Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent ślubny ...

MUSIMY ODWOŁAĆ WESELE-Z POWODU BRAKU PIENIĘDZY ... ...

Polecane posty

Gość ooo...
..chyba mialas isc??? a ty dalej sie pocisz tutaj..Nie bedzie dzis pysznego obiadku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaa
głupia babo jesli rok wczesniej wiedzialas ze nie masz pieniedzy o takich sprawach rozmawia sie wczesniej a nie dzień przed slubem po co robisz wesele weź slubi tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona głupotą
nadal wam się nie znudziło dogryzanie tej dziewczynie? niech sobie bezrobotna siedzi na kompie, co wam do tego zgryźliwe babska? skoro wy nie jesteście bezrobotne, to znaczy że siedzicie w pracy i napierdalacie przez net w godzinach, kiedy teoretycznie lecą wam pieniążki za pracę. ciekawe co by wasz szef powiedział czytając te wypociny, które tworzycie w czasie opłacanym przez niego. może w końcu ruszycie dupska zrobić coś w tej wspaniałej pracy, którą tak się chwalicie, zamiast jeździć po autorce topiku. nic wam nie zrobiła, a wbrew pozorom nie każdy ma za co kochać swoich rodziców. choć wy jak zwykle pewnie wiecie lepiej kto co powinien robić i czuć. myślę jednak, że to wasz szef wie lepiej co powinnyście robić w tej chwili. do pracy gamonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was wszystkich pustaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo...
mój szef to ja - mam swoja firmę i w niej rzadem :D sama sobie dzis kupilam bomboierke i kupialm sobie sztuczne paznokcie za 5 zeta i je przyklejam teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona głupotą
to najlepiej o tobie nie świadczy. nie dość, że nic nie zarobisz, bo się opierdalasz zamiast pracować, to jeszcze stracisz kasę, którą władowałaś w firmę. przez własną głupotę i sztuczne paznokietki. jesteś o klasę niżej niż kura domowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MODERN UK
"modernizator"- gdzie iwdać IP ? Raczej my tu w bazie danych IP użytkowników widzimy . Jak Ty tego dokonałes/aś ? Nie wiem - pochwal się . Może masz jakąs baze u siebie w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magister inżynier
" 11:18 o wstała juz poatakujmy ja troszkę, niech laska z samego rana się wscieka ale mam ubaw jak ją czytam. Ona się broni wyzywając Ona nie ma pojęcia o szczęściu .Pierze tylko majty tesciowej, sprzata, jest służąca u nich, mąz wali ja po rogach jak to młodzieniaszek i ty nazywasz to szczęściem? no pisz pisz poczytamy jeszcze " " 12:21 modernizator znudzona głupota to jest autorka- zauwazyliście jak sie broni pod nickami? teraz wykryła ze moze się w ten sposób bronić ale jaja i ten samo IP ma. Wstyd kobietko wstyd. no pisz jeszcze " Widze w tych wypowiedziach podobieństwo - tylko nie wiem po co piszesz pod 20 nickami ? Jak wystarczy mieć jeden i zrób się w końcu na czarno i miej jeden - swój i unikalny . A nie 20 i pod każdym ten sam styl wypowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo...
