Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DnSs - chlopak inny niz inni

GŁODÓWKA CAŁKOWITA-60 DNI, MOJA DROGA DO WYZWOLENIA.

Polecane posty

Gość ktosieńka
o kuźwa, ale żenada... A swoja drogą wolę być Polką i mieszkac w Polsce niż gdzie indziej, same narzekania na pewno nie zmienią tego kraju,a jak komuś zależy tos ie stara. Kocham Polske i się tego nie wstydze. A ty ciemniaku bez narodowości i własnych korzeni najlepiej kup sobie kawałek ziemi w tych swoich Himalajach czy gdzie to było i żyj sobie te 120 lat w tym oświeceniu... żenada....chłopcze ciebie to chyba rodzice zaniedbują, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za pajaaac
buahahha taaa a Polska to Klechostan ktorym zadza sami Zydzi :D :D kompleksy z ciebie wylaza, chcesz sie dowartosciowac :D tylko chyba nie zdajesz sobie z tego sprawy , radze udac sie na leczenie i to jak najszybciej to co piszesz to jakas paranoja i belkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O czym chcesz mnie przekonać
obłąkańcu (otrzyj może pianę z ust, ok.?)? Czy zdaję sobie sprawę z licznych słabości mojego kraju, z tego że rządzą nami idioci, z tego że aż nazbyt często nie jest tu różowo? Jasne, że tak. Więc czego się plujesz, czego tak ujadasz, pieseczku? :) Dla mnie to za mało bym kiedykolwiek zaczęła gardzić własną ojczyzną, ja po prostu nie z tych. Na własny naród umiem spojrzeć szerzej niż przez pryzmat stereotypów, które rozpowszechniają głównie takie rodzime padalce, jak ty. Nie chce mi się analizować twojego bełkotu pod kątem bredni, które w nim zauważam. Może tylko to, co pamiętam. Polska jest popychadłem narodów od 1200 lat? No, to "trochę" ci się zawyżyło :) Do książek, dziecko, do książek. Dyplomy polskich uczelni nic nie znaczą na zochodzie?! He, he, dobre. Popytaj o polskich absolwentów politechnik, studiów medycznych, inżynierskich. Ja skończyłam studia humanistyczne i co? I certyfikat unii europejskiej jak znalazł. :) Moje koleżanki pracują W ZAWODZIE za granicą. Również u Twoich ukochanych Niemców, gdzie Ty (sądząc po poziomie znajomości języka) pracujesz zapewne w fabryce słoików. :) A tam to moja przyjaciółka dorabiała sobie w wakacje, by się utrzymać przez studia, nie obciążając biednych rodziców. Teraz pracuje W ZAWODZIE... w Finlandii. :) Co do mojego nicka pomarańczowego. Nie mam czarnego i nie widzę potrzeby zakładania go na potrzeby pyskówki z tobą. I przez to jestem bardziej anonimowa, niż ty? Żarty sobie robisz, czy po raz kolejny wyłączyłeś myślenie? A co my takiego o tobie wiemy, że kolor nicka czyni cię bardziej "odważnym" od nas? Obrażam cię? No jasne. Dla mnie jesteś małym, tchórzliwym, pozbawionym honoru, zaplutym gówniarzem i tyle. Po co mam się bawić w polityczną poprawność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prośba do moderów
Bardzo proszę o uważne moderowanie tego tematu i ponowne NIE kasowanie postów autora, nawet jeśli zawierają treści obraźliwe lub nacjonalistyczne. On w tych postach pokazuje swoją prawdziwą twarz, po czym idzie ochłonąć i najchętniej chciałby, żeby kompromitujące go teksty zniknęły. Tak więc chcąc go ukarać, moderatorzy zrobią mu przysługę. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu dzis nikt
nie moderuje, Swięta są, tylko wy tu siedzice ale wkońcy przegraliście zycie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przegraliśmy
W końcu jesteśmy kafeteriuszami :classic_cool: Do posranego --> jedni się wstydzą, inni nie. Sztuka być tym, co się nie wstydzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllloooooooooollllllllloo
Nikt nie moderuje?? To gdzie jest jego temat na Zdrowiu i urodzie, na którym tak miło chciałem się wdać w dyskusję lingwistyczną :P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lllllloooollll
ten temat na Zdrowiu i urodzie nadal jest:P patrz głebiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tą fabryką słoików
to ci pojechałam złośliwie, ale po głęboliej analizie :classic_cool:... więc po głębokiej analizie dochodzę do wniosku, że innej opcji nie ma. :) No bo kim ty możesz być w Niemczech (zakładając, że w ogóle tam mieszkasz)? Masz 19 lat. Niemożliwe byś mieszkał tam od dawna, od dzieciństwa, bo po prostu nie masz pojęcia o języku. Gdyby tak było, znałbyś niemiecki równie dobrze jak ojczysty, jeśli nie lepiej. Więc kto? Student, uczeń delegowany do wymiany? Znów niemożliwe z tego samego powodu - nie znasz języka. Studenci wyjeżdżający w ramach np. programów typu Socrates-Erasmus znają język, to podstawa weryfikacji. Poza tym studentem nie jesteś, bo się ośmieszyłeś swoim... ekhm... eksperymentem