Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DnSs - chlopak inny niz inni

GŁODÓWKA CAŁKOWITA-60 DNI, MOJA DROGA DO WYZWOLENIA.

Polecane posty

Gość LOL 2
tak żałosnego gnojka jeszcze nie czytałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosieńka
nei wyszło mu to sie chcial wyżyć niedny chłopiec, chyba nie radzi sobie z dojrzewaniem :P a móglby ktoś podać link do tego tematu na forum zdrowie i uroda? pośmialabym sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeee
:o szok , muslalam ze jestes normalny ,ale ty masz cos z glowa nie obchodzi mnie twoja glodowka, bo to akurat sama stosuje ale te poglady o Polakach mnie zaszokowaly beznadziejny typ z ciebie i lepiej stad wypier... 🖐️ na jakies niemieckie forum po co tu jeszcze piszesz idioto :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękne...
Wiecie co? Założę się, że leszczyk teraz będzie pisał po niemiecku i cieszył się jak dzieciak, co zrobił ładną babkę w piaskownicy (albo kupę w nocnik), bo to jest ten poziom :D Heil, Leszczyku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeklejam
Żeby on to chociaż sam napisał.. A to copy paste - było jako komentarz do jednego z plików na YouTube: http://www.google.pl/search?hl=pl&q=%22auch+%C 3%BCbrigens+eher+stehe+als+hinter+patriotismus%22&lr= Ech, co za kretyni Komentarz chyba zbędny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooooooooollll
możliwe wszakże, że to on.. i tam coś smarował.. ale raczej nie.. bo w komentarzu naszego chłopaka dopisane są dwa ostatnie zdania.. Z BŁĘDAMI 1. Zdanie pierwsze: Hast du verstehen die polnische Menschen ???? moim zdaniem powinno brzmieć: Habt ihr verstanden.. [czy zrozumieliście.. Polacy]?? a brzmi: Czy ty zrozumieć ... Polacy?? 2. Auf Wiedersehen der lustige Menschen. Oznacza: Do widzenia (wiedersehen niepotrzebnie z wielkiej) zabawnych ludzi [swoją drogą sam jesteś najbardziej zabawny]. Moim zdaniem (może znajdzie się tu jakiś germanista) rodzajnik powinien być DEN, a w zasadzie brzmi to tak kuriozalnie, że jako całość jest i tak śmieszne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looll szacunek dla Ciebie
Gnojek po prostu nie wpadł na oczywistą rzecz, że może się znaleźć ktoś, kto coś z niemieckiego pojmuje. Chciał zabłysnąć, a ośmieszył się po raz kolejny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję
odpuścicć tego gościa. Wątpię aby to był Niemiec. Prawdziwy Niemiec nie napisałby takich chamskich słów. Nie ta kultura i mentalność. Jest to najwyżej jakiś Niemiec z odzysku, ale z polskim brakiem tolerancji i i jak sam napisał - kompromisu. Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościa sobie odpuścimy
z tego prostego powodu, że on już tu nie wróci :) To znaczy wróci jak najbardziej, żeby przeczytać, co o nim piszemy, ale już się nie odezwie, żeby nie podbijać tematu. Nie w jego interesie jest, żeby ktoś nowy czarno na białym mógł sobie zobaczyć jakich to żołędnych dupków miewamy na naszym pięknym "forumie" :classic_cool: Zresztą, co on może powiedzieć po tym, jak zrobił z siebie TAKIEGO pajaca? :D Swoją drogą ciekawe, że głupiec i gnojek zawsze w końcu pokaże swoją prawdziwą twarz. Sporo już widziałam takich tematów, gdzie gość zaczynał kulturalnie i na poziomie, a jak kończył... Lepiej nie mówić :) Pamiętaj, szczawiu, że mężczyznę poznaje się po tym jak kończy. :P Więc wytrzyj zasmarkany nos i wróć, jak dorośniesz, spokorniejesz, nauczysz się szacunku do innych i podreperujesz swoją zrytą psyche 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfdsvfdgfd
