Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość Goshi
Marzenko to dokładnie rozkład mojego dnia:/ i ten sam problem. Owszem widzę zmniejszenie celulitu co mnie bardzo cieszy ale nogi jak były jak u słonia tak dalej sa :( porażka no :( nic tylko wyć i sie wściekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj widze ze temat sie strasznie rozwinąl i musze to nadrobic:) witam nowe dziewczyny:) ja musze sie przyznac ze cwicze na LM od czasu do czasu, ale jestem na scislej diecie + cwiczenia to moze cos z tego wyjdzie. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska_79
hej dziewuszki! wiecie co jest dobre na brzuszek (na boczki )??? mnie w każdym razie pomaga..ćwiczenie jest banalne...opieram się o ścianę lub komodę, staję na palcach i kręcę ciałem - dupką znaczy..raz w prawo raz w lewo szybko...30 razy na przemian z LM...daje rady!! trzymajmy sią razem a napewno pomoże!!!!!!!POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka7780
Po to jest ten wątek żeby się podtrzymywać na duchu i wspierać w chwilach zwątpienia :) Ja też mam problem, że nie chudne a chyba wrecz odwrotnie ale przynajmniej mam świadomośc, że nie siedze bezczynnie tylko coś działam :) , może za 2 tygodnie okaże się że waga troszke spadnie... :) Żeby schudnąc trzeba czasu. 3majcie sie dziewczyny !! Anuska_79 od dziś próbuje Twoją metodę na pozbycie sie boczków :) Zobaczymy czy działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkująca
zamówiłam leg magic na allegro. Niestety, dopiero poźniej zorientowałam sie, iz nie zapytałam o gwarancję....zamówiłam Aboule. Na pytanie o gwarancji poinformowali mnie teraz, iz daja 30 dni na sprawdzenie towaru. Kupował ktos moze od tego allegrowicza? Nie psuje sie ten artykuł? Dzieki z góry za odpowiedź :-) Boję się, że artykuł sie popsuje a ja nie mam gwarancji...nawet na rok ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Czytałam wasze posty już dobrych kilka miesięcy aż wreszcie zdecydowałam się i kupiłam to cudo. Zależny mi bardzo na zlikwidowaniu cellulitu. Kupiłam na allegro i zapłaciłam z przesyłką 194 zł. Bardzo jestem ciekawa, czy wasze sprzęty też tak strasznie hałasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska_79
hej poczatkująca! ja kupiłam też na allegro i też nie przysłali mi gwarancji...jak miało być....ale nie narzekam wręcz przeciwnie - jestem baardzo zadowolona (chociaż na początku tak nie było bo gościu napisał że to jest leg magic a okazało się leg sharper....ale trudno).....ĆWICZĘ ĆWICZĘ I CZEKAM KIEDY BĘDĘ MIAŁA TAKIE NOGI JAK TE LASKI Z REKLAMY HI HI HI........ ja dałam z przesyłką 215 zł....hałsuje owszem, ale da się wytrzymać...dla osiągnięcia celu WSZYSTKO!!!......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
Hej początkująca Ja też mam sprzęcik z allegro i też miała być gwarancja, a tu dupa nie ma. Pocieszam sie tym ze mam fakture a w meilu od kolo mam za gwarancja jest na rok wiec zawsze coś tam mam :D co do hałasu to owszem ale jeśli moi sąsiedzi jeszcze mnie nie wyrzucają to nie jest tak tragicznie. Ja zawsze włączam sobie muzyczkę i ćwiczę przed 22 żeby nie było. I jest git. Trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorianata
widze, ze jest spore zainteresowanie tym sprzętem, ja też przyznam przeglądam różne stronki na ten temat, a głownie opinie użytkowników. Jesli kogos to ciekawi znalazłam na allegro taki sam sprzęt,nowy i o połowę tańszy.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
