Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Kawusia podana :-) Ale wy pewnie jeszcze śpicie U mnie powrót zimy, śniegu nawaliło, przymroziło - gdzie ta wiosna? Humorek taki sobie. Ale mam zamiar dziś poświęcić sobie "pół" godzinki :-) Późnym popołudniem zrobię wypad na narty. Najpierw do pracy, potem "chwila" z dzieckiem i relaksik. Poza tym na końcu przyszłego tygodnia mam kolejną poprawkę z prawka. I też mnie to dołuje. Bo, prawie codziennie sobie uświadamiam jaki ze mnie "mózg" że nie mam jeszcze tego cudownego prawka. Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bling :-) http://www2.100lat.pl/kartki/2/154/ > kawka na rozruch :-) Dzisiaj odbieramy sąsiada ze szpitala , dobrze że jego zona ma się lepiej. Wczoraj znowu byla lekarka i własciwie to nic nie stwierdzila :-) Za kilka dni zrobi wszystkie badania .No ale jak dla mnie to woda po kisielu . szkoda gadac! 😘 i pozdrawiam :-) I u mnie trochę popadalo ,lekki mrozik ale świeci słoneczko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie zaczął własnie prószyć snieg :( A jeszcze jak rano jechalam do pracy , to okulary przeciwsłoneczne zakładałam :P Oby to ochłodzenie było krótkie ;) Ferdka fajnie tak jak masz blisko górki na ktorych mozesz pojezdzic i się odstresowac ;) I nie zadręczaj się tak tym egzaminem :) W koncu zdasz, jedynie czego mozesz załowac to wydanej kasy na dodatkowe egzaminy , ale tak to :classic_cool: Im bardziej się denerwujesz , tym gorzej dla Ciebie :) Bling ale rozpusta byla :D Widzialam Twoje fotki na facebooku , Ty to jak kameleon, na kazdej wygladasz inaczej ;) Belka dziwna sprawa z tą Twoją sasiadką . Jak to moze tak byc, ze lekarz nie moze zdiagnozowac gorączki u pacjenta i w dodatku osoby starszej :O Sylvi kaman :P Wzywam Cię :D Wyskakuj z tego ponurego nastroju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróce wiosną :P narazie pogoda mnie wykańcza :( do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipopotamik
hej dziewczynki ktoras chetna na wspolna zabawe w kasynie paradise???chcemy z przyjaciolka zebrac mala druzynke i potrzebne sa nam jeszcze 3 osoby do kompletu! Wpisujcie sie prosze i ustalimy dalej co i jak :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski🖐️ > kawa !!! Dzien dobry 🌻 Sylvik nie brzmi to pocieszająco,. tym bardziej , ze zapowiadaja od weekendu conajmniej dwutygodniowy powrot zimy :O Mrowka dostalas przesyłkę ? Nic nie piszesz , a juz dawno wysłane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WoW...a myslalam, ze zima sie skonczyla... U nas tez jakos w kratke, raz slonce, za chwile deszcz i tak w kolko, nie wiadomo czy wysjc czy lepiej posiedziec w domu. Moj m pracuje w domu, wiec jakos mi te dni leca milej :-D Pamietacie, ze napisalam odwolanie w sprawie tego mandatu w zamian za 5 pkt karnych, mialam sie dzisiaj stawic w tej sprawie, dobrze, ze moj chwycil za telefon i przedzwonil..okazalo sie ze sedzia dzis strajkuje i wszystkie sprawy zostana odwolane... Takze w przyszlym tygodniu mnie to czeka. Ale gdyby czlowiek nie zadzwonil, to raz ze pojechalabym na marne, a drugie to, ze nie licza sie w ogole z czasem czlowieka, przeciez inni pracuja... No ale tak to juz sie dzieje na tym swiecie. Jestem troche przeziebiona, kicham raz po raz :-) A jak tam u Was? Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko wyczytałam Trochę tego było Nie będę pisać co się ze mną działo przez te parę dni, bo za długo by pisać. Z bieżących spraw: DZISIAJ ZDAJĘ ACCESSA :) Chyba sobie poradzę. Solenizantce Kasi sto lat 🌼 Mala nie trać głowy, wszystko się ułoży. Zmysły wrócą na pewno 🌼 Ferdka moja córa zdawała 4 razy. 2 razy w Siedlcach, potem przenieśliśmy papiery do Białej Podl., wzięłam porządnego instruktora i za 2 razem zdała śpiewająco. Widocznie tamci nie umieli jej nauczyć. Też wsadziłam w to trochę kasy, ale widzę, że było warto. Jeździ lepiej ode mnie. :) Landrynka ja kupiłam sobie Relastan. ;) Sylvik zostań przy starym nicku. Belisssima też. Przez chwilę myślałam, że to ktoś inny. ;) Dzieki za maile. Kaloszki fajne. Resztę mailii przejrzę kiedy indziej. Pozdrówka dla wszystkich 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Landrynka ale jestem trochę zajęta, mam troche urzędowych spraw do załatwiania a wieczorem juz mi się nic niechce, przesyłka dotarła wczoraj :) oczywiscie wielkie dzięki za te tony tuszu które Ci poszły, tyle tego jest ze pojecia nie mam kiedy sie za to wezmę tym bardziej ze nasiadła mnie rodzina i mam już zamówione co najmniej ze trzy tuniki -sukienkę -spódnicę ;) i sama niewiem kiedy ja to zrobię!!! póki co macham łapką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te kawiarki mnie ineteresują przez Mrówke hehe dziś wpadłam na jej blog a tam kawa latte mniam, tak mi narobiła smaka że poszukałam stronke gdzie podają jak je zrobić i potrzebny jest ekspres ciśnieniowy albo kawiarka, to drugie zdecydowanie tańsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik.....zapraszam do mnie na kawke i przy okazji wybierzemy sie do sklepu po zaparzacz dla Ciebie :-) Firma Bialetti jest znana, jej produkty powinny byc wszystkie dobre, tej pierwszej nie znam... Ja mam w domu jeden zaparzacz, nie wiem jakiej jest marki, ale powiem Ci ze dziala bez zazutu kilka lat. Ja osobiscie nie lubie takiej kawy, jak dla mnie jest zdecydowanie za mocna. Podaja ja w tych maciupenkich filizaneczkach, jeden lyk i po kawie :-D Ja trawie tylko rozpuszczalna i to z mleczkiem :-) Jak masz jeszcze jakies pytania to pisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvik ;) no proszę proszę reklama dzwignią handlu, Ci od tych ekspresów powinni mi jakiś bonus dać ;) :P a tak poważnie to moje dziewczę robi je bez żadnego ekspressu czy innych drogich urządzeń, mam z ikei taki przyrząd malutki którym robi się pianę, właściwie go kupilam żeby mieć kawę z pianką ;) i moje dziewczę opracowało dobrą metodę robienia latte :) dwoje chorych w domu juz mam i oby sie nie powiększyła ta liczba :( a na dworzu zimno i śnieg co z tą wiosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to tez kawa espresso jest za mocna , jak dla Juleczki ;) Mam w domu coś na kształt zaparzacza czy ekspresu i mąz od czasu do czasu robi mi taką kawkę z pianką i jest pyszna , ale co z tego jak mnie po niej trzesie ;P Piję ją wiec tylko od wielkiego swieta :) Mrówka tusz jak tusz, w nagrodę chcialabym zobaczyc ten obrazek wyhaftowany, a faktycznie zejdzie Ci nad nim kuuuupe czasu :P Pamietaj, ze jak bedziesz chciala miec bardziej widoczne wzorki, to masz dac na ksero i powiekszyc ;) Kania jak tam Acess ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Juleczko za opinię :) i Wam dziewczynki moje ulubione ;) chyba przemyśle pomysł z zakupem tego zaparzacza żeby nie wylądował w szafce bo kawa jest za mocna :( :P Mrówka a może do Twojej corki się zgłoszę po przepis? ;) uwielbiam kawę latte mogłabym ją pić kilka razy dzienie żeby nie telepawka jak u Landrii hehe własnie zaczyna padać śnieg :( gdzie ta wiosna????? ktoś ją widział? ;) boje się o tulipany bo już duże urosły i mogą zmarznąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvik> nie ma sprawy, poproszę ją żeby Ci na emaila dokładnie opisała jak to robi