Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dorosla 38

opole, wroclaw -botox

Polecane posty

Gość gość
ja botoks robilam u dr Markowicza w Keramedzie we Wroclawiu, dzieki temu nie mam juz kurzych łapek i zmarszczek na czole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumpra
Jeżeli szukasz miejsca, jak to ujęła do "zbotoxowania" to we Wrocławiu jest tylko jedno miejsce. Mianowicie ProClinic (http://proclinic.pl). Korzystałam, koleżanki korzystały. Wszystkie zadowolone - mężowie też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ja botoks robilam u dr Markowicza w Keramedzie we Wroclawiu, dzieki temu nie mam juz kurzych łapek i zmarszczek na czole" - slyszalam o tym gabinecie, ale bardziej w kontekscie makijażu permanentnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_z_wro
oj sporo masz widze do wyboru...to ja dorzucę jeszcze jeden gabinet - Wellderm na Inowrocławskiej. Mają ogromny wybór zabiegów, w tym botox no i poziom usługi jest wysoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danusiagość
Korzystałam z kwasów kilka razy .Za każdym razem miałam pooraną twarz w końcu zrezygnowałam z tych zabiegów. Zdecydowałam się na fale radiowe FOCUS RF plus ,jestem zadowolona i polecam;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś wykonywał taki zabieg u dr moniki knakiewicz? ile tak mniej wiecej jest drozszy zabieg od tego wykonywanego u kosmetyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer33
Zdecydowanie polecam gabinet na Dubois pani doktor Smereczyńskiej. Super obsługa, rzetelne i uczciwe podejście. Mi akurat doradziła tańszy zabieg, a efekt przerósł oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombarda34
Ja dermamed oczywiście - nie pierwszy już raz u nich robiłam botox. Szczególnie przeszkadzały mi kurze łapki i bruzda między brwiami - na szczęście o wiele mniej teraz widoczne :) Moim zdaniem, jak oddawać swoją twarz "w czyjeś ręce" to tylko profesjonalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
W Opolu to na pewno warto się skontaktować z panią doktor Aleksandrą Sobczyk – Smereczyńską z ul. Dubois (Stomatologia Rodzinna). Ona mi robiła kwas hialuronowy i polecam. Ma pewną rękę, dużą praktykę i wiedzę. Dzięki temu moja twarz wygląda bardzo naturalnie i o 10 lat młodziej! Praktycznie nie widać, że coś takiego miałam wykonywane. Inaczej niż w przypadku wielu gwiazd z tv, u których po prostu botoks się wręcz wylewa na twarzy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wrocławiu polecam klinikę medycyny estetycznej Ars Estetica (http://www.arsestetica.pl/). Sama korzystała z ich usług, co prawda nie chodziłam na botox, ale widziałam jak naturalnie wyglądały panie, które od nich wychodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myślicie o arkadii w opolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Wybieram się do salonu Prestige na Armi Krajowej 9 w Opolu by zrobić botox oraz usta kwasem nie widzę wypowiedzi na temat tego miejsca. Czy któraś Pani była już w tym zakładzie i może mi wyrazić opinie na ten temat? Lub może zna osoby które poddały się tam zabiegom. Dzięki z góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Wybieram się do salonu Prestige na Armi Krajowej 9 w Opolu by zrobić botox oraz usta kwasem nie widzę wypowiedzi na temat tego miejsca. Czy któraś Pani była już w tym zakładzie i może mi wyrazić opinie na ten temat? Lub może zna osoby które poddały się tam zabiegom. Dzięki z góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaGaga
ja mieszkam w Opolu i w koncu tam się zdecydowałam na powiększanie górnej wargi kwasem hialuronowym. Zabieg miałam wykonywany w Arkadii http://arkadia-opole.pl/index.html pół roku temu, efekt był widoczny od zaraz. Przed zabiegiem miałam miałam konsultacje, na których naprawde mogłam zadecydować o tym, jak będą w przyszłości wyglądały moje usta. Polecam wszystkim kobietkom, które chcą sobie powiększyć usta, ale jeszcze nie mogą się na to zdecydować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Wrocław, to mnie najbardziej przekonało La Pelle przy Energetycznej. Miła, fachowa obsługa i wg mnie konkurencyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Wrocław, to znam jedno jedyne dobre miejsce , z którego i ja skorzystałam - AW -Derma. Moim zdaniem najlepsze miejsce i polecam Ci je z odpowiedzialnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sobie sama wstrzykuję kwas i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warzywk0
