Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DnSs - chlopak inny niz inni

GŁODÓWKA CAŁKOWITA-60 DNI, MOJA DROGA DO WYZWOLENIA.

Polecane posty

Gość Miszell
mleko sojowe i serki tofu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszell
wiesz co akurat z mlekiem sojowym jest dziwna sprawa bo teraz niby dodają wapń i witaminy z grupy b i jest strasznie duzo odmian tego mleka kilka razy się nacięłam na takie o smaku wody tylko w białym kolorze ja metodą błedów znalazłam jedną firme co ma pyszne mleczko sojowe nawet mój facet teraz tylko takie pije a smaku to ja nie umiem opisac -troche jak sproszkowane mleko dla dzieci cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis oznajmiłam mamusi , że nie bede jadła miesa ... nic nie powiedziała :classic_cool: .... nie wyraziła sprzeciwu wiec w sumie moge nawet zagłodzić sie na amen ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede klamac bo niewiem dokladnie , a to dlatego ze natura tak dobiera skladniki , ze wszystko jest w odpowiednich ilosciach w owocach, orzechach, zbozach, warzywach. Nie potrzeba szukac...tylko jesc to co sie lubi z tych produktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze powoli ... poszukac odpowiednich produktów dla siebie , które dostarcza mi odpowiednią ilość minerałów i składników odzywczych do prawidłowego funkcjonowania organizmu ...warzywa bardzo lubie ;) owoce też także z tym problemu nie mam ... nie jadłam wczesniej śmietnikowego żarcia .. z dużą ilością tłuszczy [no :P słodycze ..ale to okresami ] ...nie mam złych nawyków zywieniowych wiec powinnam bez problemu przystosowac sie do nowego stylu zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszell
wiesz co jesli chodzi o rodziców to były smieszne sytuacje jak np podkładali mi kotleta schabowego pod liśc sałaty i mowili ze niechcący im sie zsunął hihi a tak naprawde mysleli ze jednak sie skusze ze mi tego brakuje znajomi natomiast testowali czy ślinka mi nie leci na widok kiełbasy z grila ale juz sobie to darowali niestety zawsze jak poznaje nowych ludzi ten temat jest poruszony dosć mocno tz poprostu ludzie atakują, wytykaja opisują teorie jakie to szkodliwe pląc przy tym czerwone marlboro i takie tam sytuacje które teraz nie znaczą dla mnie nic ale juz coraz więcej osob spotykam które sie zdrowo odzywiają nie tak jak 10 czy 15 lat temu wtedy to traktowali mnie jak zielonego ludzika z mat planety:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodna nie chodze ;) jem 4x dziennie ... co 3 godziny jak w zegarku :P wode pije . .. hmm a mam pytanie ...czy z tego mleka sojowego moge sama sobie zrobić twaróg:P ? bo wiem , że moja babcia z normalnego mleka potrafi :classic_cool: ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz osobiscie uwazam ,ze mleko sojowe...to taka bujda dla wegetarian, by zastapic mleko zwierzece. Prawda o mleku jest taka, ze potrzeba go nam tylko przez pierwszych kilkanascie miesiecy do kilku lat gdy dziecko sie rozwija. Potem mleko zanika, wiec natura mowi stop. Wiecej niepotrzeba. Wiec skoro zwierzeta niepija mleka w okresie poznijszym , ludzia tez jest ono zbedne. Jedynem zdrowym dla czlowieka mlekiem jest mleko matki. tak uwazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszell
nie nic mi nie wystąpiło i nie wystepuje wszystko mam jak w zegarku nie wiem skąd taka teza sie pojawia dość często ze ma to wpływ na miesiączke ja nie miałam takich problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koty tez nie mogą pic mleka jak sa juz \"dorosłe\" ;) Nazwa produktu Jakość białka [w %] Jajko całe 100 Mięso wołowe 71 Wątroba wołowa 70 Mleko 68 Nerka wołowa 65 Serce wołowe 65 Kazeina (ser) 58 Nasiona słonecznika 53 Płatki owsiane 46 Drożdże 45 Ryż 44 Kiełki kukurydzy 39 Kiełki pszenicy 38 Pszenica 37 Kukurydza 28 Mąka pszenna jasna 28 Żelatyna 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×