Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

pustki? witaj Olajdka :) co tam u Ciebie słychać? jak znajomość, rozwinęła się? lece do pracy dziś, ciesze się że już weekend bo zmęczona jestem. Przed Andrzejkami szał z opalaniem był, aż łóżko grzało się jak w piekle hihi ale to chyba tylko się cieszyć że wkońcu ludzie sie przekonali i coraz wiecej nowych ludzi przychodzi :) dzis mam rozmowe z dwoma kandydatkami na stażystke do salonu :) nie mam pojęcia o co je pytać haha miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejj hejjj :) Oluś > kope czasu :) Sylvik i co z tymi stażystkami ? ;) NIe chce mi się pisac :O . Ostatnie dni miałam nieziemsko przrąbane :O. I jestem tak leniwa , jak juz dawno nie byłam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy kolejny tydzień, za oknem deszcz, wiec zwołuje na kawe :) dzis fuuuuul pracy, na swieta zamówiłam pół swinki, wiec czeka mnie dzis i jutro sporo pracy, misiek spi, wiec mam chwile relaksu jeszcze, a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja stawiam się na kawke :) Landrii narazie nic nie wiem ze stażystkami bo ta druga nie przyszła a ta pierwsza nie robi tipsów :( może poczekam chwile i ktoś nowy się trafi. Zobacze dziś :) Mróweczko miłej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Sylvi, jestem pozytywnie nastawiona :) mam nadzieję że znajdziesz te pomocne ręce i cieszę sie że sie zaczyna ruch w interesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no ... w sobote wieczorem wysłałam z komórki posta i widze że nie wszedł :( a tyle sie naklipałam. Landrynuś doszły mnie ciekawe słuchy o Twoich 19tych urodzinach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek !! TakTaczku to źle słyszałas :P bo ja obchodze 18naste Urodziny :)) Chcialabym miec urodziny codziennie, jest dopiero 11 rano a juz spotkało mnie tyle radosnych chwil, ze chciałabym aby ten dzien trwał w nieskonczonosc :)) !!!!!! POzdrawiam Was Babeczki i zycze rownie udanego dnia jak moj :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz a ja dostałam wiadomość z naszej klasy ze moja znajoma Landrii obchodzi jutro czyli dzis 19 urodziny. No ale z powodu 18 tym bardziej Ci gratuluje. Wiesz że od tej chwili możesz już spokojnie uprawiać sex?? :P A ja dziś czuje sie oszukana, wstałam i nie wierzyłam że to już czas. Byłam pewna że ktoś mnie robi w balona :D Niedługo sobie jednak odpoczne bo \"teściowa\" zarezerwowała dom nad morzem i jedziemy wszyscy tzn my z psami i Kaśką, ona z mężem i brat mojej drugiej połówki z dziewczyną i psem. Czyli w sumie 7 osób i 3 psy na tydzień od 28 do 2 stycznia. Strasznie sie ciesze na ten wyjazd i wypoczynek. Zwłaszcza że w alternatywie był sylwester w restauracji a taki nad morzem na plazy podoba mi sie sto razy bardziej. Wielkie całusy dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w swiecie doroslych, Landrii! ;-) Zdrowka, szczescia i samych slonecznych dni w zyciu! 🌻 🌻 🌻 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii sto lat 🌻 🌻 🌻 \\_/ (szampan) dopiero wróciłam, i niestety a może stety :P ,cały tydzień tak późno będę w domu, więc prosze o wybaczenie jakbym nie miała sił już do Was pomachać :) a u mnie nasza klasa bardzo wolno chodzi i jakoś nie mam nerwów czekać na załadowanie się strony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak 🌻 ja juz juz jestem taka stara, ze te lata mi się pomieszały :P Zreszta czy to wazne , ktore urodziny ? Wazne ze zyję i ze jeszcze na wiele mnie stac ;) Julii🌻 Sylvik 🌻 ja tez ostatnio mam zapiernicz w robocie ( wiadomo, ..te prezenty na mikołajki, pod choinkę ) . Jak siedze caly dzien to wieczorem jestem tak skonana , ze padam dosłownie jak betka :O. W sumie to się tylko cieszyc , bo wiadmo ze to większa kasa, ale czt tak byc powinno, ze kosztem zdrowia się tyra ? :O Na naszą klasę to chyba najlepiej wchodzic z ranca ( po 6 ) , bo potem faktycznie dlugo to trwa , nawet bardzo. Wiec rzadko zagladam tam w2ciagu dnia. Z tego co wyczytyłam , to wszystko ma się unormowac po 8 stycznia. W tej chwilii trwa modernizacja , bo zainteresowanie przerosło mozliwosci serwerów ;) Spróbuje Cię tam zaraz namierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik namierzona jestes , wysłałam zparoszenie . Tylko proszę o wstawienie fotki , moze byc ta z duzymi oczami :P :D Lece spac , bo jutro znowu rano pobudka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii przecież ja tylko takie posiadam :P miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik ja ciebie też juz miałam jakiś czas temu namierzoną ale jakoś zap0omniałam wysłac zaproszenie. Poprawiłam sie i zaproszenie poszło ale bardzo prosze o zamieszczenie zdjęcia!! Tylko zobacz jakie my z Landrii galerie już mamy :D Spadam dziewczyny dziś do Szczecina i zabieram ze soba kolezankę wiec pewnie nam troche zejdzie :D Kupilam sobie wczoraj fajna krótka spódniczkę, spodnie i legginsy. W ogóle to jakaś głupota z tymi ubraniami. Z jednej marki spódnica 36 a spodnie 40 sa na mnie dobre. Ktoś sie rabnął w szyciu czy co?? Z tej marki mam już ubrania w rozmiarach od 34 do 42 i wszystkie dobre :O No dobra idę nie bede przynudzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa wiem co jeszcze chciałam. Mam fajne spodnie jeansowe. Kupiłam je kiedyś w BonPrix no i sa na mnie mocno za duże. Miałam je na sobie ze dwa razy może nawer tylko raz. jak by ktoś chciał moge opchnąć. One są w rozmiarze 40. Jak znajde w katalogu zdjęcie to wkleje link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tak > to spadaj ;) , i wklej potem linka :) Udanego wyjazdu .A z tymi rozmiarami to zalezy od producenta. No Sylvik , bierz z Nas przykład , Jakby co moge Ci pomoc i powklejam za Ciebie troche fotek bo mam ich całkiem sporo :P ( oczywiscie Twoich zdjec i to w roznych ujęciach hihii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii ani się waż :P A może ktoś chce moją sukienkę z tamtego sylwestra? oddam za połowe ceny :) chyba zaczynamy robić allegro u nas haha miłego wieczorka a ja ide spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje miłe :) nareszcie uporałam się ze świnką, zamrażarka pełna, a wy tu widze fajne rzeczy macie ;) na smalcuszek własnej roboty zapraszam :D Landri buziaki z okazji nastych urodzin, niestety spóźnione ale szczere :) tak tak spodnie są super, z tymi rozmiarami faktycznie jest tak dziwnie, no i ja mam jeszcze jeden problem, wcięcie w pasie ;) dlatego poszukuje spodni od dwóch miesięcy i ni, jak są dobre w tylku to w pasie wszystko sterczy :( oni te spodnie to chyba tak specjalnie szyją, mam nadzieję że byłyście grzeczne cały rok i dostałyście prezent od św. mikołaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babki ! TakTak , spodenki sa bardzo ładne , nawet gdy sztucznie wyglądają. Ale obawiam się ze w 40 nie wejde a corki moje stwierdziły, ze wywijane nogawki teraz jakos są nie na czasie :O Ale masz super z tym wyjazdem. Jak czasami jestem wsciekła, to tez tak mowię, ze zostawiam wszystko i wyjezdzam w pizdu 23 grudnia i wracam dopiero po nowym roku ;) Niestety chyba nie byłabym zdolna do takiego ruchu. MImo wszystko ich kocham i swieta bez względu na to gdzie, ale wazne aby były z rodzią ;) Mroweczko , dziekuje :D. Sylvik ja jakby co to juz mam piękną sukienkę :)Wiec nie skorzystam ;) No i wklejaj zdjecia , bo ostrzegam ....:P Mam dziś wolne, wiec chyba wykorzystam ten stan rzeczy i jednak co nieco posprzatam , bo to juz 6 grudnia. A MIkołaj do mnie nie przyjdzie bo ja do grzecznych nie nalezę :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko , oddam Ci wszystko co tylko chcesz za to cacko :) Wyrywaj włosy, nie spij po nocachmiej podkrazone tylko naucz się tego robic i zrob tez dla mnie , blagammmmmmmmmmmmmmmmmm ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się do prośby, naucz się to robić bo ja też chce :P U mnie Mikołaja nie było, chyba znowu byłam niegrzeczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko, to ja trzecia w kolejce. Ladnie by mi bylo w takim cacku :-P Do mnie Mikolaj przyszedl wieczorem, chyba bylam wyjatkowo grzeczna, bol tutaj Mikolaja nie znaja... Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam :D wzieło was? nie? spokojnie, juz wczoraj popędziłam do znajomej i powiedziałam że w razie trudnosci ide tam z tym obrazkiem, po niedzieli zaczynam dzialac w tym temacie :) bo teraz mam na tapecie inny sweterek bardziej zimowy :) a teraz kawusiaaaaaaaaaaa :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×