Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

a ja wróciłam od siostry i trzymam kciuki, ma isc w poniedziałek do lekarza, jest pełna nadziei i oczywiscie strachu, ale dzis pogadałysmy nastawiłam ją pozytywnie, zobaczymy oprócz tego wszystko ok, maz dostał dwie ogromne paczki dla dzieciaków wiec słodycze mam juz z głowy :) a ja chyba dzwonie do kosmetyczki i fryzjera i umawiam sie na wizyte po niedzieli, musowo gdzies tam mnie wcisnąć trzeba, obeszłam sklepy w poszukiwaniu bluzki na swieta i nic, chyba staje sie kurcze bardzo wybredna albo co :( o juz wiem albo dziwaczeje na starosc ;) a jutro porzadków ciag dalszy - trudno tez mi sie niechce ale odwale i bede juz miała z głowy chociaz to, trzymajcie sie cieplutko bo za oknem zima :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko > Moj maz pracuje w bardzo bogatej firmie a gnojki nigdy paczek dla dzieci nie robili. Rzucają talonami i to w takiej kwocie, ze szkoda gadac :O No , ale darowanemu koniowi w zeby się nie zagląda . Dobre i to. Wkurza mnie tylko to, ze sa firmy mniejsze , biedniejsze a mimo wszystko raz na rok , ale się starają . A tu wielkie G :O.....kij z tym ;) Ja dziś mialam gospodarczy dzien w pracy. Latałam z miotłą w ręku ( nie mylic ze na miotle ) , z mopem i scierka . Wszystko lśni , gdyby nie to , zanudziłabym się na smierc . TakTak > moze jaka lecytynka ? coby skladnia myślowa wrociła ? ;) Sylvik > olej porzadki, skup się na interesie. Przeciez czy tak czy siak swieta wyprawisz a przeciez w kątach nikt Ci sprawdzac kurzu nie będzie. Jak dojdziesz psychicznie i fizycznie do sił to i nabierzesz ochoty do porzadkow. Wazne ze interes się kreci ;) Julka 🖐️ juz wyleciałas ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane! Wyjezdzamy w przyszla sobote... Mam wciaz wiele do pozalatwiania i \"latam\" calymi dniami. Do tego w tym okresie wszyscy organizuja kolacje, a to z pracy, ze szkoly, wczoraj wyjscie z okazji rocznicy slubu rodzicow mojego kochanego... Tyle sie teraz ruszam i pewnie waga ladnie by mi leciala, ale nadrabiam wieczorami na tych kolacjach :-P Mroweczko..trzymajmy razem kciuki za Twoja siostrzyczke...mialaby wyjatkowy prezent na Swieta :-) Landrii, Sylvik, Tak tak, Bling 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus
Moja kumpela założyła forum pomocy dla ludzi szukających pomysłu na prezent. Dla osób bez wybujałej wyobraźni i czasu - zwłaszcza przed świętami - bezcenne:) Zapraszam: www.gieldaprezentow.pl !!! Polecajcie - odradzajcie, odwiedzajcie i piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny na kawie porannej ;) dzięki Juli :) Landrynko, paczki dopiero mam od trzech lat jak mąż zmienił prace, wcześniej to nawet nie wiedziałam co to takiego ;) ale sama powiedziałaś cieszyc sie z tego co jest :) byłam w mieście ale ludzi wszędzie pełno wiec dałam spokój kupiłam tylko pampersy i toalet i szybko uciekłam do domciu na kawe :) a za chwile oduczam małe w pieluchy robienia, dosc nabijania kabzy, za ta kase na pampersy juz sobie upatrzyłam troche kosmetyków bo zaczynają sie braki, ciężki tydzień będzie dla mnie i małego na wolne dni, dużo słoneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. oj problem prezentow chyba co roku ten sam. Ja w tym roku kupilam kosmetyki, Clarins, nie mialam weny na chodzenie po sklepach. Siostrze cienie i puder w kompakcie,Mamci pomadke i roz na policzki niech sie w koncu zacznie malowac kobitka,bratu jakis zel pod prysznic,dezodorant i dwie pary bokserek bo wspominal ze ma deficyt hihi Procz tego jeszcze mam jakies male drobiazgi ubraniowe. Portfel to fajny ,przydatny prezencik,niestety sprawilam taki prezent bez okazji jakis czas temu, na Mikolaja kupilam A.pizame,wiec pod choinke chyba kupie mu szlafrok bo wspominal ze chcialby miec takie cos. Ja mialam troszke zmartwien, tata lezy w szpitalu na zapalenie pluc, a brat mial operacje na nos, jak to mlodzik gdzies sie lal.Mielismy zarezerwowany prom na wczoraj i nie wypalil wyjazd,nastepny jest na 20,jesli to nie wypali to bede zmuszona zostac tu na swieta. Mam nadzieje ze jednak pojedziemy. W koncu czeka mnie zabawa na weselu,przegapic takie cos? Buziaki dla was wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem czy dołączyć do klubu machaczy czy napisać coś więcej ;) ale nie bardzo