Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość Mira77
Cześć wszystkim! Ile nowych "twarzy"! Jak Wam się Cwiczy? Niesamowita19: jak Twój zapał? No i grono się powiększa, tak jak przewidziałaś :). Do Madzialor: No wreszcie ktoś jeszcze zauważył, że LM hałasuje! Już myślałam, że tylko ten mój jest jakiś dziwny. Madzialor - dzięki za post, już mi raźniej :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh zapał jest jest :D, dalej cwiczkam sobie i sie nie poddaje :], powieksza nam sie grono i ino tak dalej. No hałasuje czasem to nie slysze telewizora jak cwiczkam ale co tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialor
LM mam juz chyba tydzien... ale nie cwicze tak intensywnie jak inne dziewczyny ( przyznaje sie szczerze :P ) mam czas tylko wieczorami, gdzie cwicze np 3 serie po minucie. na wiecej mialabym ochote gdyby nie moi sasiedzi z dołu.... walą mi w rury hehe. ale biore teraz urlop i sie postaram cwiczyc jak najwiecej. efektow zadnych jeszcze nawet nie zauwaze, bo za co jak nie cwicze prawie wogole hehe. ale ciekawa jestem jak pozostala czesc Was... jak tam efekty??? zmotywujcie nas troszke dziewczyny !!!! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zmotywujcie efektami, bo sama jestem ciekawa czy to działa :) Tak naprawde temat sledze od dawna i zawsze sie zastanawiam, dlaczego dziewczyny, ktore kupuja LM odzywaja sie tutaj tylko na poczatku?? Juz kilka osob ma LM dluzszy czas i fajnie by bylo gdyby podzielily sie wrazeniami \"po czasie\"... Powaznie mysle nad kupnem LM, tymbardziej, ze teraz jest nizsza cena... Nie wiem jednak do konca jak dziala na stawy kolanowe (mam z nimi problemy), no i ten \"halas\" mnie przeraza... Ale jak sa efekty to wszystko da sie jakos zniesc :) Uzytkownicy, wypowiedzcie sie!! PROSIMY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie piszą bo pewnie
nie cwiczą dłuzej niż 3 dni z rzędu ja właśnie tak miałam, kupiłam LM, pocwiczyłam 3 dni i miałam takie bóle kolan że bałam sie cwiczyc dalej by sobie czegoś nie uszkodzic LM ma złą konstrukcję, cwiczenie tylko wygląda na łatwe a w zasadzie cały nacisk idzie na kolana, więc jeśli ktoś nie ma dostatecznie silnych i zdrowych mięsni ud to moze sobie te kolana rozwalic, ja mam problemy z kolanami, nie są stabilne i trzeszczą i boję się cwiczyc by nie było jeszcze gorzej szkoda że w reklamach i na stronkach nie piszą że nie można cwiczyc na LM jeśli ma się problemy ze stawami, kupiłam LM i dopiero w angielskiem instrukji było napisane że nie wolno na nim cwiczyc osobom o chorych stawach poszukaj informacji na forum gazeta tam ktoś dokłądnie wytłumaczył czemu LM źle wpływa na stawy i mieśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira77
No dobrze, to może ja zacznę. LM mam już 5 miesięcy i ćwiczę regularnie, tzn. codziennie. Kupiłam LM bo zależało mi na schudnięciu w tych najbardziej strategicznych miejscach, poprawieniu kształtu i umięśnienia ud i pupy i zlikwidowaniu cellulitu. Udało mi się wszystko. Nie pamiętam kiedy miałam tak ładną skórę na udach i taką kształtną pupę! Ja jestem bardzo zadowolona z LM i nie oddałabym go za nic. Ale na pewno znajdzie się ktoś, kto ćwiczy nieregularnie np. raz w tygodniu, i powie, że LM to szmelc i nic nie daje. Pozdrawiam i życzę regularnego zapału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira77
Zapomniałam napisać o kolanach. Nie wiem co robiłaś nie tak, że bolały Cię kolana. Ja właśnie ze względu na moje słabe i trzeszczące kolana nie zdecydowałam się na rower stacjonarny. Do tej pory, czyli jak wyżej napisałam, już 5 miesięcy, nie miałam nawet takiej myśli, że pobplewają mnie kolana, a ćwiczę sporo i regularnie. Tak więc widzisz, Stokras, każdy chyba po swojemu reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialor
dziekujemy Ci kochana Miro za tak silne zmotywowanie. ja mam bardzo masywne nogi, dzieki temu moje kolana tez nie sa w najlepszej forlmie. ale cwiczac na leg magic, ani razu nie odczulam bolu kolan. moze cos zle robicie, ze kolana bola? mnie bola tylko wewnetrze uda hehe. wiec dziewczyny cwiczymy dalej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bol kolan??:| w zyciu takiego nie mialam, bolaly mnie tylko miesnie z zakwasow ale to gora 3 dni, teraz jezdze sobie wieczorami bo wiadomo czlowiek w zime ma mniej ruchu i wiecej je. LM poprawia takze krazenie krwi i ogolnie sie po nim lepiej czuje, dlatego do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez bolu
