Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Landrynko ale ja sie nie gniewam ;) widok był przedni, budzilismy ogólne zainteresowanie z takimi strojami, bo hiszpanie w kozakach i kurtkach, przeciez to jesień ;) :) a z chłopaka to wszystkie sie smiałysmy jak zobaczylismy te spodenki i klapki :D na dodatek nasza tłumaczka powiedziała że nigdy żaden hiszpan nie założyłby skarpetek do klapek, takze od razu widac ze to turysta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za zdjęcia Mróeczko.Piękne widoki i oczywiscie Ty :) nie mam dziś nastroju, mój tata jest chory. Oby tylko nic poważnego to nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zwołuje - kawa, herbatka, zsiadłe mleko, gin z tonikiem i co tam kto woli ;) Sylvi - nie martw sie na zapas, głowa do góry Landri- dzis masz pełny zestaw napojów :P to i ja biore sie do roboty chodz zabiegana jestem strasznie, jakos mi sie złożylo że same wyjazdy i spotkania w tym tygodniu, az sie niechce chyba zamieniam sie w miśka zimowego, zagrzebac sie betach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Poprosze herbatke, a pozniej wpadne na gin z tonikiem :-) Odkad zapisalam sie na te kursy zmienily mi sie calkowicie dni. Rzadko sie nudze, a jak juz to jest to leniwienie sie z wlasnej woli. Niby to tylko kursy, ale daja nam w kosc. Mysle, ze w styczniu bede miala pierwsze egzaminy, wiec trzeba systematycznie wszystko sledzic. W domu wciaz cos do zrobienia, niby jestesmy tylko we dwoje...Doszly jeszcze te nasze male prace, typu malowanie, a juz po tym jest caly dom przestawiony do gory nogami. Ale ciesze sie, ze w koncu musze organizowac swoj czas, zeby zrobic to co trzeba. Na dworze w koncu zimno, a ostatnio ciagle wieje...Ale ubrania wciaz jesienne :-) Pozdrawiam Was kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki 🖐️ To ja się tez pisze na herbatkę , dla mnie poproszę z cytryna i cukrem :) Julia ja tez odkąd pracuje , zmienilo mi się nieco i tez jestem uchachana, bo wiadomo, ze w takim maraźmie człowiek myśli o pierdołach i czesto się nakreca :O. Sylvik wiem, ze latwo się mówi , ale jak nie ma diagnozy to nie warto sie az tak przejmowac .Moze to tylko gorsze samopoczucie i Tatuś Twoj wróci do sił :) Wierze, ze tak będzie. Głowka do góry :) U mnie na hali otworzyli lumpex z odziezą ponoc z Anglii ;) W suimie to nieistotne. Wazne, ze ma babeczka super ciuszki. Zostawiłam tam tylko45 zł, a kupilam sobie swietny żakiecik w moim stylu i sweterek moherkowy w turkusowym kolorze:). Wydaje mi się, ze za taką cenę bylo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie zrobiłam moherkowy turkusowy sweterek ;) ale widziałam swietne długie swetry i nawet niedrogo, niestety za małe, a szkoda bo bym sie skusiła :( a na dworze ziąb , brrrrrr właśnie wróciłam, teraz popijam goraca kawusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko pomacham i znikam . Jade do hurtowni z koleżanką . Potem zakupy i haft haft haft.....:O Juz mi się w oczach od tego przwraca 😭. Sylvik co z Twoim Tatem ? TakTak a Twoja babcia ? Jak się czuje ? 