Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

U nas deszczu ciag dalszy Mialam miec wolny dzionek no ale kolezanka B. zadzwonila po 8 zeby isc za nia sprzatnac mieszkanko ,bo beda sprzedawac i ludzie przyjda ogladac. No wiec pojechalam na 10 , cale szczescie ze to niedaleko mnie, jakies 40 minut. Mieszkanko nieduze,ale dwie lazienki sprzatalam godzine ,sporo kurzu a sciany tez musialam wycierac. Wyrobilam sie w 3 godzinki, dostalam kaske i jeszcze spytali czy moga zadzwonic gdyby potrzebowali jeszcze cos takiego. Szybkie zakupki i do domu. Zjem cos wypije pol butelki czerwonego wina,wyszykuje sie i jade z kolega na parapetowke,wlasnie do kolezanki B. Wracam jutro. Sylvi postepy sa to sie chwali Tak tak u moj dziadek byl mysliwym, lodowka zawsze byla pelna Pozdrowka lece bo sie jeszcze nie wyrobie, raz czlowiek wychodzi to na pewno problem w co sie ubrac bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za miłe słowa, postaram się częściej takie wypady robić :) :) :) Taktaku wyrobiłaś się już? ;) Bling przydałabyś mi się z tym sprzątaniem ;) w 3 godzinki chatkę ogarnąć, ja cały dzień udaje że coś robię a jak zajrzę w kąty to włosy dęba stają :( a łazienki to nienawidzę sprzątać :( słyszałyście ile już wypadków na drogach a ilu pijanych głupoli???? ludzie się chyba nigdy nie zmienią, już się boję naszego wyjazdu do mamy, niby tylko 80 km ale droga ruchliwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po kawie, po śniadaniu. Pogoda wymarzona na spacery :) Wybieramy się do lasu, bo wczoraj jakoś nam nie wyszło, ale dziś to już na bank. Kasiu nie oglądaj się za siebie. Nie warto raczej 🌼 Sylvik fajnie, że się ruszyłaś wreszcie z domu zamiast narzekać tylko. Taktaku dzięki za przepisy. Udało mi się normalnie skopiować :) Mrówka my na cmentarz też dopiero jutro planujemy, tyle, że z samego rana. Może uda nam się ominąć korki. Większość ludzi wybiera się po południu i wieczorem. O dzisiejszym obiadku nie myślę. Jeszcze czuję śniadanie. W ogóle czuję sie jak jedna wieeelka parówa :D Bling musiałam pomyśleć co ma do siebie prąd i pogoda. Ale wymyśliłam.Kania trochę wolniej myśli ;) Myszy nigdy się nie bałam. Pamiętam jak ganiałam na polu i łapałam. Nie jedna mnie urąbała w palec. :D Potem w kieszeniach nosiłam żaby jak była mokra pogoda i wszędzie ich było pełno. I tak mi zostało, w genach przekazałam dziecku tę skłonność do wszelkiego rodzaju "obrzydliwości". Musiałam jej wybić z głowy posiadanie pająka ptasznika w domu. Na szczęście udało mi się. Pająki owszem toleruję w domu pod warunkiem, że to nie jest sypialnia. W tej sytuacji zatłukę gada. ;) Chciała mieć węża. Do domu przywlekła myszoskoczki. Został jeden. Nawet śmieszny. Takie wymieszanie szczura z myszą. Na końcu ogona ma pędzel. Na razie zmykam Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielnie Imprezka byla udana.Ale nie pospalam,wrocilam w siersci kotow.Chyba mam na nie uczulenie Wykapalam sie ,zjadlam i po rewolucjach chyba tez wyjde na spacer. W sumie to obiecalam malej kolezanki ze ja zabiore ze soba do znajomej,ale nie wiem co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już wróciliśmy. :) Z powodu niskiej frekwencji na kafe internet lepiej mi chodzi. Wieczorem znów się zrobią korki i zatka łącze. :D Wzięłam się ostro za moje słoneczniki. Było trochę wolnego czasu to podgoniłam robótkę. Niestety jeszcze dużo zostało do wyszycia. ;) Miłego popołudnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez odpoczywam