u mnie tez żadnego bolu kolan.... a za to widoczne efekty.... i nie halasuje telewizor slysze wiec zle nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialor
bez bolu powiedz nam jakie efekty u Ciebie widac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a czy w instrukcji albo na płycie albo ogólnie na czymś co jest dołączone do LM jest pokazane jak ćwiczyć? Bo łudzę się, że ten ból kolan zależy od tego jak się ćwiczy... na lekko ugiętych kolanach, czy jak Wy ćwiczycie? I jeszcze jedno do \"bez bólu\" :) możesz mi powiedzeć jaki dokładnie masz LM i gdzie kupiłaś? jeśli na allegro, to pamiętasz może od kogo? Może od połączeń elementów zależy ten hałas... a lepiej żeby hałasu nie było, więc może kupiłabym ten sam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksiezastanawiam
Witam!! Mam pytanie--być może już pisałyście o tym ale póki co nie mam jak nadrobić tych wszystkich stron!! Nie wiem jak to dobrze napisać żebyśmy się zrozumiały:O Chodzi mi o to czy ćwicząc na Leg Magic uda nie robią się bardziej masywne,baardzo umięśnione?? i czy zamawiałyście LM na allegro czy w TV Markecie?? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira77
Moim zdaniem nogi nie zrobią się do przesady rozbudowane. No nie wiem ile trzeba by ćwiczyć żeby tak się stało. Ja niedawno już pisałam, że mięśnie ud delikatnie się zarysowują i nogi po prostu wyglądają na ładnie wyrzeźbione, ale nic do przesady. Ja mam LM z TV marketu. Na temat tego z Allegro nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie do dziewczyn które zamawiały LEG MAGIC z innego miejsca niz TV MARKET. CZY RóWNIEZ OTRZYMAłYSCIE PłYTKę DVD DO LEG MAGIC?czy tylko dostaja te które zamawiają w tv market? z góry dzieki za info. ps. ja mysle zeby zamówic z wojosport, warto?solidna firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksiezastanawiam
Mira--dzięki🌼 Czikita---na allegro widziałam LM z płytką:) nie wiem po ile teraz są LM w TV Markecie ale na allegro widziałam za ok150-170zł..mh...tak się tylko zastanawiam czy to nie jakaś marna podróba!!:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuszka
Cześć Laseczki!! Po przeczytaniu tego forum postanowiłam, że także zakupie Leg Magic. Tak jak kilka dziewczyn, jestem typową gruszką. LM mam zamiar zamówić na allegro...szczerze mówiąc, trochę się boję, bo widziałam aukcję za 179zł. Trochę to podejrzane... Sprzęt zakupię po 26 stycznia. Szczerze dopinguję wszystkim kobietkom, które używają tego urządzenia.pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialor
ja LM kupilam z allegro za 230 zl + przesylka. byla dolaczona plytka i wszystkie instrukcje. dostalam rowniez mały recznik ( pewnie do ocierania potu z czola :P) jesli mam czas to cwicze,ale cwiczy sie swietnie. czesto bolą nóżki ale sprzet ogolnie daje rade. polecam, nawet ten z allegro. PS. LM z TV marketu tez halasuje???:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, słuchajcie... Właśnie przejrzałam Allegro, bo chciałam zamówić LM i się załamałam... za dużo tego tam i nie wiem na co się zdecydować :( I stąd kilka pytań do Was :) Na Allegro oferują następujące odmiany: 1. LEG MAGIC SHAPER z MARKET TV WYPRZEDAŻ GWARANCJA - 169zł (jest DVD) 2. LEG MAGIC - SUPER OKAZJA - HIT Z TV MARKET - 179zł (nic nie piszą o DVD) 3. LEG MAGIC + TIMER - TYLKO 180 -najtaniej! - 180zł (jest DVD) 4. LEG MAGIC - NOWY MODEL 2008 HIT!!! WYPRZEDAŻ !!! - 229zł (jest płyta) Powiem szczerze, że najbardziej pasuje mi 1 i 4, 1. bo jest najtańsze, ale inna nazwa średnio mi pasuje... a 4 jest najdroższe, ale wygląda jak oryginal... No i nie wiem co zrobic... Aha, o Leg Master tutaj nie wspominalam, bo kiedyś ktoś napisal na forum że są krótsze te boczne konstrukcje po których się ślizga, więc już w ogóle go nie biorę pod uwagę... Ma ktoraś doswiadczenia z jakimiś konretnymi odmianami LM? Dajcie proszę znać, bo już chciałabym dołączyć do ćwiczących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko jak tu duzo nowych uzytkowniczek :D:D, Mira a nie dawno bylysmy tu same heheh, ale rozruszalysmy dziewczynki :D, kupujcie z allegro, sama mam i jest plytka i wszystko co potrzeba, dalam 270 zl i nie zaluje bo bardzo lubie na tym cwiczkac, pozdrawiam wszystkie kobitki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmar123