We wrosławiu przy ulicy Przyjaźni jest takie fajne centrum - Princesse Centrum Estetyki. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOL 1234
Proszę by któraś z Pań napisała ile razy robiła sobie ostrzyki kwasem czy botoxem.Czy to warto? Czy teraz musi powtarzać ten zabieg, by jakoś wyglądać. Chodzi jakie są skutki np. kilku zabiegów. Pytam bo rozważam zrobić sobie botox czy nie, taki dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taraa1
Medycyna estetyczna i makijaż permanentny to tylko u pani Anetki Polewiak 666993888. polecam najmocniej. Widziałam moje koleżanki po wizycie u niej i niedługo sama idę. Bardzo wzorowa "kosmetyczka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takich zabiegów korzystam tylko i wyłącznie w salonie we Wrocławiu l'bioline, mam do nich pełne zaufanie i jestem przekonana o ich profesjonalizmie. Bardzo dobry salon, zawsze mają dla swoich klientów niespodzianki w formie rabatów na zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze chodzę tu http://coco-time.pl, korzystam regularnie. Niezbyt blisko centrum ;), ale naprawdę świetny salon kosmetyczny/medycyny estetycznej. Są na bieżąco ze wszystkimi nowościami w branży, co bardzo mnie cieszy, bo zależy mi na tym, żeby nie robić sobie nic, od czego się odchodzi, co można zastąpić nowocześniejszą i bezpieczniejszą technologią. A ten gabinet ma super sprzęt i dobre preparaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parraka
regularnie z botoxu? no niezle:) ja tylko czasem, w sumie w miarę regularnie ale w dużych dość odstępach czasowych. mam swoje miesjce - Dermamed, i jestem bardzo zadowolona z zabiegów u nich:) pewłna profeska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzę, ze nie tylko ja korzystam z usług Dermamed. czy jest to to samo miejsce przy żeromskiego we wrocławiu? mi jak dotąd świetnie usuneli cellulit ale i zadbali o moją twarz kwasami! Uwielbiam to miejsce i atmosferę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwwegg
Polecam Ci doktor Aleksandrę Sobczyk-Smereczyńską z gabinetu Imeiaa (http://www.imeiaa.pl). W ofercie gabinetu dostępne jest osocze bogatopłytkowe, zabiegi kwasami hialuronowymi, które naprawdę znakomicie wygładzają i odmładzają twarz i wiele innych zabiegów. Gabinet proponuje naprawdę atrakcyjne rabaty przy wyborze pakietów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłem botox u dr Siedleckiej, Wrocław, Traugutta. W moim przypadku efekt utrzymuje się ok 6 miesięcy i jestem dość zadowolony. Pojęcia nie mam jaki to botox (zapomniałem, ale dobry) - cena bardzo ok. (właściwie taniej nie znalazłem). Co do botoxu z opola, pewnie też dobry ale ja w tych kwestiach starannie dobieram sobie fachowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataKK
Też uczęszczam do Dermamed Estetica, jestem stałą klientką już od kilku lat robię botox i mogę śmiało powiedzieć że efekty są super, długo trzyma, no i mam gwarancję, ewentualna poprawka w cenie :-). Zależy jak kto lubi, ja w niektórych miejscach wolę mieć mocno złapane. Mogę też polecić usta które ostatnio zrobiła mi pani dr Jola, piękne, idealne, długo wstrzymywałam się z tą decyzją bo bałam się bólu... niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćadu
kiedyś mieszkałam w Kaliszu i tam jest taki samon Belleza - najlepszy ever! bellezza.kalisz.pl we wrocłąwiu nigdzie takiego nie spotkałam super jakosć i dobra cena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ammka
widzę ze Dermamed jest polecany. Owszem jest to jeden z lepszych gabinetów do których trafiłam. Co prawda dla mnie to drugi koniec miasta, ale na poważniejsze zabiegi odległość nie ma chyba znaczenia. grunt to być w dobrych rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×