Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DrRock

Temat dla pradcodawcy - jak cię okrada pracownik

Polecane posty

Gość zlodziejka z przymusu
hej to ja!!!!!!!!!!! ta prawdziwa!!!!!! jest git dali mi jeszcze wiwec ej i teraz siedze w biurze;)dzieki temu ze wyjezdzacie:) mam mysl.. jeszcze troche tu pobycx i uciekam.. bo gdzies tam ,, tzn na wyspach ktos doicewnil moje mozliwosci>>>>> :)wyjade tam bo tez okazalo sie ze jestem w 3 tygodniu ciazy:) a tam sa lepsze sociale tak twierdzi moj partner ,, ja tam sie nieznam.. wiec jakos wszystko powoli sie uklada.. boze ze poimysle, jak bylo przedtem brrrrrrrrr,koszmar i jak ktos tam sie kiedys poidszyl bliski samobujstwa bi bym na dworcu mieszkala z ta dzidzia...ok jest a dzis na majowke jade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlodziejka z przymusu
ktos sie kiedys podszyl ...... cos mi literki nie wchodza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54020
podwójne gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54020
ODSWIEZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54020
oswieżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola samowola
U mnie tez sie podkrada,wszyscy to robia ,a gdzie juz wam mowie orlen,juz sie tu pojawilo pare takich stwierdzen ,ale to prawda tam mozmna rabac:) bo sorki alew z pensij 800:( nida rADY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola samowola
a PAN DOKTOR- TO NIECH TU SIE NIE WYMANDEZA!!!!!!!!!! BO NIE WIEZE ZE Z LPOD SMIETNIKA PROSTO NA SALONY WSZEDL... HEHE BEZ PRZEKRETU, KOMU ON KIT WCISKA HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że
nie ma długo Doktora. To już 2 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiao98
drROCK GDZIE JESTEŚ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy zlodziej
siemka - sledze ten topik od poczatku;) hoho niezle jazdy tu sa>>>>>>>>>>>>>>>...... i tak wszyscy ten kraj rozkradna,wiec biezmy cdo jeszcze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Jeżeli pracodawca prowadzi etyczne przedsiębiorstwo nie ma mowy o okradaniu pracodawcy. Pracownik pilnuje pracownika, a firmę traktuje jako dobro najwyższe. Jednakże jest niewiele takich firm, bo tak naprawdę pracodawcy okradają pracowników. Można to porównać do piramidy finansowej ten na dole zarabia najmniej i pracuje najwięcej dla tych na górze ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54020
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlodziej 4
ja tez krDNE-BO BYM UMARL Z GLODU ,A I MOJA RODZINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie trwa
Wlasnie trwa strajk pielegniarek przy kancelarii premiera przy ulicy Belwederskiej w Warszawie. Tlumy umęczonych mlodych kobiet wzięły sprawy w swoje ręce i nie chcą pracować za grosze. Oto dzisiejsza fotka: http://ppielegniarki.w.interia.pl/piguly.jpg One pozostaną pielęgniarkami, bo tak chcą, i nie podejmą decyzji o zmanie zawodu, bo niby czemu. Tam jest im dobrze. Ale za taką kase pracować nie beda, o nie!!! Plaćcie wiecej podatków, bo one chcą wiecej zarabiać. A prywatyzacji precz. I precz z wyzyskiem! Dobrze przyjrzyjcie sie tym umęczonym twarzom na zdjęciu... One po prostu walczą o chleb ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 093756
witam.co ty gościu opowiadasz o pielegniarkach? jaka krzywda, wyzysk? pomyśl chociaz troszeczke!jestem za prywatyzacją bo jezeli płace składki to chce otrzymac to za co co miesiac odciągaja mi z pensji ponad 250 zł. jeżeli jest taka sytuacj jak teraz ,że kasę pobierają a ja do lekarza nie moge sie udac bo strajkuje to jest kradziez!!!dlaczego wszyscy uzalaja sie nad biednymi lekarzami i pielegniarkami?to smieszne!gdyby tak karzdemu pracownikowi słuzy zdrowia przetrzepać torbę jak kończy pracę to dopiero mógłbys sie zdziwić!najlepsze wyjscie to prywatyzacja, i niech menadzer dogaduje sie z każdym osobiscie co do wysokosci jego pensji!na ile zostanie oceniona jego praca tyle dostanie!a nie przyjmuje pacjentów prywatnie a badania robi na sprzecie państwowym.a i jeszcze jestem za wprowadzeniem kas fiskalnych do gabinetów, jestem dobrym obywatelem i chce miec zaswiadczenie ze od wykonanej dla mnie usługi odprowadzono podatek!a nie jak teraz nie ma szans!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheśmieszny jesteś
a może o to aby dalej spkojnie popijać herbatkę na dyżurach?i tylko liczyć na darmową kawę i czekoladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana ja
zakochałam się w Tobie drRock, jesli jesteś wolny daj znac//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie trwa
Do 093756 Alez ja sie z Toba zgadzam w 100%. To bylo mocno ironiczne z mojej strony ,zobacz zreszta ,ze posta konczylem mrugnieciem oka. Te spasione ,grube ,jarajace pety piguly jakos wybitnie nie przekonuja mnie. Nie mam komentarzy do Twojego wpisu ,bo sie w pelni zgadzam z tym ,co napisales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoś wierzyc się
nie chce,że zdobyłaś jakiekolwiek wykształcenie :P -powyższe i poniższe jest do pluuumm- Najlepiej zrobisz jak zainwestujesz w słownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! widzisz mało tego, że zrobiłam technikum, a nawet -może mi nie uwierzysz-maturę, wybieram sie na studia:) a co do błędów, widzisz misiu, ja jak chcę opisać wszystkie te myśli które w danej chwili kłębia się w mojej głowie poprostu robię to i często nie zwracam uwagi na pisownię, niestety:)a co do słownika to posiadam, no chyba , że Ty napiszesz wtedy daj znać na pewno dokonam zakupu.a tak na marginesie, który temat przeze mnie poruszany tak Cię zbulwersował, że musiałeś mi dosolić?.pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyu45667
ja podkładaąłm okulary, kupowałam po 7zł a spzredawaąłm po 45 o kurna ale wtedy sie nachapałam, pewnego dnia iestety spotkałm pracodawcew hurtownii-niestety wesoło ni e było ale na czarno tam byłm wiec nic mi nie zrobił.A generalnie czesto podkładaąłm towar jka w sklepach pracowałam okradałm ok 12l z tego mam mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem z pracownikami, którzy pracują po za siedzibą firmy. Wiem że pracują znacznie wolniej i gorzej niż powinni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałem spory problem z pracownikami terenowymi. Często wykorzystywali fakt że nie mogę ich kontrolować. Zdecydowałem się na zakup specjalnej aplikacji, którą znalazłem na stronie www.facilitime.pl Aplikacja ta pomaga mi kontrolować pracowników terenowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitras
Takie czasy i pracodawcy tez okradają jawnie pracowników.A Politycy nie kradną , ja nie lubię złodziejstwa ale trzeba tez popatrzyć ze strony pracownika jakiś musi być powód tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdddd
huja wiecie o zyciu j***e swojego pracodwdce mega pieniadze i wzywam skaróbke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×