hihi wiecie co laski dziś mnie kumpela pocieszyła i zmotywowała. Jak mnie zobaczyła po dłuższej przerwie zapytała co robie bo pupa mi sie podniosła i ma coraz ładniejszy kształt :D dla mnie bomba. Ja niewiedze, ale może właśnie dlatego ze usilnie sie dopatruje, a ona jako postronna osoba może lepiej ocenić. wiec ćwiczymy dalej :P do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goshi---np to jesteś porządnie zmotywowana!!:D:D nic tak nie uskrzydla jak taki komplemencik od koleżanki;) Ja jeszcze mam jakieś chęci i póki co ćwiczę nadal!!:) ale mięśnie wewnętrzne(i troszkę pupcia) nadal bolą i chodzę jak kaczuszka;) Z jednej strony to dobrze,bo czuję że ćwiczę ale z drugiej....ałaaaa!!;) Ps Nie poddawać się babeczki!!tyle wytrzymałyście to teraz szkoda odpuścić!! a efekty w końcu muszą być (wiem,że ciężko wytrzymać jak się nie widzi efektów i to najlepiej zaraz,już:) )ale mam nadzieję,że w końcu nasze nóżki będą jak marzenie!!;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez wad
nie wiem ja tam nie mam zadnych problem urzadzonko huja kadzego dnia jak nowe zero skrzypien zero usterek:) no tylko ze ja zakupilam w tvmarkecie i tu jest chyba roznica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppoczatkująca
dziś mi przywieźli....teraz jestem w pracy, ale jak pójdę do domciu to rozpakuje paczuszkę i przetestuję urządzonko........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena25
dziś mam lepszy humor i trzymam za wszystkie ćwiczace dziewczyny kciuki, grunt to systematyczność i wspieranie się wzajemnie, a napewno za niedługo same zobaczymy rezultaty - dobrze że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba naciągnęłam ścięgno:( (mh...albo się przetrenowałam;) ) boli...😭 mam nadzieję,że szybko przejdzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
No a.g.u.ś prawda jest taka ze sprzęcik jest ok, ale o kontuzje na nim nie trudno. Nie wiem co dokładnie Ci sie stało, ale wiem, że jak ja zaczynałam to naciągnęłam sobie ścięgno w lewym kolanie i przez tydzień nie bolało. Zwróć uwagę jak ćwiczysz nie wiem czy u Ciebie to zadziała, ale generalnie ja od tego czasu minimalnie uginam kolana i staram sie trzymać prosta postawę. Plus takie pozycji jest taki ze kolano już nie boli, a do tego zauważyłam ze przy lekko zgiętych kolanach dużo bardziej pracują mięśnie pupy ;) sprobuj może Tobie tez pomoże. Trzymam kciuki i uważaj żeby nie przeholować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
hi hi miało być że przez tydzień "mnie" bolało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
ale tu cisza!!!!!:O co z wami laski HALO?!?!?!?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia28
Hej,hej!!!mam juz sprzecik od poniedzialku..po 1 dniu troche bolaly nogi i rece..ale teraz juz nie jest tak zle...wskakuje coraz na leg i tak robie okolo 80 ...nogi robia sie troszke trardsze...ale zobaczymy jak to zadziala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia28
mam pytanko??czy w czasie okresu lepiej sobie odpuscic cwiczenia..czy cwiczyc ale mniej???bo cwicze jeszcze na orbitreku i nie wiem czy nie zaduzo tego dobrego..a na boczki swietnie dziala TWISTER OBROTOWY taki z linkami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
Wiesz co Marcysia ja myślę, że lepiej nie przesadzać z tym ćwiczeniami. Może w czasie okresu odpuść sobie leg magica i rob tylko orbitreka ale tez nie przesadzaj. I jeszcze powiedz mi co to jest ten TWISTER OBROTOWY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiula
Cześć Kobietki:) Przeczytałam wszystkie posty bardzo dokładnie. Od kilku dni mam leg magic u siebie i musze Wam powiedziec, ze wcale nie było tak łatwo jak sądziłam. Ojjj nóżki bolały, bolały. Robiłam na początek ćwiczenia z płytki ale tylko raz dziennie:) A może to za mało:( Czytam Was i sama nie wiem co lepsze, czy te ćwiczenia z płytki, czy moze takie tam sobie machanie kilka razy dziennie? Na płycie cwiczenia są róznorodne, i z róznym stopniem trudności. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiula
