Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
agula

Dobry krem lub masc na naczynka??

Polecane posty

Myślę, że taki krem na nic się zda - niestety w niektórych przypadkach pomaga tylko zabieg kosmetyczny. Sama z takiego skorzystałam (z zabiegu laserowego VariLite) i jestem zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maśc i krem dzialaja ale wspomagajaco, tak sie ostatnbio dowiedzialam... Mi dermatolog polecila isc na zamykanie naczynek (mam 47 lat)... Czy ktoś był juz na zabiegu w klinice w Gdańsku we Wrzeszczu? Jestem zapisana na przyszły tydzień i się zastanawiam. To ma być zabieg głowicą hot cold. Ktoś coś powie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz z tymi kremami to naprawdę trzeba uważać, bo jak sobie dobierzemy nieodpowiedni to nie tylko sobie nie pomożemy ale można zaszkodzić. Ja mam dość problematyczną cerę i długo szukałam dobrego specyfiku, nawet byłam u dermatologa z pomocą. Powiedział że najlepszym wyborem dla mojej cery będzie krem cetaphil ps lipoaktywny. Bo jednocześnie wygłądzi moją skórę i stopniowo ślady po trądziku będą znikały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam laser cutera, jest np w Wellderm w Warszawie. Bo tylko laser zamknie, żadne kremy nie zamkną naczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalaa77
ja kremuję się acnerose, wiem ze on jest typowo na trądzik różowaty, ale rozszerzone naczynka to jeden z objawów ( ja nie mam TR, byłam u lekarza) jednak krem sprawdza się świetnie, redukuje zaczerwienienia i skóra jest po nim taka wygładzona i miękka, mam wrażenie że ma też lekkie działanie przeciwzmarszczkowe (cudo!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie niedawno dostałam krem zimowy do cery naczynkowej winter care, mogę polecić bo na mróz się sprawdza świetnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajaDo

ja również miałam spory problem z naczynkami 😞 chodziłam od lekarza do lekarzai w moim przypadku żadne maści nie pomogły... jedynym ratunkiem był laser sandro dual, który polecił mi jeden z lekarzy, po nim mam wreszcie ładnąa twarz 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona34

a może FACE-EXPERT z efektimy? CAPILLARY - CONTROL Serum na popękane naczynka jest super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia33

Tak, serum z efektimy jest super. potwierdzam i polecam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie działanie jest rózne, przetestowałam do tej pory wiele kosmetyków do cery naczynkowej. Niekóre działaly lepiej, niektore gorzej. Na pewno dobrze jest czytać etykiety takich kosmetyków. Tak aby znaleźć kosmetyki, które mają w składzie składniki, które rzeczywiście mogą wpłynąć na wzmocnienie naczynek krwionośnych. Jednym z takich składników jest diosmina. Znajdziesz ją w składzie kremu Niverosin, który stosuję na twarz od kilku miesięcy.  Zanalizowałam skład wielu kremow i ten ma moim zdaniem najlepszy skład, szczególnie jeśli zestawi się go z niewysoką ceną kosmetyku. Plusem jest też dla mnie dostępność, znajdziesz w praktycznie każdej aptece, nie musisz biegac po całym mieście w poszukiwaniu środka. Hamuje rozwój problemu, zmniejsza uczucie ciepła na co dzien jak również rumień.

No i latem za dnia nie zapominaj o porządnym filtrze! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie się sprawdził krem wzmacniający SPF na rozszerzone naczynka marki AVA Laboratorium z m.in. hespedryną, kasztanowcem nagietkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam cerę skłonną do pękania naczynek. I powiem Ci, że warto kupić sobie odpowiedni krem. Sama widzę, że jeśli regularnie stosuję kremy do cery naczynkowej, to tworzy mi się na skórze o wiele mniej naczynek. Jednak jeśli naczynka pękną to raczej ich już takimi domowymi sposobami nie usuniesz. Nie będzie to możliwe 😞
Sama usuwałam w Krakowie tutaj
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/azzalure-botox-toksyna-botulinowa-typu-a-2/

Usuwanie naczynek za pomoca lasera zbyt przyjemne nie jest ale przynajmniej efekt jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety cera naczynkowa jest ciężka 😞 najważniejsze, żeby ją regularnie odżywiać i regenerować, u mnie do tego super się sprawdza krem od AMVI cosmetics ten odżywczo regenerujący. Na naczynka tez fajnie sprawdzają sera z witaminą C 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupłam w hebe photoderm AR z SPF50+ ktory jest rewelacyjny do cery naczynkowej i świetnie radzi sobie z zaczerwienieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest Photoderm AR, stosuje go latem zamiast podkladu, bo nie jest tak ciezki i jednoczesnie dobrze maskuje zaczerwienienia. Bardzo mi się podoba ten naturalny look, bo nie widac kremu na twarzy, a cera po zastosowaniu wyglada duzo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg! znam świetny krem w skin79, który jest z aloesem i kwasem hialuronowym od benton, polecam!!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×