badawczym :D Zdradza cię też mentalność szczyla zafascynowanego Zachodem. Ergo - wyjechałeś niedawno i pracujesz w fabryce słoików. :) Ponieważ nic sobą nie reprezentujesz i nie możesz być dumny z tego, kim jesteś, wybrałeś drogę podlizywania się nowym "panom" i wyparcia się własnej narodowości jako sposób na asymilację. Już widzę, jak stoisz z Niemcami prezentującymi taki poziom jako Niemcy, jak ty jako Polak i rechoczesz z polskich dowcipów, z których w dodatku nie rozumiesz ani słowa. :O Załosny obrazek, co? Teraz rozumiem te brednie o porsche i leżeniu do góry brzuchem przez całe 120-letnie życie :) Z głodu ci się w głowie uroił amerykański sen w wydaniu germańskim :D Jaką ty bajkę czytasz, chłopcze? Podaj tytuł, też sobie poczytamy, ja np. lubię SF ;) No, to tyle świątecznej analizy. :) Przegrałam życie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i mamy przemianę
Na naszych oczach chłopak przeszedł głeboką przemianę od zwolennika naturalnego stylu życia Hunzów do uprzemysłwionego kraju niemieckiego. Cóż za zmiana. Cytując Twoje słowa: "Niemcy ponad wszystko" chciałabym Ci wytłumaczyć o co w nim chodzi. Nie chodzi o to, że kraj jako Niemcy jest najlepszy i ponad wszystko i wszystkich, ale chodzi o białą rasę niemiecką, która przez Niemców była uważana za jedyną czystą rasę, która może być. Dlatego inne rasy chcieli wyniszczyć. Więc gdyby ci fantastyczni Niemcy, tacy jak Hitler dotarli do Twoich Hunzów to chyba byś gorzko płakał, bo na pewno by już ich nie było. Hitlerek by ich nie zaaakceptował. Poza tym czym się tak zachwycasz. Ty?? Zwolennik naturalnej żywności. W niemczech żywnośc jest wysoko przetworzona, przez co nie zdrowa. Więc kompletnie nie rozumiem Twojego zafascynowania. Nie wspominając o tym, że nie znasz ich języka. W dwóch zdaniach zrobiłeś podstawowe błedy. Tego uczy się dzieci na pierwszych lekcjach niemeickiego, więc proszę nie rań mych oczu!!! Jeżeli myślałeś, że zaglądają tu same niedouki to się mylisz. Nie masz też racji krytykując polskie wykształcenie. Gdybyś choć trochę czytał to byś wiedział, że jest wręcz odwrtotnie. Dlatego właśnie Polacy są tak porządanymi pracownikami na zachodzie, bo są bardzo dobrze wykształceni (np: lekarze). A to że polskie dyplomy nie sa uznawane na zachodzie to całkiem inna sprawa. Ale nie chce mi się Ci tego tłumaczyć mały człowieczku. A Polska dlatego jest w takim stanie, bo polakami są tacy ludzie jak Ty: którzy wstydzą się swojego kraju "swego nie znacie cudze chwalicie", bo taka nasza natura: "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma". Jesteś po prostu typowym przykaładem małego człowieczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani po niemiecku ani angielsku
ale obywatel świata po prostu :) "Never more Polisch language" Naprawdopodobniej NO more polisH language, wieśniaku :P Pytanko: skoro nie znasz żadnego języka obcego, to jak masz zamiar porozumiewać się z ludźmi, skoro polski już nie dla ciebie? I drugie pytanie: zdajesz sobie sprawę, jak nisko upadasz z każdym kolejnym zdaniem, czy masz jeszcze jakieś złudzenia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
--->> ani po angielsku ani po niemiecku good one (komentarz) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
sorka chodziło o poprzedni post rzecz jasna, czyli zwracałam się do "ani po niemiecku ani angielsku" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no... za długo to nie wytrwał
:D Nasz mały faszysta za bardzo lubi nutellę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożesz ty mój...
DOMEK: http://www.habitat.pl/domek.aspx?noban=1 AGA: http://www.zmilosciserc.pl/donate.php?action=g SZTUCZNE SERCE: http://www.polskieserce.pl/ PAJACYK: http://www.pajacyk.pl/ ŻONKILE: klikamy do skutku na zakładkę POSADŹ ŻONKILA wybieramy kwiat, region, można wpisać swoje imię i kilka ciepłych słów. Każdy posadzony żonkil to 1 zł na walkę z NOWOTWORAMI! http://www.sadzimynadzieje.pl/index.php?modul= pola OTO link do strony na której otwierajcie te 6 kolorowych zakładek bo każdy kilk to pomoc w walce z głodem,chorobami dzieci,dla mammografii,książki dla dzieci: http://www.thechildhealthsite.com/clickToGive/ home.faces?siteId=5 NAKARM GŁODNYCH: http://www.okruszek.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikajcie proszę
klikłam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sześćdziesiąt sześć
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no... pamiętam ten topik
z kwietnia czy marca. chciałam zobaczyć jak mu poszło... ale widze, że nie poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy julka.
