Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
loli21

Krwawiące Dziąsła - leczenie

Polecane posty

Gość gość
ocet jablkowy niszczy szkliwo! najskuteczniejsze jest szorowanie zebow PASTA Z SODY I WODY UTLENIONEJ. po kilku dniach zeby pozbywaja sie resztek kamienia, a jesli krwawia, mozna dodac do tej pasty kilka kropel Q10 i po klopocie. poza tym jesc duzo witaminy C, krzem i kolagen (z nozek swinskich lub golonek). w ten sposob odnawia sie tkanka dziasel, bo bez zdrowych dziasel nie ma co marzyc o ustaniu krwawien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karabatek
Złe szczotkowanie, zła dieta - to przyczyny. Ajona to jeden z kroków, musicie również często zmieniać szczoteczkę. Jeśli tej kwestii nie dopilnujecie, to nawet nie ma co oczekiwać zadowalających efektów, bo skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie nie wejde,hamska reklama ajony. gowno sie widac nie sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaboteks
Ajona pomaga, tylko używaj systematycznie - w kilka tygodni zęby powinny być w idealnej kondycji, a tym bardziej dziąsła. Jeśli nie - krwawienie można wynikać z wielu innych przyczyn - miejcie to na uwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na krwawiące dziąsła witamina K2. Efekt po 1 miesiącu murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerdes
Używajcie ajony, dbajcie o systematyczność, w taki sposób sobie na pewno zęby do zdrowia przywrócicie. Ale też nie oczekujcie, że od razu będzie super. Dziąsła wymają stałej dbałości o nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie kwestia pasty. Przestańcie z tą reklamą. Cofające się dziąsła i nadwrażliwe szyjki to jest efekt złej techniki mycia zębów! Ajona jest niezłą pastą ale bez przesady nie jest lekiem na całe zło. Nieprawidłowe szczotkowanie Ajoną i najdelikatniejszą szczoteczką krzywdę zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze dlaczego ten kraj jest taki prymitywny? Pasty, koenzym Q10, witamki itd. W 90% przypadkow krwawienie dziasel to jest objaw paradontozy, ktora nie jest choroba dziasel ale przyzebia. Na to tylko zabieg laserem i opieka periodontologa. Zadne pasty i szczotecKi nie pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatagenis
Używajcie ajony, dbajcie o systematyczne szczotkowanie. Zobaczycie, że docelowo sobie te zęby diametralnie odmienicie, ale też nie oczekujcie efektów od razu. Znaczenie ma dieta, stosowanie miękkich szczoteczek, które będą odpowiednio często zmieniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawiące dziąsła świadczą o zapaleniu przyzębia, a przyczyn tego stanu może być wiele (m.in. bakterie płytki nazębnej i kamienia nazębnego, palenie papierosów, czynniki genetyczne i autoimmunologiczne). Ważne jest, by zidentyfikować źródło problemów. Więcej na temat krwawiących dziąseł pod linkiem: https://portal.abczdrowie.pl/krwawiace-dziasla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermits
Stosuj miękkie szczoteczki i myj odpowiednią pastą, a jeśli to nie pomaga, to konieczne przeprowadzenie badań, bo wielce prawdopodobne, że skala problemu jest znacznie poważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorter
Cóż... wydaje mi się, że to kwestia odpowiedniej pielęgnacji bo tak realnie mówiąc to odmiana wyglądu zębów nie wymaga mnóstwa czasu, wymaga jedynie odpowiedniego podejścia do pielęgnacji i wtedy dobry efekt można uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli ma dolegliwości małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobry pomysł, żeby przy krwawiących dziąsłach zmienić szczoteczkę na miękką. Oczywiście to nie wystarczy. Krwawiące dziąsła to też oznaka zapalenia dziąseł, która w zaawansowanych sytuacjach może przejść w paradontozę. Ta prowadzi do odsłaniania szyjek zębowych, chwiejności zębów, a nawet do ich wypadania. Niestety to też czasem objaw różnych chorób, niezwiązanych z zębami. Mówimy tu o cukrzycy, anemii, niedoborze witaminy K i C, chorej wątrobie. Może być skutkiem ubocznym stosowania leków na nadciśnienie tętnicze, astmę, alergie, tabletek hormonalnych. Ponieważ nie da się jednoznacznie stwierdzić co jest przyczyną dolegliwości, należy jak najszybciej udać się do stomatologa lub do lekarza konkretnej specjalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asystentkastomatologiczna
