Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwiaemail

operacja nosa dr Skupin?

Polecane posty

Gość Karina1234
Ja mam zepsuty nos po doktorze Skupinie. Zapadajace skrzydełko, za mocno ścięta kość przez co nos ma nienaturalny kształt i wyglada jak skocznia narciarska. Będę miała rekonstrukcje nosa za pomocą przeszczepów z ucha albo skroni. Robiłam operacje w 2012 kiedy wszyscy było zachwyceni dr Skupinem. Teraz juz tak nie jest. Bardzo żałuje operacji bo moj nos nie był zły, chcialam tylko drobnej korekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce wykonać operację całkowitej korekty nosa u Dr Skupina. Proszę o przesłanie ewentualnych zdj przed i po operacji, jeśli ktoś z Państwa miał wykonywaną u niego operację. Dziękuje. Mój adres to ania.fabinska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co uważacie o doktorze michale knakiewiczu z wrocławia? Ktos robił u niego nos? słyszałam wiele pozytywnych opinii, ze pan doktor poprawiał nieudane operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna_W
Hej miałam 6 miesięcy temu operację u Piotra Skupina i jestem załamana, nos jest za mały, delikatny, boję się smarkać... Wygląda dużo gorzej niż przed operacją i chyba może się zapadać :( Już umawiam się na konmsutlację do chirurgów w Warszawie w celu rekonstrukcji mojego nosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś kolejną ofiarą dr S.Po znakomitym marketingu dałam się nabrać i trafiłam do niego Gdyby można było to cofnąć. Powtarzam w Poznaniu tylko nie do niego. A za swoje błędy każe sobnie płacić , niby tylko koszty własne. U własnej żony która jest tam anastazjologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela1990
Dr Skupin jest cudownym lekarzem, operowal mnie 2 lata temu bez zadnych komplikacji. Jest rowniez niezastapionym profesjonalista, a jest obsluga jest przemila i wyrozumiala. Tak wazny i przerazajacy moment okazal sie tylko wspomnieniem zorganizowanego i bezpiecznego zabiegu. Nie zawahalabym sie skorzystania z jego uslug ponownie. Zawdzieczam temu czlowiekowi bardzo wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ja odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O boże, jak wiele złych opinii... Wspolczuje..... piszcie wiecej, ja chcialam sie juz umawiac tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za poprawki każe sobie płacić jako tzw koszty własne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby taka ladna strona i w ogole. Ciezo znalezc kogos pewnego. A do Szczyta to bym nie chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Piotr Skupin calkowicie okaleczyl moj nos, wbrew mojej woli go zwezil przez co mam dziury w obu skrzydelkach I nos sie zapada. W chrzastce czubka sa pekniecia I wglebienia. Opinie laryngologow I lekarzy sa zgodne-potrzeba rekonstrukcji nosa z chrzastkami z uszu I powiezi skroniowej po calkowitej korekcie nosa przez dr. Skupina. Jezeli wspomnimy mu o okaleczeniu grozi sadem. KOSZMAR - uciekajcie poki mozecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się nabrałam. Ciągle ogłoszenia o jego super doświadczeniu I co się okazał Kicha. Na beauty każe swoje wstające kostki wciskać . A jak ma być poprawka to płać.Jego zgoda na zabieg to majstersztyk sztuki prawniczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael_Jackson
Katarzyna_W mam taka sama sytuacje, identyko-zostaw maila-razem razniej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baza Modelek – pacjentek na szkolenia medycyny estetycznej dla lekarzy prowadzi nabór na wiosenny panel. Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez uznanych lekarzy. Wszystkie zarejestrowane modelki/e w okresie półrocznego panelu mają zagwarantowane uczestnictwo w co najmniej jednym szkoleniu medycyny estetycznej, podczas którego będą poddane bezpłatnym zabiegom. Rejestracja modelek/i trwa do 15 lutego 2015r Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naborem do Bazy Modelek oraz limitem miejsc organizator zastrzega sobie możliwość skrócenia okresu naboru Preferowany wiek modelek od 35 do 65 roku życia. http://bazamodelek.com/formularz-kontaktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amandaa
