Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Landrii to się rozpisałaś :P :) u mnie w miare ok, choć znowu mam problem z wychodzeniem z domu, ale mam nadzieje że to chwilowe :) Mrówka miłego dziergania :) Taktak no to juz Cie nie będzie tak często na kawce? mimo wszystko miłej pracy :) Kania Wszystkiego Najlepszego, piękna rocznica :) dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was stosuje lub stosowała plastry anty Evra? napiszcie jakieś opinie jesli cos wiecie lub słyszałyście :) czy są skuteczne, dobrze tolerowane itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio było mnie mniej, wiec dziś nadrobiłam :P Kania co tak słabiutko w taki wieczór ?;) Mrówka mam kilka pomysłów, ale w takim układzie dam Ci znać w nowym roku, może będziesz mieć mniej roboty wtedy ;) Sylvik ja w tym temacie nie mam nic do powiedzenia. Chociaż Ty zasięgaj rady i opinii, bo kto wie czy w najbliższym czasie i ja nie będę chciała coś na ten temat wiedzieć ?! :P ;) Trochę się uspokoiłam, bo te bóle u mojego Taty to tz neuralgia ;) Balam sie , ze coś poważnego ;) Dobranoc Laseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, melduje ze zyje. Wszystko ok. Mialam w tym tygodniu wieczorna zmiane do 20:30 i poprzedni weekend pracowalam na rano. Jakos tak ciezko do was zagladac jak odpada tych kilka godzin w ciagu dnia. W pracy nie da rady pisac bo ciagle w biegu. Dzisiaj jade do PL na zakupy no i zaczelam tez juz ze swiatecznymi dekoracjami. Do tego wystawka w poniedzialek to trzeba troche posegregowac. oczywiscie ci cholerni smieciarze z PL juz wlocza sie po ulicach i zbieraja ten caly syf. Ohyda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko się witam i zmykam ;) Landrynka to miało być bardziej symbolicznie niż hucznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł ma znowu nocne dusznosci wiec tylko moge napisac - spac, spac spac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuppppp
za wynajem żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojjjj dziewczyny :-)
co to za spokuj nastapił .... A ja jestem "duchem" z Wami i czytam wpisy. Julciaaaaaaaa ! nie siedż na "fejsie" wracaj Pozdrawiam Was wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam !
Wy tu som a ja już nie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się zastanawiam czy jeszcze tu być , czy już nie. Dziwna atmosfera nastała, dlaczego ? nie wiem. Znudzenie, brak wspólnych tematów , brak czasu , chęci na jałowe pisanie ? Wyjeżdżam do Wa-wy. Chwilę będę też poza nią . Po powrocie podejmę decyzję. Z tą jednak obietnicą , że jeśli mnie już tu więcej nie będzie , to napisze o tym. Trzymajcie się Dziewczyny !! Kontakt przez FB. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm chodzi o to ze wszystkie się zrobiły pracujace i nawet jak tu coś pisze to tak jakbym no niewiem pamietnik pisała :P bo co innego pogadac a co innego tak pisac w kosmos ;) nie ukrywam że czasami nie bardzo jest co pisac, bo zabieganie codzienne, bo znowu choróbsko Pawła sie nasiliło więc czasu mniej a biegania po lekarzach wiecej, bo się trafiło trochę zamówień więc ciagle dziergam, zawsze mozecie popatrzec co, wiec tu o tym nie pisze :) lubię wiedzie ze u was jest ok, niemniej jednak zawsze lukam w nadziei że któraś sie odezwie :) pozdrawiam z zamglonej wiochy i lecę ogarną na mokro chate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestańcie straszyć że znikniecie bo gdzie będę mogła wpadać na kawe :) wiem że nie te czasy co sie zaglądało po kilkanaście razy dziennie i zawsze ktoś cos napisał, cos ja pisałam, ale zawsze wiem że tu jesteście i będziecie :) (buziaki) więc mi tu nie marudzić tylko wpadac na kawke ;) a gdzie Julka sie zapodziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wpadam na kawę :) To fb zrobiło się konkurencją dla topiku? no nie wiem 🌼 Znowu mam dzień urlopu Do pracy łażę w kratkę ;) Za oknem ładnie się robi, więc chyba wyruszę w miasto choćby tylko na spacer :) no i zaniosę kanapki M do pracy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam dzis wolne, szefowa zamienila mi dzisiejsza pozna zmiane na 2x 2 godziny rano w czwartek i piatek. Ciesze sie strasznie bo nareszcie po kilku zmianach w innym domu moge znow pracowac w "moim" No i dolaczam sie do herbatki. W planie dzis kurs szydelkowania ale przedtem porzadek w welnie musze porobic. Tyle tego ostatnio nakupowalam ze nie miesci sie w koszu i lezy w kacie na podlodze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniło mi się dziś ze miałam stluczkę no i rzeczywiscie miałam!!! co prawda lżejszą niż ze snu ale facet sobie zażyczył dwie stówy :( no i mikołaja mam z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac i pisac do jasnej cholery!! :P Ja juz od 5 na nogach. Popracowalam sobie 2 godzinki teraz wcinam sniadanko i jade na zakupy do PL. Jutro mam gosci. Robie moje urodziny ale nie wieczorem tylko jako brunch. zaczynamy od 10:30 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wieczorowa pora. Tak tak to impreza bedzie a raczej na pewno jest udana. Cos sie leciutko u nas wykruszylo,ale to na pewno na krotko. Ja jakis czas temu cos probowalam wyslac i mi nie poszlo no i sie poddalam. A no tak po powrocie siostry tydzien temu padly nam korki w dwoch pokojach ,i dopiero na drugi dzien wlasciciele nam przywrocili a ja akurat w tamtym czasie cos smarowalam do was. To juz koniec listopada a u nas zimy, mrozow i sniegu brak. Ale na pewno za jakis czas tak dowali ze sie odechce. Dni coraz krotsze, w dzien coraz ciemniej. Dzis wypatrzylam sobie farbe z Loreala Toscanie, zastanawiam sie czy sobie nastepnym razem nia nie pofarbowac, w sumie to na okres swiateczny przyda sie znowu cos innego. Sciac tez musze sporo bo nie chca rosnac,lamia sie i wypadaja mega ilosciami. Kurtek dlugich mam az 3 i wszystkie czarne, rozgladalam sie za czyms nowym ale nic nie wpadlo w oko. Wiec kupilam tylko buty ostatnio, trafily mi sie tez letnie na drewnianej koturnie, za bezcen. Sylwi zabawa andrzejkowa sie udala? Butki nie obtarly? Sarnine jadlam jak bylam dzieckiem,ale smaku juz nie pamietam. Tak tak fajny berecik ci wyszedl. Mrowka jak zdrowko Pawla,moja siostra od przyjazdu juz tydzien meczy sie z dusznosciami. Nie wiadomo skad jej to przyszlo. Kania widze zee nie tylko ja kanapki nosze swojemu do pracy. Ostatnio jak byl jego kolega u nas na imprezce to pochwalil moj wklad sniadaniowy. Mrowcia i znowu byl wydatek z autem? Te samochody to skarbonki bez dna. Landri znowu w stolicy. A na andrzejki sie nie wybierasz? Julii brakuje tu ciebie. MIlej reszty soboty i niedzieli wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham z pracy :) 🌼 Chcę już do domu a muszę tu tkwić do 17tej :O :O :O Zabalowałam trochę na wczorajszej parapetówce u siostry i mam się za swoje. Dużo się nie piło ale spania po alkoholu to jakoś nie ma... Teraz to by podrzemał człowiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawucha wypita, ogarniete co niec o, spacer z psami zaliczony :) Tak taku świetnie wyglądasz w berecie , mnie na głowie nic nie leży ;) :) Blinguś o wydatkaach z autem lepiej nie wspominał, gr no ale jak się chce wozic to niestety :( Landrynka - w stolicy pewnie smiga :) reszta to ja tam nie wiem gdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki. Zajrzałam do Was , nie mogłam się oprzeć :P Za bardzo się z Wami zżyłam ;) U mnie faktycznie bieganie po mieście i załatwianie spraw. Wczoraj wracając ze spotkania zajrzałam na Stare Miasto. Chciałam zwiedzić Zamek Królewski, bo do końca listopada jest zwiedzanie za free. Zapomniałam, że w poniedziałki muzea są nie czynne i tyle z mojego zwiedzania. Za to widziałam jak montują choinkę i pooglądałam sobie cudowności na jarmarku świątecznym ;) Padłam jak kawka już o 21 :O. Dziś spałam do prawie 9 i jak dla mnie za długo, teraz jestem nieprzytomna :O Robota u mnie się nakręca i już są konkrety. Tyle u mnie. Co u Was ? Tak Tak jak imprezka sobotnia ? Udana? pewnie tak ;) Blinguś te Sylvikowe Andrzejki to z sprzed kilku lat . Jeszcze teraz nie pora na nie , pewnie w weekend będzie się lał wosk :P Sylvik co u Ciebie Babeczko ? Jak humorek ? ;) Mrówka co szykujesz dobrego na Mikołajki ? Jaki tort tym razem ? ;) Kania masz podobnie do mnie . Jak popiję to sen owszem jest, ale zawsze budzę się wcześnie rano i guzik ze spania , nie wiem na jakim byłabym kacu :P Katarzynko chyba miałaś imieniny ? To WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla Ciebie 👄🌻 Spóźnione , ale bardzo szczere ;) Buziole dla Wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mnie bierze choróbsko więc nie bardzo wiem co wyjdzie z tortu oprócz planów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przytulania nici bo zarażam :P katar i kaszel na całego buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście na odległość twoje wirusy do mnie nie dochodzą ;) Ale życzę ci zdrowia 🌼 Miód i cytryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×