Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość europejka z polski

Co byscie wybrali Egipt czy Teneryfe

Polecane posty

Gość aldona.jt.
Egipt mimo wszystko jest troszkę tańszy niż teneryfa. Ja osobiście byłam i tu i tu i przyznam, że bardziej podobało mi się na teneryfie, ale Egipt wcale nie jest taki zły. Jednak faktycznie w Egipcie najlepiej wybrać hotel powyżej 4*. Teraz jest bardzo dużo ofert zarówno do Egiptu jak i na Teneryfę. Ostatnio znalazłam w alfie bardzo fajną wycieczkę właśnie na Teneryfę i muszę powiedzieć, że nie była droga. Także jest z czego wybierać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remowa
Moja przyjaciółka opowiadała mi o imprezie integracyjnej ze swojej firmy. Zainteresowałam się tym tematem ponieważ jej wycieczka była sponsorowana w całości przez jej pracodawcę i w dodatku był to wyjazd na Teneryfę!!! Dowiedziałam się, że w rzeczywistości jej pracodawca ma umowę timesharingu z firmą turystyczną. Obecnie sama zakładam firmę i jestem ciekawa na jakiej zasadzie działa taki timesharing, ponieważ wiem, że jest dużo bardziej opłacalną formą nagrody dla pracownika niż gotówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarriinann
Na timesharingu możesz nieźle przyoszczędzić a przy okazji dobrze zmotywować pracowników. Mam taką umowę z Holiday Travel Center. Jak zaczynasz biznes - możesz podpisać umowę na krótki czas. do tego masz opcje wymiany miejsc. Z góry wiesz ile zapłacisz. No i oszczędności podatkowe - możesz sobie odliczać. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmakolW
Zdecydowanie Teneryfa! Jeździmy tam z rodziną od kilku lat, właściwie w to samo miejsce. Chyba przyjrze sie umowie na timeshare - dla mnie wydaje sie to idealny rozwiazaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ftomeckif
nie masz się nad czym zastanawiać, jeśli nie masz kasy na kupno całego lokalu, a poza tym nawet nie widzę sensu bo przecież przez reszte roku stałoby puste, to timesharing i masz tydzien czy wiecej do dyspozycji lokal o dużo wyższym standardzie niż hotelowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marksak
widze, że na Teneryfie to sami timesharingowcy ;) tez wróciłem niedawno. i własnie szukam na necie opcji by tanio tam w przyszłym roku pojechac i trafiełm na ten timesharing. pomyśle nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teneryfe. w egipcie jest niebezpiecznie. chyba ze chcesz zeby ktos podszedl do ciebie i zaczal strzelac ci w leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×