Kurna, pisze z telefonu i chyba wczesniejszy komentarz wyslalam nie tam, gdzie trzeba. Za wszelki balagan, przepraszam. Do tego pisze 'na raty' ten komentarz. I skoro panuje tu brak jakiejkolwiek kultury... Ok. Znize sie do tego samego poziomu. :D calkiem fajnie moze byc. Najpierw odnosnie wypowiedzi Lollool cos tam. Czlowieku, komu chcesz zaimponowac swoimi wypowiedziami? Potrafisz polemizowac bez wyzwisk? Bo watpie, prostaku :) ach, faktycznie. Fajnie tak. Juz Cie poniekad rozumiem. :D c.d zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy julka.
Co do wypowiedzi, ze ktoras nastolatka siegnie i krzywde sobie zrobi. Nie zrobilaby, gdyby miala jakiekolwiek pojecia, taka prawda. A ze nie ma, to sobie moze zaszkodzic. Jestem zwolenniczka glodowek. Mnie pomogla. Medycynie zajelo bardzo! Dlugo samo wykrycie na co choruje, pozniej strzelanie z lekami, to pomoglo, to przeciwnie. Pozniej 3 lata bralam leki na azs. Nie powiem, ze medycyna jest do niczego, sklamalabym, ale nie zestawie jej w zyciu z naturalnym postem! Glodowka, zwijcie jak chcecie. Najwazniejsze, ze daje efekty. Mialam zapieprzony niesamowicie organizm... Niedosc, ze zaczela mi sie atopia cofac, w koncu! To poprawil sie juz po samej glodowce znacznie stan mojej skory, a co za tym idzie i samopoczucie. Wrocilam takze do wczesniejszej wagi. No, prawie:D stosowalam ja 21 dni. Planuje teraz przeprowadzic miesieczna, bo powtarzana wzmacnia efekty. I znawcy od 'ona szkodzi, pozabawia wszelkich mineralow, prowadzi do smierci' itd, moze niech odrobia najpierw grzecznie prace domowa. Ale dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy julka.
co do powrotu do wagi, bo zaraz spekulacje powstana, azs leczy sie sterydami i histaminowymi lekami, od co, w ramach wyjasnien :) ale to nie byl moj glowny cel, ale nie ukrywam, ze zalezalo mi na powrocie do wczesniejszej wagi. Nie napisze, ile mi sie udalo schudnac, bo nie w tym rzecz i faktycznie ktoras zastosowalaby glownie w celach schudniecia Zreszta, jak robia caly czas. I pozniej sa negatywne opinie, bo do wagi wracaja poprzedniej a i jeszcze w prezencie kilka kilogramow im przybuwa. No ludziki... A niewatpliwie oczysza organizm:) ale zeby ten proces mogl sie zaczac dziac, musi byc dluzsza niz 10 dni. Nie wiem, jaki cel ma 3dniowa glodowka np... Ppoza tym, ze ktos sie wody pozbedzie i cieszy sie, ze schudl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy julka.
do glodowki trzeba podejsc z glowa i wypadaloby pod kontola lekarza, chyba, ze ktos faktycznie posiada wiedze i sam sobie poradzi. Na ten temat, naprawde kurna mac, powinny sie wypowiadac osoby, ktore cos takie przeprowadzialy... A niech wszechwiedzacy eksperci w kazdej dziedzinie. Stad ponowne pozdrowienia dla Llooolol(sorry, kotku, ale nie pamietam tego wikusnego nicku). A, i kotku celowo z malej, pewnie z braku szacunku dla twojej osoby.(twojej tez), bo tak pieknie kogos tutaj poprawiales, to sie 'usprawiedliwie';D ale chetnie z toba jeszcze moge podyskutowac, bo watpie, zebys pominal moja wypowiedz;) ach, ta nietolerancyjnosc polska :) prawda? A wszystkim, ktorzy nie maja bladego pojecia o zaletach glodowki i poprawnym jej przeprowadzeniu, jak i wyjsciu, podziekujemy:) wypadaloby sie z czyms dobrze zapoznac, zanim sie zacznie wypowiadac;) pozdrawiam! A za wszelkie literowki, bledy i wysylanie wiadomosci w czesciach, bardzo przepraszam,ale dopiero wpadlam, co moglam zrobic, zebym widziala caly tekst. Tak pisalam po omacku troche. Yyy, doedukuje sie w kwestii telefonu ;D Llooloo, buziaki :** :) miSzCzuniu:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy julka.
..tam mialo byc fikusnego, oczywiscie.:) ktos tam jeszcze pisal o pogladach, zgadzam sie. Kazdy moze miec swoje, ale wypadaloby umiec je argumentowac... I nie poprzez wyzwiska:) tylko na tym forum malo kto moze sie ta umiejetnoscia pochwalic. Prawda, fikusny?:) no, teraz hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×