za to ja podbije temat za niego :D bo brzydze sie takimi typami co pluja na swoja ojczyzne, zero szacunku dla takich mam nadzieje ze za jak jest Polakiem to przynajmniej sie do tego nie przyznaje wstyd dla Polski :o :o :o :o jeszcze pajac wkleja jakies teksty po niem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak przypełzł
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a raczej przypełznął
Ja też jestem Niemką i dlatego oczywiście takie błędy robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fxgrdgde
debil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalezione
jeszcze coś zryjesz z neciku, kretynku? :) Zaczynam naprawdę się zastanawiać nad twoją równowagą psychiczną Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie czego jeszcze brakuje
? Żeby zaraz nam objawił, że to wszystko prowokacja, a on zbiera materiały do pracy naukowej. :D To też już tu mieliśmy. Pajac nie wiedząc już jak się bronić po tym, jak go ośmieszono i wtarto w beton, przybywał z taką rewelacją :) Oj, chyba wszystko już tu mieliśmy, autentycznie... Korowód głupców :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nie mówiłam
! :D Długo już znam kafeterię, więc wiem, jak to się kręci :) Drogi Dn z SS mogłabym zacząć drążyć temat twojej pracy badawczej, bo nieco się na tym znam i znów cię poniżyć :) Bawiłam się już w takie rzeczy na Kafe przy takich żałosnych mośkach, jak ty :) Ale zwyczajnie nie chce mi się tracić na ciebie czasu. :) Dziś święta i chyba trzeba na jakiś spacerek wyjść, nie? ;) Tak więc może zgiń, przepadnij w odmętach kafeterii, idioto i skończmy tę szopkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swoją drogą
żeby tak naiwnie podchwycić podsunięty pomysł... to jest kretyn, ludziska! Autentyczny kretyn! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauważcie też
jak chwytliwie i pseudonaukowo brzmią hasła, które podał jako cel eksperymentu. Tyle że... z nich nic nie wynika :) "Naukowa" papka słowna dla maluczkich :) Potwierdzić tezę? Hmm... najpierw trzeba by po prostu podać JAKA jest teza i jakie hipotezy badawcze. A potem... Ech, naprawdę idę na spacer :D Bo czym ja się zajmuję? Udowadnianiem oczywistego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauważcie też
"JAKA jest teza i jakie hipotezy badawcze" zamiast "i" powinien być przecinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazał skasować swoje posty
ostatnie, te które są jego niechlubną wizytówką. Co za OBRZYDLIWY tchórz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazał skasować swoje posty
Szkoda, że moderatorzy zanim nie wysłuchają prośby o skasowanie własnych postów, nie zapoznają się najpierw z ich treścią i całym kontekstem. No ale wtedy, by im życia nie starczyło na moderowanie. Tyle, że przez to, jak ktoś nowy wejdzie na topic, to pomyśli, że ma do czynienia z miłym chłopakiem o nietuzinkowym pomyśle na życie. A nie małym, tchórzliwym, zasmarkany miłośnikiem hitleryzmu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje aniolowi czuwajacemu nade mna temu ze 106 guziczkami. To bylo cudowne !!! Dawno sie tak nieubawilem. Wystarczy tylko pomyslec , a tu cuda sie same dzieja. Dzieki, widac , ze masz glowe na karku kimkolwiek jestes. Udanego lanego poniedzialku i wesolych swiat! Pozdrawiam i bez odpowiedzi. Na tym zakoncze bo juz dosc smiechu. Czas zaczac to co juz dawno chcialem.....pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś żałosny koleś