jest co? byczenie na całego trzecia kawa na tapecie, mąż pobiera nauki więc nudzę się dziś jak mops, no to macham ale bez łapki Landri> dziękuje tylko zmieniłaś mi nr domu, ale doszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu no tak mam zpaisane w kajecie . A mzoe sie przeprowadziłas do domku obok ? :P Ja tez się bycze dziś . Wczoraj dałam sobie do wiwatu sprzataniem i dziś me wszystkie członki odmawiają mi posłuszenstwa ;) Sylvik ;) ahh te czarne oczyyyyyyyy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii zapomniałam podziękować za kartke z życzeniami :) niestety żadnej fotki nie mogłam wkleić, wszystkie mają za duży format Mróweczko a cóż za nauki Twój małżonek pobiera? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w51 bezlog
Witam :) Poszukujemy sympatycznych rozmówców, którzy umieją i chcą napisać więcej niż trzy zdania na naszym forum : www.swiatowid.fora.pl Pozdrawiamy, zapraszamy do rejestracji i klawiatury:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny przy porannej kawusi :) Landri źle zapisałaś albo okularów nie założyłaś :P Sylvik> postanowiłam sprawdzic czy dobrze się sypia z doktorem więc musowo zrobić doktorat mąż musi ;) :) ja nawet kurcze kartek jeszcze nie kupiłam, a odkąd są emaile i komórki to wstyd się przyznać ale kajet z adresami mi zginął, co roku dzwonie do mamy po adresy zapisuje je i za rok mam ten sam problem :( dzis mam ambitny plan wybrac się do miasta i kupic jakies ryby, jak mi się niechceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dla pozostałych dziewczyn buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chyba musze sobie juz zrobic ambitny plan co mam kupic i gdzie :O........a tak mi się nic nie chce 😭 Sylvik > no przeciez juz przerabiałysmy zmniejszanie fotek, a jak cos to wyslij do mnie, ja pomniejsze i odeslę ;) To jest 2 minuty pracy ;) Przyałby mi się jakiś kopniak w D ... zeby się ruszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki! Zrobilam sobie przerwe na herbatke i \"Mode na sukces\" :-P Prezenty mam czesciowo zakupione i popakowane, zostaje mi jeszcze do kupienia kilka rzeczy, a nie wiem ani co ani gdzie tego szukac. No ale nic, jeszcze kupa czasu! ;-) W niedziele dostalismy krzeselko, cale szczescie i dzieki znajomemu. Uparlam sie na dany model i kolor i nie bylo sily, zeby zmienic mi zamiary...ale skonczylo sie sukcesem. Chce jeszcze dokupic jakas pamiatke, obrazek w srebrze, albo album( tez ze srebrnymi dodatkami na okladce). Z fryzjerka umowilam sie na poniedzialek, a w niedziele musze skoczyc do ksiedza na spowiednie pogaduszki ;-) I jak siostrzyczka, Mroweczko? Landrii... Ja zauwazylam, ze jak mam duzo pracy to i energii tyle, a jak nie mam nic do roboty to zdechla jestem i leniwa straszliwie.. Sylvik...Ty tez pewnie zapracowana, ale we wlasnym interesie to chyba sama przyjemnosc...:-) Blin Bling...kosmetyki zawsze ciesza i na pewno sie przydadza. TakTak... jak humorek? Przepraszam kochane, ze ten moj post to ani skladu ani ladu nie ma, ale coz...klepie szybciutko i do boju :-)) Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ;) 🖐️ Julii > ja to w ogole dzis nic nie napisze , czy z ładem i składem czy tez bez tego....jestem\" okresowa\" i jak nigdy strasznie cierpię 😭 Moze potem troche weny bedę miec, poki co umieram :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii..trzymaj sie! Ostatnio tez mnie dopadlo okresowe humorzysko, ale takie, ze przez 3 dni trzeba bylo mnie z daleka omijac :-)) Bolu zero, chociaz to. Uciekam na zakupy, ale jest taka zimnica ze az mi sie nie chce! Bo w co sie tu zapakowac, by nie marznac zbyt wiele? Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimnica jest nie ma co ukryc, ja do fryzjera umówiłam sie na piatek i to oczywiscie tylko dlatego ze ktos zrezygnował, kurcze totalnie mam tyły ze hej dzis mierzyłam bluzke i spodnie hm, nawet sie niezle prezentowało to na mnie i jakos tak nie mogłam sie zdecydować, chyba zgłupłam i tyle 😭 Juli> siostra jest przy nadziei i pełna nadziei, dostała juz cos na podtrzymanie i ma duzo leżec to dopiero 5 tydzień, wiec nic nie wiadomo, za tydzień ma znowu isc do kontroli, zobaczymy poprzednio poroniła juz w 6 tygodniu czy jakos tak :( Landri> sama niewiem jak cie podniesc na duchu niby nie jest zle ale totalnie