Ok dziewczynki to może teraz któraś wrzuci sprawdzony przepis na pierniczki. Ale taki dla lajkonika kuchennego :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Kawka :))) a ja u rodziców już siedze :)) wyrywam dziś zeba... i cos czuje że będzie bolało... a wcześniej chciałabym wpaść do fryzjera, może pokręce włosy i obetne. myslałam żeby obciąc z tyłu na króceja z przodu zostawić dłuższe, ale nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) na dworzu jest tak pięknie jakby to był początek września a nie listopada, powietrze ma taki zapach dopiero zaczynającej się jesieni ;) a moje dziecko wyciagneło sanki i się pyta kiedy będzie śnieg, brrrrrrr :) teraz zapodaje kawusie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze przy kawusi tu zapraszam http://www.lrlr.pl/ wielkie otwarcie w Warszawie 6 listopada, która może to zapraszam ;) :) powinno być fajnie będą darmo polewać i karmić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :) święta minęły troche rodzinnie troche ze znajomymi, fajnie i miło, dawno nie czułam sie tak dobrze :) na dworze piękna jesienna pogoda, oby jak najdłużej tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski U mnie niestety wstretnie!! Mglisto, dzdzysto, ni to zimno ni to cieplo. Wiec zazdroszcze Mrowce pieknej pogody. Zaczelam za to juz ze swiateczno-zimowa dekoracja ;) :P Sylvik, super ze sie dobrze czujesz. Moje zdjecia pomagaja widze :D ;) Musze leciec zaraz do sklepu. Mam taka ochote na krem z dyni a po Helloween wymiotlo wszystkie dynie z miasta. Wczoraj oblecialam prawie wszystkie sklepy. Mam nadzieje ze dzis moze nowa dostawa bedzie. Ktos chetny na chleb bananowo-pomaranczowy?? Na darmo mi sie nie chce pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tutaj po 3 dniach ulewy dzis ustalo. Nadal pochmurnie i szaro , ale az cicho sie zrobilo :) Dekoracje swiateczne i u mnie poszly w ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka, banany do chlebka musza byc mocno dojrzale. To dobry sposob na pozbycie sie starych zapasow. A z pomaranczy potrzeba sok. Julii ja w niedziele bylam w lesie i znalazlam ladny sosnowy konar bez kory. U mnie miedzy duzym pokojem a sypialnia jest tylko taka scianka dzialowa do 3/4 wysokosci zakonczona stara obrobiona ladnie deska. Na tej desce lezy sobie teraz ten konar a na nim powieszone szyszki i inne duperelki. Czy we Wloszech tez zaczyna sie tak szybko ze swietami jak w Niemczech i likwiduje dekoracje zaraz po Sylwestrze?? Musze powiedziec ze wlasciwie wole tak jak jest w Polsce czyli ze to wszystko, choinki i te sprawy moga zostac spokojnie do lutego. Biore sie za moja zupke. Mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj na 8 grudnia wszystko jest gotowe: swiateczny "must" to szopka, pozniej choinka.... i wiele na tym konczy, zadnych innych dekoracji, w ogole to oni malo uwagi przywiazuja do takich spraw jak przytulne wnetrze, swiateczny nastroj :P Po sylwestrze juz po swietach sladu nie ma. Ja trzymam choinke dopoki calkiem lysa nie jest :D a jak mielismy sztuczna to polskim zwyczajem az do lutego :) Bardzo mi sie podobaja szyszkowe dekoracje, tylko nie mam ich skad wytrzasnac. Na razie poszly w ruch makaronowe choinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc tak, ja poprosze o przepis na chleb oraz na krem z dyni :) nigdy nic z dyni nie robiłam, a mąż mówił kiedyś że jadł takową zupę i bardzo mu smakowała ;) aha poprosze dziewczyny o zdjęcia dekoracji, może coś uda mi sie podpatrzyć, sama nie umiem nic wymyśleć i najczęsciej kupuje gotowce :( :P wyśle Wam zaraz fotke ze spacerku po parku, tylko prosze nie komentować mojej obecnej figury :P bo więcej nic nie wyśle! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać że ja chyba powinnam w niemczech mieszkać, bo ja lubie choinke przed świetami przynajmniej tydzień wcześniej w domu ubierać, ale zaraz po Sylwestrze wszystko sprzątam i wywalam ;) wole ten czas przedświąteczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tutaj tez jzu pelno dekoracji swiatecznych,no a ja mam praktyke w najwiekszym sklepie roznych dodatkow. Kobietki ktore robily bizuterie,mialyby tutaj raj na ziemi. Koraliki,cekinki duperelki , wloczka , farby,mazaki,klocki,materialy ,koronki,masa tego Codziennie musze wykladac towar bo ludzi jak mrowkow Tylko ceny chyba wysokie,w porownaniu do polskich ,szkoda ze sie tym nie interesuje bo mam spory rabat Juz kiedys wam wrzucamal stronke www.panduro.no Sylvi moze tam zajrzyj, moze znajdziesz inspiracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling zazdroszcze Ci , chętnie bym w takim sklepie pobuszowała ;) Taktak ja tez chetnie poczytam sposob na krem z dyni ;) Moja mama czsami taka gotowała i bardzo ją lubiłam . Njaczesciej podawla ja z makaronem lub takimi kłdzionymi kluseczkami. Niestety nie zdazylam zapisac przepisu :( Sylvik ja nie pisne ani słowka :P a co do dekoracji to zobacz sobie tu : i wierz mi ze to jest łatwe !!!!! masz tam w srodku dekoracje i kilka przykładow jak co się robi :) Ja robilam bombki karczochowe w ubiegłym roku i szyszke , mam jzu zrobione zamowinei na wieniec , ktory na dniach vbede robic ;) http://www.bazardekoracji.pl/KURSY-ONLINE--cinfo-pol-8.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcielo mi wpis :D Julka jak zrobie choinke z szyszek to wstawie zdjecie. Mam juz pomysl na taką , potrzebna jest choinka ze styropianu , szyszki, klej i spray :P aaaa i jescze zamierzam zrobic cos takiego, wstawiam linka z sasiednego topiku nt własnorezcznych ozdob :) http://www.craftpassion.com/2009/12/sewing-tu torial-kanzashi-christmas-tree.html juz nawet zaczełam wycinac te kwadraciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gdzie ten krem bo banana trzymam nie zjadłam ;) zupy z dyni robiłam ale jak miałam swoje dynie, żeby takową u nas kupić, nie widziałam ale przepis chętnie przygarne oczywiście sprawdzony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przy porannej kawusi :) to już rytuał że rano parzę kawę i tu siadam żeby sie z wami przywitać :)) no więc Tak taku - ja poprosze ten przepis na krem z bananami bo u mnie zawsze zostaje chleb LAdnrynka - choinka świetna tylko czy ja to zrobię? no i ogólnie to powinnam się wstydzić bo jakoś nie myślę jeszcze o ozdobach swiatecznych ani tym podobnych, a już wogóle samej nie robię ich, jakoś nie lubię a przecież to szybka robotka - tak mi się zdaje ;) a wy jak coś zrobicie to chwalcie się może i ja nabiorę ochoty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landryn
Dzien dobry 🖐️ Pochwalę sie - jak będzie czym :P Teraz dopijam kawę i wybywam po zakupy. Dziś zrobie je nieco dalej od domu, zeby pobyc jak najdłuzej w slońcu :) Jest dziś u mnie pięknie :) Milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×