Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

jak tam Landri remonty, już po? czy nadal się z tym uganiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D Juz dobijam ku końcowi , teraz w zasadzie to tzw kosmetyka ;) Mam nadzieje, ze juz w tym tygodniu wszystko bedzie zrobione. Wczoraj caly dzien odpoczywalam po imprezce szkolnej. Chyba przesadziłam z piwem, bo miałam zdrowego kaca :P Pogoda piekna, oby tak juz całe lato. Uwielbiam taki klimat. Pozdrawiam cieplutko:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozazdroscic pogody, Landrynus....Tutaj wciaz leje...stracilam rachube czasu, ale dobre 2 lub 3 tygodnie ciaglego deszczu, cos okropnego. Pozamykano juz niektore szkoly, zamknieto mosty... Bez samochodu to ani rusz gdzies wyjsc...chcialam kupic cos siostrzencowi na dzien dziecka, ale przeciez pieszo nie dalo rady :-( Caluski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara Reczko
Mam dość tej pracy na rampie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też pięknie świeci :) opalałam sie wczoraj troszkę i przy okazji konczyłam tuniczkę z dziurami żeby było przewiewnie, może się w niej pokaże jak dotra zdjęcia zrobione przez siostre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak te deszcze nie ustana to sie pakuje :-)) Ja tez czekam na fotki!!!!! Ps.Zmienilam komputer, mam teraz dddduuuuzo pamieci...przede wszystkim na Wasze zdjecie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke cierpliwosci i masz to jak w banku, Landrynus :-)) No chyba, ze masz ochote wyskoczyc na pare dni nad morze i osobiscie co nieco mi pstryknac? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka wodna taka pogoda ja mam dzis sprzątanie i to nie u siebie :( no ale trzeba siostrze pomyc okna i takie tam, może w każdej chwili urodzic chociaz to jeszcze nie czas ale lekarze mówią ze nie donosi, mogłaby jeszcze czerwiec przeleżeć może se uda, dla was buziaki i miłego opalanka kto może a innym fajnej pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrowka, o której Ty wstajesz? ja tylko dlatego jestem tu o tej godz, bo nie spałam całą noc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) Kopikoo nasza Mrówka to taka prawdziwa mrówka robotnica :P Wczesnie wstaje, poźno chodzi spac i ciagle musi coś robic :D Juleczko gdyby to morze było chociaz z 200 km blizej z przyjemnoscią zrobiłabym sesje zdjeciowa z Toba w roli glownej ;) Ja dzis jestem w domu, ale z opalania nici. Jest zachmurzone niebo, ale bardzo przyjemnie;) Milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski, Jestem już po zabiegu. Tak się bałam a wszystko przebiegło bardzo spokojnie zwłaszcza ze bez mojego udziału ;) Jak się obudziłam z narkozy to az załowałam ze już po wszystkim tak mi się super spało. Mój skarb był cały czas ze mną prócz czasu na sali operacyjnej, zabrał do domku i zapakował do łózka a w sobote już byłam full na nogach. Jeszcze trochę krwawię ale jest ok. Musze teraz jeszcze czekac co wykazały badania tego co mi wycieli. ponoć w 99% są to łagodne zmiany ale przebadać muszą. To tyle ode mnie a teraz popczytam co wy naskrobałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo za dużo to nie naskrobałyście. Wspomne tylko jeszcze na marginesie że u mnie od już chyba 1,5 miesiaca nie spadł deszcze. Studnia jest już prawie sucha i jak tak dalej pójdzie to wszystko poschnie. Owoców na drzewach jak na lekarstwo. tak jak w zeszłym roku skarzyłam sie na nadmiar czereśni tak teraz bedzie trochę do pojedzenia no i może kilka słoików kompotu. Morela ma zawrotną ilość 4 owoców :o z jabłkami lepiej a gruszki też masakra. Za to ja jestem strzaskana na brąz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie TakTaczku, ze juz po