i znalazła to urządzenie moze w necie zeby Ci je pokazać :) Landrynka> już myślę kogo ubrać w ten obrazek ;) :) a rezte postaram się wieczorem w emailu napisać a teraz kolejna próba załatwienia spraw urzędowych, może dziś mi się uda ;) Kania> no właśnie pisz jak ten egzamin a reszta też tu sie meldowac grzecznie :) a za oknem sypie śnieg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka 👄 ;) próbuje dziś zrobić beret na szydełku, ciekawe co mi z tego wyjdzie haha Landrii widzialam już gdzieś ten relaks, ale u mnie wolno coś net chodzi i się zacina :( szkoda bo piękne widoki i ta muzyka ;) mam jedną płytę z relaksacją i już mi się znudziła a niestety u nas nie ma wyboru, chyba wszyscy są zrelaksowani :P zimno, sypie drobny śnieg i do d..... wiecie mam troche dość tego siedzenia w domu, caly czas jestem sama z psami i troche mnie to już wnerwia, nie mam celu w życiu :( do tego brak przyjaciółki albo chociaż bratniej duszy :( błędne koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik ja w domu słuchalam i pieknie to brzmialo. Przeslalam sobie linka do pracy i tez dupa , bo komputer przy którym ktorym pracuję to rupiec :P ;) Jka na osobe poczatkująca w sprawie szydelka bierzesz się za beret , to slowa uznania ode mnie ;) Ja juz troche tego wydziergalam , a nadal mam problemy i czasami po stokroc pruje ;) Trzymam kciuki i czekam na zdjecie Twoje dziela :D Gdybys Ty słonko byla blizej , to mowie Ci byloby nam super :D Myśle, ze ploteczkom i rozmowom nie byloby konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Landrii nie wiem czy zamiast beretu nie wyjdzie mi np. torba na zakupy :P ja też żałuje że daleko mieszkacie ode mnie :( jakoś ciężko mi trafić na osobę która byłaby godna zaufania :( a może to ja mam problem w realu aby się otowrzyć i szczerze z kimś rozmawiać :( myśle że czasem sama stwarzam sobie problemy, no ale trudno, może jeszcze kiedyś uda mi się kogoś poznać ;) w ramach relaksu zapraszam na ciasto, kupne co prawda ale co tam ;) kupiłam sobie frezje ;) ale pięknie pachną i wyglądają, choć troche wiosny w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvik z beretami to nawet ja jestem cienka ;) a tak naprawdę to nigdy nie robię bo okropnie sie w tym prezentuje :) trzymam kciuki sprawy w końcu w urzędzie załatwiłam chociaż było ostro bo mnie w końcu nerw wział i panią ustawiłam do pionu ;) że też człek musi wszędzie z gęba bo inaczej nie załatwi, co za życie a teraz spadam trochę sie pomodlić na drodze krzyzowej za takiego grzesznika jak ja ;) :) baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik to nie Ty masz problem . Tkaie czasy nastaly,. ze człowiek czlowiekowi jest wrogiem :O Ja tka na prawde to mam w realu tylko dwie osoby ( nie lczac meza) z ktorymi mogę pogadac o wszystkim, Jedną z nich to moja kolezanka z ktorą znam się juz blisko 30 lat :) Traktuje ja jak moją siostre , jak powierniczkę moich problemow, sekretow i w ogole jest mi bardzo bliska :D Mialysmy w tej przyjaxni tylko 3 lata przerwy , teraz nie wyobrazam sobie ze mogloby jej nie byc ;) A tak naprawde to trudno własnie znalazc taka osobę , na ktora moglabys liczyc w kazdym momencie . Jest takie powiedzenie , z ktorego pamietam tylko ostatnie zdanie "lepeij miec mniej przyjacioł , a oni niech będą prawdziwi " ;) Mrówka za mnie sie tez pomódl , bo jak Ty o sobie piszesz ze grzeszysz to co ja o sobie mam napisac ?::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to sie stalo, ale znikło mi częsc mojego wpisu :P sorkii, macie niekompletny wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane, ja caly dzien