Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość berecik

Chce poronic pewnym sposobem ale nie wiem czy to bezpieczne

Polecane posty

a przepraszam to nie wiesz co to antykoncepcja? Ja mając troszkę partnerów w swym życiu nigdy nie wpadłam a jestem teraz w ciąży która była planowana . Masz 15 lat żal było wydać 10 zł na gumki ? Nie wiesz jak się sexić a zabierasz się za to ile lat miał twój partner 10? Nie lubie takich siusiar co dają tyłka a później płacz bo ciąża. I żeby nie było sama jestem młoda mam 21 lat. Od 16 roku współzyję ale jakoś nigdy nie wpadłam ! A musiał się tobie konkretnie zlać że się wyrażę skoro może jesteś w ciąży. Poronić ?? Twój mózg dawno został poroniony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ps. ale odpiszę na twoje pytanie. Aborcja farmakologiczna. Wujek google zaprasza. Nic innego nie napiszę . Chciala rady to ją ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woki
Nie umicie czytać ze zrozumieniem ?? Szczęśliwe mamuśki się znalazły, które robią syf z internetu, jeżeli nie znasz odpowiedzi na pytanie w/w. To na whóY się udzielasz ?? Taka mądra jesteś?? a Gdybyś miała dziecko w wieku 15 lat to co byś zrobiła, to co teraz napisałaś ? poleciała byś do mamusi i powiedzieła "mamo wpadłam" ? Taka cwana jesteś Ciekawe co byś zrobiła jak by Twój bahor tak powiedział Tobie. Pozdro, i tępe komentarze zatrzymać dla siebie, bo tylko syficie internet, jeżeli w google wpisuję "jak usunąć ciąże" to właśnie chcę znaleść na to odpowiedź a nie durne komentarze, świadczące o poYebanych mamuśkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina@345
Ja o takim sposobie nigdy nie słyszałam. Moja koleżanka też była w ciąży w wieku 16 lat. Wtedy piła dużo wody (wrzątku), brała kąpiele w gorącej wodzie i bardzo przemęczała się fizycznie. Ale na nią okazało się że jest za późno bo była w 3 miesiącu ciąży. Koniec końców powiedziała rodzicom i wywieźli ją do Niemiec na aborcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdrgtr
Tabletki poronne są stosunkowo tanie i dostępne na wyciągnięcie reki, po co więc męczyć się z jakimiś domowymi metodami ? Wystarczy 12 tabletek Arthrotecu lub zestaw ze strony Women on Web zawierający RU486 i mizoprostol żeby się udało. Arthrotec - 50 zł, Zestaw z Women On Web -275 zł ( a w przypadku trudniej sytuacji materialnej 160 zł ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonystory
Nie ma co się przejmować dziewczyny, czasem aborcja jest jedynym wyjściem. Trzeba zerwać z tym mitem że nikt tego nie robi. Bo wiele dziewczyn to zrobiło robi i bedzie robić. Sama przez to przechodziłam, i zainteresowałam sie tym bardziej. Czemu tabletki sa u nas nielegalne? Przez te falszywe % deklarujacych sie katolikow. Zadem u wladzy nie przeglosuje tego i nie bedzie o to walczyl bo straci poparcie. I tak rozgrywki polityczne odbijaja sie pojedyńczymi tragediami. Chetnie pomoge, wiem jaie to cięzkie. To moj adres mifeprex@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .pomocna.
Sonystory, ale pomożesz w czym ? Wytłumaczysz jak się przechodzi aborcję farmakologiczną czy masz zamiar opchnąć komuś po zawyżonej cenie Arthrotec ? ( realna cena: 50zł -20 tabl., RU486 - nieprodukowana i niedostępna w Polsce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martelinni
Dziewczyny, pamiętajcie o antykoncepcji 72h PO stosunku, wystarczy wziąć ją zawczasu, żeby uniknąć takich dramatów jakimi jest aborcja, która zostawi ślad w psychice na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motkarolla31
zamiast zastanawiac sie nad takim rozwiazaniemy bylo pomyslec o antykoncepcji PO stosunku a nie teraz zachodzisz w glowe co zrobic z zaistniala sytuacja. Twoje rozwiazanie jest troche dziecinne i w sumie sie nie dziwie bo masz 15 lat. Na przyszlosc polecam poczytac artykuly na wpadka.pl o antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassibass
Przede wszystkim zanim zabierzecie się do uprawiania seksu wyedukujcie się na jego temat. Uwierzcie mi dziewczyny, nie ma nic straszniejszego niż młodość zabrana przez niechciane dziecko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
609006057 665371688 oszustka!! mnie oszukała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guść 78951462551
Czy wy ludzie jesteście totalnie p******i dziewczyna sie pogubiła i pyta tylko o rade a wy ją ciśniecie jak jakieś niedorozwoje!!!!!!!!!! Nie chcecie jej pomóc to się wg nie odzywajcie i tyle a nie jeszcze dołujecie dziewczynę to jej życie i nie przeżyjecie go za nią więc dajcie sobie fory!