wszystkim i jestes radosna ;) Zawsze strach ma wielkie oczy :D Wrcaj do zdrowia i nabieraj sił :) U nas w nocy troche pokropilo, ale juz tez narekją wszyscy , ze sucho i za duze upały :O Czy komus się dogodzi ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez Tak taczku ciesze sie bardzo, ze jestes juz po..Teraz wracaj do sil szybciutko! Ja wlasnie dzisiaj zdalam kolejny egzamin, jestem bardzo zadowolona! Buziolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż miło poczytac :) mówiłam że nie ma się czego bać taktaku :P Juli > gratuluje Landri> jak ty mnie dobrze znasz ;) a tu bolerko http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,916,80432461.html o szóstej mielone smażyłam a potem porządki u siostry, właśnie wróciłam i biorę sie za bluzke do niedzieli musze zdążyć bo w sobote klientka przychodzi z towarem na wdzianko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choleraaaaaaaaaa co jest no to spróbuje inaczej ale za chwile bo teraz smaze kotlety znowu, jakby sie kto pytał, syn jedzie na wakacje do Angli wiec mu prowiant szykuje żeby mi nie zbiedniał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SDCSCSCSDC
-PROŚBA- mam już dość niepracować i tylko po sieci buszować nudzę się ja przeokropnie mam juztego dość okropnie nic nie robię cały dzień zachowuję sie jak leń nawet nie chcę ruszyć dupy i zrobić do domu zakupy co mam zrobić? Doradzicie? Jak mam zmienić swoje życie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mróweczko szalejesz dziewczyno z tymi robótkami :D Piękne rzeczy robisz :) Do -------->> SDCSCSCSDC Cóż tu radzic ? Domyślam się jak sie czujesz , bo niedawno sama taki stan przerabiałam .Przede wszystkim musisz chcieć cos zmienic .To podstawa, bo jak usiądziesz i bedziesz sie zmartwiac to nic nie zdziałasz.Jesli masz jakąs pasję to zajmij się tym co lubisz robic. Moze jakies szydełkowanie, haftowanie? Zacznij o siebie dbac. badź radosna . usmiechnięta i otwórz sie \"na ludzi\". ZAkupy staraj się robic w miejscach bardziej odległych od domu. I dłuzej czasu Ci zejdzie i zwiedzisz inne miejsc, ktorych moze nie znasz. \"Odbuduj\" stare, dobre znajomosci. Moze jakas wspolna kawa. spotkanie, spacer ? No i zacznij szukac pracy. Kupuj gazety z ofertami, przejrzyj net , powysyłaj cv. Tylko jedna zasada MUSISZ CHCIEC !!!!!! Głowka do góry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie na wakacjach?! hmmmmmmmmm to ja też :P opalanie na całego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloołki Babulce !!! Mrówka alez Ty masz tempo imponujace ;) Co u Was ? Taktak jak zdrówko ? JUleczko jak przygotowania? Blingus a Ty gdzie ? tyle masz pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opalanko na całego już mam dosyć, własnie uciekłam do domu pablo padł i śpi wiec chwila dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przygotowan to tylko dokumenty w tej chwili...Ale zdaje sobie sprawe z tego, ze jeszcze tak wiele do zrobienia! Trzeba bedzie zakasac rekawy i sie ruszyc... Powinnam sie uczyc, ale jakos dzisiaj nie mam weny :-)) Pogoda nijaka, zero lata w tym roku ... I dwie noce zarwane przez jakies dziwne sny.... Caluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko u Nas piekne lato :) Temperatury ponad 30 stopni !! Niestety na najblzsze dni zpaowiadają ochlodzenie, ale to dobrze. Jest okropnie sucho i potrzeba deszczu . Mrówka moze Ty juz Murzynka jestes ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł Zdrówko już ok. Planuje na dzisiaj sex ;P ... Planowałam na wczoraj ale zasnełam na meczu Grecja-Szwecja ;) Lecr gotować Minnestrone. mam dla was dwa super przepisy na ciasta ... albo nawet 3 ale to po niedzieli. Ciao. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×