Aaaaaaa...zapomniałam:D mam jeszcze pytanko;) czy przy tych cwiczonkach stosujecie jeszcze jakieś żele antycelulitowe lub wyszczuplające, czy pijecie jakieś herbatki lub łykacie pastylki pomagające w odchudzaniu:) a teraz juz lece wskoczyc na leg magic i troche się zmęczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska_79
witam dziewczynki!!! ostatnio trochę się rozleniwiłam w ćwiczeniu (pare imprezek w tyg. ale to chyba nie zaszkodzi...przecież człowiek nie wielbłąd.....).... ale biorę się ostro do roboty...i zauważyłam w sumie że mam twardsze i tym samym ładniejsze nogi - nie latają już tak bardzo jak galaretki..... jeżeli chodzi o pytanie dot. herbatek czy balsamów to ja stosuję....piję czerwona herbatę 3 x dziennie (teraz mam z l-karnityną) a żele też stosuję....zauważyłąm że skóra jest bardziej napięta (mogę ci polecić z jonsona ten brązujący i ujędrniający 2w1)jest super...teraz akurat mam z A A (TAKI Z KOFEINĄ I L-KARNITYNĄ) ...KOŃCZĘ PISAĆ BIORĘ SIĘ ZA ĆWICZENIA I OCZYWIŚCIE POZDRAWIAM WAS!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
cześć laski! To ze nogi nie latają już jak galareta zgadzam się w 100%!!!!! Co do herbatek nic nie pije. U mnie to woda, woda, woda- litrami wręcz ;). Co do tych ćwiczeń. Ja na początku też robiłam płytkę ale jakoś tak nie wiem, nie podchodziły mi te ćwiczenia, a do tego nie mogłam nadążyć za ta sadystka wiec sobie odpuściłam. Ćwiczę sama ale troszkę zmodyfikowałam te ćwiczenia. Znaczy sie robie serie tak jak kobitka z płytki na przemian z rozjazdem na całych szynach, czyli np. robie minute cale szyny, a potem minute takie do polowy od zewnętrznej części szyn. Mam nadzieje ze rozumiecie. Potem znowu całe i do polowy od wewnętrznej, całe i na środku szybkie, całe i z przytrzymaniem na 1-8 i tak dalej i tak dalej ;). Myślę ze warto troszkę zmodyfikować bo za każdym razem pracują troszkę inne mięśnie ;) powodzenia w ćwiczeniu laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ anuska---co to za czerwona herbatka z l-karnityną??:) tzn jakiej firmy?? i gdzie ją kupiłaś?? w zwykłym markecie??:) Goshi--- dzięki za radę!! też spróbuję sobie co nieco urozmaicić:);) wczoraj udało mi się zrobić trochę powtórzeń trzymając się tylko jedną ręką:D (jestem dumna z siebie;):P ) Mam jeszcze takie pytanko: Ile robicie powtórzeń/przez ile min ćwiczycie w jednej serii?? tzn np minuta i przerwa, za chwilę znów minuta i przerwa czy ciągiem ileś minut?? (mam nadzieję,że nie zakręciłam za bardzo:) ) dobra to wskakuję na LM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa!! Goshi---:) wyjaśnij mi,proszę o co chodzi z tym \"całe i na środku szybkie, całe i z przytrzymaniem na 1-8 \" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
hehe a.g.u.ś jakbym wiedziała jak napisać to inaczej to pewnie bym to inaczej zrobiła. Trudno to wyjaśnić. Jak masz płytkę to na pewno zrozumiesz :D. Ale ok, jeszcze raz całe- to chodzi mi o rozjazd i zjazd na całych szynach, czyli od końca do końca. Szybko na środku to tak jak kobitka z płytki w którejś tam minucie robi, ze nie dojeżdża do brzegów tylko robi na środku szyn szybkie rozjazdy i zjazdy. A 1-8 to tez z płytki: zajeżdżasz do środka trzymasz licząc do 6, na 7 rozjazd do końca i na 8 zjazd i od nowa 1-6, 7 i 8. Mam nadzieje ze jaśniej. Ja robie na przemian zaczynam od całych szyn potem zewnętrzna cześć szyn i zjazdy tylko do połowy i znowu cale....... w sumie zajmuje mi to 9 min zaczynając i kończąc na całych szynach. I tak robie rano i wieczorem.Jak coś jeszcze nie jasne to już nie wiem jak inaczej napisać :p ale jak co to postaram sie wyjaśnić hihi. Co do herbatki to z l-karnityna znam np Bio Actve. Pełno tego jest i kupisz w sumie wszędzie. Ja tam za nią nie przepadam bo smakuje jak ziemia bleeeeee. no ale czego sie nie robi żeby ładnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×