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz wziasc tabletke po 72 godzinach po stosunku wtedy nie bedziesz w ciaży musisz isc do ginekologa od da ci recepte jednak ta tabletka jest droga około 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posłuchaj mnie. ja zaszlam w ciaze w wieku 15 lat. też szukalam sposobow by poronic,balam sie owiedziec rodzicom ale nie bylo tak strasznie na poczatku po krzyczeli a potem razem ze mna kupowali ubranka dla mojej niuni. uznałam ze skoro juz jest to dobrze bo dziecko na swiat sie nie pchalo a najgorsze jest to by komuś zalowac zycia,jeszcze w dodatku takiej malej nie winnej istotce. dzis mam juz roczna coreczke ktora kocham najbardziej na swiecie i ktorej nie dalabym nigdy zrobic krzywdy pomyslac ze ja kiedys sama chcialam zrobic jej krzywde. predzej czy pozniej i tak zalozylabys rodzinne,teraz musisz tylko szybko wydoroslec. a do reszty pan ktore wypowiadaja sie na ten temat- nie bądzcie takie madre bo kazdy w zyciu moze poczuc sie samotny, a wy same nie jestescie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posłuchaj mnie. ja zaszlam w ciaze w wieku 15 lat. też szukalam sposobow by poronic,balam sie owiedziec rodzicom ale nie bylo tak strasznie na poczatku po krzyczeli a potem razem ze mna kupowali ubranka dla mojej niuni. uznałam ze skoro juz jest to dobrze bo dziecko na swiat sie nie pchalo a najgorsze jest to by komuś zalowac zycia,jeszcze w dodatku takiej malej nie winnej istotce. dzis mam juz roczna coreczke ktora kocham najbardziej na swiecie i ktorej nie dalabym nigdy zrobic krzywdy pomyslac ze ja kiedys sama chcialam zrobic jej krzywde. predzej czy pozniej i tak zalozylabys rodzinne,teraz musisz tylko szybko wydoroslec. a do reszty pan ktore wypowiadaja sie na ten temat- nie bądzcie takie madre bo kazdy w zyciu moze poczuc sie samotny, a wy same nie jestescie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
504307862 tu dostaniecie pewne sprawdzone srodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce Wam tylko powiedziec ze sama majac 15 lat urodziłam synka nie chciałam oddac ani sie go "pozbyc" w wieku 19 lat urodziłam kolejnego synka i jestem naprawde szczesliwa ze ich mam... ale teraz znowu zaszłam w ciaze i tego dzieciatka nie moge juz urdzic poniewaz warunki w jakich sie tu mieszka sa naprawde ciezkie malo pieniedzy wszystk drogie a dwojka smerfów ktorych mam tez kosztuje dlatego chciałabym jednak usunąc ta ciaze. Czas pokaze ale jezeli t wasze 1 dzieciak błagam przemyslcie to milion razy. nie warto robic glupstwa myslac ze sobie nie poradzicie. ja mam 23 lata jestem sama nie mam nikogo i dałam rade... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginekologiczna pomoc fachowca
Jesteśmy zespołem ginekologów wspierającym kobiety w naturalnym przywracaniu cyklu miesiączkowego, za pomocą tabletek (Misoprostolu i Mifepristonu), które są powszechnie stosowane w krajach, gdzie takie zabiegi są legalne. Nasze zestawy pochodzą z dużej Holenderskiej hurtowni. MediZorg. Zabieg taki można z powodzeniem zastosować do 12 tygodnia ciąży. Leki są oryginalnie zablistrowane, mają długą datę ważności (2017 r.). Zawierają maksymalną dawkę substancji czynnej i nie zawierają domieszek innych substancji. Udane zabiegi tymi lekami szacuje się w Holandii na 97-98%. Dla wielu kobiet decyzja o przerwaniu ciąży nie należy do łatwych. Jeśli nie znasz zaufanych osób, z którymi mogłabyś przedyskutować opisywany tu sposób postępowania lub inne stosowane metody przerywania ciąży, możesz skontaktować się z nami, a odpowiemy dyskretnie na wszystkie Twoje pytania i udzielimy szczerych porad. Szczególnie młodym kobietom doradzamy rozmowę z rodzicami lub z inną dorosłą osobą, której mogą zaufać i z którą mogą porozmawiać o zaistniałej sytuacji. W celu dyskretnego szybkiego kontaktu napisz maila. Nasz ginekolog pomoże podjąć Ci właściwą decyzję. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tej metody lub doświadczenia, którymi chciałabyś się podzielić po przeczytaniu poniżej zamieszczonych informacji, skontaktuj się z nami dyskretnie przez email: ginekologia@myway.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rampapam
hej hej :) już mnie głowa boli jak to czytam po pierwsze prezerwatywy i tabletki nie zawsze dzialaja .....nic nie działa w 100% po za tym dziecko w brzuchu matki na samym poczatku to tak naprawdę nie dziecko tylko małe coś ... nie każdy chce dziecka i ja ja rozumiem nie oceniajcie ludzi nie znając ich tylko Bóg ma prawo do sądu zrobiła jak uważała ... a ponoć Bóg potrafi wybaczyć wszystko ... wy nie macie prawa nikogo osądzać ...ja jestem za tą dziewczyną sama będzie z tym żyła ale nie wszystko można zaplanować i dziecko może pojawić sie w nie odpowiednim momecie ...POZDRAWIAM dociekliwe i wredne PANIE które g****o wiedzą!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli potrzebujesz szybko i bezpiecznie sprawdzonego zestawu poronnego, który został sprawdzony przez wiele pań ze skutkiem pozytywnym to zadzwoń pod numer 883125454 - Wszystkiego się dowiesz, możliwość wysyłki za pobraniem lub sprawdzeniem zawartości, bądź odbiór osobisty. Nie zamawiaj od oszustów i naciągaczy, których wiedza opiera się na domysłach. Zamów produkt, który jest bezpieczny dla zdrowia i skuteczny w 100% Do zestawu dołączany jest dokładny opis zastosowania, który jest dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz kontakt telefoniczny w celu konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×