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra jestem i możecie składac kondolencje. Stukneła mi 30cha. Znaczy jeszcze nie bo dopiero o 19:30 :D Landrii babci nie chcieli przyjąć we wrocławskich szpitalach wiec musi zadowolić sie Koszalinem. Zresztą uznała że Wrocław to dla niej za daleka droga. Czyli ze spotkania nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie bedę czekac do 19.30 , skladam juz teraz zyczenia. Z serca płyną te życzenia: W datę Twego urodzenia Zdrowia, szczęścia, pomyślności, Sto lat życia, moc radości! Zdrowie wiecznie niech Ci służy, Uśmiech stale miej na twarzy, Niech się spełni to o czym marzysz! Niech Ci towarzyszy zgoda Wieczna, tak jak Twa uroda. Dni w radości niech Ci płyną, i niech nigdy nie zaginą ;) 100 LAT !!!!!!! I nie zadne kondolencje. Dziewczyno wchodzisz w najpiekniejszy etap swojego zycia. Zycie po 30stce jest the best , a jeszcze taka przebojowa dziewczyna jak Ty z pewnoscią wykorzysta wszystkie blaski tego okresu. Wiec nie ubolewaj , tylko sie ciesz :) Wiem co mowię :P Ps. Moze i dobrze , ze babcia została na miejscu. Jednak Z koszalina długa droga do Wrocławia i nigdy nic nie wiadomo co mogłoby się stac . Mam nadzieję, ze i tam babcia Twoja wroci szybko do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Cukiereczku, wszyscy mi to mówią a ja już od kiedy skończyłam 18 to sie do tej 30tki przygotowywałam :P Nie wiem czemu to dla mnie taka magiczna liczba :O Co do babci to proponowalam jej żeby przyjechała do mnie. W końcu może leczyć się w całej europie. Skoro dziewczyny nagminnie moga przyjeżdzac tu rodzić to dlaczego ona nie miałaby skorzystać ze znacznie lepszej opieki i możliwości medycznych. No ale niestety to uparta osoba i mówi że ona sie na swoich smieciach czuje najlepiej. Ma 77 lat i to już nie przelewki, lekarze mówią że jeszcze jeden zawał bedzie dla niej ostatnim ale ona twardo obstaje przy tymze sama wie co dla niej dobre :O Żeby było jeszcze \"milej\" wczoraj moja \"teściowa\" dzwoniła i była przybita bo jej bardzo blisko znajomy po przejściu na emeryture poczul sie tak niepotrzebny i wpadł w taka depresje że popełnił samobójstwo. A wybrał sobie bardzo gówniany sposób. najpierw wypił litr wódki a potem poprawił butelka domestosa -3 dni trwała jego agonia. Koszmar. Człowieka nie znałam ale mimo wszystko cholera mozna się wściec na ludzka głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat Tak taku! Zdrowka, radosci z kazdego dnia i szczescia, ktore wiecznie trwa! 🌻 🌻 🌻 Dziewczyny, podpowiedzcie mi co mozna kupic chrzesniakowi na chrzciny? Mrowka, Ty chyba calkiem niedawno to przerabialas :-D Imprezka bedzie prawdopodobnie w swieta, a ja bede matka chrzestna (jak ksiadz nie bedzie stwarzal problemow, wiecie jak to z nimi bywa ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Tak taku > aby dobre dni w żółwim tempie mijały, a te złe szybko odchodziły w niepamięć a życie to sie dopiero zaczyna po czterdziestce :P Juli> ciezka sprawa, moje małe ( a moze juz duze) dostało przewaznie kase, duzego słonia i troszkę ciuszków, raczej praktyczne bo u nas stawia sie na pra+tyczne +spraw+y i dob+rze+, oszczędziło mi to biegania po sklepach za spioszkami +i takimi innymi spr,awami> no tak małe własnie pomaga mi pisac i krzyczy zrobiłam ;) :) niczym dziewczynka, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilka oddechu ;) TakTak > masz rację, ze gdy się słyszy takie rzeczy to skóra na głowie cierpnie :O. A gdy juz dotyczy to naszych znajomych lub co najgorsze dzieci- mlodziezy , to jeszcze gorzej. Juliia > jezeli dojdzie do chrztu to ja moge coś poradzic. Oczywiscie to wszystko kwestia gustu i majętnosci. Jezeli teraz zostałabym chrzestną