Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwiaemail

operacja nosa dr Skupin?

Polecane posty

Gość marta198666
Ja też mam zamiar zrobić sobie operacje nosa i... bardzo sie boje ,ze bedzie gorzej niz mam, mam lekki garb i to mi przeszkadza co myślicie o dr Skupin? cena operacji nie gra u mnie roli, chce zeby było dobrze i tyle, czy ktos z was miał korekcje nosa z małą wadą ?? prosze o pomoc chetnie bym z kimś pokorespondowała kto ma operację u dr Skupina i podzieliła sie wrażeniami. Trzymam kciuki za Was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika 75
Do Asia 70: Jak długo czeka się na zabieg? i w jakiej klinice operuje dr Skupin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akropolka
ile kosztuje teraz operacja calkowita noska u dr skupina?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona88
7500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupinawelkarrr
Ile kosztuje operacja w części chrzęstnej i czy konieczna jest konsulatacja?Można umówić się na zabieg telefonicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika2000
Hej witam wszystkich, zdecydowalam si ena lekarza Skupina, ale nie widzialam zadnych zdjec przd i po jego zabiegach. Bardzo prosz wszyskich ktorzy operowali si u niego o przeslanie fotek?!! Bede bardzo, bardzo wdzieczna! Moj adres : nika.s_2000@live.co.uk Prosze, prosze i jeszcze raz prosze o zdjecia przed i po! dziekuje wszystkim bardzo serdecznie!!!! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaaa1
cześć kochane już dawno się waham co do operacji a najbardziej bojęsię żę musiałaby mnie czekać koreta ;/ bardzo Was proszę o zdjęcia przed i po i wrażenia co do doktora i w ogóle całokształtu .... mój mail to linja66@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasz1234
Czesc dziewczymy!!! Mam prośbe do was wyślecie mi zdjęcie u dr Skupina przed ipo operacji bardzo bym była wdzięczna na meila roksanka1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADIRA
Hej dziewczyny, chciałabym reaktywować wątek operacji nosa u Dr Skupina, proszę odezwijcie się te, które miały operacją u tego lekarza !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pkfyxxxx
Ile kosztuje operacja w części chrzestnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annankeee
Nie wiem jak u innych ale u mnie mu nie wyszlo z nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADIRA
Hej annankeee dlaczego nie wyszlo? masz jakieś fotki przed i po ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malg43
Witam mam umówiony termin na 10 kwietnia i bardzo się boje .. Czy ktos moze przesłać jakieś udane zdjęcia dla wsparcia mojej decyzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draffodil666
czemu nikt nie piszę już o skupinie...co się z nim stało. Więcej jest zadowolonych czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę przejść na portal beauty , bo nie wiadomo kto pisze tu prawdę , tam będziesz miała sporo ładny u skupionych nosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ile kosztuje korekta nosa (chodzi mi o garb) u dr. Skupina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulbasek
kto miał komplikację po korekcie nosa u skupina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skupin jest przereklamowany. Na forum beauty to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak i Szczyt , ale obaj robią najladniejszy nosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam osób po nieudanej korekcie nosa od skupina :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam , że lepszy od Supina w Poznaniu jiest Bielecki - tylko on jest trochę 'sztywny'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamWielkopolskie
Kilka lat temu ten doktor robił mi całkowitą korektę nosa. Chcialem żeby mi go wyprostowal po prostu, bo był mocno skrzywiony. Niestety po operacji okazało się ze nos jest tak samo skrzywiony jak był, za to ma nowy brzydko kształt. Miałem ladne profile nosa, a po operacji sa brzydkie i wygladaja nienaturalnie. Sa sciete pod dziwnym kątem. Konstrukcja nosa została zniszczona, przez co nos opada i lekko boli codziennie, a gdy go scisne mocniej to nos boli mocno przez tydzień. Konsultowalem się w tej sprawie z laryngologami i opinia jest zgodna, potrzebna będzie rekonstrukcja nosa, po cięciach doktora Skupina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i moja siostra mamy spaprane nosy po Skupinie - są już poprawione u innego chirurga jest tylko trochę lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
a co się stało,że uważasz,że noski są spaprane ? ja też jestem po nieudanej korekcie ale nie u skupina...swoją drogą myślałam,że to najlepszy chirurg od nosków ...taką miał opinię do niedawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawiąże kontakt z dziewczyna po nieudanej korekcie nosa-nierówności lub problemy z oddychaniem mój maila marzanna8@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozostawił nam resztki garba , i nosy zostały mocno skrzywione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina CCC
innymi słowy szukam opini dziewczyn które są już powiedzmy ok 2-3 lat po korekcie nosa i mogą coś więcej wypowiedzieć się w temacie...bo osoby którym dopiero ściągnięto opatrunek tak naprawdę nie mają pojęcia co to jest korekta nosa... naczytałam się masę artykułów i niestety np na beauty w polsce najczęściej są posty o złym oddychaniu (a jedna dziewczyna nawet napisała,że jakiś lekarz ze stanów jej powiedział,że po op nosa występuję zjawisko jak wieczny katar ) ale pytam się tutaj forumowiczki te doświadczone które są już lata po korekcie nosa-jak to jest ? czujecie się dobrze w swoim nowym ciele możecie normalnie oddychać ? czy zostaję wam laryngolog i wiczne krople do nosa które nie pomagają a jeszcze niszczą organizm ? a jak się już tak rozpisałam to czy macie te noski równe...czy rózne wglębienia,kosteczki są też normą ? z niecierpliwością będę czekać na wypowiedzi weteranek korekcji nosa-bo mam szczerą nadzieję,że wchodzą tu też osoby nie tylko przed operacją albo 2-3 mies po tylko lata po gdzie można to już z perspektywy czasu obiektywnie ocenić pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina CCC
to jeszcze raz...raz na jakiś czas będę o sobie przypominać... jestem ponad 3 lata po operacji...szukam kontaktu z osobami po conajmniej 2 latach po op.Jestem ciekawa waszych wniosków...prześledziłam masę forum,na kafe pod nickami różnych lekarzy,na beauty w polscei wiem,że jest masę komplikacji po opertacjach nosa. 1.to nierówności-ale wiem,że to każdy inaczej odczuwa te mniejsze da się jeszcze zaakceptować,ale ja miałam ich dużo i bardzo widoczne-nie wiadomo skąd powstają,czy to wina lekarza,pacjenta...i czy to wyznacznik. ale jedna sprawa mnie jeszcze bardziej nurtuję 2.sprawy zdrowotne po operacji-katar,zatkany nos,flegma bóle głowy,zatok gardła...nawet jakbym maiła najpiękniejszy nos i tzw wieczną grypą ciężko jest żyć. Jak się czujecie z perspektywy tylu lat po operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Poznaniu do wszystkich tylko nie do niego !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×