Przejrzałam twoje oferty i 1 jest identyczny jak mój z tv-wymiary również(teraz widzę ze nieżle przepłaciłam-no trudno),więc nie patrz na inne...co do 4 to LM jest ten sam tylko jest dołączony licznik spalania który możesz kupić osobno na allegro... pozdrawiam... monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryczaca_trzydziecha
Dziewczyny Ja jeszcze czekam na przesylke :( Ale mam pytanie: a co z biodrami i brzuchem? Jestem klasycznym przypadkiem kobiety-jablka i niestety wszystki zbiera mi sie na biodrach i brzuchu. Czy Leg Magic pomoze troche ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira77
Niesamowita - miałaś rację, jest dobrze, forum na nowo się rozkręca. Rycząca_trzydziecha - Pewnie zależy trochę od indywidualnych "konstrukcji", ale moim zdaniem LM działa na brzuch świetnie. Mój jest płaski i twardy. Boczki na biodrach też mi spadły. Niesamowita - a moja płytka nadal leży. A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg22
Hej Dziewczyny! Mam Leg Magic od dwóch tygodni, ćwiczę codziennie i jestem zachwycona! Ten poranny zastrzyk endorfin do krwi sprawia, że przez cały dzień mam znacznie lepszy nastrój. Na wadze jeszcze nie straciłam ale sylwetka już robi się wyraźnie lepsza (znajomi już zauważyli), zaczął mi schodzić cellulit z ud, brzuch mam zdecydowanie mniejszy i zauważyłam, że dzięki podpieraniu się pracują także mięśnie podnoszące biust - wygląda jakby urósł ;) I jeszcze jedno wspaniałe odkrycie dla wokalistek: sprawność przepony po dwóch tygodniach leg magic mam taką jak po dwóch miesiącach ćwiczeń wokalnych - miałam przerwę, zatem naprawdę mogę porównać :) To naprawdę działa - powtórzę: JESTEM ZACHWYCONA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialor
saaame zalety !!! teraz dziewczyny na pewno nie bedziecie sie zastanawiac przed kupnem :):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryczaca_trzydzecha
Dzis bardzo mily pan mi dostarczyl przesylke. Tak sie cieszylam, ze zbieglam mu na spotkanie i sama wtachalam z trzeciego na czwarte pietro. Jak na razie jestem pozytywnie zaskoczona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialor
ciesze sie ze nastepna osoba do nas dołączyla!! :)) ryczaca_trzydzecha mam nadzieje ze bedziesz sie z nami dzieliła swoimi poczynaniami :) wiec zycze Ci powodzonka. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska_79
witam wszystkie dziewczyny!!! właśnie wczoraj kurier przyniósł mi owo urządzenie i jakież było moje rorczarownie jak zobaczyłam że to nie leg magic tylko leg sharper..... niby to samo ale sprzedawca chyba "zapomniał" o tym poinformować....początkowo byłam baaardzo zła ale jak zaczęłam ćwiczyć i ćwiczyć pare (naście ) razy dziennie po minucie - narazie nie daję rady więcej za jednym podejściem - to już dziś rano poczułam efekty (dał popalić....... nóżki bolą)......w sumie to jest proste urządzenie do zrobienia ,,,tak że jak na początku miałam odesłać facetowi to teraz stwierdzam że chyba nie ma różnicy w tym czy w tamtym (pozatym że zrobiłam się na szaro.....)..... ważne aby ćwiczyć systematycznie, zredukować słodycze - moja zmora a i efekty - mam nadzieję - będą widoczne.... tylko ja jeszcze zanim zacznę ćwiczenia poranne rozgrewam się z 10 minut na rowerku stacjonarnym potem te ćwiczenia załączone do leg "cośtam" na przemian z ćwiczeniami na leg"cośtam" i na koniec jeszcze pół godziny na rowerze.........pozdrawiam wszyskie zapalone do ćwiczeń babki!!!!!!!!!!!!!mam nadzieję że się nie zniechęcę... aaaaaa jeszcze pytanko.....czy którejś z was w trakcie ćwiczeń, odchudzania itp. obwód w udach się powiększył??? bo mnie tak i nie wiem czy coś żle robię czy to mięśnie....bo jak tak to już nie wiem co gorsze........ BUŻKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×