..ubawilam sie wlasnymi postami...zalosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Browarianka
Przeczytałam wszystko i uśmiałam się. Taka marna prowokacja, a na tych kilkunastu stronach po prostu ocieka jadem. Mohery z Was kobitki, mohery straszne. Kiedy to w końcu się zmieni? Szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vesper
ja wspołczuje tej dziewczynie jezeli to jest prawda co pisze ze matka sie nie interesowała weselem,suknia itd! dla kobiety slub wesele i cala jego otoczka sa wazne a matka powinna sie tym ineresowac ,pomoc wybrac suknie itd. Jezeli raz na poczatku obiecala córce pomoc finansowa powinna słowa dotrzymac!!!widziala zreszta ze kupiła suknie czyli wesele bedzie!!nie lubie ludzi ktorzy wiedza cos przez dluzszy czas a potem zachowuja sie jakby spadli z ksiezyca!! wesele to powazna sprawa a matka autorki ja zbagatelizowala jakby to było przyjscie kolezanek corki na popoludniowa kawe!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generałowa
moze już skończyć te głupia dyskusję niech autorka sobie będzie kurą domową , niech sobie mieszka u tesciów , co wam to przeszkadza ? a wy co robicie ? siedzicie w pracy , nic nie robicie ,piszecie , że wam się nudzi (czy szef wie , że wam sięnudzi?) , robicie tu piaskownicę a pewnie nie macie - jak autorka , która na dobra sprawę jest jeszcze prawie dzieckiem - 21 lat , tylko pewnie po 27-30. I bawicie się jak rpzedszkolaki - w wyzywanki. Jedzcie te bombonierki , każdego dnia po 2 paczki ciastek , to wam dupy zrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalowa
ale "madra" wypowiedz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca xxx
śmieszny ten temat. Biedna bezrobotna osóbka. Ciekawe, kiedy pójdzie do pracy? Jak mąż będzie w wieku emerytalnym, żeby go już do wojska nie wzięli? P. S. Mam pracę, ale obecnie jestem na urlopie i siedzę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma kasy to nie ma wesela
proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent slubny ... - nie wiem która taka mądra - ale powiem jedno - narazie nie wybieram się do pracy - jak mi zazdrościsz że nie pracuje siedze w domku i mam czas na wszyściótko co mi do głowy przyjdzie to powiedz to ale pod woim nickiem -AHA I MÓJ NICK TO \"prezent ślubny ... \" a nie twój tandetny - i na dodatek nie znasz zasad ortografii !! twój brzmi \"prezent slubny ... \" ! a IDIOTKA PISZE SIĘ \"IDIOTKA\" A NIE \"idjotka\" - jaką Ty szkołę ukończyłaś ? Na moje konto i tak nie wejdziesz - widzisz ja mam ładny i dobrze napisany nick - a Ty ? Brakuje Ci odwagi napisać swój - ten który masz zawsze ............. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i masz
" czas na wszyściótko co mi do głowy przyjdzie" tylko kasy na to nie masz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow chyba prowokacja...
bo "wszysciotko" sie pisze "wszysciutko" Ps.nie czepiaj sie,ze nie mam kresek nad s, bo mieszkam zagranica...pewnie ta osoba podszywajaca sie pod twojego nicka tez mieszka zagranica... Ps.I jezeli naprawde to ty "prezencie slubny" napisalas ten post o ortografii....hmmm...to naprawde prosta z ciebie dziewka..nie dziwne, ze nie wybierasz sie do pracy, bo nawet na zmywaku trzeba miec troche inteligencji:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzone darmozjady
przeczytałam tylko początek topiku, ale jeszcze raz utwierdziłam się w przekonaniu, że ta para jest żałosna. Jeżeli wiecie, że rodziców nie stać by wystawić wam wesele, to go nie róbcie, lub sami na niego zaróbcie. Jak śmiesz namawiać matkę na kredyty, które będzie kilka lat spłacać, jak śmiesz mieć do niej żal o jakąś nędzną sukienkę? Nie miałam kasy na wesele, więc zrobiłam to na co było mnie stać, sami z mężem byliśmy w stanie w przeciągu roku zarobić dodatkowo 5 tysiecy i za tą sumę zrobić przyjęcie dla 12 osób. Bo zrobiliśmy to z miłości, a nie w mysl zasady zastaw się a postaw się. Szlag mnie trafioa jak czytam o tych twoich pretensjach. Proste, nie mam to nie mam, rodzice nie sa od tego, by fundować wam zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zmywaku to ty chyba wypinasz dupe !! ja nie musze w przeciwieństwie do ciebie !! i mam czas na naprawde wszystko !!!!!!!!!!!!! nie tak jak TY zapracowana i ciągle zmierzła- nie majaca nawet ochoty na seks z mężem lub narzeczonym ( niewiadomo czy go w ogóle masz ) pisze do moich podszywaczy , które nie dają mi żyć bo pracy nie mam i mam czas na kafeterie mam czas na zakupy mam czas na odpoczywanie mam zawsze pozmywane posprzątane - a mąż dostał podwyżkę :) i jest nam teraz o niebo lepiej. Nie bądź już taka zazdrosna że robie w życiu to na co mam ochote .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow chyba prowokacja...