w domku, ale jakos minelo...Zrobilam sobie kapiel z pianka i inne babskie sprawy relaksujace :-P Teraz martini na mile rozpoczecie wieczorku :-D Ja zostawilam wszyskich przyjaciol w Polsce, tutaj mam kilka kolezanek, znajomych, ale to juz nie to samo.... Jestem nieufna, bo juz nie raz sie "przejechalam" na takich pseudo przyjaciolkach. Wole byc sama, niz w jakis sposob oszukiwana. I tak to juz jest. Wszedzie zazdrosc o nie wiadomo co, zawisc .. Jak trafisz dobra dusze to jak wygrana w lotka... Ale przyjazn tez nalezy pielegnowac, a czesto o tym zapominamy. Kania...jak access?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze troche roboty wiec kąpiel relaksacyjna musi poczekać, mianowicie na stole leżało pół prosiaka jak wróciłam do domu, na dziś jeszcze sobie zostawiam rozprawic się ze słoninką i zrobić przepyszny smalcuch, mięso już upiekłam a jutro gotuję bigos i tam takie ;) no i jeszcze bardzo bym chciała też cosik podziergać :) może się uda co do koleżanek to takich od pogaduch serdecznych niet - ja raczej nieufna jestem,. takich od paplania to i owszem ;) ale na szczęście mam siostrę niedaleko więc czasami można pogadać sobie, no dobra spadam bo kąpiel będzie o północy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka o mnie też nie zapomnij w modlitwie ;) oj dawno nie bylam w kościele, przez chorobę :( Ladrii masz szczęscie że masz taką osobę, ja nie trafiłam na nikogo takiego :( czasem myślę że gdybym wcześniej miała z kim pogadać szczerze to mniej bym sama wszystko roztrząsała i szybciej zapominała o problemach,tak było na terapii czasem dla mnie duży problem po opiniach innych ludzi okazywał się błahostką nie wartą uwagi kurcze nie moge pisać bo mam zawroty glowy :( pogoda do bani, ale nie poddaje się :) widziałyście dziś Sędzia Anna Maria Wesołowska? ale się uśmiałam, jeszcze nie widziałam takiej sprawy nawet sędzina nie mogła powstrzymać uśmiechów :) lepsze niż komedia. A jutro czekam z niecierpliwością na nowy serial "usta usta" z Wilczakiem, zapowiedzi są nęcące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry I dobranoc Kupilam dzisiaj bilety na swieta do Rzymu lece,ach jak sie ciesze Weekendzik w pracy,o 6 wstaje a zasnac nei moge i boli mnie glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z kawusią :-) Ja podobnie jak Blinguś cały weekend spędzę w pracy :-( No, oczywiście na noc wrócę do domu :-) Ale dziś pracuję 11, a jutro 10 godzin :-( Mam coraz mniejszą ochotę pracować takim rytmem. W tym m-cu mam tak mało wolnych dni :-( Łącznie aż 5 dni. Malutko :-( Wiadomo przed świętami ruch będzie większy. Momentami mam dość tego handlu. Mówię wam, że gdybym miała możliwość przejść do innej pracy to zrobiłabym to bez wahania. Jakoś tak się porobiło, że obowiązków dają nam coraz więcej, a kasa taka marna, że szkoda słów :-( Sylviku to prawda, o prawdziwą przyjaciółkę bardzo trudno. Ja miałam tak naprawdę jedną ale odkąd ona wyjechała do innego miasta kontakty stały się coraz słabsze. Wiadomo, że telefon i e-mail to nie to samo. A znamy się od "piaskownicy" To już dobre 25 lat :-) Miłej soboty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świat teraz przechodzi kolejną metamorfozę:D Praca będzie miała to do siebie że: 1.trzeba będzie więcej umieć. 2.więcej robić 3.stać się robotem. :D Dziś albo masz własny biznes, albo pracujesz dla kogoś. Czasy kiedy praca była na całe życie dawno już się skończyły:D Staliśmy się niewolnikami ludzi którzy po prostu wiedzą co jest grane. :D Ucz się żeby dostać dobrą pracę - dzisiaj to już bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×