Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DnSs - chlopak inny niz inni

GŁODÓWKA CAŁKOWITA-60 DNI, MOJA DROGA DO WYZWOLENIA.

Polecane posty

Gość Miszell
ja dzien zaczynam od mieszanki płatków, kielków i pestek i uwielbiam tak jesc własnie z mleczkiem sojowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz pomysl jak bys napisala to samo na miejscu wegetarianina. Bo to pisala osoba jedzaca mieso. o propagandzie juz mowilem, wiec przemysl....a do tego dodaj....PRZYSWAJALNOSC. Nie ma czegos takeigo jak jakosc. Na 100% jakosc jesli chodzi o zwierzeta.....to zle slowo. Pomysl sama. Jak by byla jakosc. Niebylo by lekarzy ! A Eskimosi zyli by 100lat, a nie 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miszell a włsanie :) możesz napisac jak wyglda Twój przykładowy jadłospis ...sniadanie , obiad , kolacja ... a w ogóle schudłaś dzieki rezygnacji z miesa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj sie Miszell czy je nabial i produkty z bialej maki, a bedzie wszystko jasne. No i czy je bialy ryz.Ryby lub owoce morza. I czy wiekszosc gotuje i czy smarzy. wtedy bedziesz wiedziala jakim typem wegetarianki ona jest. Bo to , ze ktos nazywa sie wegetarianinem,,,jest lepsze od miesozercy.....ale nie znaczy ze je zupelnie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN 5 z 55 15.03.2007. Moj dzien dzisiaj wygladal nastepujaco woda 1.5l 3 jablka salatka, chleb pelnoziarnisty ziemniaki pazone w mundurkach z sosem ze swiezych pomidorow Na razie to wszystko. Acha wczoraj doszlo wieczorem 3 klementynki i chleb pelnoziarnisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje , że dzisiaj kolejny dzień bez produktów zwierzęcych ... głównie razowiec , dużo sałaty , kiwi , pomarancz , jabłka... jutro sie zważe :P ..jak bedzie wiecej niz 51kg :D to Cie udusze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ,ze zyje ale niejestem uzalezniony od kafeterii. No to z toba nie jest zle....ale jedno ale.....niepowinnac wazyc sie po tygodniu czasu...aleeeee jak chcesz to robic to zrob to rano , gdy zoladek jest w miare pusty. No i zycze zaskoczenia. Wiesz u mnie po 6 dniach zrobilo sie z 58kg, 57.5kg. Niby niewiele...ale najgorsze przezde mna. Wiec bardzo dobrze ,ze wiecej nie spadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myliłam sie :O ! na wadze 52kg ... i mam to juz gdzieś ... nie moge w ogóle jeść węglowodanów ...a chleba to już wcale ! ... nie moge być wegetarianką .... chce być chuda! .... dziwne bo opychałam sie słodyczami i było 51kg! ... teraz musze sie uczyć a nie mysleć o tym jaka jestem głodna ... bede dalej sie zakwaszała :classic_cool: bo wiem co mi służy ...i że tyje po owocach , chlebie , zbożach , płatkach ... na mnie działa tylko dieta plaż południowych , białkowa ..i koniec :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karenina
Furomowicze, Dziwię się, że ten topik ma taką oglądalność. Ale trzeba przyznać, że chłopak ma talent do przyciągania ludzi. Po pierwsze jest mężczyzną ( a tu takich mało), po drugie intrygująco skomponowany temat topiku,po trzecie jest obecny dość często. Ale poza tym Jego sposób odżywiania na razie nie różni się od przeciętnej, niskokalorycznej diety. Nie ma tu żadnej filozofii większej i nowum. Szkoda, że niektórzy tego nie widzą. Nie mniej życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on :classic_cool: przejdzie na całkowitą głodówkę ... juz sie nie moge doczekać ;] zakonczenia kuracji .... najpierw musze schudnąc do 45kg ... a pozniej moge powoli wprowadzać wegle do diety i zdrowo sie odzywiać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SukaNieZTejZiemi
Jak zastosuje glodowke to calkowicie zniknie. W jego diecie nie ma praktycznie bialek ani tluszczy. Wcina tylko weglowodany, bez ktorych czlowiek moze zyc. Dieta idiotyczna, chlopak chyba sie tylko naczytal, ze musi jesc malo a nie wie w ogole co powinien jesc. Kaz rodzicom wybierac nagrobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, przecież każda głodówka lecznicza powinna być poprzedzona conajmniej tygodniem bez mięsa chociażby, a z tego wynika, ze chłopak dobrze przygotowuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do .......****........ Mnie nic nie musisz udowadniac. Udowodnilas wlasnie sobie , ze nie jestes w stanie wytrzymac nawet kilku dni na innym jedzeniu. I punkt 1 . Ja Ci nie kazalem jesc chleba razowego. Jezeli juz pelnoziarnisty - nie razowy. Wiesz odchudzic to moze i sie odchudzisz.....ale bedziesz miala przez cale zycie tendencje do tycia...i bedziesz musiala sie pilnowac. A to wszystko dzieki diecie bialkowej. Masz 2 wybory , albo zyjesz na diecie glownie bialkowej, albo glownie na weglowodanowej. Wybierasz nr.1 ....sprzeciwiasz sie budowie czlowieka, wiec tyjesz. Nr.2 o inny punkt widzenia i bo znaaaacznie trudniejszy, bo wymaga myslenia. Kazdy ma swoj sposob widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Meola, ludzie naczytaja sie o dietach, a o glodowkach niechca slyszec.....wiec. Wszystko co latwo przychodzi, latwo odchodzi. A pozniej pisza...a to na mnie niedziala. A ja mam inny organizm. A to jakies bzdury. Jak sie nieprzygotujesz to tak masz. Wszystko na hurrrraaaaa !! Jak huraaaa to tylko HURAGAN dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO SukaNieZTejZiemi. Skoro ja nie wiem co jesc. To moze ty napiszesz dokladnie jak to wszystko powinno wygladac. Podasz przyklady i zajzysz tu jeszcze ze 100razy i cos napiszesz...hmmmmm? Zapraszam napisz teraz i tutaj . Miejsca sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×