to na 100% kupilabym taki ( kurde nie wiem jak to opisac :( ) stojący obrazek w srebrze, kształtem przypomina witraż. Przypomina to tez jakby rzezbę w srebrze , piękna rzecz( motywy sa przerożne, np Anoił Stroż, Matka Boska z dzieciątkiem , lub dłonie trzymajace niemowlę ) Taki obrazek wiekszy 20 x 15 to wydatek około 200 zł, mniejszy 10x15 to około 100 zł . U nas kupuje się tez srebrne łyzeczki z grawerem, mozesz kupic ( ja kupiłam po takim obrazie moim 4 chrzesniakom) obrazy z aniołem strozem i dziecmi , duze w oprawie. Jezeli przeznaczasz większą ilosc kasy to do takiego cudenka mozesz dodac jeszcze parę zlotych. Ale moga tez byc inne przedmioty , ktore się przydadzą w zyciu codziennym maluszkowi, np krzesełko do karmienia- bardzo przydatna rzecz. No a jezeli nic nie wymyślisz, to daj pieniądze, iule tego juz nie wiem ( 200-500zł ) Ja jednak jestem zwolenniczka rzeczy namacalnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera!!!!!!!!!! wcieło mi wpis , wrrrrrrrrrr drugi raz juz nie bede tworzyc, były zyczenia dla tak taka :( dodam tylko Pati, ze zycie to sie dopiero zaczyna po czterdziestce :P a poki co to małolata jestes ;) Juli> moja rodzina raczej praktycznie podchodzi do tematu, wiec pieniadze, jakis drobiazg z ubranek zeby odciążyc mame od biegania po sklepach :) ja smiałam ze moga mi nakupic pampersów na cały rok ;) no i dostał od chrzestnego takiego ogromnego słonia pluszowego, teraz go czasami ciąga za trabe po podłodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaciekawily mnie te obrazki/rzezby/wtrazyki, o ktorych pisala Landrynka, ale...wczoraj pochodzilam po sklepach i znalazlam takie obrazki do postawienia ze srebra( jakby odlewane, z wypuklosciami :-P wiecie o co chodzi..), ale...podobno nasza babcia planuje zakup jakiegos obrazka i w tym przypadku juz bym nie kupila...bo po co dwa? O lyzeczce myslalam, ale to musialabym kupic w Polsce, a nie bedzie kiedy, lub kupic na allegro, co nie bardzo mi sie usmiecha... A co myslicie o takich hustawekach dla maluszkow? http://www.allegro.pl/item266848150_hustawka_fisher_price_delux_3w1_gwar_24m_gratis.html Chociaz od chrzestnej przydalaby sie tez jakas pamiatka..sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :( niestety wczoraj był pogrzeb taty nigdy nie chorował, nie chodził po lekarzach. Poszedł w środe wieczorem do szpitala a w piątek rano zmarł :( przepraszam ale dopiero wczoraj wróciłam do domu i musze wszystko sobie jeszcze poukładać w głowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik> na takie sprawy nawet trudno rozmawiac, ale jeżeli jest tak jak piszesz to chociaz ci w tej chwili bardzo smutno, to wypada jednak twojemu tacie pozazdrościc takiej smierci, zaoszczedziło mu to bólu i cierpienia, wiadomo ze kazdy z nas kiedys umrze i ja zawsze powtarzam ze właśnie w ten sposób bym chciała, zeby nie byc ciezarem dla innych, mam nadzieję że jak juz troszeczke z tego smutku wyjdziesz to dołączysz do nas, tylko pamietaj ze lepiej pogadac czasem niz samemu siedziec z tym smutkiem, ja niedawno wróciłam tez z pogrzebu wiec jak bedziesz miała ochote to na gg zawsze jestem Juli> juz masz prezent? Landri jak tam praca nad wyszywaniam, ja teraz robie dwie bluzki, jedna dla siebie z elementów na szydełku i powiedziałam że to pierwsza i ostatnia (wlecze sie ja........) i druga dla córci na zimne dni Pati> Bling i cała reszta 