na moje krzyżyki Wczoraj też upiłam się na smutno. Dzięki za gratulacje w imieniu Młodej. 🌼 Na temat soboty nie mogę dziś nic konkretnego powiedzieć. Raczej chyba nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski, wrocilismy w piatek z Sardyni, wszyscy bardzo zadowoleni :) Wczoraj odwiezlismy rodzinke na lotnisko... az sie do domu nie chcialo wracac, tak tu bez nich pusto. Pewnie jutro powstawiam jakies fotki :) Milej niedzieli kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wrocilam w piatek i dzis zaczynam juz moj Kurs. Postaram sie popoludniu wstawic fotki i co nieco opowiedziec. Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×