Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent ślubny ...

MUSIMY ODWOŁAĆ WESELE-Z POWODU BRAKU PIENIĘDZY ... ...

Polecane posty

Gość tyna
Według mnie rodzice nie mają takiego obowiązku zrobic dziecku wesele bo ja naprzykład mam podobną sytuacje mamy dziecko ale ślubu nie robimy bo nas niestac a od rzodziców nie chcemy brac bo oni sami nie mają więc mówi sie trudno takie jest życie. Morze kiedyś jak sami sie dorobimy ale na rodziców nigdy nielicze bo oni mają swoje życie i swoje problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie, dzizas - podpisanie aktu małżeńskiego kosztuje 80zł., trwa to 15 minut.... wpada się, podpisuje i po sprawie... kredyty, garnitury, suknie... toż to oszołomstwo katolickie... tradycja zapyziała... wolę sobie dom wybudować, albo mieszkanie kupić, a tak ... ślub na 500000 osób, a później mieszkanie z rodzicami i chleb z wodą na obiad... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można też ślub kościelny a potem do restauracji na obiad . Jakieś 2-3 tysiące to wyniesie . Ja sobie nie wyobrażam tylko cywilnego . Zdjęcia może porobić ktoś z gości i zamiast pleneru studio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, temat stary i raczej prowo, choć może takie idiotki istnieją jak ta roszczeniowa hiena. Sfinansowania wesela przez rodziców suę zachciewa?! Bo taka tradycja?! Bo na zaproszeniach jest "X i Y wraz z rodzicami zapraszają" ?! X To jak tak, to niech tradycji stanie się zadość, niechaj panienki trzymają cnotę do ślubu i czekają z wyprowadzką do ślubu! Co??! W łóżku i związku nowoczesna a podczas ślubu tradycji się zachciewa?! Jakież to wygodne, fałszywe, dwulicowe. Maskarada i hipokryzja!!! Duupsko dało się przed slubem, zamieszkało się z facetem, zrobiło się dziecko, pracuje się i ma swoje dochody to wara od kasy rodziców, samemu zarobić na durną potupajkę jak się chce zabawy w welonie. A zaproszenia można napisać jakie się chce, i wręczyć także rodzicom, bo oni mają status gości. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że ona nie pracowała tylko chciała żeby jej matka za wesele płaciła. Ja nie rozumiem tego pędu za tym weselem. Strata tylu pieniedzy na jedną noc. I tam jak ktoś napisał, biedniejsi muszą mieć super wypasione wesele z pompą, najlepiej żeby rodzice fundowali, a bogatsi robią skromniejsze przyjęcie. Wydaje mi się że przez te całe wesela, młodzi zapominają czym jest ślub, połączenie przed Bogiem, tylko myślą o weselu, żeby się wszystko udało, żeby się tylko kasa zwróciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.19 dobrze piszesz, wszystkie takie wyzwolone i nowoczesne, uprawiają seks przed ślubem a jak przyjdzie do ślubu to chcą zachować pełną tradycje, welony by zakładały które są przecież symbolem czystości. Suknie białe bo chcą być księżniczkami. Hipokryzja straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×