Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwiaemail

operacja nosa dr Skupin?

Polecane posty

Gość gość
Ja też jestem zainteresowana wcześniejszym terminem konsultacji gdyby ktoś coś proszę p wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy u dr Skupina jest obowiazkowa konsultacja przedoperacyjna?Mozna od razu zapisac sie na zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz od razu umówić się na operację, ale musisz przesłać doktorowi email ze zdjęciami twarzy, z profilu lewego i prawego oraz na wprost twarzy i od dołu twarzy. Piszesz co chciałabyś zmienić, a doktor odpisze czy to możliwe. Od razu możesz poprosić o wyznaczenie terminu operacji. Z tego co wiem, jak ktoś decyduje się od razu na operację bez wcześniejszej konsultacji to podpisujesz jakaś zgodę ze masz świadomość że mogą się zdarzyć powikłania i że jesteś tego swiadoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odpowiedz.Mieszkam za granica i nie mam za duzo urlopu na takie wojaze.To bedzie operacja poprawkowa a wiec o wiele trudniejsza,na logike to powinnam sie wstawic na konsultacje ale zrobie tak jak piszesz.Wysle zdjecia i zobacze co powie.Takie zgody tez sie podpisuje przed operacja-anestezjologiczna i dla chirurga.Asekuracha dla nich,ja juz jestem po nieudanej operacji,nis krzywy a lekarz mi wmawia,ze to moj ktganizm tak zareagowal.:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*asekuracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak długo jesteś po pierwszej operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym zamienić swój termin początek października na koniec października bądź do połowy listopada. Zainteresowani proszę podać maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddam termin konsultacji do skupina na 12 października, godziny wieczorne. patrgfirm@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy koniecznie trzeba robić krzywą przegrodą nosa żeby zmniejszyć go i zlikwidować garb Mi przegrodą nie przeszkadza oddychać dobrze chodzi bardziej o wygląd zewnetrzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korekta nosa nie boli :O Nie straszcie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantofelek2014
Ile teraz kosztuje operacja u dr. Skupina? Nie mam garba chce zwężyć nos i nieco skrocic . Tak długo czeka sie na operacje a nawt konsultacje? Prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. na konsultację czekałam pół roku. na operację nosa (która niestety nie doszła do skutku ;-( ) kolejne pół roku. Ale za to na zabieg korekty uszu czkałam 1,5 miesiąca. koszt całkowitej korekty nosa w marcu 2017 wynosił 13 tys (z vatem). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sporo kosztuje korekta nosa w cenniku widnieje cena od 5,500-8000 tys wiec chyba nie aktulany ten cennik. Byłam nastawiona a tak chyba mnie cena przeraża... Dlaczego nie doszła operacja do skutku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zaszłam w nieplanowaną ciążę. Niestety ciąża nie utrzymała się. Nie ma kolejnego dziecka, i nie ma nowego nosa... Ale mam nadzieję, że kiedyś spełnię swoje marzenia o nowym pięknym nosie, i kolejnym dziecku. Tylko nie teraz. Za jakiś czas... Bo obecnie moje pierwsze (jedyne) dziecko zachorowało na nieuleczalną chorobę. i muszę teraz skupić się na nim. On jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cennik jest aktualny tylko wystarczy dobrze przeczytać. Korekcja chrzęstna 6000 zł Korekcja chrzęstna wtórna 7500 zł Korekcja chrzęstna i przegrody nosa 8500 zł Korekcja całkowita 9500 zł Korekcja całkowita wtórna 11500 zł Oczywiście to są ceny gdy masz zaświadczenie, gdy go nie masz do tej kwoty doliczasz 23% VATU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na dniach mam całkowitą korektę nosa strasznie się boję narkozy ale przede wszystkim efektu ostatecznego doktor podchodzi bardzo delikatnie do sprawy i niczego nie obiecuje i tego się obawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jest świeżo po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdź na forum "beauty w polsce" tam jest sporo dziewczyn świeżo po operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam operację mc temu całkowitą korekta po operacji tydz w domu z gipsem koszmar setony ściągnęłam sama nic nie boli wbrew wszystkiemu nie wzięłam żadnego leku przeciwbólowego (tylko po operacji bo źle się czułam wieczorem ) Szok po ściągnięciu gipsu i płacz bo wyglądalam jak świnka pigggy codziennie robiłam zdjęcia i płakałam codziennie wszytko się zmienialo nos zapchany wychodzą jakieś resztki z dziurek smarujesz maści i czekasz kiedy opuchlizna zejdzie (po ściągnięciu gipsu nos był szczupły i krotki) a potem napecznial ooo hi hi ale terax 4 tyg po nos jest oki blixny prxy dkrzydelkach prawie niewidoczne oczywiście opuchlizna jest i niestety psuje kształt nosa ale teraz podchodzę spokojnie czekam Lekarz jest ok trochę chlodnawy ale dobry człowiek odpisuje na wątpliwości podpowiada co trzeba robić napiszę znów na koniec m-ca trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupię termin na konsultacje bądź operacje u doktora Skupina. Możliwie jak najszybciej. Zapłacę 1000zl za odstąpienie terminu. magda.frey @wp.pl Spacje przed @ pominąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pantofelek2014 to ze nie.masz garba to nie jakos.powod do.dumy. ja mialam garba iwiem ze garbate nosy super mu wychodza i duza roznica jest. Placisz tyle co wszyscy czyli 9 500 plus zaświadczenie lub 9 500 plus vat czyli kolo 12 tysiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakim zaświadczeniu piszecie?O co chodzi z tym 9500 plus VAT lub 9500 plus zaświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz mieć zaświadczenie od laryngologa lub psychologa o wskazaniach do zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onowska
hej ktoś chce się zamienić terminem operacji u Skupina? Zamienię 9 maja na jakiś termin wrześniowy (chodzi o 2018 rok oczywiście ;) onowska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenas
Witajcie ! Czy ktos z was chcialaby wymienic sie terminem konsultacji do Doktora Skupina? Moja wypada pod koniec czerwca 2018, ale najbardziej pasowalby mi poczatek 2019 ;) irenois@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Czy jest ktoś zainteresowany terminem na 09.07.2018 operacja nosa do dr. Skupina ? Oddam termin pilnie Piszcie priv zegota.monika@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś ma do oddania termin konsultacji do dr Skupina będę ogromnie wdzięczna za informację. Aasienka1988@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula77
Ja jestem świeżo po operacji - mija 3 doba. Czuję się dobrze ale bardzo boję że efekt końcowy mnie rozczaruje. Trochę siadam psychicznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Ty jedna, ja niestety bardzo żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam . Mój termin konsultacji i wypada na lipiec 2019 a operacja na 09 wrzesnia 2019 r . Chetnie sie zamienie na wczesniejszy termin . Bardzo prosze o kontakt dagada93@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×