nic mi sie tez niechce, skoro mam kase ciuch lezy jak ulał a ja nie kupuje to zna czy ze chyba ze mną zle :( albo sie starzeje albo zrobiłam sie sknera ;) ale nic moze sie zmobilizuje i jednak pojade jutro jeszcze i cos sobie kupie bluzeczke zrobilam tylko troszke inaczej, nawet wyszła nieźle, musze sie pochwalić jak na pierwszy raz, ale niestety nie mam aparatu wiec fotek nie będzie :( teraz popijam kawusia i chyba zapodam sobie dla relaksu jakąś maseczke piękności ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski!! Landrii cholera jeszcze tego nie przetłumaczyłam. dałam Kasi a ona powiedziała że takich pierdoł tłumaczyć nie bedzie :o Postaram sie Ci to na jutro zrobić. Mrowka nie zazdroszcze Twojej siostrze :( A ja się dałam namówić na jeszcze jedną ostatnią próbę i już teraz wiem ze bede tego żałować :O Na świeta nic nie robie, chaty nie stroje, choinki nie kupuje, nie pieke, nie gotuje tylko leniuchuje. Kupiłam sobie za to pod choinke kamere i bede filmowac moje lenistwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki :) a ja w koncu ruszyłam dupsko z domu i pokupiłam prezenty, wszystko w jednym w sklepie żeby nie było :P biegac mi sie za bardzo nie chciało a jutro jade do fryzjera i sie koloruje ;) dziewczyny niech zawijają rękawy i porządkują jak chcą mieć czysto ;) ja dziergam sobie spokojnie kamizelkę i popijam kawusie i ucze moje dziecko na nocnik efekty - obsikany dywan, podłoga, materacyk w łóżeczku :( kupa dalej w majtach, ehhhhhhhhhhh, chyba dlatego tak dostaje nerwicy i mnie wsio wkurza, za stara juz jestem na takie sprawy 😭 niech no któraś podskoczy tu do mnie i mnie wyręczy ale spokojnie zawziełam sie i juz, a uparta jestem ;) tak taku> jestem z natury optymistką wiec jestem dobrej myśli, ale kto wie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko > duzo by pisac w moim temacie, ale po co.........? Dziś mnie nic nie przekonuje. Najchętniej iciekłabym stad , zaszyła się gdzies pod pierzyną i przespała . Pewnie w swieta bedzie ok, bo mimo wszystko atmosfera robi swoje , ale najgorzej martwie się tym , ze te stany moje widza najbliżsi i nie sa w stanie mi pomoc :O ....ja sie staram i nic mi z tego nie wychodzi :(..............alee co tam, nie bede Wam tym zawracac głowy.....bo dzis dól , jutro moze byc euforia . Musze byc optymistka taka jak Mróweczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii, az do tego stopnia? Usmiechnij sie Kochana, bo juz za kilka dni dlugo oczekiwane swieta! 😘 Mroweczko, serdecznosci dla Twojej siostrzyczki! Tym razem sie uda :-) Sylvik, Tak tak, Bling 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri oczywiście ze musisz brać przykład ze mnie ;) ja dzis sobie zaspiewałam ................dzieści lat mineło jak jeden dzień :) no i dobrze, bo teraz juz jestem dorosła, zaliczyłam fryzjera zaszalałam w sklepie z kosmetykami i teraz zasiadam z herbatką na kanapie :) a wam życzę samych dobrych dni i uśmiechu codzień, chociaz jeszcze tu moze zajrze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych Swiat, Kochane! Duzo usmiechu, wspanialej atmosfery, udanego wypoczynku i pogody ducha! I wszelkiej pomyslnosci w nowym roku! Wracam ok.7 stycznia. Trzymajcie sie zdrowo i cieplutko. Wasza Julii 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki 🖐️ Mróweczko miałas Urodziny ? To WSZYSTKIEGO NAJJJJJJJJJJJJJLEPSZEEEEEEEEGOOOOOOOOOOOOO 👄 Zdrówka , miłosci i radosci :)🌻 Sylvik Dziękuje za zyczenia swiąteczne 👄 Juleczko do Ciebie wysłałam kartkę , ale czy dojdzie i kiedy tego nie wie :O wiec Tobie oraz BlingBlingusiowi 🌻 zyczę najwspanialszych SWiąt Bozego Narodzenia w miłosci i spokoju wsród najbliższych :) 👄 , szampanskiej zabawy sylwestrowej i Szczesliwego Nowego Roku ;) TakTak > kartkę juz wysłałam, wiec list zapewne wyslę po swietach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z powodu braku czasu składam Wam również wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęsliwego Nowego Roku \\szampan/ :) Landrii dziękuje za kartke z życzeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest cicho. Płonie choinka, W żłobie Dziecinka... Niech i Twe serce zapłonie miłością, A dusza wypełni się radością. Serdeczne zyczenia na Swieta Bozego Narodzenia sklada Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×