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik > ogromne wyrazy wspolczucia :( Tak bardzo mi przykro, bo zdaje sobie sprawe jak bardzo cierpisz tym bardziej kiedy osoba bliska znika z naszego zycia tak nagle :( Bardzo się boję tych momentow zycia, a wiem, ze niestety są to momenty , ktore kiedys nastapią . Wszystko się Bogu udało i narodziny i zycie , ale ze smiercia trochę przesadził :O Potem napisze wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro Sylvik... Smierc bliskich to ogromny bol, strata, tesknota. Ale trzeba byc silnym i isc naprzod, takie jest zycie. Sciskam Cie mocno. Mrowka...ja wciaz mysle.Ale siostra byla u Ksiedza i wszystko jest ok. Chrzest bedzie w pierwsze swieto, a ja bede matka chrzestna. Widzialas ta hustawke? co o niej myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri> chyba jestesmy zbyt ograniczeni w czasie przestrzeni i tak ogólnie żeby zrozumiec niektóre sprawy Juli> hustawka jest wypasista, z tej firmy zabawki są raczej dobre, moje małe ma telefon który przetrzymuje wszystkie upadki i wypadki i jeszcze działa, zastanawiam sie tylko czy ten lezaczek jest stabilny, wolałabym to pomacac w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja tez lubie wszystko podotykac i pomacac...Mam zamiar poszukac takiej hustawki w jakims sklepie tutaj, porownac cene i wtedy zdecydowac czy kupic na miejscu czy na allegro. No to jeden pomysl zaliczony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam oczywiście wiem że takie jest życie i nadal trzeba żyć, pozostają nam tylko wspomnienia. Ciesze się że mam pracę bo nie ma czasu na rozmyślanie. Taktak spóźnione życzenia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylviku trzymaj się, ja ze swej strony przesyłam ci szczere wyrazy współczucia. Dbaj o siebie i mamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :-)) Ostatnie 3 dni wolne od pracy, ale za to bieganina po lekarzach i wreszcie złozyłam wniosek o dowód. Z tego wszystkiego okazało się, ze u mojej mamy w papierach są takie niescisłosci, ze gdyby co do czego przyszło to jednogłosnie padłoby ze moja mama nie jest moja mamą :P Juz chyba sobie w tym roku to odpuszcze, ale od stycznia musze zaczacx biegac po urzedach stanu cywilnego, Musze nawet udac się do Usc w ktorym brali slub moi dziadkowie ze strony mamy :) Sylvik , musisz sowje odcierpiec . Trzymaj się babeczko i jakby cos to dzwon do mnie bez zadnego alee... 👄 Mróweczko > ja narazie nie robię nic :( Tzn robię , ale dla tesciowej :P Ta narobiłam bombek od cholery , ja to wszystko kształtuje, krochmalę i zbieram zamowienia :) Swoje prace narazie zawiesiłam. Tak w ogole to zastanawiam się , czy od nowego roku nie srpobowac sił w depucagu. Znajoma mnie tym uraczyła i robi niesamowicie piękne rzeczy . Tylko jest to troche drogi interes , przynajmniej na poczatku. Poki co tylko o tym myślę :) Juleczko , huśtawka sliczna i z pewnoscią bardzo się przyda.Myślę, ze to bardzo dobry pomysł. Pomyśl tez nad tymi krzesełkami do karmienia. U mnie w sklepie maja większe branie od huśtawek :) TakTaczku ;) Czy moge Ci skrobnąc krótki liscik do przetłumaczenia z polskiego na niemiecki ? takl adnie prosze :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii skrobnij ale zrobie ci to na poniedziałek-wtorek. I niech Twoje dziewczyny zabiora sie do nauki ;D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×