kuracje krwawiących dziąseł najlepiej rozpocząć od wymiany szczoteczki na miękką i delikatna, ale dobrze czyszcząca nasze zęby. Dentyści polecają szczoteczkę Curaprox. Ale oczywiście bez wizyty w gabinecie stomatologicznym sie nie obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również miałam kiedyś krwawiące dziąsła. Głównie przez złą higienę i namnażające się bakterie. Po wizycie u mojego stomatologa www.rojekdental.pl dowiedziałam się wiele interesujących informacji, zastosowałam w praktyce i po kilku tygodniach nie ma śladu bo zapaleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednie leczenie dobierze dla Ciebie stomatolog. Ciężko powiedzieć co może być przyczyną. Ja miałam podobne leczenie w http://www.hercka.pl/ w Gliwicach i po kilku miesiącach uporałam się z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami wystarczy zmienić pastę do zębów lub szczoteczkę na taką z miękkiego włosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczotkowanie ajoną i tak już zawsze, od dawna - wszystko jest w porządku. Dziąsła wróciły do normalności, a jednak napracowałam się nad tym, aby rzeczywiście wyglądały jak powinny. U mnie dało to zdecydowaną zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi krwawią dziąsła. Już jestem umówiona na wizytę do www.popkoadam.pl. Ciekawe jaka jest tego przyczyna. Niedługo Wam powiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie systematycznie ajony, wprowadźcie miękką szczoteczkę i dzięki temu zauważycie dużą zmianę, ale wiadomo przecież, że natychmiast czegoś takiego nie zrobicie. Wiem jak to wyglądało u nas - zęby są zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie systematycznie ajony i wtedy powinno dać fajny efekt. Krwawienie dziąseł to poważny problem, ale on wcale nie musi wynikać z kiepskiej pielęgnacji. Najlepiej konsultować sprawę z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajona, miękka szczoteczka + jej systematyczne zmienienie. Doprowadzenie dziąsel do normalności wymaga tygodni, ale jeśli problem nie jest poważny, to po kilku dniach będzie lepiej i nawet sama zmiana szczoteczki już powinna przynieść spore korzyści. Nic od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim systematyczność i zdrowe podejście do pielęgnacji - u mnie to wystarczyło. Doprowadzenie do normalności dziąseł musi trwać, ale w taki sposób po prostu cele sobie zrealizujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczotkujcie systematycznie ajoną - poprawa będzie widoczna bez cudownych metod, samymi podstawami. Wiem jakie efekty można osiągnąć w krótkim czasie, moje dziąsła wróciły do normalności. Duże znacznie ma miękka szczoteczka i odpowiednie szczotkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie wprowadzasz ajonę, zmieniasz szczoteczkę, zwracasz uwagę na dietę. Jeśli te kroki nie pomagają, to musi oznaczać, że problem jest gdzieś głębiej. Nie zawsze to będzie takie oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, koniecznie zgłoś się dentysty, bo może to być bardzo zły objaw. U mnie na szczęście nie było tak źle. Z krwawiącymi dziąsłami trafiłam tutaj http://www.cmpdent.pl/ i skończyło się na 3 wizytach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wprowadzasz ajonę, dbasz o systematyczność, zmienaisz szczoteczkę ta miękką, w ciągu kilku tygodni wszystko będzie wyglądało idealnie, tylko nie oczekujcie, że natychmiast będzie super. Nad dziąsłami trzeba solidnie pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczoteczka powinna być miękka i zmieniana co kilka miesięcy. Jako pasta faktycznie ajona. Do tego należy dołożyć odpowiednią dietę i docelowo powinno to wyglądać znakomicie, ale czy tak będzie? O wszystkim już wy decydujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×