Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość europejka z polski

Co byscie wybrali Egipt czy Teneryfe

Polecane posty

Gość po wakacjach w Tunezji
stwierdzilam ze do arabowa wiecej nie pojade. Na Teneryfie bylam i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorik mycha
A ja w tym roku Teneryfa Playa de Las Americas hotel Gala. Na zdjęciach i opisie wygląda super no i udało nam się skorzystać z rabatu w alfie. W Egipcie już byłam 2 razy i na razie mi starczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutkaaa
Byłam dwa lata temu na teneryfie z Alfą i bardzo miło wspominam ten wyjazd. Biuro solidne a plaże piękne..., ależ tam wypoczęłam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinka nowa
Na Teneryfie jeszcze nie byłam więc chętnie bym poleciała właśnie tam. Egipt zwiedziłam, poleciałam nawet na wycieczkę "Egipt od A do Z" z alfastaru. Taką polecam bo bardzo dużo się zwiedza, a ja poleciałam tam z nastawieniem żeby coś zobaczyć, a nie tylko leżeć na plaży. Wspaniałe miejsca, niektóre cały czas odkrywane. Także jak nie byłaś w Egipcie to leć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoj wybor:)
Egipt?? nigdy wiecej, brudno, glodno i do domu daleko! Mowiac powaznie bylam i tu i tu i wybralabym zdecydowanie Teneryfe, w Egipcie bedziesz slyszec jedynie rosyjski jezyk, bo rosjan tam wiecej niz w samej Rosji:) a odblask zlotych zebow na twarzy razi bardziej niz egipskie slonce!!! Teneryfa zdecydowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malim
W Egipcie też jest pięknie i słonecznie. Na Teneryfie nie byłam więc nie mogę się wypowiadać, ale polecam wycieczkę "Egipt od A do Z". Ja swego czasu byłam na takiej wycieczce i zwiedziłam tyle miejsc... zobaczyłam tyle ciekawych rzeczy, Kair, Gizę, ogromne wrażenie zrobił na mnie wiszący kościół. Zwiedza się ogólnie przez prawie cały pobyt, ale naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniąca faraonka
Terenyfa i Egipt :) Warto na swojej skórze przekonać się i samemu stwierdzić czy się podobało czy nie. [url=http://www.egiptwczasy.com//url]Tutaj możesz sobie poczytać ciekawe rzeczy o Egipcie i stwierdzić czy są rzeczy, które Cię interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teneryfa -bez dwoch zdan. Bylam i tu i tu . Egipt jest...sztuczny. Oprocz zabytkow oczywiscie. Mnie bardzeij podobala sie Teneryfa - jest fantastyczna, tylko pomysl tez o porze roku , w Egipcie jest dluzej cieplo - pomyls o tym! Bylam w pazdzierniku i juz pod koniec troche wialo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn bylam w pazdzierniku na Teneryfie - na okraglo byl upal ,wieczorkami robilo sie przyjemnie swiezo , ale juz w osttanim dniu zerwala sie wichura. Ale w Egipcie chyba podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocichrupek24
Gdybym miał jechać teraz to Egipt - ze względu na pogodę i ciepłą wodę ciągle. W sezonie wybrałbym Teneryfę, bo nie cierpię Arabów brudasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz talent
teneryfa!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowiaszcza
Sluchajcie w grudniu warto leciec do egiptu? jest cieplo? a moze polecicie jakis sprawdzony hotel, najwazniejsze aby pogoda byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awsdfghjqawsedrftgyh
bylan na teneryfe i jest tam wspaniale z kolei egipt nie ma teraz wielu turystow i sa tam pustki oznacza to ze pewnie tanio mozesz kupic super rzeczy i nie stac w kolejce do muzeum - polecam egipt wlasnie z tego powodu bo to niezwykly czas kiedy brakuje tam turystow-bedziesz miala super traktowanie a i ten kraj potezebuje tursytyki http://www.youtube.com/watch?v=TlUAOUzr5zE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Ja myślę, że mimo wszytko warto jechać do Egiptu. Ceny wyjazdów są teraz naprawdę przystępne. Poza tym na allinclusive.com.pl bardzo często pojawiają się oferty last minute z których moim zdaniem opłaca się skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebula637
Ja bym wolał Kambodżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco po mutacji
czyli widze że już tam byłeś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebula637
A co nie podoba ci sie ten kraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebula637
A co nie podoba ci się ten kraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco po mutacji
za daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebula637
Dla chcącego nic trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharm
sharm el sheik cudownie, rafy koralowe, ryby, ale pamietaj ze 3 * egipskie to nie europejskie, najlepij bierz 4, 4+, 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie spokojjjjjjjjj
Teneryffa :) duzo spokojniej, piekniejsze widoki.. warto wynajac samochod, b tania benzyna, jedzenie, alkohole, kosmetyki, odziez; do tego bez brudnych i zebrzacych Arabow, bezpiecznie..tez duzo do zwiedzania, mozna wejsc na Taide, poplynac katamaranem poobserowowac delfiny, pofrunac paralotnia.. echh... super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darlaaaa
Ja na wakacje wybieram się dopiero teraz i mam ten sam dylemat. Ale chyba Teneryfa jest faktycznie o niebo lepsza. Szczególnie, że znalazłam sobie fajny hotel w alfie. Mam nadzieje, że pogoda jeszcze będzie tam wspaniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×