jak ty mnie dobrze znasz....szkoda slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow chyba prowokacja... - daj sobie już spokój - nie wiem po co piszesz i zawsze chcesz być najważniejsza - zawsze twoje 3 grosze - zawsze na każdym temacie - nie masz już dość ? Jak wygląda u Ciebie w domu ? Pewnie po 3 cm kurzu sie wala .... Powodzenia zazdrośnico - czego w życiu jeszcze innym zazdrościsz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow chyba prowokacja...
tak sie sklada, ze jestem tutaj pierwszy raz, bo mam wolne popoludnie i szukam zespolu na wesele...przeczytalam te wypociny i az mnie ponioslo by cos dopisc na twoja glupote..ale widze, ze nie ma lekarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JA TWOJA MATKA
To ja, twoja matka idiotko! Przeczyałam co tu napisałas, bo jak zwykle nawet w naszym domu masz czelnosc siadac na komputerze i pisac o mnie takie zniewazenia! Jak smiesz! Dobrze ze ci nie dałam na slub i NIE DAM!!!!!!!! wybij to sobie z głowy!!!! możesz sie tu żalic forumowiczkom, ale ja od poczatku zycia gdy cie wychowywałam to wiedziałam ze zle to robie i ze nic z ciebie nie bedzie. A jednak - posewiecilam ci swoje zycie a Ty DARMOZJADZIE jeden nie masz do mnie nawet szacunkku! I wiem, ze zawsze z twoja ortografią było na bakier, wiec chociaz teraz rada na przyszłosc (bo wiem, że prózniaku nie chcesz isc do pracy) to chociaz poczytaj słownik ortograficzny. jak moglas mnie tak obrazac! nie daruje ci tego! wstyd ze jestes moja córka! A do swojego profilu, to nawet hasła nie umiesz zabezpieczyc. wszystko zsotaje na komputrerze! pamietaj o tym!! a teraz do Was drogie forumowiczki: współczuje Wam straconego czasu na tą jałową dyskusję z moją córką. Potwierdzam, że to len i zwyczajnie nie chce jej sie zarobić na siebie. Cieszy się, że moze sobie robic wszystko, ale zanim sie obejrzy to zrozumie, ze jej zycie jest puste! Tak jak ona! i nie wstydze sie tego powiedzieć nawet jako jej matka. Zal serce sciska, gdy ma sie takie dziecko.... dlatego apeluje do was zebyscie nigdy tak swojego nie rozpuscili, co mysli sobie ze wszystko jej sie NALEZY. Boże, jak dobrze, że nie dałam jej pieniedzy na ten slub. I nie dostaniesz, sama zarób sobie, moze kiedys zmądrzejesz! Ehh.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"na zmywaku to ty chyba wypinasz d**e !! ja nie musze w przeciwieństwie do ciebie !! i mam czas na naprawde wszystko !!!!!!!!!!!!! nie tak jak TY zapracowana i ciągle zmierzła- nie majaca nawet ochoty na seks z mężem lub narzeczonym ( niewiadomo czy go w ogóle masz ) pisze do moich podszywaczy , które nie dają mi żyć bo pracy nie mam i mam czas na kafeterie mam czas na zakupy mam czas na odpoczywanie mam zawsze pozmywane posprzątane \" no tak,teraz trzeba byc bezrobotna,zeby byl czas na seks i sprzatanie co za oślica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalimerek
Mamo, ale jazdy :) Wybaczcie mi, ale ten topik jest po prostu przejedyny. Cały czas licze, ze autorka napisze ze to jakas prowokacja... Swoja droga, to ze ustawa weszla w zycie w roku 67 nie znaczy, ze nadal nie obiwazuje :). Ciagle poslugujemy sie rownie starym kodeksem cywilnym i kilkoma innymi aktami prawnymi. A co do "wojny" rozporzadzenie-ustawa, to bez specjalnego trudu mozna znalezc w Konstytucji 97 rozdzial o źródłach prawa. Zgodnie z wytycznymi, ustawa ma pierwszeństwo nad rozporządzeniem. To tak nawiasem mowiac, bowiem mnie przede wszystkim fascynuje dlaczego autorka topiku uwaza, ze w tym kraju nie da sie zarobic wiecej niz 1500 na reke? Problem w tym, ze napierw trzeba ruszyc tylek, skonczyc studia i rozgladnac sie za praca. Jesli masz zal do calego swiata ze brakuje wam pieniedzy, to oswiadczam Ci, ze to nie jest ani moja, ani ich, ani nawet Twojej matki wina. Tylko twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×