Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwiaemail

operacja nosa dr Skupin?

Polecane posty

Gość Ona
3 godziny temu, Gość Operacja nosa napisał:

Jeśli nie jest to konieczne, nie decydujcie się na operacje u tego chirurga! Pamiętajcie nienajgorszych nosów się nie poprawia. Ja wiele straciłam przez operację nosa. Nie tylko wygląd zewnętrzny, ale też zdrowie i funkcję nosa. Nos wygląda bardzo źle, jest nienaturalny i sztuczny.

Jezu znowu Ty.. daruj już sobie te wypociny. Wystarczy, że na beauty się udzielasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
23 godziny temu, Gość Ona napisał:

Jezu znowu Ty.. daruj już sobie te wypociny. Wystarczy, że na beauty się udzielasz 

Takie opinie też są potrzebne. Nie wiem skąd ten dziki pęd za poprawianiem urody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suchy nos

Wydalam 10 tys po to by ten człowiek mnie oszpecil. Nos wygląda tragicznie, jest krzywy, asymetryczny, z lewej strony wklesly a z prawej wypukły i do tego nie spełnia swojej funkcji. Cierpię na suchy nos i niedrożność otwarta nosa. Mój komfort życia znacznie się obniżył, zdrowie się pogorszyło. Nie mogę normalnie spać w nocy, w ciągu dnia jestem zmęczona i osłabiona. Gdybym wiedziała co mnie spotka, nie zdecydowałabym się na operację nosa. Nos operowany wygląda znacznie gorzej niż mój nos naturalny. Wygląda bardzo źle i sztucznie. Nie pasuje do mojej twarzy i zaburza jej symetrię. Nie polecam tego lekarza i nie polecam operacji plastycznych nosa, które zamiast poprawiać ksztalt i funkcję, psują nosy. Do tej pory wydalam kilka tysięcy na leczenie i wizyty u laryngologów. Nie wiem co mnie jeszcze spotka w przyszłości. Bardzo żałuję operacji nosa. To była najgorsza decyzja mojego życia, która sporo mnie kosztuje. Musiałam zrezygnować z wielu aktywności, uprawiania sportów, życia towarzyskiego i podróżowania. Nie wiem, czy mój nos kiedykolwiek wróci do zdrowia, czy blona śluzowa się odbuduje, czy moje życie wróci do normalności. Gdybym miała taką możliwość raz jeszcze, nie zdecydowałabym się na operację nosa, a pieniadze zainwestowalabym znacznie mądrzej, w podróże. Reasumując zapłaciłam 10 tys po to by wyglądać gorzej, czuć się gorzej i stracić zdrowie, które przed operacją było zawsze doskonałe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plastyk

Nosy tego chirurga wyglądają fatalnie po latach. Nie operujcie się u niego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin nos = koszmar

Każdego dnia spoglądam w lustro i nie wierzę, że pozwoliłam się temu chirurgowi zoperować. Nos wygląda bardzo źle, a moja twarz stała się brzydka i przeciętna. Mam ogromną depresję... 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupinowe G

Przez tego chirurga wstydzę się swojej twarzy. Przed operacją moja twarz była atrakcyjna, a po operacji jest dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtf

Jezu dziewczyno, wypowiadasz się na każdym forum - na google jako Joanna, na beauty jako natalsia - tutaj jako 10 różnych profili - skończ, to jest nękanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Wtf napisał:

Jezu dziewczyno, wypowiadasz się na każdym forum - na google jako Joanna, na beauty jako natalsia - tutaj jako 10 różnych profili - skończ, to jest nękanie.

Po pierwsze ja rozumiem osobę oszpeconą przez  chirurga (mnie tak urządził Dydymski) a po drugie to dobrze że dzięki takim wpisom inne osoby może nie popełnią podobnego błędu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Wtf napisał:

Jezu dziewczyno, wypowiadasz się na każdym forum - na google jako Joanna, na beauty jako natalsia - tutaj jako 10 różnych profili - skończ, to jest nękanie.

Po pierwsze ja rozumiem osobę oszpeconą przez  chirurga (mnie tak urządził Dydymski) a po drugie to dobrze że dzięki takim wpisom inne osoby może nie popełnią podobnego błędu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin nos
Dnia 1.08.2019 o 19:56, Gość Gość napisał:

Po pierwsze ja rozumiem osobę oszpeconą przez  chirurga (mnie tak urządził Dydymski) a po drugie to dobrze że dzięki takim wpisom inne osoby może nie popełnią podobnego błędu,

Niestety ja zostalam trwale oszpecona przez Skupina. On nie informuje podczas pierwszej konsultacji, że jednym z powikłań może być trwale oszpecenie i okaleczenie nosa i twarzy. Nie wiem z czego wynika jego fan club i reklama. Przecież on zniszczył moj nos. Dziewczyny z jego fan clubu nie sa normalne, one nabijaja mu kolejne pacjentki - ofiary. Nosy tego chirurga wyglądaja bardzo sztucznie i źle. Tak żałuję, że dałam się na to nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Chciałam powiększyć piersi u dr Skupina. Przeglądam jego galerię i innych i widzę identyczne zdjęcia  w innym gabinecie. próbuję  temat i okazuje się że faktycznie to te same pacjentki. Kto popełnia plagiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

plagiat u Skupina ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin osoby poszkodowane

Szukam osób, które zostały trwale oszpecone lub okaleczone przez Skupina. Proszę o kontakt pod adresem e-mail joanna.nnnnn@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×