Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość europejka z polski

Co byscie wybrali Egipt czy Teneryfe

Polecane posty

Gość jajajajajajajajaja
teneryfa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciaz ciekawa swiata
a orientuje sie ktos ile kosztuje 2 tyg.Egipt z Alfa Star 3* HB? bo ja na ich stronce nic nie potrafie odnalezc 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciaz ciekawa swiata
samotny, chcialam z Alfy, bo to jest tansze biuro, ale nie umiem na ich stronce cen sie dokopac, jakos glupio zrobiona ,pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciaz ciekawa swiata
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapiszi
Egipt! Wogóle nie ma co porównywać! No dobra, byłam tylko w Egipcie, ale jest fantastycznie. Szczególnie, jak się lubi pływać, robić zakupy w małych sklepach poutykanych w małych uliczkach i patrzeć na cuda świata starożytnego, mając świadomoś, że potem pojedzie się do hotelu na wieczorną imprezę. Normalnie kocham ten kraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę... Co wybrać? W Egipcie już byłam...ale nie w Sharmie... A może Teneryfa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wybrała Egipt zdecydowanie. Uwielbiam nurkować a to jest wymarzone miejsce bo blisko, tanio a rafy i ryby po prostu cudowne... Ostatnio byłam tam w maju z Alfa Starem i chyba się jeszcze wybiorę z nimi na początku grudnia bo w Sharm będzie jeszcze ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srp_v1
Ja bym chciała poleciec do Egiptu i ponurkować! Podobno jest to wspaniała przygoda i niesamowite doświadczenie. Moja przyjaciółka była, pokazywała mi zdjęcia, no coś niesamowitego! Mówiła, że na początku się bała, ale taka rezydentka z jej biura, z alfy powiedziała, że jak nie spróbuje do do końca życia by żałowała. I to prawda bo widoki są nieziemskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egipt w tym momencie jest bezpieczny tam gdzie sa atrakcje turystyczne jest ochrona moim zdaniem nie ma sie czego bac Sakkala jest w centrum Hurgady i w zasadzie sa w niej najlepsze hotele i najdrozsze No i jest promenada ktora mozna sobie spracerowac wieczorkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandariinka
Pewnie, że w Egipcie jest bezpiecznie! Moim zdaniem nawet super bezpiecznie! Zresztą rezydentka z alfy mi powiedziała, że odkąd ona tam jeździ to widzi różnicę między tym jak jest teraz a tym co było kiedyś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka0a
mmm i tu i tu jest pięknie :) Ja bym najpierw poleciała w jedno miejsce, a później w drugie ;) Tak czy siak, są biura które mają takie wycieczki w fajnych cenach, można coś dla siebie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka2335
Teneryfa jest piękna ale droższa. My lecimy do Egiptu z Alfa Starem za w sumie 3000 , 2 osoby do Hurgady. Za takie pieniądze na teneryfę to raczej ciężko a w Egipcie są super rafy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shishalla
Szczerze powiedziawszy to oba te miejsca wydają się być wyjątkowe i piękne. Ja w zeszłe wakacje spełniłam swoje marzenie i poleciałam do wspaniałego kurortu Sharm El Sheikh. Najwspanialszym przeżyciem była wizyta w podwodnym parku krajobrazowym Ras Muhamed. Dla mnie coś nie do opisania. To po prostu trzeba zobaczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atria334
Dla mnie Egipt bo tam są rafy i piękne ryby. Ja też z Alfa Starem latam bo mają chyba najtaniej ale ja tylko na nurkowania 3 razy w roku po 1 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljljljkljljjljll
Oczywiście, że Teneryfa. Egipt to syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikra76
Nie prawda, Egipt to wspaniałe miejsce. Pełne zabytków, pięknych widoków, a co najważniejsze - pogoda nigdy nie zawodzi. Sama byłam już 3 razy, dwa w Sharm i raz w Kairze. Będę tam wracać zawsze, moim zdaniem nie ma lepszego miejsca na wypoczynek - zwłaszcza w zimę za niewielkie pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak myśclicie
co wybrać Włochy Hiszpanie czy Turcje ? Ma ktoś porównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna3444
Ja Egipt bo taniej można poszaleć. Słońce świeci, morze ciepłe, fajne hotele i dyskoteki. Ostatnio byliśmy z Alfa Starem i to był super wyjazd i niezłe imprezki za małą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ef cv
owiscie ze TENERYFA Egipt mozesz ziedzic w kazdej chwili, poza tym jest sporo tanszy Włochy lub Hiszpania ---Turcj ato wakacje dla pospolstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka3335
W świetle ostatnich wiadomości to na pewno Egipt. Zresztą taniej i to dużo. Ja się zdecydowałam na maj z Alfa Starem bo mają zajefajne ceny. Chciałabym jeszcze Turcje zobaczyć ale nie wiem czy mi się uda zebrać tyle kaski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fej_na
Przeglądałam ceny w tui, alfastarze i kilku innych biurach i szczerze powiedziawszy to jeżeli ktoś chce lecieć teraz na wakacje to naprawdę może to zrobić za niewielką kasę. A podejrzewam, że na miejscu też jest taniej, bo to przecież nie jest sezon wakacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×