Mam umówioną konsultację u doktora Skupina , chce poddać się zabiegowi całkowitej korekty nosa. Jak czytam opinie o nim to zaczynam mieć wątpliwości co do wyboru lekarza. Piszcie co sadzicie o Skupinie. A może ktoś mi poleci dobrego chirurga od operacij nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdż na beauty i masz tam foto niejakiej kermitki , zdjęcia z przed paru dni Jest to typowy nos Skupina .Dla mnie koszmar. Co prawda ona zadowolona. Ja i moja siostra jesteśmy po Skupinie i zafundował nam horror . Na szczęście już po poprawce. W Poznaniu tylko nie do niego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amandaa
Czy ktoś jeszcze robił nos u Skupina ? Na konsultacje do niego czeka się około 4 miesiące, a i tani nie jest , więc jeśli źle robi operacje to z czego wynika jego popularność ? Może ktoś poleci mi jakiegoś dobrego chirurga od nosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popularność , to lata stałej reklamy zawsze w tym samym miejscu w Gazecie Wyborczej i prowadzi na Wizażu temat operacje plastyczne W Poznaniu masz lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amandaa
A konkretnie kto jest dobry w operacjach w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam u Kolasińskiego Moje zdjęcie to jedno z pierwszych w jego galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael_Jackson
Mi zrobił nos jak Michaelowi Jacksonowi, nie miał zwężać- zwęził chociaż mówił, że tego nie zrobi. Nos unosi się w części chrzęstnej przy oddychaniu, boli jak zahaczę o bluzkę chociaż minął rok- mam też dziurę w skrzyełku i nos jest za mały. Operacja u niego była największym koszmarem mojego życia. Byłam na konsultacjach za granicą, mam termin kolejny w UK ,rekonstrukcja 8-10 tys funtów... tyle zapłacę za błąd skupina- uciekaj póki możesz on robi na tym stole co chce- nie patrzy na wizualizację, mi zrobił odwrotność tego co chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
btw. Widziałam nos kermitki - jest rzeczywiście koszmarny. Sama nie mam lepszego , mój jest bardziej upiorny, jej wydaje się większy i mocniejszy, mój taki kikut żałosny. Chociaż jej zrobił profil krasnala ogrodowego w ogorodzie niemca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 2015.03.08 Ale u kogo robiłaś poprawkę? Odpisz jak przeczytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operację poprawkową miałyśmy u dr Bieleckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaaa1000
Mam wrażenie, że te wszystkie negatywne opinie pisze jedna osoba. Nawet chyba wiem kto. Kiedyś udzielała się taka dziewczyna na forum Beauty. W każdym poście oczerniała doktora, inne dziewczyny w końcu przestały na nią zwracać uwagę i zniknęła. Niedawno na You Tube pod filmikiem o operacji nosa pojawił się komentarz o doktorze Skupinie. Dziewczyna napisała o rekonstrukcji za granicą, że doktor zniszczył jej życie. Odpisałam z pytaniem czy to ta osoba z forum Beauty, wymieniłam jej nick i komentarz zniknął. Tutaj widzę komentarze podobnej treści co na Beauty i YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i masz wrażenie , ale faktycznie popatrz na nos Kermitki i wtedy zajmij stanowisko . Faktycznie to tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie jest to jedna osoba. w temacie o nieudanych jest kilka dziewczyn ktore musza miec poprawki. I nie radze tak niedowierzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaaa1000
widziałam nos Kermitki, na forum Beauty siedzie od dwóch lat. Widziałam sporo nosków doktora. Podałaś jeden przykład ale nie uważam, że jej nos to tragedia, nie przesadzaj. Nie zmienie zdania. Oczywiście, że mogą być osoby niezadowolone ale to jest jedna osoba, która uwzięła się na doktora i wypisuje swoje żale we wszystkich możliwych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 2015.05.01 specjalnie zajrzalem na tamto forum zeby zobaczyc nos o podanym nicku kermitka. jest on normalny. straszny to jest nos np zmasakrowanego i z tematu czarna lista plastykow chlopaka ktory sie opeowal w Lodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×