:) I jeśli myślisz, że ktokolwiek czytający twoje wypociy od początku, uwierzy w twoją rzekomą zabawę, tudzież manipulację, to jesteś żałosny do potęgi :) Wesołych Świąt 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś żałosny koleś
Swoją drogą, jakie ty musisz mieć, leszczyku smutne, samotne i nudne życie, skoro własne żenujące harce na forum przyprawiają cię o taką radość :) Orgazmy też od tego miewasz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I zapomniałeś cudaku
że wiele z nas od dawna zna kafeterię. Wystarczy poprosić moderatorkę na "śmietniku" o usunięcie wybranych własnych postów i nie ma z tym żadnego problemu. "Mówisz, masz" :) Także do kogo ta mowa, frajerze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacy odwazni a tacy anonimowi. Ciekawe dlaczego piszecie jako anonimy. Hmm boicie sie o komentarze stali tubylcy bez tolerancji? I jacy inteligentni. Ojoj poznajcie swiat bo zycie was ominie. Rasisci polscy. Zastanowcie sie nad soba! Ja juz wybralem. Chory kraj i chore spoleczenstwo. Wyksztalcenie polskie nic niewarte. Brak pracy i znieczulica polska. To wasz swiat. Moj jest inny i tylko dzieki mnie. Chcialem sie tylko o czyms przekonac i utwierdzic sie w tym. Niezawiodlem sie na was Polacy. Moj kraj jest tam gdzie wybralem i to moja ojczyzna. Polska to nieuleczalne bagno, z ktorego trudno sie wydostac. Zyjcie sobie dalej w przekonaniu wspanialosci waszego kraju. Szkoda tylko , ze caly swiat was wykozystuje, wiec niezdziwcie sie gdy pewnego dnia spadna na wasz kraj bomby..przeciez staniecie sie wkrotce tarcza dla USA. Ktore ma was i wasze glosy glepoko w zadku. A blizniaki zadzace tym bagnem to jedyny tego typu okaz na swiecie, zreszta bardzo popularny za granica. Szkoda ze Polska traktowana jest tylko i wylacznie jako rynek zbytu. Wszedzie zaliczna do wschodniej Europy. Nie ma czagos takiego jak srodkowa Europa. (W Polsce tak ucza). Jest Tylko zachod -poczawszy od Niemiec i Wschod poczawszy od Polski. Tak swiat to widzi. I tak bylo i bedzie na wieki wiekow Amen. Wyksztalcenie z Polski...hmmm parodia. Caly zachod dobrze wie, ze dyplomikami z Polski tyleczki moga sobie Polscy studenci podetrzec. Przyczyna zacofanie....40lat wstecz. Popatrzcie na siebie ludzie i przejzyjcie na oczy. Albo zrobicie wojne domowa, albo umrzecie z glodu. Bo kolejnego rozbiou Polski juz nie bedzie....sami niszczycie was samych. Wasza wiara i patriotyzmem. Zycze duzo zdrowia i gumowych nerwow, w zyciu w Judepolonii. Podpisano S.P. DnSs. - Debil nad debilami. (zapraszam do usuniecia obu tematow z kafeterii, chyba za na pamiatke zaglady rzeczypospolitej chcecie zachowac). P.s. A Faszystow to macie w rzadzie jakbyscie jeszcze tego niezauwazyli. Mr. Giertych i Mlodziez Wszechpolska. Ciekawe, swoja droga jak sie dostali do \"polskiego\" rzadu???? Naiwny jak Polak. - NEVER, EVER, FOREVER - DnSs. 49 DAYS To change my life !!! Never more Polisch language. Taa-Taa. 08 April 2007 23:23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
czy jest gdześ granica żenującego pozomu umysłowo-psychicznego? dla ciebie juz zabraklo skali, mały żałosny człowieczku... pewnie dowiedziałes się czegoś o sobie przez te ciągłe nieudane próby rozpoczęcia "nowego życia" (ile to już terminów zapowiadałeś??) i zwyczajnie puściły ci nerwy.... proponuję konsultację psychiatryczną, w tej chwili innego wyjścia nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×